Перейти до змісту

Літня/зимова гума


Barkas

Рекомендовані повідомлення

Для зими є зимова гума і крапка. Якщо зранку сухо і мороз,а в обід пішов мокрий сніг??????куди на літній гумі можна доїхати....?? На літній гумі треба їздити літом!!!!!! 

Модери закрийте тему!!!!!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

@Vadimm , іншими словами, ніхто не має на руках конкретних даних, ніхто не враховує всіх змінних, проте всі з точністю можуть сказати як поводить себе обєкт в конкретних умовах. Ти розумієш, що ти тільки що визнав, що у "експертів", які зі мною спорять, явні проблеми з логікою. :) Я в принципі те саме і намагаюся їм донести. Можливо, твоя інтерпретація до них дійде, побачимо.

 

А конкретні числа мені потрібні для того, щоб в моїх опонентів появилась хоч якась можливість оспорити результати моїх експериментів. Бо поки що реальність така: експериментально встановлено, що взимку при певних умовах їздити на літній гумі цілком реально і безпечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Savage сказал:

цілком реально і безпечно.

Рельно - "так" (ніхто не й не сперечається, й на сліках можна в -20). Безпечно -скоріше "ні". Чому скоріше, бо профі (там учасники WRC, формули 1, тощо) можуть і на самих дисках їхати безпечно, бо вони з досвіду, відчувають оту тонку грань зриву в занос. Але на перегонах ЗАВЖДИ вибирають гуму по-погоді, і навіть на різні температури повітря\траси навіть на сухій трасі в Формалі-1 є декілька видів покришок з різною жорсткістю і фізико-хімічним станом. А знаєш чому? Знаєш, але придурюєшся: бо в значній мірі від сили зчеплення залежать оті секунди, які виграються при швидшому вході\виході з поворотів, а також залежить дійдуть вони до фінішу, чи будуть в "паркані".

18 минут назад, Savage сказал:

@Vadimm , іншими словами, ніхто не має на руках конкретних даних, ніхто не враховує всіх змінних, проте всі з точністю можуть сказати як поводить себе обєкт в конкретних умовах. Ти розумієш, що ти тільки що визнав, що у "експертів", які зі мною спорять, явні проблеми з логікою. :) Я в принципі те саме і намагаюся їм донести. Можливо, твоя інтерпретація до них дійде, побачимо.

Та є ці дослідження. Кожен науковий інститут автотраспорту має, навіть я щось таке від КАДІ бачив (не пригадую точно). Але вони не відкриваються в перших десяти сторінках гуглопошуку, бо вони специфічні, в основному розраховані на спеціалістів тому і не популярні в загальній масі інтернетшукачів. І їх треба шукати, тратити час, може й навіть в бібліотеках. Але для кого? Для тебе? Я й спочатку загорівся, бо років зо 6, зо 7 в одному з примірників журналу "За рульом" (а там раніше полюбляли робити експеременти подібного плану ще й різних виробників), там якраз на полігоні перевіряли різні типи гуми при різних температурах. Я перегнав не один десяток авто взимку на літній гумі, і розвертало\заносило мене не один раз. Для мене (та й на щастя, для більшості водіїв) аксиома: літо-літня гума, зима -зимова. Але я вирішив, що ти непробиваємий. тобі досвід поколінь по-боку, і навіть потративши час і знайшовши якусь популярну статтю тобі нічого не доведуть, бо твої "щасливі експерименти" важливіші ніж практика мільойнів, оскільки ти ПРОСТО ЖЛОБИШСЯ на нову хорошу зимову гуму. До гадалки не ходи.

ОК. Удачі тобі. Прикро лиш одне, що будуть такі, які почитають твої пости і подумають: "гм, а дійсно, навіщо платити за зимову гуму. Он чувак гасає на літній і нічьо. І я так зможу." А далі скалічені долі, житті... Сумно саме це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Savage сказано:

Ти розумієш, що ти тільки що визнав, що у "експертів", які зі мною спорять, явні проблеми з логікою. 

Друже, в тебе синдром Данінга-Крюгера, це як мінімум.

Давай ти сам відповіси на таке питання:

розтав по порядку зростання (на твою думку) гальмівний шлях на сухому асфальті при температурі +5 у трьох випадках:

1) Літня Росава

2) Зимова Росава

3) Літня Нокіан

4) Зимова Нокіан

Одна машина, однакова швидкість. Енджой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

оскільки ти ПРОСТО ЖЛОБИШСЯ на нову хорошу зимову гуму. До гадалки не ходи.

