Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, Selbeor сказал:

чому вона мала його пропускати

ну якшо уявити шо вони рухаються по головній дорозі, то там перешкода справа, вона ріже дорогу прадо, підрізаючи його. нє?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Polehan сказал:

ну якшо уявити шо вони рухаються по головній дорозі, то там перешкода справа, вона ріже дорогу прадо, підрізаючи його. нє?

А там хіба дві полоси для руху по кільцю? Якби можна було їхати в два ряди по кільцю, то і виїзд з кільця мав би бути на дві полоси, а там одна...Як на мене то прадо намагався здійснити обгін з права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть уявити не можу, якими аргументами користуються ті, хто каже що прадо правий. Водій з реєстратором правий на 100%. 

Думаю всі згодяться, що - кільце головне. На даному кільці лише одна смуга для руху(не 2 і не 3). По головній той- хто їде всередині кільця. І перевагу в русі має той, хто їде з кільця в будь-якому напрямі. Прадо не було всередині кільця, а там лише 1 смуга на кільці по якій їхала машина з реєстратором. 

  • Подобається 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yarik1 сказал:

Навіть уявити не можу, якими аргументами користуються ті, хто каже що прадо правий. Водій з реєстратором правий на 100%. 

Думаю всі згодяться, що - кільце головне. На даному кільці лише одна смуга для руху(не 2 і не 3). По головній той- хто їде всередині кільця. І перевагу в русі має той, хто їде з кільця в будь-якому напрямі. Прадо не було всередині кільця, а там лише 1 смуга на кільці по якій їхала машина з реєстратором. 

А чому там лише одна смуга?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

А чому там лише одна смуга?

Наведи хоча б 1 аргумент, що там 2 і більше смуг на кільці, які їдуть в одному напрямі, а я тобі наведу 2 аргумента, що там 1 смуга на кільці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не має поняття обгін справа. Це об'їзд чи випередження. 

57 минут назад, Selbeor сказал:

..Як на мене то прадо намагався здійснити обгін з права.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не має поняття обгін справа. Це об'їзд чи випередження. 

57 минут назад, Selbeor сказал:

..Як на мене то прадо намагався здійснити обгін з права.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yarik1 сказал:

Наведи хоча б 1 аргумент, що там 2 і більше смуг на кільці, які їдуть в одному напрямі, а я тобі наведу 2 аргумента, що там 1 смуга на кільці.

Ширина дозволяє рухатися в дві смуги.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kroha сказано:
7 годин тому, jack74 сказано:

і це з дитиною в машині таке вичворяти! д...б

мені дивна така логіка

є водій ,людина 

він іздитиме однаково культурно чи нахабно будь то жигулі чи мерседес

украінська реєстрація чи іноземна

з дитиною в салоні чи без

це культура людини,іі рівень свідомості

Вибачайте, що офтоплю про пройдене, але лише зара можу відписати.

Спробую пояснити "логіку". Людина - це таке створіння, вчинки якої керуються багатьма факторами. Як внутрішніми установками (вихованням, звичками), так і зовнішніми провокаторами та стримуючими факторами. От наприклад, чому є багато дорослих людей, котрі палять (курять), а от в присутності рідних, батька чи матері,  вони утримуються? - тому що це для них є стримуючим фактором. Є люди, котрі на роботі матюжаться через слово, речення інакше скріпити не можуть, а вдома в колі сім'ї - ні одного матюка... 

Трішки ближче до автодорожньої теми - для чого є знаки "Діти"? Щоб водії були уважнішими на тих ділянках, так же ш... А що, на інших ділянках дороги можна бути неуважними? Ні, це якраз додатковий стримуючий фактор, котрий додатково змушує водія бути БІЛЬШ уважним, більш-думаючим і т.д. От так і діти в машини є, вірніше повинні бути, додатковим стримуючим фактором, котрий повинен змушувати водія задуматись і проаналізувати співвідношення можливого ризику, можливих наслідків (не лише для нього одного, так як він в даний момент не сам), до ілюзорного виграшу в часі чи в положенні на дорозі.

