Перейти до змісту

Потрібно оживити старий пк


Рекомендовані повідомлення

@Ukrainec ok.

дивися. Апгрейд - це витрати. В будь-якому випадку. Якщо це має бути машинка, аля новини / інет / контра / борда і т.д.

То сенсу витрачатися на  МІНМАЛЬНИЙ перехід на іншу платформу = 0

Погодься. Якщо (умовно) мене влаштовує те що є і не хочу витрачати 100 у.о. на мінімальний апгрейд на 1155 / g2030 / 8gb ddr3 і це без ССД.

То чому б мені не витратити 500 грн на ксеон + 2гб ддр2 ? Це не 100 баксів. А приріст я відчую в будь-якому разі.

 

Нелогічним (уже)  був би апгрейд на 775+ксеон  з 775 перших поколінь.  чи 478 / 462

 

Сама суть 771 мод була якраз таки у дешевому апгрейді!  Замінив проц івсе! маєш ЗНАЧНО яскравіший комп.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, Zheny@ сказано:

@Ukrainec ok.

дивися. Апгрейд - це витрати. В будь-якому випадку. Якщо це має бути машинка, аля новини / інет / контра / борда і т.д.

То сенсу витрачатися на  МІНМАЛЬНИЙ перехід на іншу платформу = 0

Погодься. Якщо (умовно) мене влаштовує те що є і не хочу витрачати 100 у.о. на мінімальний апгрейд на 1155 / g2030 / 8gb ddr3 і це без ССД.

То чому б мені не витратити 500 грн на ксеон + 2гб ддр2 ? Це не 100 баксів. А приріст я відчую в будь-якому разі.

 

Нелогічним (уже)  був би апгрейд на 775+ксеон  з 775 перших поколінь.  чи 478 / 462

 

Сама суть 771 мод була якраз таки у дешевому апгрейді!  Замінив проц івсе! маєш ЗНАЧНО яскравіший комп.

 

 

Ок. розглянемо питання яскравості: встановлення нового проца незначним чином вплине на швидкість відкривання самих додатків, а мали об"єм ОЗУ (4Гб) не зробить комфортним процес роботи в самих додатках.  Відкривання чи перехід між ними будуть супроводжуватися постійними фрізами і підвисаннями системи, не зрозумілими просадками кадрів, тощо і це реально дратує!

Погоджусь, що кількість пригальмовувань зменшиться порівняно з тим якщо в системі 2Гб, але повір ти дуууууже швидко зрозумієш, що ця  робота ПК все одно тебене влаштовує і потрібно щось все ж таки радикально змінювати.  

 

Та хоче людина хай витрачає  ті 500 грн, але впевнений, що за пів року він повернеться до цієї теми. :) 

 

Я сам за той самий 775 сокет! Сам юзав Q6600" @3.6 до оснанього, але вузьке місце все ж таки об"єм ОЗУ. Бо для сучасної вінди об"єму 4 Гб вже критично мало.

По цій же причнині перейшов з нього бо при 8Гб вже система і програмне забезпечення дуже часто "натікали" про необхідність щось змінювати. 

Навіть на ноуті дружини  8Гб це при тому що там встановлений не самий свіжий проц Р8700, це щось на рівні по продуктивності з Е8200 і нічого, система літає, HD відео витягує всі офісні завдання виконуються на ура і користуватися ним одне задоволення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній шмат діалогу схожий на ситуацію, коли дитина хоче потратити наколядовані гроші на забавку, а батьки його переконують що це не варто купувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Ukrainec сказано:

встановлення нового проца незначним чином вплине на швидкість відкривання самих додатків

шо серйозно?

 

Ставив я чоловіку ксеона на 775 сокет Якогось типу Е5310 / Е5320.

Чоловік "танкіст". Каже в танках десь 50-60 фпс. Мало.

Поміняли процесора на Е5440 - на тій же конфігурації. фпс виросли (з його слів) до 100+.

 

ОЗУ не додавали. Між іншим, Після 4-6 озу - уже й мало помітно, звичайним користувачам.

ДУЖЕ помітний перехід із 1-2-3-4 на 6-8-16-32

А особливо із SSD :)

 

Я повторюся, не хоче він переїжджати зараз на щось новіше. Хоче "розшевелити" існуючий.  В чому проблема?

 

@nickel - пропоную експеримент :)

Запиши тести якісь програмні, ігрові, тощо на відео з існуючою системою, а потім із ксеоном. Ті ж самі. Різниця буде лише у процесорі.

Порівняємо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer:

1 година тому, Zheny@ сказано:

Ставив я чоловіку ксеона на 775 сокет Якогось типу Е5310 / Е5320.

Чоловік "танкіст". Каже в танках десь 50-60 фпс. Мало.

