Перейти до змісту

Зникла 3 дні тому сестра жертви ДТП знайдена мертвою в річці


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

Як Новий Рік святкується? Заіпцо? "Под водочку-селедочку"? А хтось вже не відсвяткує. Як на мене, це самий найлютіший п..ець за останній час. Ложка зради в "перемогу":

http://nashsite.at.ua/blog/propavshaja_3_dnja_nazad_sestra_zhertvy_dtp_najdena_mertvoj_v_reke/2018-01-01-607

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, MrFirst сказал:

Як Новий Рік святкується? Заіпцо? "Под водочку-селедочку"?

в смислі ? Ти нам претензії предьявляєш ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по темі, імхо саме головне в тому тексті

Цитата

На 144 потужных рыхорм  общество может ответить власти  всего двумя –  имени товарисчей Линча и Робина Гуда.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, MANJAK11 сказал:

в смислі ? Ти нам претензії предьявляєш ? 

Що ви - що ви, як можна... Бухайте на здоров'я. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MrFirst сказано:

Що ви - що ви, як можна... Бухайте на здоров'я.

То шо хтів сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MrFirst сказал:

Що ви - що ви, як можна... Бухайте на здоров'я. 

я повністю тверезий, на відміну від тебе, походу, і що ? Що це поміняло ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі вброса не зрозумів... Якийсь галімий сайт, вброс якоїсь блогерши, про якусь юристку (звідки?),  про якесь "дтп 2015 ноку" (хоч би посилання якесь, щоб зрозуміло було про що мова) і ніякої конкретики... І цим "недосказом з мараллю" ми рєзко мали перейнятися? І ще й якась пред'ява про водочку... @MrFirst Ти кримінальні новини взагалі глянь хоч раз... то може нам взагалі і дні народжень дітей не відзначати? Бо ж в світі таке робиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Kiolan то мені ще потрібно було рєзко кинутись в гугл, щоб пошукати, що ж то мені на совість натисне (ще й незрозуміло чого, звичайно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте  пане, автор мабуть не знав,що це для так важко для Вашої величності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MrFirst сказано:

Як Новий Рік святкується? Заіпцо? "Под водочку-селедочку"? А хтось вже не відсвяткує.

В своєму житті щось святкував?День народження батьків,наприклад.Так ось відкрию *страшну тайну*,в цей час,коли ти *під водочку-сєледочку* ,в світі робилися страшні речі,тому як кожну секунду щось страшне відбувається.І як ти після цього спиш?*Кроваві хлопчики* не сняться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілер.jpg

 
Стежити · 3 год 
 
 
 
Оказалось, Ирина Наздровская была моим подписчиком и сейчас я добавил ее в друзья, хоть ее и нет уже в этом мире. 

На фото убийца ее сестры, человек уничтоживший теперь целых две семьи. Ирина поставила себе за цель посадить его в тюрьму и в итоге она его посадила. Угрозы его родных в сторону Ирины были незадолго до убийства, ведь преступник убивший ее сестру хотел выйти по амнистии, а этого не могла никак допустить Наздровская. И она не допустила этого освобождения убийцы 27 декабря, 29 декабря она пропала.

Когда человека не могут купить или запугать - трусы его убивают.
Вечная память. Дочери погибшей сил и терпения.
Надеюсь, что убийцы этой женщины будут найдены и наказаны.
 
Апеляційний суд завертає справу чувака назад (винен, будеш сидіти, адвокати хай сосуть) 27 грудня. 29 грудня вона пропадає. Співпадіння? 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

факт беззаконня кричущий, але ТС замість того, щоб нормально висвітлити інформацію, оскорбив бордівчан і привів посилання на якийсь невідомий ресурс з бездарною подачею матеріалу.  гарно чоловік рік почав на Борді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vitaliy L сказано:

факт беззаконня кричущий, але ТС замість того, щоб нормально висвітлити інформацію, оскорбив бордівчан і привів посилання на якийсь невідомий ресурс з бездарною подачею матеріалу.  гарно чоловік рік почав на Борді!

таки да замість того щоб сказати "давайте подумаємо чим ми можемо допомогти" він сказав "всі ви козли бо святкуєте"... Типу думка була одна.. а слова....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иван ПримаченкоСтежити

12 год
 

Колапс правоохоронної системи України в одній історії. Ірина Ноздровська кілька років займалася справою про загибель своєї сестри, яку на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Під час судового процесу Ірині погрожували, але охорони ніхто їй не надав - вона ж не вбивця майданівців Крисін, який ходив під державною охороною, а потім отримав за вбивство Веремія умовний термін. 27 грудня Ноздровська змогла в апеляційному суді відбити чергову спробу звільнити вбивцю сестри від відповідальності. 29 грудня вона зникла. А сьогодні Ірину саму знайшли у річці вбитою.

В своєму інтерв'ю "Обозревателю" в червні Ноздровська розповідає про абсолютне свавілля на всіх рівнях правоохоронної системи в цій справі. Ось про збір доказів: "Следственно-оперативная группа приехала около 12 часов дня. То есть, спустя четыре часа, хотя из Вышгорода ехать от силы 15 минут... Правоохранители, нарушая требования закона, повезли его на освидетельствование через 8 часов, а не в течение первых двух - как положено... ". Також Ноздровська наводить детальні свідчення, що експертиза щодо алко і наркотичного сп'яніння у справі була повністю сфальсифікована.

