Перейти до змісту
ForZa

Знову здорожчає проїзд у маршрутках

Recommended Posts

1 час назад, jack74 сказал:

не буууде... Тернополяни молодці! Перевізники ЩО вони будуть робити з тим своїм автопарком? Солити? Платити за стоянку "вхолосту"? Повипендрюються і нікуди не дінуться.

Ну може на гривню домовляться підняти. Ну але ж не в ДВА рази, як вони хтіли

Якщо вони не сцикуни, то мусять піти в ва-банк, і зупинити маршрутки мінімум на 2-3 тижні. Далі вже дивитися по обстановці. В найгіршому варіанті, продати той хлам на металолом, а місто залишити з жопі, нехай на таксі катаються, або в муніціпальних траліках. Я думаю маршрутчики з інших міст повинні підримати своїх колег і приєднаються до них. Хватить працювати за копійки!

Поширити це повідомлення

Догралися!

Частные маршрутки в Тернополе отказались выходить на маршруты

Из-за указа горсовета об отмене повышения тарифов частные перевозчики Тернополя решили не выходить на маршруты. Таким образом в городе курсируют лишь коммунальные троллейбусы и автобусы.

https://news.finance.ua/ru/news/-/438013/chastnye-marshrutki-v-ternopole-otkazalis-vyhodit-na-marshruty

Поширити це повідомлення

14 хвилин тому, halcogen сказано:

Якщо вони не сцикуни, то мусять піти в ва-банк, і зупинити маршрутки мінімум на 2-3 тижні. Далі вже дивитися по обстановці.

6 хвилин тому, halcogen сказано:

Частные маршрутки в Тернополе отказались выходить на маршруты

це природній хід подій -  в кого вистачить терпіння, хто кого перетисне.  Тим-більше, що водії маршруток (! не власники маршруток і маршрутів, а саме водії! :) ТИПУ вродії ;)) попереджали, що в разі мораторію на ціни будуть страйкувати.

А те, що народу вирішили вказати на його місце, то це в нас, в Україні, теж є природнім ходом подій... В нас же буржуїни по цивілізованому не вміють поступатись, знаходити компроміси. В нас же якщо криза, то тільки на споживача має давити! На "бидло", в їхньому розумінні.

Бажаю мешканцям Тернополя терпіння і перемоги.

17 хвилин тому, halcogen сказано:

Далі вже дивитися по обстановці. В найгіршому варіанті, продати той хлам на металолом, а місто залишити ...

Саме так, нехай продають той хлам на брухт. Прийде інший, менш жадібний "буржуй". А на крайняк місто стане "європейським" - почне розвивати муніципальний транспорт, свій

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, halcogen сказано:

... а місто залишити з жопі, нехай на таксі катаються, або в муніціпальних траліках. Я думаю маршрутчики з інших міст повинні підримати своїх колег і приєднаються до них. Хватить працювати за копійки!

Сподіваюсь, це іронія?

Чи реально сарказм по відношенню до мешканців?

Поширити це повідомлення

13 минут назад, jack74 сказал:

Саме так, нехай продають той хлам на брухт. Прийде інший, менш жадібний "буржуй". А на крайняк місто стане "європейським" - почне розвивати муніципальний транспорт, свій

Як це смішно читати. Прийде менш жадібний "буржуй". Сам не хочеш попробувати. купити 1(нового) автобуса за 70-80 тис доларів, бо ці здадуть на брухт всі. Продай чи заклади в банку 3-4 квартири в Луцьку і будеш заробляти. Прибутки напевне 1000%. відібєш атобус за 2 місяці а далі все в плюс. Тариф буде міська рада разом з пасажирами встановлювати, тебе і не спитає ніхто. ТА хоч по 2 гривні будеш людей возити.

А на рахунок як місто стане розвивати муніципальний транспорт, то вже є 1 крутий приклад. Як комунальне ЛПЕ маючи купу автобусів і найкращі маршрути в місті і всього лише ринковий кредит, який 100 раз міська рада допомагала і гасити і реструктуризовувати і ін., чогось всі автобуси під забор поставила. 

Поширити це повідомлення

29 хвилин тому, yarik1 сказано:

Сам не хочеш попробувати. купити 1(нового) автобуса за 70-80 тис доларів,

Купити?! Ти чув такий термін "лізинг"? Ні? то поцікався.

