Перейти до змісту

Потрібно оживити старий пк


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Litovets сказано:

Пару слів про файл підкачки. Теорії і гадання чи вимикати той файл чи залишати це одна справа - може і добре його вимикати.

Але реалії такі що яка б не була "розумна" вінда, як би багато не було ОЗУ

часом таки знайдеться стара чи крива чи стара/крива софтіна яка скаже

що їй тре скількись там файлу підкачки і якщо його Їй не дати скільки вона хоче - шле вона юзера лісом аж бігом і не соромиться.

 

Ти дійсно знаєш таку "софтіну" чи це лише сухі теорії? за 12 років без файлу підкачки мені такі ще не зустрічалися.

Давай сюди я її спробую на своїй машинці, бо якщо що в мене ще 8 Гб до 16 в запасі лежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось робочий ПК з відкритими:

він7, хром, софтпротекшен, два дока ворд, презентація поверпоінт, поштовий клієнт:

Спойлер

5555.thumb.jpg.ed81f5b53be222f37b3f04c9b84f6042.jpg

проц І5 3470 раніше з 4 Гб ОЗУ і файлом підкачки його корчило: по 30с переходило між додатками, відкривало нові вкладки, тощо. Зараз 8Гб без фп ніби від землі відірвався!    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Ukrainec сказал:

Ти дійсно знаєш таку "софтіну" чи це лише сухі теорії? за 12 років без файлу підкачки мені такі ще не зустрічалися.

Недавно захотілось погамати в стару цяцю, а цяця сказала давай мені мінімум 768Мб ФП і не валить.

ФП був майже відсутній (16мб шоб вінда не сварилась мол може не записати дамп памяті єслі шо) то прийшлось ставити скільки вимагала ігруля.

Ну і колись ще з якимись програмками були граблі, але вже не памятаю з якими бо вже трохи часу пройшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Litovets сказано:

Пару слів про файл підкачки. Теорії і гадання чи вимикати той файл чи залишати це одна справа - може і добре його вимикати.

Але реалії такі що яка б не була "розумна" вінда, як би багато не було ОЗУ

часом таки знайдеться стара чи крива чи стара/крива софтіна яка скаже

що їй тре скількись там файлу підкачки і якщо його Їй не дати скільки вона хоче - шле вона юзера лісом аж бігом і не соромиться.

Для таких випадків створюється віртуальний диск в оперативці і скидається фал підкачки туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Для таких випадків створюється віртуальний диск в оперативці і скидається фал підкачки туди.

Цілком згідний, якщо обєм ОЗУ дозволяє. В моєму випадку не дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Litovets сказано:

Цілком згідний, якщо обєм ОЗУ дозволяє. В моєму випадку не дозволяє.

і ще кеш браузера туди можна скинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

Цілком згідний, якщо обєм ОЗУ дозволяє. В моєму випадку не дозволяє.

З цього і треба було починати...

 

43 хвилин тому, homerixon сказано:

оживляти не будемо. безтолково)
дякую всім за увагу

Цитувати

2 x240-pin DIMM, Max. 4 GB, DDR2 1066*/800/667 Non-ECC,Un-buffered Memory

 :101010: правильне рішення! не варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мені підкажіть, питання те саме що і в ТС.

 

CPU: DualCore Intel Pentium E2180, 2017 MHz (10 x 202)

MB: Asus P5KPL-AM/PS (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

RAM: 4096 Мб

Вiдеоадаптер: ATI Radeon HD 2600 PRO (512 Мб)

HDD: WD 1T

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Якщо в системі 8gb+ і ігри не граюця, то мабуть можна і відключити.

8 ще все рівно недостатньо. В мене Фотошоп вимагав файл підкачки при такому об'ємі ОЗУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Ukrainec сказал:

Відповідь буде та ж сама:

"Max 4Gb 2 DDR2 DIMM",

is end :)

 

Цікавить проц на цю мамку. Що найпотужніше можна сюди поставити і ціна на нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

Вижати максимум з цього заліза.