А ось так вона згадує про спілкування зі слідчим в справі: "И тут следователь просит меня написать ходатайство, что я прошу содержания под стражей подозреваемого (хотя оно не предусмотрено законом, но я написала). И дает мне официальный ответ, что он удовлетворяет мое ходатайство. А потом мне озвучивает: "Я иду с ним к прокурору, а если вы заинтересуете прокурора и меня, то, думаю, будет именно эта мера пресечения. Если заинтересуете".

І про перший досвід судів: "В Вышгороде дело слушалось два раза. Но я с первого заседания почувствовала "особое отношение" к убийце. Как только судья избрала меру пресечения "домашний арест" вместо содержания под стражей, я сразу сказала: будем менять суд. Я понимала, что "нужный" приговор уже готов. Мои адвокаты заявили отвод всего состава Вышгородского суда и перевели в Обуховский".

Ось вона - ціна провалених реформ правоохоронних органів. Раніше борців зі злочинцями залякували - тепер демонстративно вбивають. А вбивць, навіть у найбільш резонансних і очевидних справах, як показав випадок Крисіна, спокійно випускають на волю. Що, в свою чергу, викликає у злочинців почуття безкарності і надихає на нові злочини. Реальні, а не імітаційні, реформи праоохоронних органів стають питанням фізичного виживання суспільства в новому році.

Акція протесту біля обласного управління поліції Київської області на вул.Володимирській, 15 відбудеться завтра (2 січня) о 12.00. У ході акції вимагатимуть залучити усі сили до розслідування вбивства правозахисниці та надати доньці Ірини - Анастасії - охорону, оскільки їй також неодноразово погрожували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки не з'явиться "робінгуд", котрий почне відстрілювати продажних судей, доводити дійсно винних до справедливого вироку, доти і буде таке бля..во в цій країні... Поки суддя "нє убаїцца" (що справедливість одна для всіх, і він не небожитель), доти він і буде з "зав'язаними очима", але з відчепіреною кишенею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

поки не з'явиться "робінгуд", котрий почне відстрілювати продажних судей, доводити дійсно винних до справедливого вироку, доти і буде таке бля..во в цій країні... Поки суддя "нє убаїцца" (що справедливість одна для всіх, і він не небожитель), доти він і буде з "зав'язаними очима", але з відчепіреною кишенею

Вже був типу робінгуд -  Музичко. Одного малувато буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не такого треба... то треба щоб не на камеру за грудки тріпав і автоматом в міськраді махав, а щоб мовчки робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа тут не у судовій системі, а у загальному в правоохоронній. Суддя не винуватий, що слідчий за свою роботу вимагає хабаря і приходиться все робити самій (це добре, що вона юрист і розбирається), що прокурор аби-як підходить до справи і не надає достатньо аргументованих доказів вини, що вся стара ментовська система працює з під палки і за хабарі!

Тому я знову побуду порохоботом і ще раз скажу - не президент винен у тотальній корумпованості системи, а люди, з яких ця система складається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, difoto сказано:

Справа тут не у судовій системі, а у загальному в правоохоронній. Суддя не винуватий, що слідчий за свою роботу вимагає хабаря і приходиться все робити самій (це добре, що вона юрист і розбирається), що прокурор аби-як підходить до справи і не надає достатньо аргументованих доказів вини, що вся стара ментовська система працює з під палки і за хабарі!

Тому я знову побуду порохоботом і ще раз скажу - не президент винен у тотальній корумпованості системи, а люди, з яких ця система складається.

А він не може знайти у себе "яй.я" і нагнути всіх?Типу коли зловлять на хабарі - ввечері альфа тихо повезе у ліс, а майно забрали в державу і родичів як слід провірили на шляхи отримання таких статків?Чи типу того?І Вони ж закон порушували 25 років, чому з ними не можна так само?Тільки страх допоможе...бо їм на всіх і на все пох...

Не знаю чи правда, але мені подобається як робив Лукашенко на початку свого президентства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, difoto сказано:

Тому я знову побуду порохоботом і ще раз скажу - не президент винен у тотальній корумпованості системи, а люди, з яких ця система складається.

так і шо дєлать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, MrFirst сказал:

Як Новий Рік святкується? Заіпцо? "Под водочку-селедочку"? А хтось вже не відсвяткує. Як на мене, це самий найлютіший п..ець за останній час. Ложка зради в "перемогу":

http://nashsite.at.ua/blog/propavshaja_3_dnja_nazad_sestra_zhertvy_dtp_najdena_mertvoj_v_reke/2018-01-01-607

Кинув пити, і ковбасу витягнув з рота... Що будемо робити? Керуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, san4ez1 сказано:

А він не може знайти у себе "яй.я" і нагнути всіх?Типу коли зловлять на хабарі - ввечері альфа тихо повезе у ліс, а майно забрали в державу і родичів як слід провірили на шляхи отримання таких статків?

Свята наївність і популізм рулять в цій країні. Розмірковування на рівні "села на вісім хат" завжди перемагали глузд. Що заважатиме якійсь ланці від "отримання хабаря" до "альфи" взяти хабаря і спустити діло на тормозах, але водночас вивезти в ліс дрібних хабарників (можливо й тебе)?

Тобі розказати, як йшли до сучасної системи безпеки наприклад "Модерн"? Як будувалась сучасна охоронна система, щоб працівники не крали навіть туалетний папір? І це - формація з пари тисяч працівників, а у президента їх - 30+ мільйонів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Не знаю чи правда, але мені подобається як робив Лукашенко на початку свого президентства.

Я тобі відкрию таємницю - в Лукашенка принцип був і є: "Красти (заробляти) можу тільки я. Хто спробує - сильно попаде!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...