29 хвилин тому, yarik1 сказано:

А на рахунок як місто стане розвивати муніципальний транспорт, то вже є 1 крутий приклад. Як комунальне ЛПЕ маючи купу автобусів і найкращі маршрути в місті і всього лише ринковий кредит, який 100 раз міська рада допомагала і гасити і реструктуризовувати і ін., чогось всі автобуси під забор поставила. 

змушений процитувати себе спеціально для тих, хто влазить в тему не бажаючи її читати

On 01.10.2018 at 17:22, jack74 сказано:

в багатьох містаї розвиненої Європи громадський транспорт є збитковим і лежить повністю на бюджеті міста, тому що це в них вважається необхідними витратами на експлуатацію для нормального функціонування інфраструктури міста (мегаполіса, так круче звучить). Так як, наприклад, пожежна служба, поліція, апарат містоуправління і т.ін. Ніякого соціалізму тут нема.

Інша справа, що в нас все звикли красти, хєрити, розбазарювати, бо суцільна безнаказаність. 

А тим часом в Тернополі водії на підтримку піших розпочали флешмоб "Підвези ближнього

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

7 минут назад, jack74 сказал:

Купити?! Ти чув такий термін "лізинг"? Ні? то поцікався.

А тим часом в Тернополі водії на підтримку піших розпочали флешмоб "Підвези ближнього

І до чого че ти написав про лізинг. Візьми в лізинг, чи ти думаєш, що лізинг це якась панацея. В ЛПЕ всі автобуси були в лізингу. Що там стало я написав. А на рахунок збиткового комунального транспорту в європі, і збиткового приватного транспорту в нас - це різні речі. Ніхто не буде з своєї приватної кишені фінансувати поздки пасажирів по місту. І ти чогось не хочеш цього зробити, а розказуєш про якихось менш жадібних "буржуїв". 

Редаговано yarik1

Поширити це повідомлення

а при чому тут що стало в ЛПЕ? Похєрити можна будь-що, і розікрасти можна теж. Про це я теж написав в цитованій мною відповіді. 

Так, звичайно що не я буду купувати автобуси, бо в мене немає на те грошей, і мені ніхто не дасть такі кредити і "лізинги", але й не я відкриваю супермаркети, розважальні центри, тренажерки і т.д., але вони відкриваються, правда ж. І не з розрахунку на "відбити завтра". Так і тут, повторюсь, "святе місце порожнім не буде". Прийде інший. 

А в ідеалі - я свою думку озвучив - громадський транспорт "на плечі" бюджету міста. Є навіть "свій" "Богдан", при бажанні (політичній волі, як люблять казати) можна було б домовитись про прийнятні умови лізингу для міста. Але це все - лише відкрито, для контролю громадськістю.

Поширити це повідомлення

По перше, те що стало і є з ЛПЕ дуже важливо для розуміння тієї теми, яку ми тут обговорюємо. "Знову здорожчає проїзд у маршрутках". Тому, що це комунальне підприємство(наше з вами) і фінансування(субвенсіїї) покриваються з податків(наших з вами). Те, що купувати Ви не будете, бо немає таких грошей, це зрозуміло. Тому і надіятись, що хтось прийде і за безцінь буде возити пасажирів по місту не приходиться. Всі хто відкриває торгові центри чи ін бізнеси, мають вміти рахувати гроші.  І тут я б хотів, щоб Ви зрозуміли, що у питанні чому "Знову здорожчає проїзд у маршрутках" є ринкова складова. Це бізнес, який не який і ціна має бути ринковою(або хтось має компенсувати різницю в тарифах). Ніхто не буде з своєї приватної кишені фінансувати поздки пасажирів по місту. МІська рада не хоче компенсовувати перевізникам, а хоче щоб вони возили пасажирів. І ринкову ціну вона також не хоче.

Редаговано yarik1

Поширити це повідомлення

1 година тому, yarik1 сказано:

МІська рада не хоче компенсовувати перевізникам, а хоче щоб вони возили пасажирів

Міська рада - це ми з вами, і пора вже забувати оте сприйняття міськради як "батьків і босів". Як ми постелимо, як ми дозволимо, так і будуть сідати нам на шию різні "лобісти".

І приклад ЛПЕ - це саме приклад отого НАШОГО до них відношення, а не їх до нас. Ота "міськрада", котра була досі ці всі роки, лобіювалась інтересам маршрутчиків, і абсолютно не намагалась піднімати КОМУНАЛЬНЕ (своє, наше з вами, міста) підприємство. А потрібно, ще раз кажу, змінювати НАШЕ З ВАМИ відношення до "керівництва", потрібно чітко дати їм зрозуміти, що вони в нас на роботі! Найняті нами, поставлені нами (принаймні так має бути). А поки ми мовчки будемо дозволяти маршрутчикам диктувати умови міськраді, доти і будуть загинатись ЛПЕ і інші схожі можливостворені підприємства.

