Перейти до змісту

Знову здорожчає проїзд у маршрутках


ForZa

Рекомендовані повідомлення

Ну що - знову...

Проїзд у луцьких маршрутках подорожчає - заммера

І їздять ще нехай так, наприклад, як 23, в один бік...

marshrut23.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, halcogen сказано:

Мінімалка зросла

Адепти переможеньки волали в один голос, що на ріст цін це ніяк не вплине, а хто думає інакше - агент кремля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Мінімалка зросла, бензин подорожчав, долар зріс.. 

А до чого тут мінімалка? Водії на мінімалці сидять? Не думаю. А от в більшості лучан, чия ЗП 3-6 тис грн доходи не зросли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Рибка сказал:

А до чого тут мінімалка? Водії на мінімалці сидять? Не думаю. А от в більшості лучан, чия ЗП 3-6 тис грн доходи не зросли.

 

Ще в нас є такий абсурд, якщо зростає мінімалка, ще не означає що всі зарплати зростуть. 

Наприклад як було недавно отримав вищу освіту, працюєш менеджером десь на зарплату 3500 і тут піднімають мінімалка з 1400 на 3200. Відповідно прибиральниця тепер отримує зарплату так як і менеджер, а менеджеру її ніхто не збирається підвищувати. От якби додавався який відсоток. Щось типу "збільшуються усі зарплати на 10%" - може щось було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Рибка сказал:

Водії на мінімалці сидять?

Я чомусь думаю, що якраз на мінімалці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Amor сказал:

працюєш менеджером десь на зарплату 3500

 

12 минут назад, Amor сказал:

менеджеру її ніхто не збирається підвищувати.

Це що за менеджер з такою зарплатою? Менеджер з клінінгу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом, у Франківську готуються до війни страйку маршрутчиків

 

"Ні скотовозкам", – франківці поширюють план дій на випадок страйку маршруток

В Івано-Франківську приватні перевізники анонсували дводенний страйк, якщо влада не виконає їхніх вимог щодо підвищення тарифу на проїзд до 5 гривень.

Наступного тижня, ймовірно у понеділок-вівторок, у Франківську приватні автобуси на маршрути не виїдуть. Перевізники вимагають підвищення тарифу до 5 гривень, але кажуть, що у мерії їх не чують.

Мешканці Івано-Франківська у соціальних мережах повідомляють, що готові до страйку перевізників, та поширюють план дій на цей випадок. 

 

"УВАГА!!! План дій на випадок страйку скотовозок!!!

1. Всі молоді і здорові йдуть пішки, місця у тролейбусах всім не стане, лишіть його тим, хто не може йти.
2. Електроавтотранс випускає все, що може їхати.
3. Водії – проявіть солідарність, у вас 3-4 місця в авто, підбирайте людей, особливо там, де не їде тролейбус.
4. Міська влада збирається на екстрене засідання і розриває договір з перевізником за грубе порушення умов і саботаж.
5. Договір може бути переукладено тільки після сплати штрафу за кожен автобус, що не вийшов на маршрут.

Разом ми сила! Ні скотовозкам!!! Репост!" – написав Роман Никофорук.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Я чомусь думаю, що якраз на мінімалці.

Формально, напевно, багато водіїв оформлені на мінімалку. Але реально водії отримують значно більше. Не буде здоровий чоловік сидіти на зарплаті у 3200, коли в Польщі на автобусі можна мати більше 600 євро, а то і значно більше. Поїхати туди зараз немає особливих проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Рибка сказал:

Формально, напевно, багато водіїв оформлені на мінімалку.

Ну і відповідно із зростанням мінімалки зростають витрати перевізника на зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Ну і відповідно із зростанням мінімалки зростають витрати перевізника на зп.

Як? Реально водій має план здачі виручки власнику. Все, що лишається - його. Можливо у когось водій має фіксовану ставку. Ну не могла це бути якась 1,300 грн, чи навіть 3200. Ця ставка "в конверті" була біля 7000-10000 грн. Як тут відбудеться впливу зростання мінімалки. Так, є нарахування на заробітну плату. Якщо раніше платіж з мінімалки був скажімо 600 грн, то при новій мінімалці - біля 1000 грн. Тобто витрати зростуть на 400 грн. Це 20 грн/день. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Рибка сказал:

Як? Реально водій має план здачі виручки власнику.

Водій офіційно влаштований. Тобто на одного водія витрати зросли приблизно на 650 грн(мінімалка +податок). А ще додати до цього ріст палива з 21 до 26 і ріст долара. Так що цілком логічні вимоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, halcogen сказано:

Цікаві ви люди. За останній рік все зросло в ціні, десь більше, десь менше. В загальному на +30%. Так що гривня сюди, гривня туди..

На сьогодні вірніше казати - "десятка туди, десятка сюди" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, halcogen сказал:

Мінімалка зросла, бензин подорожчав, долар зріс.. 

Мінімалка зросла, а от зарплата держслужбовців....

