Перейти до змісту

Знову здорожчає проїзд у маршрутках


ForZa

Рекомендовані повідомлення

А заслужений юрист Іван Пупкін з Мухосранська каже що треба читати закони докінця.
Ібо окрім статті 1. Ввести безплатний  проїзд  для  пенсіонерів  за  віком  на міському пасажирському транспорті  загального  користування  (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.
є ще стаття 3.Міністерству   фінансів  під  час  уточнення  показників державного бюджету на кожний рік передбачати витрати,  пов'язані з безплатним проїздом пенсіонерів за віком.

І канєшно юрист Євген Власов може забити на це і розцінити як тіпа то нічьо не значить. Але власники транспорту є приватними підприємствами і немає і не може бути закону, який заставляв би їх щось надурняк робити постійно. Тому влада, яка не виконує пункт 3, не має ніяких прав вимагати від власників транспорту виконання пункту 1. Саме тому і є домовленість, що типу і владу не сильно чмирять шо гроші с*іздили і перевізники не приліпають особо. Хоча 10% це дофіга.
ІМХО, я канєшно не юрист но розумію що влада в даному випадку сосе і ті 10% то типу наїзд на приватний бізнес, на який погодилися підприємці.
P.S.: підозрюю що якщо поритися то можна нарити якусь постанову чи закон про приватних перевізників і дотації. Але воно мені не впирається. Ібо якби там можна було наїхати на перевізників то отой Власов давно то зробив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, Соромітник сказал:

Але власники транспорту є приватними підприємствами і немає і не може бути закону, який заставляв би їх щось надурняк робити постійно.

Є закон, якого вони повинні дотримуватись, а якщо їх щось не задовільняє, то їх ніхто не заставляє їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, volks сказал:

Є закон, якого вони повинні дотримуватись, а якщо їх щось не задовільняє, то їх ніхто не заставляє їздити.

вибачаюсь за втручання в вашу "приватну" розмову, але ... є закон, є порушення - так подайте позов до суду і виграйте справу .. але ж ні .. наші "вумні юристи" вміють трактувати закони тільки сидячи дома на дивані а не в суді ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.01.2018 at 12:15, Harvester сказано:

Щось мені здалося, що останні кілька сторінок ми посилено ділимо доходи перевізників ;)

 

Більшість представлених пропозицій загрожують, як мінімум,  додатковим гемороєм для перевізників і пасажирів  :unsure:

Видатки за "покращення" все-одно ляжуть в кінцевому випадку на пасажирів. Тому пропоную добре подумати, чи дійсно потрібен в маршрутках подібний "сервіс".

 

Згідний. 

Це не тарифи великі - це у нас, у західному регіоні, зарплати маленькі.

Колись маршутка коштувала 25 центів, тепер 14 центів, про що мова народ ?

 

Краще обсудити шляхи підняття своєї зп, а не лізти до чужої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, volks said:

Є закон, якого вони повинні дотримуватись, а якщо їх щось не задовільняє, то їх ніхто не заставляє їздити.

 

Юнацький максималізм то ше та пакость :) свербить і спокою не дає
Але лікується часом та досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

 

Юнацький максималізм то ше та пакость :) свербить і спокою не дає
Але лікується часом та досвідом

Та до чого тут максималізм. Просто обідно, що екологічний вид транспорту вбивається, а димлячі скотовозки тільки бабло косять. Хай би спробували повозити цілий салон пенсіонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, volks said:

Та до чого тут максималізм. Просто обідно, що екологічний вид транспорту вбивається, а димлячі скотовозки тільки бабло косять. Хай би спробували повозити цілий салон пенсіонерів.

 

Екологічний вид транспорту вбивається некваліфікованим жопоруким злодійкуватим керівництвом державних підприємств та місцевої влади. А маршрутчики тут ні до чого – вони просто зайняли вільну нішу та надають настільки паскудний сервіс наскільки їм дозволяють пасажири.
Як виникли так і зникли б... но не в цій країні і не з цими людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Соромітник сказано:

маршрутчики

 

 це швидше прості робітники, сьогодні є завтра немає...

 

бери вище  http://volyninfo.com/hto-vozit-luchan-u-marshrutkah-perelik-pereviznikiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Соромітник сказал:

Екологічний вид транспорту вбивається некваліфікованим жопоруким злодійкуватим керівництвом державних підприємств та місцевої влади.

То є так. Але , коли тролейбус їде забитий пенсіонерами, то звичайні люди не можуть ні фізично туди поміститись, та й бажання нема такого, бо ті божі одуванчики можуть ребра переламати і ноги повідтоптувати. От хай би маршрутчики також попрацювали в такому режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, volks said:

То є так. Але , коли тролейбус їде забитий пенсіонерами, то звичайні люди не можуть ні фізично туди поміститись, та й бажання нема такого, бо ті божі одуванчики можуть ребра переламати і ноги повідтоптувати. От хай би маршрутчики також попрацювали в такому режимі.

