Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

Що трапилось на перехресті Рівненська-Відродження?

Корки в обидва боки були дууууже суттєві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Arden сказал:

Що трапилось на перехресті Рівненська-Відродження?

Корки в обидва боки були дууууже суттєві.

http://www.volyn24.com/news/98076-ruh-povnistyu-perekrytyj-u-lucku-zitknulysia-fura-ta-mers-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о12 год. на перехресті Соборності та інтернаціоналістів

20180208_1245a.thumb.jpg.d447d74ca5b7f171fec8788c2f6afd0e.jpg

20180208_1245b.thumb.jpg.e174b3e67f7402be1b4b3d2460513e93.jpg

20180208_1246.thumb.jpg.26a331b1a22c5bca5805740b52a9025b.jpg

червоний виїзджав з інтернаціоналістів.а сірий рухався від РАГсу

хтось мусив пролетіти червоне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vlodik сказано:

червоний виїзджав з інтернаціоналістів

 

1 година тому, Vlodik сказано:

а сірий рухався від РАГсу

хтось мусив пролетіти червоне

хєррассє їх розвернуло.

 

читав на говононьюс  протилежне.

Твп сірий винен. іпать - бляхар вперше тіпа не винен

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Portegue сказано:

2 аварії за день практично на одному і тому ж місці... 

І в обох БМВ на бляхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автівка з двома молодиками на проспекті Соборності,26 збила чоловіка, який переходив дорогу з маленьким хлопчиком.

«Суть в тому, що той горе-водій зі своїм товаришем не просто не вийшли на допомогу чи хоча б поцікавились станом пішохода (вони добре побачили, що сталось), а просто з насмішкою на обличчі чкурнули на дорогу і відразу ж втекли. На момент моєї присутності чоловік почував себе добре (без видимих ушкоджень)», - обурюється очевидець ДТП.
Як наголошує Роман, він встиг здійснити фотофіксацію номера авто, тож він просить усіх небайдужих поширити запис і зробити цих горе-водіїв відомими.

1.JPG

 

https://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-avto-zbylo-cholovika-iakyy-perekhodyv-dorohu-z-dytynoiu/

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Автівка з двома молодиками на проспекті Соборності,26 збила чоловіка, який переходив дорогу з маленьким хлопчиком.

Справа в тому, що я чудово знаю ДЕ ЦЕ. І мене інше цікавить. В який момент зроблене фото? І ДЕ було скоєно наїзд?

 

 

 

27 хвилин тому, Volyniaka сказано:

чкурнули на дорогу і відразу ж втекли.

Хоча підозрюю, що вони від тієї ж Хурми і виїжджали на проспект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП у Ківерцях, один у важкому стані, інших кульгає

Ціла колона поліцейских, за кимось гналась, одного не встиг  не пропустили((

20180221_130256.jpg

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2018 at 1:27 PM, flashmax said:

ДТП у Ківерцях, один у важкому стані, інших кульгає

Ціла колона поліцейских, за кимось гналась, одного не встиг  не пропустили((

Це автомобіль "по виїзду на ДТП" - йому не пристало за кимось гнатись, він має бути на місці ДТП, що і сталось. Всесвіт відбалансовує ;))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самому кільці біля Променя, канго і, ніби, тролейбус майже повністю зупинили рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні  в 9-30 на Шопена Опель Омега на польській реєстрації застряв  в кущах на пішохідному переході перед палацом учнівської молоді, стояло 2 машини поліції, пацани в Опелі посміхались,  в кущах залишилась труба від знаку "пішохідний перехід". Видно пацани гнали з сторони Волі, перелетіли через лежачого поліцая, знак, тротуар в кущі. Чи постраждали учні не знаю.

Фото0515.jpg

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотка агонь! Виправиш, заберу мінус.

P.S. Пацани гнали в сторону Волі ))

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз з сторони пр.Волі, на фото видно загнуту основу труби знаку, за переходом починається огородження з труб - не пошкоджене. Моменту дтп не бачив, але оскільки пацани були в доброму настрої, думаю цього разу нікого не збили.

Фото0514.jpg

Фото0515.jpg

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидці ті ще експерди, те що його розвернуло мордою до центру не вказує що він туди їхав, що я бачив то поліція знімала схему тдп і відгородила фішками 40м дороги перед переходом від центру. Напрямок польоту знака теж на це вказує.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під таким кутом залетів би хіба якби не знак, а знак він лупнув капотом та ще й правою стороною . Більш схоже на те шо його почало крутити на повороті і викрутило в знак і в кущі саме з пр. Перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ha3aP сказал:

Я думаю після цього ти зрозумієш звідки вони їхали.

 

Судячи з фоток по посиланню, опель все-таки їхав з Волі, так як деревяний ящик цілий, забор теж. Опель тупо розвернуло (по часовій стрілці), але перед тим він передком збив знак і дав по гальмах, або руль вправо і газанув, а так як задній привід, його і розвернуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Судячи з фоток по посиланню, опель все-таки їхав з Волі, так як деревяний ящик цілий, забор теж. Опель тупо розвернуло (по часовій стрілці), але перед тим він передком збив знак і дав по гальмах, або руль вправо і газанув, а так як задній привід, його і розвернуло.

 

1 час назад, Ha3aP сказал:
1 час назад, Ha3aP сказал:

Під таким кутом залетів би хіба якби не знак, а знак він лупнув капотом та ще й правою стороною . Більш схоже на те шо його почало крутити на повороті і викрутило в знак і в кущі саме з пр. Перемоги.

Або як варіант Їхав з Перемоги, засильно газнув, підлетів в повітря, перелетів через машини на стоянці і огорожу мимо стовпа і перехід,  вдарився в знак за переходом правою стороною капота, знак виявився крепшим від капота і відкинув 2-тонний Опель назад в кущі. Думаю єкспердів ця версія влаштує бо іншого способу опинитись в тому місці при русі з Перемоги немає.:blink:

 

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проспект Перемоги - вул. 8 Березня.   Потрощений велосипед, швидка від*їхала пару хв. назад

20180224_194737.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

освіжу тему :) Сьогодні біля 9-00 на пр.Перемоги,спуск з мосту,традиційно,хтось когось не пропустив.Не встиг зафоткати. Слідуюча ситуація на Єршова. ...Ноу комент.

yersh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім ДТП, але...

Об 8-45 на світлофорі перед ЦУМом горіла якась легковушка. В диму не помітив марки. До машини підбігло кілька мужиків з вогнегасниками, а хвилин через 2-3 їхала пожежна машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...