Ще раз: Для чого "вижимати"? Що ти хош побачити в результаті?  Це ж має мати хоч якийсь сенс?!

Може краще покласти гроші де небуть і піти собі з Богом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

Ще раз: Для чого "вижимати"? Що ти хош побачити в результаті?  Це ж має мати хоч якийсь сенс?!

Може краще покласти гроші де небуть і піти собі з Богом.

Якщо залізяка може працювати хоч трохи швидше, то чому б і ні?

Якщо @Ukrainec не знає відповіді, то може ще хтось підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось роблю презинтацію з 80мб контенту так ось до того як мені встановили 8 гб оперативки, мені щоб прокрутити її до кінця треба було 20-30с часу з періодичними фрізами і подьоргуваннями. Щоб перейти скажімо на хром треба було зачекати с 10-15 з завмиранням картинки з подьоргуваннями. Зараз все ходить плавно і відгукується миттєво.

Бо навіть І5 не рятує ситуацію якщо інформація повільно зчитується з  шдд і ссд на озу. Ти хоч І 10 CPU з 100Gz пихни, але якщо в тебе кеші системи (standby) на повільних шдд/ссд  замість того щоб бути в ОЗУ то ви ніколи не побачите відчутних змін. 

Зараз для оптимальної роботи на вінді треба 8Гб ОЗУ і крапка.  

Та да - ІМХО

Да, я не знаю, бо ти не даєш відповіді на мої запитання.

Ти часто вимагаєш в лікаря ліки не розповівши про симптоми? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ось роблю презинтацію з 80мб контенту так ось до того як мені встановили 8 гб оперативки, мені щоб прокрутити її до кінця треба було 20-30с часу з періодичними фріми і подьоргуваннями. Щоб перейти скажімо на хром треба було зачекати с 10-15 з завмиранням картинки з подьоргуваннями. Бо навіть І5 не рятує ситуацію якщо інформація повільно зчитується з  шдд і ссд на озу. Ти хоч І 10 CPU з 100Gz пихни, але якщо в тебе кеші системи (standby) на повільних шдд/ссд  замість того щоб бути в ОЗУ то ви ніколи не побачите відчутних змін. 

Зараз для оптимальної роботи на вінді треба 8Гб ОЗУ і крапка.  

 

Да, я не знаю, бо ти не даєш відповіді на мої запитання? 

Ти часто вимагаєш в лікаря ліки не розповівши про симптоми? :) 

Нащо я буду топтати клаву як ти, якщо ти не можеш сказати який проц підійде до вказаної мамки і приблизну його вартість? Чи для цього мало вводних даних для тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Цікавить проц на цю мамку. Що найпотужніше можна сюди поставити і ціна на нього?

Ксеон стане 771. Е54хх

5440 - саме то. Якщо високий радіатор.

Ну і ССД можна якийсь. Під систему. Гіг 60 / 64 - 120 / 128. Любий. Не принципово на цій мамці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів!

Це щось типу:

Приходить пацієнт до лікаря, і каже: - "в мене болить і мені треба щось щоб я почувався краще",

Лікар питає:  - "Ви ніби непогано виглядаєте, а що саме вас турбує? де болить?"

Пацієнт: - "ти що дурак? бач я молодий красівий, а мені болить! Дай мені щось щоб мені було краще! "

Тут приходить інший лікар "починає призначати різні біодобавки і вітаміни" 

Звісно пацієнту гірше не стане, але й краще теж.

 

Головне бажання клієнта здійснилося: він отримує задоволення від самого процесу!

:) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Я зрозумів!

Це щось типу:

Приходить пацієнт до лікаря, і каже: - "в мене болить і мені треба щось щоб я почувався краще",

Лікар питає:  - "Ви ніби непогано виглядаєте, а що саме вас турбує? де болить?"

Пацієнт: - "ти що дурак? бач я молодий красівий, а мені болить! Дай мені щось щоб мені було краще! "

Тут приходить інший лікар "починає призначати різні біодобавки і вітаміни" 

Звісно пацієнту гірше не стане, але й краще теж.

