Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Waver сказано:

Щось у вас тут тихо...

це погано?!:blink: - взагалі-то, це мало б бути добре... Але нажаль, так не є....

У селі Дачне Ківерцівського району сталася смертельна аварія

Цитувати

 моторошна ДТП трапилася у четвер, 21 лютого, у селі Дачне Ківерцівського району. Зіткнулися авто служби "Морячок Таксі", легковик та рейсовий автобус. В результаті аварії загинув водій таксі, його пасажирка. Травми отримала донька пасажирки, її госпіталізували.

Слідчо-оперативна група головного управління Національної поліції у Волинській області, яка працювала на місті події, з’ясувала, що за кермом автомобіля Mercеdеs-124 перебував 45-річний житель райцентру Ківерці. Під час проведення огляду попередньо встановлено, що він був у стані алкогольного сп’яніння.
Автомобілем Chevrolеt Aveo керував 44-річний житель Луцька. Він та 32-річна пасажирка цього транспортного засобу, жителька обласного центру, загинули на місці ДТП. Іншу пасажирку автомобіля Chevrolеt Aveo, 9-річну жительку Ківерцівського району, госпіталізували в реанімацію Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.
За кермом автобуса "Богдан" перебував 58-річний житель Луцька. Він у ДТП не травмувався.

Нові подробиці смертельної аварії під Луцьком: водій «Мерседеса» був п'яним

Цитувати

У смертельній аварії за участі трьох транспортних засобів під Луцьком загинуло двоє осіб і постраждала дитина.
Водій одного з автомобілів перебував у стані алкогольного сп'яніння, повідомляє прес-служба поліції Волині. 

Смертельну аварію під Луцьком вчинив екс-заступник начальника поліції

Цитувати

За кермом автомобіля Mercedes-Benz, який спричинив смертельну ДТП під Луцьком, перебував екс-очільник карного розшуку міста Луцька Геннадій Єпіфанович.

photo_2019-02-22_10-45-17w.jpg

Зі слів свідків, чоловік був напідпитку і від проходження тесту на вміст алкоголю відмовився.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новиниповідомив чоловік загиблої в ДТП жінки.
З його слів, його дружина з донькою рухались в таксі з Луцька у напрямку Ківерців. В селі Дачне біля підйому на міст водій зупинився, аби пропустити зустрічний автобус та виїхати на об’їзну.
В цей час в попутному напрямку рухався Єпіфанович за кермом Mercedes-Benz, який влетів в Chevrolet Aveo ззаду. Від удару таксі викинуло на зустрічну – просто на зустріч рейсовому автобусу.
Від удару водій таксі і пасажирка загинули, 9-річну доньку пасажирки госпіталізували в лікарню.
«Відразу після аварії Єпіфанович пересів на пасажирське сидіння і заявив, що «всі питання – до водія. Мав всі ознаки алкогольного сп’яніння але проходити тест на вміст алкоголю він навідріз відмовився, це зафіксовано на відео», - каже чоловік загиблої.

Спойлер

 

Факт відмови проходити медичне освідування зафіксували і медики, матеріали долучили до кримінальної справи. Зараз Єпіфанович перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.
Геннадій Єпіфанович працював в структурах правоохоронних органів, в липні 2016 року звільнився з посади начальника Управління карного розшуку УМВС України у волинській області. Одружений, має трьох дітей

Геннадій Єпіфанович

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Vikvik Mawr said:

А тему ДТП  2019 не відкривали?

 

Упс, не звернув уваги на рік... та й ця тема була з самого верху

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

Не "бреше" приказка- поки грім не вдарить, мужик не перехреститься . Невже тільки біда стимулює наше "відповідальне" керівництво, рухатись?))) 

24 жовтня, Volkswagen збив дівчинку 10-річну дівчинку  котра перетинала проїжджу частину дороги нерегульованим пішохідним переходом, ( вул Володимирська, біля зупинки на вимогу), повертаючись із другої зміни у школі.

На наступний  день- телебачення, петиція до влади від людей. Сьогодні-поліція стояла і "контролювала" рух... Але, не довго))) Якийсь дядько з відеокамерою на другій стороні дороги , біля пішохідного  перехода, зняв момент зупинки порушника, і.. І все)))) 
Але, є надія, що буде світлофор, бо ж місце, де дітки зі школи переходять, а рух скажений, та й ДТП вже не перша.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.10.2019 at 11:57, bublik007 сказано:

збив дівчинку 10-річну дівчинку

Померла сьогодні Соломійка :( 

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Невже знову "відмажуть"? Пару днів до цього, дзвонила нам її мама, питала, чи не бачили сам момент наїзду, казала, що адвокат винуватця "крутить" що винна сама дитина... Але ми бачили вже тільки наслідки: я чув удар, і все.... Сама трагедія відбулась якраз на проти мого двору, жінка надавала першу допомогу до приїду швидкої. Як мала могла бути винною, якщо збили її в  момент коли вона вже майже перейшла дорогу???? Удар був такої сили, що вона пролетіла метрів 5 від місця зіткнення,  а телефон з гаманцем знайшли в кущах за метрів 3-4, а машина рухалась по полосі в сторону  виїзду з міста і, виходить, що дитина, майже перейшла дорогу. Було ще видно, видимість добра, дорога пряма.... Нехай спочиває з Богом те дитя...