Все ж таки краще сходи :), в гаражі лежить комплект зимовї гуми (дістався від попереднього власника). Оскільки авто взимку, як правило, не експлуатую, то важко сказати, хороша вона чи ні (але точно не Росава :)).

 

13 минут назад, vaz75 сказал:

"гм, а дійсно, навіщо платити за зимову гуму. Он чувак гасає на літній і нічьо. І я так зможу."

Я вже 100500 разів уточнював, при яких умовах я проводив експеримент. Також 100500 разів писав, що, коли на дорозі сніг/лід/каша, то на літі я туди не сунуся. Але кого цікавлять такі нюанси, правда? Всі ж бачать тільки слова "літня гума" і "взимку". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Оскільки авто взимку, як правило, не експлуатую

Може хватить вже подавати поганий приклад своєю писаниною читаючим в кого розуму і грошей маловато для купівлі зимової резини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Barkas сказано:

Для зими є зимова гума і крапка.

А всесезонка? 

 

3 годин тому, Savage сказано:

експериментально встановлено, що взимку при певних умовах їздити на літній гумі цілком реально і безпечно.

це із серії якщо я виграю в лоторею, то треба розказувати щоб всі купували лотореї бо я ж то виграв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

А всесезонка? 

Це гума, на якій неможливо їздити ні взимку, ні влітку. Слухати на 4.10:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, volks сказано:

Це гума, на якій неможливо їздити ні взимку, ні влітку. Слухати на 4.10

 

Відео від магазину автошин?

ну да. Порада купувати всесезонку для них це мінімум невигідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, volks сказал:

Це гума, на якій неможливо їздити ні взимку, ні влітку. Слухати на 4.10:

з аргументів там тільки, що *баба яга проти* :) В мене ось така 

AT-117_Special_image_1_3.600x600.jpeg

 

Зі вона мьяка й більше 140 я навіть влітку не їзджу :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

з аргументів там тільки, що *баба яга проти*

Нормальний там аргумент. Неможливо їздити на одній гумі і в +30, і в -20, по сухому, і по снігу. Бо для цього повинні бути різні характеристики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

Нормальний там аргумент. Неможливо їздити на одній гумі і в +30, і в -20, по сухому, і по снігу. Бо для цього повинні бути різні характеристики.

зустрічне питання. Якщо з зимовою й літньою гумою все зрозуміло, то навіщо, майже всі виробники, випускають всесезонну гуму ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Нормальний там аргумент. Неможливо їздити на одній гумі і в +30, і в -20, по сухому, і по снігу. Бо для цього повинні бути різні характеристики.

ну да. мені "ножемани" розказують що має бути окремий ніж для кобаси, окремий для огірків, і окремний щоб сірничка заточити в зубах поколупатися.... характеристики то різні.

тіко я одним справляюся.

частково згідний, немає рішення щоб ідеально себе вело і на снігу і на сухій дорозі літом, але хороша всесезонка покаже кращі результати ніж дешеві літні-зимові шини

https://shina.guide/press/12504/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

зустрічне питання. Якщо з зимовою й літньою гумою все зрозуміло, то навіщо, майже всі виробники, випускають всесезонну гуму ?

Це гума для експлуатації при температурах близьких до нуля. По снігу вона їде гірше ніж зимова, а в спеку вона занажто м'яка. В результаті ні зимою, ні влітку в тебе немає впевненості в гумі. Тільки економія на шиномонтажі.

 

6 минут назад, vampirich сказал:

але хороша всесезонка покаже кращі результати ніж дешеві літні-зимові шини

Не факт, але однозначно гірші ніж хороша зима, або літо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, volks сказал:

Це гума для експлуатації при температурах близьких до нуля

є десь територія на планеті, де кількість днів з температурою близьких до нуля оправдало б купівлю такої гуми ? 

20 минут назад, volks сказал:

В результаті ні зимою, ні влітку в тебе немає впевненості в гумі.

тобі не здаєтся , що це приговор, який мав би законодавчо заборонити використання такої гуми в більшості європейських країн ?

ось доречі, що видав гугл про заборону використання всесезонної гуми

https://www.google.com.ua/search?client=opera&q=в+каких+странах+запрещено+ездить+на+всесезонной+резине&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

тобто нічого, доречі на відміну від шипованої гуми, про яку йдется в ролику, який ти виклав й яка заборонена в більшості європейських країн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

тобі не здаєтся , що це приговор, який мав би законодавчо заборонити використання такої гуми в більшості європейських країн ?