 

Головне бажання клієнта здійснилося: він отримує задоволення від самого процесу!

:) 

Я тебе також зрозумів. Ти не можеш на просте питання дати просту відповідь, тобі треба як в анекдоті:

Идет мужик по улице, смотрит новый магазин. Дай, думает, зайду. Заходит, его встречает улыбающийся продавец и говорит: Здравствуйте, мы очень Вам рады, что бы Вы хотели приобрести?
Мужик подумал и говорит: — Ну, перчатки нужны.
Продавец: — Пройдите, пожалуйста в тот отдел.
Мужик подходит: — Здравствуйте, мне нужны перчатки.
Ему в ответ: — Вам какие летние или зимние?
М: Зимние.
П: Тогда пройдите в вон тот отдел.
М. пошел, спрашивает в очередном отделе: Здравствуйте, мне нужны перчатки.
П: Вам кожаные или нет?
М: Кожаные.
П: Тогда Вам в вон тот отдел.
М: не понял, но ладно, пошел.
Здравствуйте, мне нужны Зимние кожаные перчатки.
П: Вам с натуральным мехом или нет?
М.: С натуральным, конечно.
П: Вам надо в отдел напротив.
М. напрягается, но идет. В новом отделе повышенным голосом говорит:
«Мне нужны перчатки ЗИМНИЕ КОЖАНЫЕ С НАТУРАЛЬНЫМ МЕХОМ».
П: Вам с застежкой или без?
М: С застежкой!
П: Вытяните руку, растопырьте пальчики.
М: Пожалуйста.
П: Вам надо в соседний отдел.
М. (гневно): что это такое, Вы что надо мной издеваетесь?! Дайте мне перчатки, и я уйду.
П: Не волнуйтесь, мы просто хотим продать Вам именно то что Вы хотите, чтобы
Вы получили максимум удовольствия от покупки. Вы перчатки подбираете под это пальто?
М. в раздражении: Да! и идет дальше по отделам.
Подходит к следующему продавцу и с надрывом: — Мне нужные зимние кожаные с натуральным мехом и застежкой на эти руки к этому пальто перчатки!!!
П: Вам застежка нужна на кнопочке или молния?
М (на грани истерики): На кнопочке!!!
П: Вам надо вон к тому продавцу…
В этот момент распахиваются входные двери, в магазин заходит мужик, который
держит на вытянутых руках вырванный с корнем унитаз, по краям которого осталась еще плитка.
Подходит к прилавку и кричит:
Вот такой у меня унитаз, вот такая плитка, жопу я вам вчера показывал, дайте мне, наконец, туалетную бумагу!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Я тебе також зрозумів. Ти не можеш на просте питання дати просту відповідь, тобі треба як в анекдоті:

 

 

Ще одне зрозумів, ти дуже наполегливо намагаєшся себе обмануту, що є сенс "апгрейдити" твого корча :D 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec От чесно - чи тобі не пофіг для чого це йому? 

Ну хочеться заради спортивного інтересу. Є зайві кілька сотень грн. Хочеться разнообразія в сексуально-технічно плані.  Та пофіг!  (потрібне підкреслити).

 

Це його рішення і він просить допомоги.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@Ukrainec От чесно - чи тобі не пофіг для чого це йому? 

Ну хочеться заради спортивного інтересу. Є зайві кілька сотень грн. Хочеться разнообразія в сексуально-технічно плані.  Та пофіг!  (потрібне підкреслити).

 

Це його рішення і він просить допомоги.

Тобто ти десь погоджуєшся, що з практичної сторони даний апгрейд має мало сенсу?

 

А на рахунок причин з яких це я так затято в"язався: та просто для себе з цікавості вчергове переконуюсь, наскільки люди перед тим як щось робити оціють кінцеву мету свого діяння. Навіть готові обманювати самих себе, щоб обгрунтувати причину! :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...