Сподіваюсь, зміг донести "логіку"

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по оцій ситуації з кільцем (хоча вона є офтопом, бо ДТП там нема, а для таких обговорень є окрема тема: Правила дорожнього руху обговорення ситуацій), - це яскравий приклад про правило 3Д (чи "ДДД" - Дай Дорогу Дурню) і про наявність-відсутність взаємоповаги на дорозі.

А якщо вже бути повним буквоїдом, то є ось такий пункт ПДР:

Цитувати

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре. То скажіть мені, де там були смуги і хто куди мав перестроюватись і, відповідно, хто кого мав пропустити?

І ще. Припустимо що там дві смуги. В правилах є такий пункт, що коли дві смуги переходять в одну, то хто кого пропускає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діє універсальне правило - "перешкода справа", яким колись (до того, як всі кільця зробили головними) керувались і на кільцях;  похідним від якого і є цитований мною пункт ПДР 10.3.

 

А стосовно "де там смуги":

Цитувати

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними

 

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі сторони мосту через Стир є ще розмітка (принаймі була пару неділь назад), там виїзд на круг в одну смугу. Варіант примінення п.11.1 не проходить, виходить одна смуга на кругу. З іншого боку я проти (особисто) щодо двох смуг на кругу. Згідно ПДР маємо наступне:

- поворот на право можливий тільки з крайньої правої полоси

- дорогу (головну) по кругу вважаємо як просто дорогу з двома полосами руху

І виходить, що для з"їзду з круга треба спочатку перестроїтись в правий ряд і з"їхати, при великому скупчені авто, правий ряд буде занятий, місця мало для подальшого руху по лівій смузі, виходить практично автоматично аварійна ситуація з зупинкою ТЗ в лівій полосі, або треба наматувати круги і ловити момент перестроювання в правий ряд. Навіщо ці проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foma144 сказано:

Зі сторони мосту через Стир є ще розмітка (принаймі була пару неділь назад), там виїзд на круг в одну смугу.

яке це має відношення до кількості смуг на самому кільці і до конкретного випадку тим більше? Наприклад, з боку Ковельської є дві смуги, і вони гарно вписуються в "дві смуги" по кільцю, і що? І я сам нерідко їду "правою" смугою по кільцю, нікому не заважаючи. І не лише на тому кільці, а й на інших, котрі це дозволяють (напр, на кільці "Відродження-Єршова-Гордіюк-Соборності")

 

1 година тому, foma144 сказано:

Зі сторони мосту через Стир є ще розмітка (принаймі була пару неділь назад), там виїзд на круг в одну смугу. Варіант примінення п.11.1 не проходить, виходить одна смуга на кругу.

:blink: і чому це не проходить? Якщо водії нормально роз'їжджаються з тієї однієї в дві, значить  все проходить.

 

1 година тому, foma144 сказано:

я проти (особисто) щодо двох смуг на кругу. Згідно ПДР маємо наступне:

- поворот на право можливий тільки з крайньої правої полоси

- дорогу (головну) по кругу вважаємо як просто дорогу з двома полосами руху

І виходить, що для з"їзду з круга треба спочатку перестроїтись в правий ряд і з"їхати, при великому скупчені авто, правий ряд буде занятий, місця мало для подальшого руху по лівій смузі, виходить практично автоматично аварійна ситуація з зупинкою ТЗ в лівій полосі, або треба наматувати круги і ловити момент перестроювання в правий ряд. Навіщо ці проблеми.

А як тоді зтулити дві смуги перед кільцем (з боку  Ковельської, з боку "Вишкова") в твою одну, на кільце? Не така ж сама "аварійна ситуація" виходить? ;)

Таку страшну проблему намалював ти :) А в житті створюється вона лише неадекватними  водіями і неповагою/нетерпимістю водіїв один до другого, а тому саме головне правило тут - "ДДД"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yura-patriot сказано:

Особисто я не стаю майже на сам бордюр і не видивляюся ліворуч,щоб мене там хтось став пропускати,особливо маршрутки чи фури чи газони,нах воно мені потрібно,я стаю мінімум за метр до перехода і коли та всяка великогабаритна фігня проїде і стає добре видно як хто там летить тільки тоді можу підійти і переходити.