  • Дякую! 1
  • Cумний 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скажіть хто в курсі що на вулиці Гнідавській перед мостом? Два патрулі поліції, МНС. Маршрутки обїзджають по Львівській 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Morphius сказал:

Скажіть хто в курсі що на вулиці Гнідавській перед мостом? Два патрулі поліції, МНС. Маршрутки обїзджають по Львівській 

https://www.volynnews.com/news/all/kilometrovyy-zator-u-lutsku-zablokuvaly-vulytsiu-cherez-slidchyy-ekspery/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В 20-00 проїзджав перехрестя Грушевського - Мєдвєдєва, стояла швидка, поліція, 50м за переходом легковик з дірою в лобовому склі, від перехода розсипані уламки і накрите тіло. Летів з сторони вокзалу, видно обкурений чи п"яний раз не побачив людину на переході, вулиця освітлена.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

В 20-00 проїзджав перехрестя Грушевського - Мєдвєдєва

У Луцьку на проспекті Грушевського сталася ДТП: авто збило на смерть чоловіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

а хуле, нема чого по дорозі лазити, як виліз - будь обачним

жінка машину хоч не пошкодила собою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

а хуле, нема чого по дорозі лазити, як виліз - будь обачним

жінка машину хоч не пошкодила собою?

ХЙЗ чи пошкодила.А от суддю(прізвища нема, пани юристи) хочеться пошкодити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, sss381 сказано:

спробуйте не тільки постити на борду, а хоч інколи її читати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Basil сказано:

спробуйте не тільки постити на борду, а хоч інколи її читати...

нє, ну ти і загнув, я і свої пости не завжди читаю, а ти ще хочеш щоб я чужі читав :D



spacer.png

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

На парковці біля міської ради мадам на СХ-7 вперлась заднім бампером в крило джети і газує. Їдеш і бачиш як крило мнеться на очах :0086:

А тут бачиш як вона судорожно переключає там щось, а ти їдеш в неї по траекторії руху... Ах страшно капець...

Я думав таке тільки на відео в ютубі буває.

Понакупляють прав.

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

На парковці біля міської ради мадам на СХ-7 вперлась заднім бампером в крило джети і газує. Їдеш і бачиш як крило мнеться на очах :0086:

А тут бачиш як вона судорожно переключає там щось, а ти їдеш в неї по траекторії руху... Ах страшно капець...

Я думав таке тільки на відео в ютубі буває.

Понакупляють прав.

не обов'язково понакупляють

багато залежить від школи та інструктора

 

наприклад,коли я в далеку і сиву давнина мала вчитися на "права",вибір був серед 2 шкіл 

в одну,і як я вже потім зрозуміла досить хорошу школу - треба було чекати нового набору,бо тільки закрили групу

мені ж юній і гарячій треба було вже 

а вже - було в іншій школі

 

я сама не знаю як я здала іспит ,з переляку певно відкриваються потаємні резерви)

на справді їздити я не вміла - на виході права є ,їздити не вмію

 

але мені пощастило,що було кому навчити 

а їй - ні 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

не обов'язково понакупляють

багато залежить від школи та інструктора

Правильно. Заплатили і все. Інструктору срати, аби гроші. Оті виходить - понакупляли!

1 година тому, paksivatova сказано:

на справді їздити я не вміла - на виході права є ,їздити не вмію

заплатила, купила!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здати на права. Водійські

4 хвилин тому, Electronshik сказано:

Ну порекомендуйте школу де РЕАЛЬНО ВЧАТЬ. З НУЛЯ. 

не та тема.

Є окрема тема "Здати на права. Водійські"

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Правильно. Заплатили і все. Інструктору срати, аби гроші. Оті виходить - понакупляли!

заплатила, купила!

 

ти теж ,до речі,купив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Electronshik сказано:

Ну порекомендуйте школу де РЕАЛЬНО ВЧАТЬ. З НУЛЯ. 

Гарні відгуки за Гудок, на електроапаратній. Дзвонив, цікавився за набір - дядько в телефоні дуже чемно спілкувався. Мені сподобалось. І ще наголосив: " Ми навчимо вас водити і здасте екзамен у МРЕО  без рішал, своїми силами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...