Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

On 5/5/2018 at 6:37 PM, jack74 said:

а звідки такі данні?

 

а це твердження (що він не гальмував) звідки?

Здоровий глузд і розуті очі. Їхав би він 60-70 і гальмував би - не був би в кюветі аж через 2 зустрічних.

 

Окремо просив може в кого є фото з місця де видно гальмівний шлях до точки зіткнення. Значить не найшлося. Шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, itax said:

До чого тут пішохід?

от і я думаю, до чого пішохід, якщо про нього навіть згадки нема, а є слово перешкода)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете, наявність українських номерів - запорука того, що водій понесе відповідальність за вчинений злочин. Нє-а.

https://www.volynnews.com/news/all/sud-vidpustyv-mihasa-iakyy-zbyv-17-richnoho-litseyista-pid-umovnyy-ter/

 

Змінено користувачем olsad
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-да... п...ц... прискакали...

як клали вони на нас, "смердів, так і кладуть ... і до сраки їм наші революціїї, вони вище цієї нашої "суєти"

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 difoto

  В 16.12.2015 в 16:16, Polehan сказал:

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Клець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

 


Хто знає, який вирок суду по цій справі?

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

ну, ім'я Діфото сюди ліпити недоречно...

чому недоречно? Я відрізняюсь від інших лохів? нашу судову систему можна тільки палити і пиздити, бо ні яких активістів не хватить боротись з нею по датам судових засідань

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте в чому криється ще нюанс у даному випадку

в тому, що мати жертви погодилась піти на згоду сторін

Quote

за неофіційною інформацією,про все домовлено з мамою хлопця. Буде оплачувати пожиттєво лікування.

і в тому також є провина і суду, і державної системи допомоги інвалідам, і самої матері,  в даному випадку, суд мав би окрім позбавлення волі ще й надати матеріальну компенсацію величезну за рахунок обвинуваченного, а тут немає жодних гарантій, плюс адвокати вужами в"ються, про згоду сторін, ось так воно і відбувається.

Змінено користувачем Revolver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, jack74 сказал:

ну, ім'я Діфото сюди ліпити недоречно...

Я просто скопіював пост Діфото (посилання), який він писав 2,5 роки назад. Нічого від себе не ліпив і нікого не хотів образити.

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок з діалогу із судею один 

16 годин тому, difoto сказано:

 нашу судову систему можна тільки палити і пиздити, бо ні яких активістів не хватить боротись з нею 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки перейшов зебру секунд 30-40, і тут бац...

 

Чері вилетів на зустрічну, "обганяв" типу на зебрі, водій бмв гальмував задовго до зіткнення.

 

https://www.volyn24.com/news/105247-u-lucku-bmv-vletiv-pid-marshrutku-mashyna-roztroschena-foto

 

original-photo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему, в этом ролике остались живы те кто не престигнулся. Сказать очень сложно, но лично знаю тех ЖИВЫХ кто был не пристёгнут и их просто выкидывало на улицу с машины, а те кто был пристёгнут остались в машине Как живые. Тут так сказать как повезёт, на маленьких скоростях до 50-60 км в час наверное ремень помогает, но если ты едешь в жигулях/москвиче/деу/и.т.д.  20 км/ч пристёгнутый и в тебя влетает ракета (Порш/мерс/БМВ )  на скорости 160, то ремень до сраки.  Другими словами "Всё Относительно".

Змінено користувачем DarkMonk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вчора в 18 год проходив через перехрестя Огієнка - Червоної Калини  /колишнє 8 Березня/ - стояли 2 євробляхи і 2 швидкі. Фольксваген їхав по Червоної Калини не попустив Опель. В Опелі ще сидів хлопчина років 18 з розквашеним носом - спрацювала подушка безпеки. Є відеозапис з камери спостереження.https://www.volynnews.com/news/all/dtp-na-ohiyenka-v-merezhi-opublikuvaly-video-zitknennia-avtivok/

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давно вулиця так називатись стала? Бо скільки себе пам"ятаю там 8 Березня було ж.

Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ha3aP сказал:

А давно вулиця так називатись стала? Бо скільки себе пам"ятаю там 8 Березня було ж.

Червоної Калини це інша вулиця, а це 8 березня вулиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Всетаки зараз так і називається - 8Березня, Червоної Калини слідуюче перехрестя - колишня Клари Цеткін. Журналюшки з volynnews лоханулись з назвою.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Рівненській поблизу входу на кладовище зіткнулися три автомобілі.
Водії і пасажири у пригоді не постраждали. Штукатурки на пижикові ого го 

image.thumb.png.bcebc7405016d1454a05cbd3cc4395dc.png

image.thumb.png.f5c99d3fb234f03e44fb55ae6ef8e379.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.05.2018 в 16:23, jurgen007 сказал:

 Всетаки зараз так і називається - 8Березня, Червоної Калини слідуюче перехрестя - колишня Клари Цеткін. Журналюшки з volynnews лоханулись з назвою.

 

Червоної Калини - колишня Парижської Комуни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2018 at 16:23, jurgen007 сказано:

 Всетаки зараз так і називається - 8Березня, Червоної Калини слідуюче перехрестя - колишня Клари Цеткін. Журналюшки з volynnews лоханулись з назвою.

от і не вгадав Клари Цеткін зара називаеться Уласа Самчука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...