 

В мене складається враження що ти маршрутками та тролейбусами не користуєшся взагалі. 

 

Повна маршрутка зустрічається в рази частіше як повний тролейбус. І в тебе наврядчи вийде зустріти ситуацію що їде повний тролейбус і порожня маршрутка. Бо люди спочатку набиваються в маршрутки.

 

На зупинці майже щодня спостерігаю як народ ігнорує практично порожній тролейбус щоб втиснутися у вгівно-натрамбовану маршрутку за схожим маршрутом.

 

Власне, того і сам пересів на тролейбуси частково. В години пік маршруткою їздити – то тра сильно любити тисняву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Соромітник сказал:

Повна маршрутка зустрічається в рази частіше як повний тролейбус.

Згідний. Також сів в порожній тролейбус, а за Рівненським мостом ламанулись пенсіонери з дизеля. Так я думав, що вони мене роздавлять. Це одна з причин, чому багато людей ігнорує тролейбуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, volks said:

Згідний. Також сів в порожній тролейбус, а за Рівненським мостом ламанулись пенсіонери з дизеля. Так я думав, що вони мене роздавлять. Це одна з причин, чому багато людей ігнорує тролейбуси.

 

То може дизелі заборонити ? 

Я от жодного разу не попадав на них хоча катаюся в район Лучеська щодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Соромітник сказал:

 

То може дизелі заборонити ? 

Я от жодного разу не попадав на них хоча катаюся в район Лучеська щодня

Та ні. Ппосто, щоб пенсіонери в маршрутках також безкоштовно їздили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок пенсіонерів, можливо скажу не зовсім приємну річ, але .. на мою думку краще взагалі забрати безкоштовний проїзд, а замість цього додати компенсацію грошима ... тоді кожен буду вирішувати чи потратити ці гроші кудись, чи просто так кататись (як часто багато хто любить .. особливо літом .. тому що скучно дома..) .. тролейбуси перестануть бути збитковими, тому що всі будуть платити ... а якщо не буде компенсацій, то це вже буде "проблема пільговиків" і вони повинні вимагати від влади, а не комунальний транспорт скаржитись безуспішно на те, що нічого не компенсують ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, dj_design сказал:

на рахунок пенсіонерів, можливо скажу не зовсім приємну річ, але .. на мою думку краще взагалі забрати безкоштовний проїзд, а замість цього додати компенсацію грошима ... тоді кожен буду вирішувати чи потратити ці гроші кудись, чи просто так кататись

Та про це вже декілька років говорять і ніяк не можуть вирішити. І чому саме проїзд? Чому для всіх пільговиків роблять безкоштовним саме проїзд? Чому не хліб, продукти, ліки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Соромітник сказано:

В мене складається враження що ти маршрутками та тролейбусами не користуєшся взагалі. 

Ну не потрібно ж отак відразу.

Судячи з постів в темах, чоловєк, експерд як мінімум в економіці, політиці, логістиці, праву, історії і ще тучі тем про котрі я навіть і не здогадуюсь.

Але його опуси мене веселять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Та про це вже декілька років говорять і ніяк не можуть вирішити. І чому саме проїзд? Чому для всіх пільговиків роблять безкоштовним саме проїзд? Чому не хліб, продукти, ліки? 

тому що тут легше "розпиляти" кошти ... нема контролю .. хто контролює пільговиків ? їм видають квитки ? як рахують кількість скільки їх проїхало ? ну і т.д. ...  на послугах завжди простіше "заробити" чим на товарі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, S30 сказал:

Ну не потрібно ж отак відразу.

Судячи з постів в темах, чоловєк, експерд як мінімум в економіці, політиці, логістиці, праву, історії і ще тучі тем про котрі я навіть і не здогадуюсь.

Але його опуси мене веселять. :)

Я, на відміну від тебе, свою думку завжди аргументую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога.

Одні з "аргументів" і "розрахунків" податків я спостерігав в приват. Не вразило. В мене дитина краще рахує.

А от враження сильне, що ти або не маєш чим зайнятись, або сворюєш "ефірний шум" заодне набиваючи пости, бо твої "знання" вражаюче "глибокі".:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, S30 сказал:

Одні з "аргументів" і "розрахунків" податків я спостерігав в приват.

Те, що в тебе проблеми з математикою, то не мої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

:D

Та я помітив. Навіщо тобі мої, судяти з твоїх опусів в тебе своїх вистача.

Вчи математику. В житті може знадобитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, ну да.

Шкода, що скріни твоїх "розрахунків" в мене не на цій машинці збережені. Треба буде при нагоді їх викласти.

Ти ж не проти будеш?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

Ну да, ну да.

Шкода, що скріни твоїх "розрахунків" в мене не на цій машинці збережені. Треба буде при нагоді їх викласти.

Ти ж не проти будеш?;)

Я можу їх продублювати. Тільки треба тему відповідну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...