Перейти до змісту

Електробритва ЗА і Проти


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ну блін, що мені по другому кругу писати? З однієї сторони добре, бо чистіше бриє, а з іншої частіше треба міняти і так не дешеві розхідники.

 

Кожегму своє. Принаймі є вибір читота чи економність. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Кожегму своє. Принаймі є вибір читота чи економність. :)

Хибна думка. Ротори, не дивлячись на більшу товщину їхньої сітки, завжди брили чистіше, бо вони підтягують волосину, перед тим як зрізати (Lift and Cut). Лише останніми роками сітки почали доганяти ротори по чистоті бриття. В сітках ножі тупляться, а в роторах самозаточуються.

 

п.с. Менше всього мені хочеться приймати участь в холіварі що краще. Ти хотів порад, я тобі їх дав, не починай зі мною сперечатися. Я взагалі "бриюся" машинкою для стрижки. Два рази в тиждень. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Я взагалі "бриюся" машинкою для стрижки. Два рази в тиждень. ;)

А як довго користувався електробритвами крім того, що їх продавав?

 

Ці речі доволі індивідуальні. На мою думку все  залежить від типу шкіри, товщини, густини і напрямку росту щетини, частоти бриття, больвого порогу, класу бритви і т.д.

Допоки не спробуєш 100% не дізнаєшся чи воно тобі підходить і яке саме. 

Тому дякую за твою суб'єктивну думку, але вона одна з кількох десятків які мені вдалося дізнатися на просторах тирнету за період до моменту покупки.

Тому думаю згодом ще поекспериментую і придбаю щось сіточне.  ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

А як довго користувався електробритвами крім того, що їх продавав?

 

Ці речі доволі індивідуальні. На мою думку все  залежить від типу шкіри, товщини, густини і напрямку росту щетини, частоти бриття, больвого порогу, класу бритви і т.д.

Допоки не спробуєш 100% не дізнаєшся чи воно тобі підходить і яке саме. 

Тому дякую за твою суб'єктивну думку, але вона одна з кількох десятків які мені вдалося дізнатися на просторах тирнету за період до моменту покупки.

Тому думаю згодом ще поекспериментую і придбаю щось сіточне.  ;)

 

Не користувався взагалі, хоча все збираюся собі ротора взяти... вже який рік. :) Думка сформувалася з 1, відгуків клієнтів, розхідники вони ж також купували в мене (сіточники частіше) 2, з семінарів, які проводили виробники, тому вона скоріше не суб'єктивна, а об'єктивна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Не користувався взагалі, хоча все збираюся собі ротора взяти... вже який рік. :) 

 

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec

у мене, точніше в батька десь має бути philips at750, не заряджалася...  але так як відразу була придбана заміна, то мої руки до неї так і не дійшли.  :rolleyes:

 

тра буде взяти, але акумулятор там ніби 14500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.01.2018 at 00:22, Ukrainec сказано:

таки 18650

 

скоріше всього що panasonic 14500

 

погуглив, це Sony US VR2 680mAh 14500

 

Спойлер

US14500VR2-680-mach-3-7-v_20170726120748

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розібрав at750, десь корпус пропустив вологу і було кз на платі, зараз розкачую акумулятор.

 

акумулятор там "ніби" 14500 але трохи урізаний по довжині, хм незнаю таких.

Але головне проблема це моторчик, він ржавий, не крутить, взяв донора чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec  як заряджу зроблю фото для порівняння.

в оригіналі стоїть на 570mAh    (напис VK13W)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

:ok:

Цікаво?! в моїй AT750 - 500-ка і на ньому 3,7V пише :( 

В тебе мотор економніший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Ukrainec сказано:

:ok:

Цікаво?! в моїй AT750 - 500-ка і на ньому 3,7V пише :( 

 

так і я кручу AT750, вольтаж ніде непише

 

може в тебе PT750 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, сьогодні на платі замітив що там є 4отвори під пайку акумулятора, під звичайний 14500 та урізаний. Місця вистачає лише треба підпиляти пластмасу.

 

Сьогодні приїхав донор PT720 і там акумулятор на 450мАг. Начинка підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Псіханув і купив собі на день холостяка на Алі роторну Xiaomi. Вийшла 700 з копійками грн, з кешбеком і того дешевше. Бриє чисто, як станком. Під носом щетина чи то грубша чи то довша була, чи по неопитності водив швидко, то трохи скубануло. На шиї якось умудрився навіть порізатися і там же отримав невелике подразнення. Треба було після китайських рук спіртіком протерти, але не вистачило терпіння, натерся насухо, тому й подразнення, але в мене таке і від звичайного станка бувало. Бриє швидко і дуже тихо, а є ще й турбо режим, блокування кнопки. В обшем перше враження - бритва варта своїх грошей, але час покаже. 

В лінійці є і дешевша двороторна машинка і вібраційна (сіточка).

 

xiaomi_mjtxd01sks_images_7457843214.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!

Минуло місяці 2 поки моя морда-лиця повністтю звикла до електрики. 

Цікаво зараз читати це і водночас бритися перед екраном. За майже рік часу я вже навіть не уявляю як можна це робить  інакше. 

Зі свого досвіду: найкомфортніше і найчистіше бриття після душу, коли обличчя і щетина зволожені (не мокрі). ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

Зі свого досвіду: найкомфортніше і найчистіше бриття після душу, коли обличчя і щетина зволожені (не мокрі). ;) 

Мені і для звичайного станка так краще, як розпариш трохи, то і бриє без проблем,  а як ні,  то скубе якось.  Хоча думаю може від довжини залежить,  є ж різниця, хто кожен день бриється, а хто раз на тиждень,  а то й довше,  як я:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, NeoN сказано:

Мені і для звичайного станка так краще, як розпариш трохи, то і бриє без проблем,  а як ні,  то скубе якось.  Хоча думаю може від довжини залежить,  є ж різниця, хто кожен день бриється, а хто раз на тиждень,  а то й довше,  як я:) 

А що є такі хто звичайним станком насухо бриється?! Електробритвою ти маєш вибір (якщо модель дозволяє) бритися насухо чи, зволожити. 

До 30 років я пробував електричною то теж не дуже сподобалося, але якщо в тебе щетина росте щодня і доволі груба то електрика саме воно.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:
3 годин тому, NeoN сказано:

 

А що є такі хто звичайним станком насухо бриється?!

Я мав на увазі різницю між вмитися  і відпарити) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для бриття електробритвою все одно краще розпарювати обличчя

 

ну і для тих хто ще вагається: 

https://metrosexual.com.ua/kak-pravilno-britsya-elektrobritvoj.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...