При тому, що постанова про схему посадових окладів на держслужбі на наступний рік затверджується Кабінетом Міністрів України при РОЗГЛЯДІ ПРОЕКТУ Закону України "Про державний бюджет" на наступний рік, тобто мала бути готова ще ДО того законопроекту, навіть не до прийняття його Радою! А на ділі -  наш "в мєру упітанний" прем'єр радісно розповідав на камери, як вони підвищили оклади на держслужбі, ііііііі..... ВСЕ! А от НЕМА постанови, досі! Вчителям - є, військовим пенсіонерам - теж нема... Аванс, в результаті - "по старому" (а в деяких областях - і немає). Ну, і поки її не буде, тої бамажки - і зарплата. То НАВІЩО закладати в бюджет підвищення окладів, якщо той закон не діє, поки якесь тормознуте папірця не підпише? У нас в Законі є термін "початок року"? ДУЖЕ хотілося б конкретного винуватця (а я не сумніваюсь, що таке завдання якомусь працівнику чи відділу КМУ дали), який не підготував якісь документи і т.д., побачити по ТБ, або хоча б почути, що його за це звільнили. І особливо неприємно, аж, даруйте, в пику дати хочеться, коли чуєш "вам, чинушам, зарплати попіднімали".

А по темі проїзду конкретно - мені як, маршрутую довідку показувати з бухгалтерії? А основне - ДЕ електронний квиток і чесна сплата перевізниками податків? ДЕ дотримання графіку і припинення втеч з маршрутів ввечері? ДЕ припинення відключення GPS? Я весь Новий Рік провів вдома і хворий був до 5-6 числа, коли 48 хвилин почекав 30-го грудня чудову маршрутку №1 на Дубнівській навпроти цегельного заводу (та 251, котра в Підгайцы йде з ЗАБОРОЛЯ, їздить в 3-4 рази частіше, про нерентабельність і мови немає)! А скільки разів за рік їдеш в 22-23 годині з Київського майдану на Перемоги на таксі, бо маршрутки немає (Mak а точніше CityBus так показав), а всі тролі - вереницею в депо з 20-ї? За такий сервіс я платити 5-6-7-скільки заспівають грн. НЕ готовий (та і зайвих грошей - немає)! Подорожчало? ТЯЖКО бідним перевізничкам? ВСІМ тяжко! В мене бакс не подорожчав? А одяг і взуття? А продукти? Так отож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні їхав "22" то двері пасажири вручну відкривали і закривали, бо "замерз механізм"...хер їм в око, а не по 5 гривень,як не було сервісу так і не має, хоча коли підвищуали до 4 грн, то обіцяли майже килимове покриття в маршрутках)))Уроди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я,кваліфікований спеціаліст з червоним дипломом працюючи по спеціальності не отримую як в Європі...бо ціну не можеш таку поставити - в людей грошей не має...хоча будинку будують за млн. гривень. а ось на проект пару тисяч не має...((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, halcogen сказано:

Щоб був сервіс, потрібно щоб ціна проїзду була як в сусідній Європі. В нас колеги на роботі мають звичку зранку кавусіком за 25 грн заправитися і папіроску покурити. І не обурюються що ціна кави майже як у Європі.

Я Вам так скажу, нашим підприємливим перевізникам хоч 100 грн за проїзд постав всеодно будуть брудні маршрутки, риплячі і т.д.Це специфіка бізнесу в них така...головне побільше вижати, а бидло і так буде їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, san4ez1 сказал:

хоча коли підвищуали до 4 грн, то обіцяли майже килимове покриття в маршрутках)))Уроди!

Так у тому ж і справа! Хоча, на превеликий жаль, не з нашим народом щось глобальне, корисне і з розумом вирішувати, піднімуть ціну і будуть люди понуривши голову платити, а ми тут горяче пообурюємось і на тому крапка! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

В нас колеги на роботі мають звичку зранку кавусіком за 25 грн заправитися і папіроску покурити.

А на роботі кавового апарату немає? А у Європі, у багатьох фірмах і установах є, уловлюєте різницю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В країні з ринковою економікою , кабмін порахував долар по 30 грн.  І тепер всі здивовані що все дорожчає.

А де ця ринкова економіка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ярик сказал:

 

А де ця ринкова економіка

Багато де, і в Україні в т.ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все закономірно :(
Доки уряд буде видавати себе за діда Мороза, і розбавляти економіку грошима, ми приречені на постійне здорожчання всього, що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, san4ez1 сказано:

нашим підприємливим перевізникам хоч 100 грн за проїзд постав всеодно

будуть нити що мало.

1 година тому, volks сказано:

і в Україні в т.ч.

На словах - так, а насправді як там Станіславський казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AgentSmith13 сказано:

48 хвилин почекав 30-го грудня чудову маршрутку №1

Підтверджую, часто чекаючи одиничку , встигає проїхати 5тролейбусів(дві 15ки, дві п'ятірки і двійка), не кажучи вже про декілька 23,12,11... Це саме одиниця так ходить, що я швидше на роботу пішки доходжу , реально, що зараз так і роблю. Але от коли дощ, чи сніг мете, як з переляку, доводиться чекати... Довго чекати... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.01.2018 в 19:05, Amor сказал:

 

Ще в нас є такий абсурд, якщо зростає мінімалка, ще не означає що всі зарплати зростуть. 

Наприклад як було недавно отримав вищу освіту, працюєш менеджером десь на зарплату 3500 і тут піднімають мінімалка з 1400 на 3200. Відповідно прибиральниця тепер отримує зарплату так як і менеджер, а менеджеру її ніхто не збирається підвищувати. От якби додавався який відсоток. Щось типу "збільшуються усі зарплати на 10%" - може щось було б

Раніше так і було, принаймні на державних підприємствах. Щоразу після зростання мінімалки відповідно зростали усі тарифні ставки робітників. Але то було давно, зараз це типу вже "дурний тон", в европах не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...