Перейти до змісту

Електробритва ЗА і Проти


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Ловлю себе не одноразово на думці під час бриття наскільки мені набридла ця "мокра процедура". Бриюсь ввечері, так щоб під час душу добре розпарити рильце щоб добре все вибрити. На ранок вже новий шар щитини з яким йду на роботу і до 17:00 він вже дуже помічається.  Ще не подобаються постійні порізи і подразнення шкіри, які виникають під час гоління лезовим станком. 

Так ось згадую свого батька, який весь час користувався лише роторними електробритвами. Колись пробував ними бритися, в свої 18-20, але через дискомфорт відправив їх більшість в утіль (було 5-6шт, ще в гаражі десь 2шт має бути + 1 походна з механічним заводом). Зараз щитина помітно грубша і росте на багато швидше ніж у 18-20 навіть порівнюючи, яка була в 25 і зараз то є різниця. 

 

Власне хочу спробувати, але...

 

Почитавши трішки відгуки до відео з оглядами тих чи інших моделей зробив для себе певні висновки:

1) не підходить для короткої юнацької щитини, тому не підходять людям до 25-30років;

2) сітка чище бриє ніж ротор;

3) всі вони мають проблеми з вибриванням шиї в районі кадика;

4) Вологі бритви херня, якщо бритва бриє то буде брити і насухо, але якщо брати то акватач

5) якщо брати то звертати увагу на акумуляторні моделі лише з Li-on 

6) якщо ротор то філіпс, якщо сітка то браун.

 

Що можуть практичного порадити бордівці власники електробритв, щоб не наступати на граблі новачку?

цікаво почути тих хто пробував і ротор, і сітку

 

Чи ну його нафіг і краще все ж таки станок?

 

поки розраховую на бюджет 1500грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Моя дружина на депіляцію ходить ...:D Не відростає значно довше як після станка))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Моя дружина на депіляцію ходить ...:D Не відростає значно довше як після станка))))))))

Якби ти написав типу:  моя дружина на депіляцію мене водить  - то було б цікавіше і інформативніше, а так лише офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Якби ти написав типу:  моя дружина на депіляцію мене водить  - то було б цікавіше і інформативніше

Зачот )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз користуюся електробритвою BRAUN (2 роки), перед цим користувався станком Gillette Mach3.

Електробритву зручніше брати з собою в подорожі, відрядження, можна бритися без дзеркала - акуммулятора вистачає на 7-8 раз. На рахунок подразнення шкіри - ну це в кожного по різному, в мене після тривалого використання електробритви немає подразнення, але десь провтикавши і щитина відросла, потрібно бритися станком тоді подразнення не уникнути.

Чого я перейшов на електробритву?

Чесно задовбався кожен місяць міняти касету з лезом(здавалося дорого), купивши електробритву виявилося що обслуговування також потрібне( і воно тоже не дешеве) потрібно міняти головку приблизно раз в рік(800грн) і доливати рідину для очистки(200грн).

До електробритви вже привик і міняти вже на щось друге нехочеться. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, SASA010 сказано:

Зараз користуюся електробритвою BRAUN (2 роки), перед цим користувався станком Gillette Mach3.

Електробритву зручніше брати з собою в подорожі, відрядження, можна бритися без дзеркала - акуммулятора вистачає на 7-8 раз. На рахунок подразнення шкіри - ну це в кожного по різному, в мене після тривалого використання електробритви немає подразнення, але десь провтикавши і щитина відросла, потрібно бритися станком тоді подразнення не уникнути.

Чого я перейшов на електробритву?

Чесно задовбався кожен місяць міняти касету з лезом(здавалося дорого), купивши електробритву виявилося що обслуговування також потрібне( і воно тоже не дешеве) потрібно міняти головку приблизно раз в рік(800грн) і доливати рідину для очистки(200грн).

До електробритви вже привик і міняти вже на щось друге нехочеться. 

 

Доки не завів бороду брився бритвою(нульсовою) Харків (ссср) там за пару років щось нічогго не тре було міняти, бриє так само як три роки назад....

теж цікаво, хто що скаже про триммери для бороди, я ще поки не визначився борода чи неборода :0092:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 роки тому перейшов з Gillette Fusion Proglide на електробритву Philips. Подразнень дійсно менше, проте і щитина трошки швидше відростає. Гелем для гоління користуватися не перестав, до того ж виски рівняю станком.