Дивно. Я десь сказав, що я стояв на бордюрі? Чи якщо маршрутка мені зупиняється на переході і дає мені можливість перейти, то мені її ігнорити і гонорово відвернутись?

Навіщо додумувати чи дописувати мені свої припущення?

Є правила. Я їх не порушив. Водій маршрутки виконав теж. Мудакам вони (правила) по коліна і не важливо на яких вони бляхах. Просто приклад з життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, S30 сказано:

Дивно. Я десь сказав, що я стояв на бордюрі? Чи якщо маршрутка мені зупиняється на переході і дає мені можливість перейти, то мені її ігнорити і гонорово відвернутись?

Навіщо додумувати чи дописувати мені свої припущення?

Є правила. Я їх не порушив. Водій маршрутки виконав теж. Мудакам вони (правила) по коліна і не важливо на яких вони бляхах. Просто приклад з життя.

:) цирк на дроті,я ж просто,я ж це все не у Ваш адрес писав, просто написав як я роблю щоб таких ситуацій як у Вас не було,але якщо Вас це зацепило то думаю 100% Ви почали рухатися коли перед Вами їхала маршрутка,а значить зупинилася вона щоб Вас не збити, а не від щирості водія ( ніколи в таку фантастику не повірю) і зупинилася від того що Ви вже явно хотіли перейти невпевнившись у відсутності транспортного засобу. 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, S30 сказал:

Є правила. Я їх не порушив

 

Оце останнє про що треба думати, коли тобі загрожує небезпека на переході. Почуття самозбереження має ж бути присутнім.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.:D. Зайдеш на борду -умних дофіга і трішки і кожен починає вчити як треба, фантазувати, а ще, не приведи Господи щось не так відповіси, то надумує собі причину щоб образитись.

13 хвилин тому, yura-patriot сказано:

не від щирості водія ( ніколи в таку фантастику не повірю)

А в Санту з Дідом Морозом віриш? А в сусліка?:)

От з фіга ми так фігово живем в Україні раз усі такі розумні? Можна не відповідати. Питання чисто риторичне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, S30 сказано:

Мдя.:D. Зайдеш на борду -умних дофіга і трішки і кожен починає вчити як треба, фантазувати, а ще, не приведи Господи щось не так відповіси, то надумує собі причину щоб образитись.

А в Санту з Дідом Морозом віриш? А в сусліка?:)

От з фіга ми так фігово живем в Україні раз усі такі розумні? Можна не відповідати. Питання чисто риторичне.

 Ай ладно тобі видумувати, що я заумнічав, що я вчу? те,що нєх.й виходити на перехід перед великогабатиним транспортом і надіятися , що тебе якесь там чудо пропустить? Все,мову зупиняємо, ти явно нічого не зрозумів з цього всього. 

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-lutsku-avto-zbylo-khloptsia-na-velosypedi/?comment_739766#comment_num_739766

сам бачив від початку і до кінця  цец дибілізьм - і предура з розбитим носом  який бігав і  стонав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з колегами обговорювали це ДТП (по фотках Волиньньюза)... Гадали, як таке могло статися, що і фура не бачила "черевичка", і той теж аж туди виліз... Я думаю, що той Кадік вискочив з-за Порт-Сіті, і відразу газанув в ліву смугу, не помітивши лівого поворотника фури, а фура, в такому випадку, зрозуміло що того "черевичка" не бачив в дзеркало, бо його просто там ще не було...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rl72 said:

Біля Порт-сіті

Черевичок втікав вліво, аж на зустрічну, з гальмуванням

image.png.b23dddbaad062168ff21a44eca6738ee.png Вигляд на то як з мосту зїжджати. P.S. Моя думка шо водія фури зроблять винним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...