Перейти до змісту

Літня/зимова гума


Barkas

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, vaz75 сказал:

Скажу так: зимою всесезона значно гірша за зимову при морозах, снігові і льодові. А літом значно гірша за літню в спеку. Але в мішсезоння навіть краща за обі.

Поклавши руку на серце, ти порівнював поведінку всесезоної і інших типів шин на своєму авто?

до цього була літня, в смислі купував з нею, прийшла зима, перезувся на всесезонну, літом веде себе добре, на снігу веде себе добре, на мокрій дорозі добре, на льоду погано, але я не льотаю й маю маленький бонус у вигляді постійного повного приводу

 

ЗІ ну і їзджу я дуже мало, 7000 за два з половиною роки. Перед тим на течику теж всесезонка барум стояла, але на ньому я зимою не їздив взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, vaz75 сказано:

Скажу так: зимою всесезона значно гірша за зимову при морозах, снігові і льодові. 

100%

1 година тому, vaz75 сказано:

А літом значно гірша за літню в спеку. 

 Ну не дуже вже так. 

 

1 година тому, vaz75 сказано:

Але в мішсезоння навіть краща за обі.

 

 Моя думка,що в те міжсезоння краще зимова, тупо моя думка))

 PS: я їздив два сезона на всесизонці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, що ви тут кому хочете довести? Є кілька людейй з альтернативним розвитком,,котрих очевидно задовго тримали у памперсам і котрі досі експерементують, вваажаючи що результати нікому не нашкодять, а запашок вже на кілька сторінок пішов.

Єдине напрягає, - що ось такі обдаровані дивуть десь недалеко і їхні експеременти проходять між нами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А різниця в протекторах на різних типах шин же теж повинна відрізнятись? Ну і відповідно по своєму позитивно/негативно впливати на стійкість при певних умовах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, hmara сказал:

А різниця в протекторах на різних типах шин же теж повинна відрізнятись? Ну і відповідно по своєму позитивно/негативно впливати на стійкість при певних умовах?

Ну це зрозуміло, бо зимня шинп не матиме протектора літньої і навпаки. А питання ТС якраз про літню/зимню гуму взимку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, volks сказал:

Тоді і я тобі задам питання. Навіщо цей геморой із заміною гуми, навіщо виробники випускають літню і зимову гуму, якщо є така разпрекрасна всесезонка?

Я вже раніше писав навіщо - маркетинг. Як впарити на 4 колеса 8 шин? Та-дам - сезоннна гума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

Я вже раніше писав навіщо - маркетинг. Як впарити на 4 колеса 8 шин? Та-дам - сезоннна гума.

Так  і всесезонки треба 8 шин, а може і більше, бо при високих температурах вона буде зношуватись швидше, ніж літня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Так  і всесезонки треба 8 шин, а може і більше, бо при високих температурах вона буде зношуватись швидше, ніж літня.

4 на колеса, а ще 4 щоб стояли і старіли в гаражі? Бачу ще один плюс всесезонки, їздиш завжди на новішій гумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, nickel сказал:

4 на колеса, а ще 4 щоб стояли і старіли в гаражі? 

Ні. Просто всезенка вбивається в два рази швидше, бо використовується цілий рік, а не сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Ні. Просто всезенка вбивається в два рази швидше, бо використовується цілий рік, а не сезон.

 

25 минут назад, nickel сказал:

Бачу ще один плюс всесезонки, їздиш завжди на новішій гумі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

 

38 минут назад, nickel сказал:

Бачу ще один плюс всесезонки, їздиш завжди на новішій гумі.

Тільки ця гума гірша, ніж літня влітку і ніж зимова взимку. Єдиний плюс - немає заморочки і витрат, пов'язаних з перезувкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Barkas сказано:

Всевезонка- то те саме,що ходити в одних сандалях весь рік))))))

В армії цілий рік в одному взутті ходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, volks сказал:

Тільки ця гума гірша, ніж літня влітку і ніж зимова взимку. 

Чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Чим?

Тим, що для зими і для літа потрібні діаметрально протилежні характеристики. Відповідно, при спробі зробити щось середнє, вийде щось таке, що буде мати частину характеристик і того, і того, але не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Тим, що для зими і для літа потрібні діаметрально протилежні характеристики. Відповідно, при спробі зробити щось середнє, вийде щось таке, що буде мати частину характеристик і того, і того, але не всі.

Таке враження, що не всі розуміють, для чого їм гума на колесах, зате інших вчать що ставити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, volks сказал:

Тільки ця гума гірша, ніж літня влітку і ніж зимова взимку. Єдиний плюс - немає заморочки і витрат, пов'язаних з перезувкою.

ну не бачив я ніякого погіршення влітку, порівнюючи з літньою, від слова взагалі. Те що вона стираєтся швидше, мені монопісуально, з моїми пробігами мені її до пенсії вистачить. Зимою, лише на льоду проблеми, але чота мені здаєтся, що там з будь якою нешипованою проблеми, а якщо ставити шиповану, то треба мати ще й третій комплект, бо надумаєш їхати за кордон, то там тобі покажуть великого факуна й пошлють перевзуватись на нешиповану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гуде трохи, як тролейбус і розхід трохи більший, але то від того, що вона АТешна, а не від того, що всесезонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

Тим, що для зими і для літа потрібні діаметрально протилежні характеристики. Відповідно, при спробі зробити щось середнє, вийде щось таке, що буде мати частину характеристик і того, і того, але не всі.

я теж вважаю що поєднати комп"ютер, фотоапарат, медіаплеєр, навігатор, електронний записник в один пристрій то все по окремості буде видавати кращий результат як "все в одному"... але ж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vampirich сказал:

я теж вважаю що поєднати комп"ютер, фотоапарат, медіаплеєр, навігатор, електронний записник в один пристрій то все по окремості буде видавати кращий результат як "все в одному"... але ж....

Та до чого тут це. На зиму потрібна м'яка гума, а на літо - жорстка. Ну не може гума бути одночасно і м'яка, і жорстка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

На зиму потрібна м'яка гума, а на літо - жорстка.

 

22 минуты назад, nickel сказал:

Таке враження, що не всі розуміють, для чого їм гума на колесах, зате інших вчать що ставити. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, nickel сказано:

Таке враження, що не всі розуміють, для чого їм гума на колесах, зате інших вчать що ставити. :)

Спорять ті, хто авто майже невикористовує зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, ZLOvSmetane сказал:

Спорять ті, хто авто майже невикористовує зимою.

О, то виявляється є різні типи водіїв, з різними потребами. Це вже тепліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, ZLOvSmetane сказал:

Спорять ті, хто авто майже невикористовує зимою.

то я на течику зимою зовсім не їздив, зараз їзджу майже щодня , тільки значно обережніше й на трасу стараюсь не лізти після снігопаду, поки дорогу не *розібьють*

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, MANJAK11 сказал:

то я на течику зимою зовсім не їздив, зараз їзджу майже щодня , тільки значно обережніше й на трасу стараюсь не лізти після снігопаду, поки дорогу не *розібьють*

а для повного спектру вражень рекомендую ще таки зимою спробувати справжню гарну зимову гуму ;)

А літом в нас (в Луцьку) і так дофіга машин на зимовій гумі і нормально їм )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...