Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

Надіюся і сподіваюся, що у цій темі постів буде менше, ніж у попередній.

Будьте обачніші і уважніші на дорогах і тротуарах.

 

  • Подобається 2
  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, fedot сказано:

Тільки "за", хоча маю певні сумніви:

 - допоки кожне авто на євробляхах на території нашої держави не буде тим чи іншим чином "прив'язане" до конкретного громадянина України...

 - допоки поліція не буде мати законних підстав для перевірки водіїв на вміст алкоголю в крові, хоча б з 00:00 до 05:00...

 - допоки не буде введена кримінальна відповідальність за нетверезого водія за кермом, хоча б під час "повторного" попадання протягом року (а за перший раз - штраф, анулювання посвідчення водія, платна перездача по подвійному тарифу)...

 - допоки не буде введена об'єктивна фотофіксація перевищення швидкості/проїзду на червоне світло світлофора, із застосуванням вже давно "винайденого" велосипеда, в тій же Німеччині...

 - допоки не буде невідворотності покарання, хоча б за попередні два пункти...

 - допоки пішоходи не перестануть ігнорити ПДР та нехтувати своїм життям та здоров'ям...

...ця тема буде лише розростатися. Сподівання на самоповагу і свідомість наших водіїв та пішоходів, в більшості, смішна та наївна.

 

02698D2D-E32D-4E60-8C72-7E35028B2354.jpeg

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-pianyy-vodiy-rozbyv-holovu-i-mashynu/

 

+ 1 січня в першій половині дня було на Перемоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна. На пустій дорозі не розминулись. Ушкодження не малі в автівок. Люди вроді живі здорові. Характерних павутинок на лобачах не було, відать привязуються. Пізніше правда 2 скорі приїхало.

IMG_5215.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно проходив, омега влетіла в міст на рівненській, машина склалась пополам

386FF657-24E0-4AC5-BF94-0C2B7F8C31A3.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, rl72 сказано:

На Рівненській. з летальним. і двоє в лікарні

таксі на євробляхах  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Basil сказано:

таксі на євробляхах  :(

 

Біля Берізки на Рівненській постійно стоїть, здається Форд...

 

Деколи користуюсь таксі 579, то теж буває на бляхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oli сказано:

Деколи користуюсь таксі 579, то теж буває на бляхах.

як же вони то проходять? чи не проходять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Basil сказано:

як же вони то проходять? чи не проходять?

 

Скоріше що не проходять...

 

Да і таксисти недумаю що проходять,  "шеф" обновив ТО і вйо працювати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

 

:)  ТО

Дякую, КО, це мала бути фраза такстита на эвробляхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не файно рік на дорогах розпочався. І тенденціі до покращення немає .  Бляхи чи не бляхи то таке, головне ДУРНі.

На ковельській Фіат сидів в огорожі, водій втік, згодом знайшли дома, алкоголь більше двох проміле. ДУРНі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Basil сказано:

то

 

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а що це?

техогляд, обов"язковий для авто, що здійснюють комерційні пасажирські перевезення...

Змінено користувачем Basil
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Basil сказано:

техогляд, обов"язковий для авто, що здійснюють комерційні пасажирські перевезення...

я знаю що таке сарказм.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так той тех огляд всерівно куплять, як і права.

Проблема, вірніше комплекс проблем, не в то.

Якщо то для того щоб унеможливити таксування бляхарів, можливо це і метод, але пьють, рисачать і просто дуріють люди на дорогах не від стану машини чи іі реєстраціі.

Звичка в нас така, іздити як хоч, де хоч і який хоч, так само і пішоходи ( учасники ДР ) хочу йду хочу біжу.

Винні ми самі

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, hmara сказал:

Так той тех огляд всерівно куплять, як і права.

Проблема, вірніше комплекс проблем, не в то.

Якщо то для того щоб унеможливити таксування бляхарів, можливо це і метод, але пьють, рисачать і просто дуріють люди на дорогах не від стану машини чи іі реєстраціі.

Звичка в нас така, іздити як хоч, де хоч і який хоч, так само і пішоходи ( учасники ДР ) хочу йду хочу біжу.

Винні ми самі

і в чому я винен і напевно ряд бордівчан...???  машина в мене на нормальних номерах, в нормальному доглянутому стані. за кермо випивши чарку ніколи не сідаю. ПДР майже завжди дотримуюсь і не жену стрімголов, бо рахую краще приїхати на 5 хв пізніше ніж не доїхати взагалі....

 

ви краще розкажіть про Ваше поняття вини сім*ям  загиблих пасажирів таксі (хай з Богом спочивають), чим вони бідолашні завинили?..

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не звинуватив вас особисто що ви виправдовуєтесь на рахунок ПДР і реєстраціі авто.

І не звинувачую загиблих та постраждалих. Ім велике співчуття.

А суть допису в тому: що не автівки а самі люди створюють проблеми. Одні купили права, другі іх продали( зробили умови для того щоб не вчити а продавати). ТО, довідки,заключення,рішення різних інстанцій в великому відсотковому відношенні купується( рішається ).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, hmara сказал:

Я не звинуватив вас особисто що ви виправдовуєтесь на рахунок ПДР і реєстраціі авто.

І не звинувачую загиблих та постраждалих. Ім велике співчуття.

А суть допису в тому: що не автівки а самі люди створюють проблеми. Одні купили права, другі іх продали( зробили умови для того щоб не вчити а продавати). ТО, довідки,заключення,рішення різних інстанцій в великому відсотковому відношенні купується( рішається ).

шановний ніхто перед вами не виправдовується і не буде. вам пояснили, що не потрібно писати що винні всі ми. пишіть особисто за себе, а не виніть усіх.  є значне коло законослухняних адекватних людей, котрі дотримуються діючого законодавства, хоче воно зараз і не в тренді.  винна впершу чергу влада, якій немає діла до людей, бо корито з грошима перед носом, а суди, прокуратура і поліція  дарма жеруть свій хліб з ікрою нічого не роблячи для народу. якби феміда безпристрастно карала суворо винуватців і закони діяли як має бути, то і машини справні були б, і на права вчили і екзамени справжні були б, і на дорогах п*янізні тварини за кермом не гасали б.  І можливо б і Ірина Ноздровська була б жива, бо боротись з системою беззаконня і безглуздя було б не потрібно. Кара за злочин була б не відворотна і всі про це знали б. Але на жаль поки все ще не так. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав на набережній з ківерцівської на ковельську. На кільці хтось вилетів напевне, побитий знак і вирвана недавно покладена бруківка.

Вчора начебто все було нормально, в новинах нічого не можу знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За поліцію, суди та інші держ структури я згідний щро корумповані і задачі вони собі ставлять зовсім протилежні до тих які мають виконувати насправді.

А от за пьянізних на дорогах не погоджуюсь.

Не чиновник і не влада заливає водієві в горло, і не від поганоі чи хорошоі ситуаціі водій заливає сливу і сідає за кермо. Незалежно від матеріального статку ( лексус чи ланос, бляхи чи наші) . І чим дальше тим більше таких повідомлень. Прикро

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, hmara сказал:

Не чиновник і не влада заливає водієві в горло,

Не влада. Але немає контролю за станом водіїв. Чомусь, коли ДАІ спиняло кого хотіло, то не з'являлись майже щодня повідомлення про сині дтп. Бо боялися. А зараз залив сливу і поїхав, бо поліцаї не зупинять, якщо не порушуєш.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...