ПиСи: і якщо справа ще й в директорі ЛПЕ (а це можна взнати і у працівників, і у фахівців), значить і його замінити, взявши на роботу (найнявши) справжнього менеджера, і дати йому відповідну зарплатню. Так, без цього ніяк.

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

6 минут назад, jack74 сказал:

Міська рада - це ми з вами, і пора вже забувати оте сприйняття міськради як "батьків і босів". Як ми постелимо, як ми дозволимо, так і будуть сідати нам на шию різні "лобісти".

Ага, поржав. Мені чогось не виділили 2га землі для будівництва багатоповерхівок на протязі цього року(хоча я дуже хотів і навіть зараз хочу),  тобі думаю також і думаю всім хто буде це читати також. А є такі кому виділили. От так незадача. І ринкова вартість її мільйони. Хоча це наша зі всіма вами земелька. Мені вже не 5 років. В казочки перестав вірити. 

Поширити це повідомлення

ну, я так розумію, коли народ на майдані мерз, ти теж ржав, так?

Тоді да, з таким підходом потрібно сидіти тихесенько, засунути носа в дупу і час-від-часу цілувати ноги "хазяїнам життя". А ще побігти і впросити міськраду швиденько підняти тарифи на проїзд до 10грн, щоб бодай не образились маршрутчики

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, jack74 сказал:

ну, я так розумію, коли народ на майдані мерз, ти теж ржав, так?

НІ, не ржав, але зараз плакати хочеться, як все робиться. Особливо в нас в місті.

Поширити це повідомлення

А маршрутчикам слабо пострайкувати під офісами фірм-власників АЗК? Саме ці фірми завжди розпочинають "спартакіаду" здорожчання всього. Саме їх вина у бадяжанні пального, через яке ламають автобуси. Саме на їх АЗК не доливають дизель. А маршрутчикам не слабо побастувати біля віли чиновника-автодорожника. Саме за вкрадені на дорогах гроші він вимахав хороми на сотні чи тисячі кв метрів. Ні, маршрутчиків вистачає мужності витрушувати останні копійки в тих, хто ледь стягує кінці з кінцями

Поширити це повідомлення

Вон оно чьо, Міхаличь! Студенти винні! 

У Луцьку підвищать ціну на проїзд у маршрутках, якщо студенти їздитимуть за пільгами

Цитувати

У Луцьку є 22,5 тисячі студентів, які пропонують встановити вартість пільгового проїзду у розмірі 2,50 грн. Свої дії вони аргументують рішенням уряду.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради.

"Ми маємо норми закону, які змушують нас перевозити студентів за пільговими категоріями (по-студентському), з іншої сторони уже 2 роки держава не фінансує Луцьк (на ці ж пільгові категорії). Тому, виходячи з цього, давши студентам можливість їздити у маршрутках за 2,50 грн, вони повинні чітко розуміти, що не маючи фінансування від держави, за них має хтось платити", – заявив член виконкому Ігор Алексєєв.

За його словами, якщо вартість проїзду для студентів становитеме 2,50 грн, тоді доведеться підняти вартість проїзду для лучан до 7,50 грн, оскільки перевізники не будуть виходити на маршрут.

Водночас, в. о. Луцького міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що "йде відверта маніпуляція від студентів, тому міська рада зустрінеться із студентами для роз'яснення цієї ситуації аби не вносити деструктив між населенням. Тому що у всіх містах студенти платять 100% вартості проїзду".

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

18 часов назад, jack74 сказал:

За його словами, якщо вартість проїзду для студентів становитеме 2,50 грн, тоді доведеться підняти вартість проїзду для лучан до 7,50 грн, оскільки перевізники не будуть виходити на маршрут.

Використання маршруток вимагає ресурсів :mellow:

З неба ресурси не падають, звісно, хтось має платити за ці забаганки :unsure:

Поширити це повідомлення

1 година тому, Harvester сказано:

Використання маршруток вимагає ресурсів :mellow:

З неба ресурси не падають, звісно, хтось має платити за ці забаганки :unsure:

питання в іншому.
Де чіткі розрахунки по витратах і кількості пасажиропотоку?

зі сторони маршрутчиків, є договір, в якому прописана можливість підняття ціни в разі здорожчання палива.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз