Перейти до змісту

Електробритва ЗА і Проти


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

небезпечна бритва... станок... електробритва... ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ! :0024: ВОСК!!!

  Скрыть контент

 

:_39:

 

А нахіба він лоб, вуха і ніс скубає, якщо потрібно вуса і бороду :D...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Розжився напопробувати роторною бритвою Philips АТ750.

Спойлер

IMG_20180119_203845.thumb.jpg.af0f9be5121d62f7cebe85a1e420cb0e.jpgIMG_20180119_214808.thumb.jpg.2561a1c869795008afb1d5f45a9155b7.jpg

Б/в. На олх позиціонувалася як майже нова, з огляду на зовнішній стан, так і є (майже), але думаю десь місяць, два таки нею користувалися.

Перед випробуванням для вірності провів об'єднане одночасне обмивання з дезинфекцією в мороші:

Спойлер

IMG_20180119_201645.thumb.jpg.41dc2f903e957e283196962871b100e3.jpg

Далі бриття двохденної щетини. Сьогодні, вже другий раз. 

Чесно кажучи лише позитивні відчуття, ніяких тобі подразнень і порізів. Зрозумів, що тут головне не тиснути і в правильну сторону робити кругові рухи. 

По чистоті бриття, якщо порівнювати зі станком , то це щось седнє по результату типу між бриттям за щетиною і проти.

Багато хто пише, що електробритви погано бриють шию, але в моєму випадку все гладенько, певно це індивідуально.

На перше бриття двохденної щетини витратив 9хв, це з "балуваннями" з різних боків. Сьогодні практично щоб все вибрити витратив 4хв.

Поки я задоволений! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно тему побачив. Колись торгував бритвами, то міг би трохи розказати. Імхо вибір між Браун і Філіпс правильний зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel а чому? можна більш докладно?

Сам користуюсь станком але думаю про електробритву на сухе та вологе гоління. Зупиняє вартість та можлива необхідність періодично замінювати бриючий модуль якщо це так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Пізно тему побачив. Колись торгував бритвами, то міг би трохи розказати. Імхо вибір між Браун і Філіпс правильний зробив.

Вибрав цей, бо за ціну в 500грн можна купити лише Харків, а тут бритва такого класу :) 

Хоча в загальному було байдуже, що вибирати. Начитавшись форумів зрозумів, що все дуже індивідуально.

 

При покупці дивився якраз на сітку і вже домовлявся про покупку майже нового брауна 3040, але...

ну все ж таки 500грн.

 

Хотілося б сітку теж спробувати. То розкажи, цікаво було б дізнатися: чому не сітка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмеш сітку, станка не викидай, бо сітка лише для короткої щетини, а ротор любу бере. Коли ротор почне скубти, "обмий" його ще раз, тільки не в горілці, а у спирті, щоб розчинити шкірний жир між ножами і сіткою - це через нього щетина закушується, потім кілька хвилин вхолосту покрути бритву -  ножі самозаточаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel а чому? можна більш докладно?

Сам користуюсь станком але думаю про електробритву на сухе та вологе гоління. Зупиняє вартість та можлива необхідність періодично замінювати бриючий модуль якщо це так.

Крім того, що написав Українцю: сітка бриє не у всіх напрямках, там щетину "ловити" треба по напрямку росту, типу як станком, а роторна має отвори у всіх напрямках і при бритті круговими рухами вона ловить навіть саму "дику" щетину, коли волосся росте в різних напрямках. Брауни звичайно борються з цим, роблять поздовжні, а не круглі прорізи, щоб могла і довша щетина проскочити в сітку і роблять отвори в різних напрямках, щоб така ж різнонаправлена щетина брилася. Але як на мене єдина перевага сіток - чистіше бриття, але через це і тонша сітка значно раніше зношується за ротор, а нова коштує як пів бритви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

 Але як на мене єдина перевага сіток - чистіше бриття, 

Ну як на мене це основне

3 хвилин тому, nickel сказано:

Брауни звичайно борються з цим, роблять поздовжні, а не круглі прорізи, щоб могла і довша щетина проскочити в сітку і роблять отвори в різних напрямках, щоб така ж різнонаправлена щетина брилася. 