 

Тобто ти хош сказати, що Нео живе в Луцьку?! :ohmy:

 

Вірю, що не помітити різницю між 4 і 8+гб може лише людина, яка ніколи не мала справу з ПК на Він7/10 з 8+Гб. і не бачила як воно працює при решті тих же компонентів коли одночасно запущені хром, гаджети РС, антивір, фаєрвол, хром на 20-30 вкладок, читаєш пдф документ і це все перемикаєш, ще вводиш текст в перерві між раундами коли ганяєш танки.  

Ну ну...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

Вірю, що не помітити різницю між 4 і 8+гб може лише людина, яка ніколи не мала справу з ПК на Він7/10 з 8+Гб. і не бачила як воно працює при решті тих же компонентів коли одночасно запущені хром, гаджети РС, антивір, фаєрвол, хром на 20-30 вкладок, читаєш пдф документ і це все перемикаєш, ще вводиш текст в перерві між раундами коли ганяєш танки.  

Ну ну...

можливо я не настільки багатозадачний як ти.

Крім того ти як завжди читаєш через слово. Я писав, що після 4 гб мало помітно. Тому як ОЗУ уже вистачає для більшості задач.

згоден, якщо у людини овер 20 вкладок у хромі і він з'їв половину озу - тоді да, 8 мінімум нада. А якщо ще в танчики рубатися. Тоді звісно.

 

Але я впевнений, що більшість юзерів так не юзає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно якраз добре помітно

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Я писав, що після 4 гб мало помітно. Тому як ОЗУ уже вистачає для більшості задач.

 

Зі свого досвіду: більшість юзерів жаліється на фрізи і пригальмовування, але не на те дивиться.

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Але я впевнений, що більшість юзерів так не юзає.

Більшість юзерів, а як правило їх малята зазвичай ставлять все що треба і не треба на той пк, а воно все висить в фоні після автозавантаження. ;) 

 

Помітив серед колег на роботі навіть з їх так як і в мене офісними завданнями помічається у всіх. Я випросив заміну планки 4гб озу на 8гб, а решта сидячи на брендових НР з CPU І5 2-3-го покоління просто ниють, що в них "старі" ПК, які треба було давно міняти, КАРЛ!. Так само не щодавно знайомі попросили глянути їх бук куплений десь пів року в фокстроті, я їм кажу купіть хоча б +4Гб ОЗУ до їх 4, а вони мені натомість: - "нам в сервісі сказали що це процесор слабкий", так слабкий, але коли в автозагрузці 101 процес натиканий малятами то хрен воно там буде щось нормально працювати. 

Вимкнув всі зайві процеси з автозавантаження і вуаля навіть шустренько запрацювало.

 

Скріни системи де видно скільки озу нормально їсть система я вже скидав, все зайве для мене там вимкнено, що не характерно для звичайного юзера.

Ще раз: якщо озу менше ніж необхідно то воно вантажить в повільний файл підкачки, в наслідок чого відбуваються постійні ривки і підвисання при переході, і відкриванні вкладок/файлів/сторінок/додатків тощо. 

   

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раз пішла така п'янка, то вже і я запитаю.

Є старий комп. Ну як комп. Лише оболонка, бо мамка і оперативка мертві, а проц ще одноядерний. Є бажання його оживити для батьків для нету, скайпу і офісу.

Вінт -160Гб. 

БЖ - 350 чи 400,  не пам'ятаю.

Що можна докупити, щоб вистачило для комфортного виконання таких задач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

Раз пішла така п'янка, то вже і я запитаю.

Є старий комп. Ну як комп. Лише оболонка, бо мамка і оперативка мертві, а проц ще одноядерний. Є бажання його оживити для батьків для нету, скайпу і офісу.

Вінт -160Гб. 

БЖ - 350 чи 400,  не пам'ятаю.

Що можна докупити, щоб вистачило для комфортного виконання таких задач?

купи новий, пожалій батьків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

купи новий, пожалій батьків

Так я планую залишиити корпус, вінт і БЖ. То що навіть їх фтопку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Так я планую залишиити корпус, вінт і БЖ. То що навіть їх фтопку?

Продавайте що залишилось, купіть готовий більш-менш нормальне, уже телефони потужніші за старі ПК. Браузери уже пам,яті хочуть багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

Так я планую залишиити корпус, вінт і БЖ. То що навіть їх фтопку?

за 1,5-2,5кгрн можна взяти ноута 17" на Р8700 проці (або еквівалентному), пихнути в нього до 4гб ОЗУ  і для батьків буде саме то! Навіть з дохлою батареєю він набагато цікавіший за стаціонарний ПК.

Мобільний, а значить місця не буде займати і зі своїми функціями справиться на ура. ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ukrainec сказал:

за 1,5-2,5кгрн можна взяти ноута 17" на Р8700 проці (або еквівалентному), пихнути в нього до 4гб ОЗУ  і для батьків буде саме то! Навіть з дохлою батареєю він набагато цікавіший за стаціонарний ПК.

Мобільний, а значить місця не буде займати і зі своїми функціями справиться на ура. ;) 

 

Розглядав і такий варіант.

Подякував всім за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...