Мій товариш купував теж Phillips, проте з дорогих(на той час я брав свою за 850грн, а він придбав за +-3000грн). Розмовляв з ним - він повністю задоволений, бритва чудово голить і шию і є точний тример для висків, плюс сама себе чистить.

Загалом я задоволений переходом на електробритву, проте жалкую, що вирішив тоді зекономити, придбавши недорогу модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду, бритву треба підбирати індивідуально, комусь роторна, а комусь вібраційна ( з сіткою), крім того, ще деякий час потрібно звикнути до бриття ел.бритвою. До бритви з сіточкою так і не зміг звикнути, мав дві шт. Мікма., хоча старший брат такою бриється, правда, ще випуску за СССР.

Сам користуюся роторною Philips AuqaTouch 890, три роки у мене. заряду вистачає десь на 7 - 8 разів побритися, сподобався тример у цій моделі. Але місяць тому замінив комплет ножі+сітки, і здається, що гірше став брити.

 На період, коли замовив і чекав ножі, купив б\в  Philips електричну старої моделі, але бриє дуже добре. Бриюся через день-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, bormotuha сказано:

 

 На період, коли замовив і чекав ножі, купив б\в  Philips електричну старої моделі...

Яку саме?

Бо я тут приглядаюсь до 756-ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Ukrainec сказано:

Яку саме?

Бо я тут приглядаюсь до 756-ї

 

Просту електричну б\в Philips роторну, якусь стару модель за 200 грн,  але свою роботу виконує. Ту, що ви розглядаєте схожа на мою Philips AuqaTouch 890, заряджається десь менше години.

 Колись мав акумуляторну роторну виробництва Словенія, не памятаю марку, брила не погано, але на 2-3 рази від заряду, через 2 роки користування розламалася.

 Яку саме купувати - роторну чи з сіточкою багато спорів виникає, мій товариш з піною у рота доказує, що з сіткою краща, бо вибриває чистіше і швидше, Але сам пробував, з сіткою треба голитися частіше, бо довгу щетину не тяне і у мене від такого бриття подразнення виникали, від роторної нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12/31/2017 в 17:57, Voronin10 сказал:

теж цікаво, хто що скаже про триммери для бороди, я ще поки не визначився борода чи неборода :0092:

 

Декілька років тому мені друг порадив купити тример замість бритви, я купив дешевий стайлер Saturn(з купою насадок на всі випадки життя), бриє не повністю а залишає щось в районі 0,3 мм, нарадуватись не можу, взагалі забув що таке подразнення та можна спокійно побритись за хвилину без жодних підготовчих процедур. Але ось для бороди треба думаю щось покраще :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.12.2017 в 15:58, Ukrainec сказал:

під час бриття наскільки мені набридла ця "мокра процедура"

Це доволі індівідуальна тема! Тут залежить від щітини, як швидко заростає, від шкіри і на все треба зважати. Теж якось захотів електрику, купив дорогого Філіпса і бац... а виникли подразнення, хоч в іншого родича все гуд, то йому і віддав :) Голюся лезами Gillette Fusion Proshield Chill. Якось купив оригінальні з Німеччини і одним без проблем пробрився з вересня і ось до кінця року і бриюся раз на два дні і ніякого дискомфорту і подразнень. Тут особисте, ну і як з часом. Знаючи, що треба бритись, то на 5 хв. раніше встаю :) Тут вже кому і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, ForZa сказано:

 Знаючи, що треба бритись, то на 5 хв. раніше встаю :) Тут вже кому і як.

Я поки мордашку не розпарю то бриття для мене мука: купа подразнень і прищі виступають. Тому в 5хв не вкладешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Я поки мордашку не розпарю то бриття для мене мука: купа подразнень і прищі виступають.