Ну так, в браунах від 3-ї серії є таке і багато хто пише, що проблем з довгою щетиною немає. Це користувачі різних мікм і "односіточники" про таке пишуть, а у власників сучасних панасоніків і браунів середньої цінової категорії з цим проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Це користувачі різних мікм і "односіточники" про таке пишуть, а у власників сучасних панасоніків і браунів середньої цінової категорії з цим проблем немає.

Ну да, в них інші проблеми - з расходніками, точніше з їхньою вартістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

 

Ну да, в них інші проблеми - з расходніками, точніше з їхньою вартістю.

Ну так і на філіпси вони не дешеві в оригіналі. Щось близько 800-900грн виходить 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так.

Вже подумки сподівався, що акум як мінімум дохлий буде, то заміню. :) А ле вже близько 20хв накрутив і нічого.

 

Розумієш, ця річ більш ніж індивідуальна, не всі нею призвичаюються користуватися.

Так жінки подарують, а чоловіки буває після 1-го ж бриття - 2тижнів відмовляються нею користуватись. Тому й продають ці речі зазвичай згодом майже не юзані. 

Я теж не хотів відразу так ризикувати, тому вирішив спробувати спершу б/в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

так.

Вже подумки сподівався, що акум як мінімум дохлий буде, то заміню. :) А ле вже близько 20хв накрутив і нічого.

 

Розумієш, ця річ більш ніж індивідуальна, не всі нею призвичаюються користуватися.

Так жінки подарують, а чоловіки буває після 1-го ж бриття - 2тижнів відмовляються нею користуватись. Тому й продають ці речі зазвичай згодом майже не юзані. 

Я теж не хотів відразу так ризикувати, тому вирішив спробувати спершу б/в

 

 

мені щось не йде, і мив "нємірофом"  і лампою світив,  висипає і все...   давненько було може то знову спробувати.

правда модель "тестування" ніби 890

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Вже подумки сподівався, що акум як мінімум дохлий буде, то заміню. :) А ле вже близько 20хв накрутив і нічого.

 

вангую що там один 18650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Ukrainec сказал:

Ну так і на філіпси вони не дешеві в оригіналі. Щось близько 800-900грн виходить 

Сітку треба частіше міняти. вчора глянув в них на сайті, товщина сітки вже зменшилася до 30-40 мікрон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в листопаді замовив Kemei KM-2801 на Алі (9,3 дол.), на пробу, так як років десять тому голився бритвою "Харьків", постійно були подразнення, сітки міняти задовбався, перейшов на станок. Думав, візьму дешеву, спробую як воно та буду підбирати щось солідніше. Але ця, як не дивно, мене повністю влаштовує, АКБ вистачає на 6-8 раз, подразнень немає, поки щось краще купляти не збираюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже років чотири лежить подарований дружиною якийсь там Філіпс із сіткою. Спочатку пробував, мучився, а потім закинув це діло і завів бороду. Бритись потрібно було щодня, бо через день сітка вже погано брила. Плюс проблеми із напрямком росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж Braun вже років 6 валяється, не сподобалось: ніби і брився, а ніби і не до кінця. Спочатку трохи експерементував, але постійно дратувало те відчуття незавершеності. Напевно, справа дійсно індивідуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Віталій СК сказано:

В мене вже років чотири лежить подарований дружиною якийсь там Філіпс із сіткою. Спочатку пробував, мучився, а потім закинув це діло і завів бороду. 

Чесно кажучи перший досвід років 15 назад в мене теж був негативний. Але змінився я, змінилася щетина, шкіра погрубішала, можливо змінилися бритва то тьху тьху ніби все нормально.

Точно філіпс? Бо в них здається лише ротори?!

1 година тому, nickel сказано:

Сітку треба частіше міняти. вчора глянув в них на сайті, товщина сітки вже зменшилася до 30-40 мікрон.

Що значить зменшилася? Стерлася в твоїй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Що значить зменшилася? Стерлася в твоїй?

Раніше сітки були товстіші, відповідно результати бриття були гірші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Раніше сітки були товстіші, відповідно результати бриття були гірші. 

Ну так це ж має бути добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Ну так це ж добре.

Ну блін, що мені по другому кругу писати? З однієї сторони добре, бо чистіше бриє, а з іншої частіше треба міняти і так не дешеві розхідники.

1 час назад, nickel сказал:

Сітку треба частіше міняти. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...