Перейти до змісту

Велокомпютер чи телефон?


Рекомендовані повідомлення

Я просто веду до того, що 90% хто пише відгуки їздить за сезон макимум 500 кілометрів і то літом і то на вихідних і батарейка може так витримати сезон. Реальна експлуатація це їзда цілий рік в будь-яку погоду коли дощ/сонце/гамно і все, що може литись на девайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю проблема 10 гривневої батарейки не є суттєвою. Ну нехай піде 3 батарейки за сезон ,що малоймовірно ,це все рівно ,аналог двох бокалів пива.

Виробник пише: Время автономной работы: проводной может длиться 2 года, беспроводной может длиться 1 год, в зависимости от дня на 1 час счета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

За пів року батарея і далі працює з 3,1В знизилась до 2,95В , сенсорні кнопкі дійсно какаха ,в перчатках і в дощ працюють погано (але працюють.)Великій екран це прикольно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
В 24.01.2018 в 19:04, sanbOK сказал:

 

система з сенсорними кнопками - ІМХО херня. ну і батарейки прийдеться міняти 1 раз в місяць бо такий екран при щоденному використанні буде вижирати батарейки одну за другою

Сьогодні рівно рік як я купив велокомпютер  .За рік часу батарейку не поміняв ні в датчику ні в велокомпютері. Проїхав не багато близько  2000км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...