Тоді і я тобі задам питання. Навіщо цей геморой із заміною гуми, навіщо виробники випускають літню і зимову гуму, якщо є така разпрекрасна всесезонка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, volks сказал:

Тоді і я тобі задам питання. Навіщо цей геморой із заміною гуми, навіщо виробники випускають літню і зимову гуму, якщо є така разпрекрасна всесезонка?

без поняття :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Savage сказал:

Все ж таки краще сходи :), в гаражі лежить комплект зимовї гуми (дістався від попереднього власника). Оскільки авто взимку, як правило, не експлуатую, то важко сказати, хороша вона чи ні (але точно не Росава :)).

Я казав Станіславський: "Нє вєрю". Це як суслік, який є :) . Фото є?

5 часов назад, Savage сказал:

Оскільки авто взимку, як правило, не експлуатую, то важко сказати, хороша вона чи ні

Гиги. Проходжу повз...

5 часов назад, Savage сказал:

Я вже 100500 разів уточнював, при яких умовах я проводив експеримент. Також 100500 разів писав, що, коли на дорозі сніг/лід/каша, то на літі я туди не сунуся. Але кого цікавлять такі нюанси, правда? Всі ж бачать тільки слова "літня гума" і "взимку". 

Гідє? Тикни пальцем. Певно старий я, зір не той, тре ще крім гадалки і до окуліста навідатися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, MANJAK11 сказал:

є десь територія на планеті, де кількість днів з температурою близьких до нуля оправдало б купівлю такої гуми ? 

Є. Італія, наприклад. Гещодавно читав, що всесезонка придумана саме для таких країн, де зими зрідка бувають зі снігом і низькими температурами (декілька тижнів в рік), і як приклад приводили Італію, де використання зимового типу шин не доцільно. Також згадувалися країни з гірською місцевістю, де в низині +, а в горах -.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, vaz75 сказал:

Є. Італія, наприклад. Гещодавно читав, що всесезонка придумана саме для таких країн, де зими зрідка бувають зі снігом і низькими температурами (декілька тижнів в рік), і як приклад приводили Італію, де використання зимового типу шин не доцільно. Також згадувалися країни з гірською місцевістю, де в низині +, а в горах -.

тобто як тут писалось вище, літом всесезонка гамно (а в Італії ще те літо), але заради декількох тижнів в рік її є смисл купувати заради мінуса і снігу ? при чому, знову ж, як тут писалось вище, при мінусі і снігу всесезонка теж гамно. Чи на літо перезуватись ? Якщо так, то на тих декілька тижнів вже в зимову перезуватись, або й взагалі на літній перемучитись, тим більше, що не у всіх країнах зимова обовьязкова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Savage сказано:

експериментально встановлено, що взимку при певних умовах їздити на літній гумі цілком реально і безпечно

Твій експеримент навряд враховує що взимку умови мінливі.

З впевненістю можна сказати що якщо вилити на людське тіло гарячої води, то отримаєш опіки. Ніхто не скаже тобі скільки треба лити, скільки часу треба впливати на поверхню шкіри, яку площу охопити, з якою температурою, але усі адекватні погодяться - так робити не варто бо буде опік, і в сраку експерименти. Так і тут. 

Багато можна говорити що при певних умовах не буде опіку, так само як при певних умовах на літі взимку їздити "безпечно і реально", але більшість завжди скаже що і те і друге - хєрова практика. Але завжди знайдеться герой який буде сперечатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, MANJAK11 сказал:

тобто як тут писалось вище, літом всесезонка гамно (а в Італії ще те літо), але заради декількох тижнів в рік її є смисл купувати заради мінуса і снігу ? при чому, знову ж, як тут писалось вище, при мінусі і снігу всесезонка теж гамно. Чи на літо перезуватись ? Якщо так, то на тих декілька тижнів вже в зимову перезуватись, або й взагалі на літній перемучитись, тим більше, що не у всіх країнах зимова обовьязкова

Скажу так: зимою всесезона значно гірша за зимову при морозах, снігові і льодові. А літом значно гірша за літню в спеку. Але в мішсезоння навіть краща за обі.

Поклавши руку на серце, ти порівнював поведінку всесезоної і інших типів шин на своєму авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...