Ну так я і кажу, що від шкіри ще багато чого залежить! А уяви якщо на сухо будеш бритвою юлозити... теж часу піде добряче. Пробував леза міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був Braun Cruzer 3, потім набір для стрижки SATURN ST-HC7389 (дуже рекомендую початківцю - недорога, купа насадок,  покористувавшись зрозумієш, чи це те що тобі треба). Тепер маю

Триммер универсальный 11-в-1 PHILIPS Series 5000 MG5730/15 . Жодного разу не шкодував про перехід на електробритву. Спочатку тримером зрізаєш до мінімуму, потім сіткою добриваєш. Я правда з бородою )).
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, 4iter сказано:

був Braun Cruzer 3, потім набір для стрижки SATURN ST-HC7389 (дуже рекомендую початківцю - недорога, купа насадок,  покористувавшись зрозумієш, чи це те що тобі треба). Тепер маю

Триммер универсальный 11-в-1 PHILIPS Series 5000 MG5730/15 . Жодного разу не шкодував про перехід на електробритву. Спочатку тримером зрізаєш до мінімуму, потім сіткою добриваєш. Я правда з бородою )).

Машинка і тример мене найманше цікавить.

 

А що з Braun Cruzer 3 стало? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно валяється десь у шафі Braun 4875. Користувався разів 10, але потім перейшов назад на станок. Не влаштувала якість гоління. Все одно так чисто як станок вона не бере. Ні, якщо не на весілля, а для кожного дня і ідеальна чистота не критична, то піде. Але після станка це крок назад, та й звик я до нього. Прикольна штука тример, користувався ним трохи частіше, але він десь через рік заклинив і більше не працює. Так що мій вибір - станок + оригінальні касети only.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Шик Кватро Тітаніум. Раніше користувався Жілет Ф'южен. Чим подобається Шик, це тим, що леза продаються у нас німецькі, а не так як в Жілєта, то Бразілія, то Китай ніякої якості...Вартують леза Шик дешевше ніж Жілєт Ф'южен, 50 грн/шт. Ще плюс - в станка Шик Кватро є тример для стрижки вісків, бороди...з регулюванням стрижки. Пробував колись бритись машинкою - не то пальто, під ноль не бриє, якщо борода більше виросте - скубає. 

Шик в мене такий зараз:

 

 

quatttro_titanium_precision.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все життя крім армії користуюсь електричною Харків, є великі старіші Харків-5, і новіші малі 6105. Велікі добре беруть довгу щетину, малі коротку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фанати мікми 100 і прочих агіделів, пожалійте морду ліца, новий триголовий philips norelco на літієвій батареї на ібеях коштує доступні $25-30.

пересядьте нарешті зі своїх москвичів в іномарку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

фанати мікми 100 і прочих агіделів, пожалійте морду ліца, новий триголовий philips norelco на літієвій батареї на ібеях коштує доступні $25-30.

пересядьте нарешті зі своїх москвичів в іномарку :)

Я би такий категоричний не був би, старший брат користується Мікма ще перших випусків Московського виробництва, уже років 18. З його слів - перші Мікми (пузаті) бриють краще за нових випусків, бо купив новішу, але незадоволений, тому на стару купив сітку і далі користується.

  Мені колись подарували Мікма, брила лише коротку щетину і у мене подразнення виникали. Тому я користуюся лише роторною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ukrainec сказано:

Машинка і тример мене найманше цікавить.

 

А що з Braun Cruzer 3 стало? 

 

тример зламався (відробив своє), а він мені і треба в основному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо би ти написав, що philips  + до бриття ще відсмоктувати вміє то можливо і переконав би частину, а це:

 

4 годин тому, Deemon сказано:

фанати мікми 100 і прочих агіделів, пожалійте морду ліца, новий триголовий philips norelco на літієвій батареї на ібеях коштує доступні $25-30.

пересядьте нарешті зі своїх москвичів в іномарку :)

 

як на мене не аргумент для затятих. :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, bormotuha сказано:

Я би такий категоричний не був би, старший брат користується Мікма ще перших випусків Московського виробництва, уже років 18. З його слів - перші Мікми (пузаті) бриють краще за нових випусків, бо купив новішу, але незадоволений, тому на стару купив сітку і далі користується.

  Мені колись подарували Мікма, брила лише коротку щетину і у мене подразнення виникали. Тому я користуюся лише роторною.

 

Два реальних випадки, два скажімо так, чоловіка-геронтофіла, які десятки років юзали сабж що на картинці, взяли до рук найпростіші філіпси, були приємно вражені, заодно забули про гемор з кооперативно-леніградськими-хйз-де-взяти сіточками, пружинами які лопають від 100500 виробленого ресурсу і позеленівшим всередині переломаним сім разів кабелем живлення...

14616238_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

небезпечна бритва... станок... електробритва... ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ! :0024: ВОСК!!!

Спойлер

 

:_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...