Перейти до змісту

Шукаю поради Електрика


olsad

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

На днях придбав GSM - сигналізацію з живленням від мережі. І все було б добре, якби не одне але, вона спрацьовує при вимкненні/увімкненні електроенергії. 

Чи може хтось порадити, як можна забезпечити безперебійне живлення. Параметри Блоку живлення - 9V, 500mA

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, olsad сказано:

Доброго дня,

На днях придбав GSM - сигналізацію з живленням від мережі. І все було б добре, якби не одне але, вона спрацьовує при вимкненні/увімкненні електроенергії. 

Чи може хтось порадити, як можна забезпечити безперебійне живлення. Параметри Блоку живлення - 9V, 500mA

 

https://hard.rozetka.com.ua/ua/ups/c80108/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заживити від акумулятора 7a (такі як до упса) через резистор 7-10 ом на 2 вата

потім поміряти напругу на виході без навантаження і з навантаженням, бо 500ма то напевно максимальне навантаження

від упса від 220 живити можна, але тоді вона проживе орієнтовно 2 години, у них високий саморозряд.

але сигналка так не має працювати, можливо, вбудований акумулятор підсівший і тому вона спрацьовує при зникнені 220.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, olsad сказано:

Доброго дня,

На днях придбав GSM - сигналізацію з живленням від мережі. І все було б добре, якби не одне але, вона спрацьовує при вимкненні/увімкненні електроенергії. 

Чи може хтось порадити, як можна забезпечити безперебійне живлення. Параметри Блоку живлення - 9V, 500mA

Модель сигналізації дайте

13 хвилин тому, Revolver сказано:

заживити від акумулятора 7a (такі як до упса) через резистор 7-10 ом на 2 вата

можна через "кренку" 9В з радіатором невеликим, вони 1,5 амперні - витримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо по простому то тре взяти акум машинний на 12в,  зробити розвязку за допомоггою реле,  ну і підзарядку після розряду нижче 70-60% отже малегнька ардуйно, кренка або дс-дс перетворювач і реле, зарадка, виходить автомат на всі випадки життя працюватиме до порога відключеня релюхою задля збереження акума від перерозряду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На олх є готові плати, шукайте...

 

Або контролер сонячної панелі, ціна 75-150грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три роки все стоїть на упсах (сигналізація, охорона периметру, відеонагляд). Відключення електрики час від часу - приходить лише смс про резервне живлення, 16 годин найдовше, все тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@fedot вкажіть модель упса, який на штатному акумуляторі 7а/12а протримається 16 годин з навантаженням 1 Ват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver а хз, я не спеціаліст - відкривати то все нема особливого бажання, аби що не зламати. Знаю тільки точно, що в мене їх як мінімум 2, а то й три. Кажу то, що бачив по факту - на 16-ту годину резервне живлення вимкнулося з-за критичного падіння напруги (так система мені відесемесилася). Благо був ранок і я вже був на роботі - за кілька годин подали живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@fedot так в тому то і річ, що там не упси, а таке як описав вище @Voronin10

і те що писав я, а ще краще, @sasha2008lk також буде працювати орієнтовно 30-40 годин, але в нашому варіанті доведеться самому час від часу підзаряджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver в жодному разі не сперечатимуся - лише пам'ятаю, що люди, котрі ставили то все мені, говорили про встановлення упсів. Відповідно - в ніякому випадку мої слова не можуть бути беззаперечним твердженням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@olsad

 

купуєш акумулятор 12В  або робиш зборку 3S з акумуляторів 18650

 

+

DC - DC конвертер - 70грн  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вупшето є готові низковольтні упси https://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/BBP_1215 але цей на виході видає 12В, але думаю можна найти і на 9В або просто допаяти в нього кренку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачаюсь, що запитаю в цій темі, не хочу нової створювати.

Є двигун, який може працювати реверсивно,  і специфічний перемикач.

Як можна організувати їх роботу так щоб двигун міг працювати в обох напрямах. див. Схему.

revers.png.eee8f8a8514b9ef4d80278ca8201904f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, host1303 сказано:

Як можна організувати їх роботу так щоб двигун міг працювати в обох напрямах.

одночасно?

а по суті, з таким перемикачем ніяк, треба двуполюсний перемикач.

 

revers.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.01.2018 at 13:23, Revolver сказано:

@fedot вкажіть модель упса, який на штатному акумуляторі 7а/12а протримається 16 годин з навантаженням 1 Ват

може я не так фізику з математикою вчив, але 12Вольт*7А*год дорівнює 84 Ват-годин, нє? Де прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto

On 1/12/2018 at 6:36 PM, Revolver said:

від упса від 220 живити можна, але тоді вона проживе орієнтовно 2 години, у них високий саморозряд.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Revolver сказано:

вам потрібен двополюсний тумблер,

напевно, є схема на транзисторах

Цей варіант простий  і без заморочень, але мій перемикач виконаний "ричажком" і він зручніший.

 

16 хвилин тому, Basil сказано:

одночасно?

ні,  не одночасно, лише при даних положеннях.

 

17 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Мал. а)

тут теж як я зрозумів перемикач двухполюсний.

 

Може є якесь реле, наприклад, коли нижній плюс увімкнений, то мінус іде на "1", а коли верхній плюс увімкнений, то він іде на реле, і потім він іде на "1", а мінус іде на "2

5a676c61de65f_revers-.png.a5ac60b946d3666bad2bf32f265dbd24.png"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Revolver сказано:

@difoto

 

нич не понів. Колись люди ходили в походи з свинцевим акумом 6 В 4,5 А*год і лампочкою 3,6 В 0,7 А і його хватало на тиждень вечорів по пару годин , а це 2,5 Вата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Revolver сказал:

@difoto

 

До чого тут взагалі високий саморозряд? Саморозряд враховується, лише коли батарея в режимі очікування, тобто без навантаження. В УПСі ж батарея постійно підзаряджається, коли напруга падає нижче певної межі.
Але абсурд не в цьому. В тому, що саморозряд настане (причому говориться про високий!) під час розряду батареї під навантаженням протягом невеликого терміну часу. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto якщо акумулятор 7 ампер підключити до упса, яки видає 220 вольт, то усп проробить 2-3 години навіть при мінімальних навантаженнях, бо упс витрачає велику частину на себе, на це перетворення, саморозряджає акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Revolver сказано:

@difoto якщо акумулятор 7 ампер підключити до упса, яки видає 220 вольт, то усп проробить 2-3 години навіть при мінімальних навантаженнях, бо упс витрачає велику частину на себе, на це перетворення, саморозряджає акумулятор.

Ааааа! Понів, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нє, Дім. Все ти правильно понєв. То хлопаки пробують вирішити питаннє трішки через дупу.

Федот все вірно сказав. Револвер, при твоїх 1Вт і 20-ть годин триматиме. Просто живити потрібно напряму від акума через кренку (як радили) а не через інверто 12/220 а потім 220/9.

Так для прикладу електронні замки працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...