Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

Ну раз мова тут вже зайшла про різні супермаркети, а не тільки про зазначений в назві теми

то теж відзвітую

   

On 11.09.2018 at 03:37, Serpent сказано:

Прощавай "Колібріси"

 

був на днях в Колібрісі на Грушевського - міняють в залі розкладку товару, працівники активно на стелажах здирають старі написи назву магазину, в розмовах чути що буде інший магазин ,

але я для себе зрозумів що це лише буде зміна вивісок ,принципового щось нового там не міняють. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, fotlav сказано:

був на днях в Колібрісі на Грушевського - міняють в залі розкладку товару, працівники активно на стелажах здирають старі написи назву магазину, в розмовах чути що буде інший магазин ,

але я для себе зрозумів що це лише буде зміна вивісок ,принципового щось нового там не міняють. 

висновок не зовсім вірний...

Цитувати

"Екомаркет" придбав роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, до якого входять 43 магазини "Колібріс" та 15 франчайзингових торгових точок "АВС маркет".

Про це розповіли два незалежних джерела на західноукраїнському ринку, повідомляє Retailers.

"Постачальники, які працюють з мережею "Колібріс", кажуть про поглинання, що операційний бізнес і торговельні точки перейшли до "Екомаркету", - повідомило одне з джерел.

При цьому, як повідомив президент "Екомаркету" Віктор Повниця, Avanta Group став франчайзі рітейлера.

"Західноукраїнська група буде нашим франчайзі, і всі магазини, які об'єднує Avanta Group, змінять вивіску на "Екомаркет" - це 43 торгові точки. Зміна бренду може початися вже в жовтні", - зазначив він.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/09/11/640428/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, rrid сказано:

висновок не зовсім вірний...

чому?

 теж саме написано в процитованій вами статті

24 хвилин тому, rrid сказано:

змінять вивіску на "Екомаркет"

принаймні натяк на якийсь ремонт я там не помітив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...