Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, romaxa11 сказал:

Плюс ціни в ньому коли раз зайшли були дорожчими

Так само і у Луцьку, десь, щось по трошку але дорожче ніж в інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
В 28.12.2017 в 10:37, ForZa сказал:

А нічого що по Україні мережа Сільпо у рейтингу сама гірша за ВСІХ?! :) Ну "на вкус и цвет", як кажуть...

Це те саме, що Фуршет в Глобусі....у нас- повне дно, а в інших містах норм супермаркет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

волвест не смішіть той самий 23/7 веселіше виглядає хоча здерли концепт з Жабка.

там-там все стандартно докуя кас нікуя не робить, все дорого.

уютний та зручний поки Сільпо в Промені, але вже там починають гнилі фрукти продавати і так далі, правда коли робиш зауваження то одразу шуршать. В рибному працюють пофігісти лід вже ростанув давно але не підсипають піпл ітак схаває протухле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, MACCEN сказал:

волвест не смішіть той самий 23/7 веселіше виглядає хоча здерли концепт з Жабка.

там-там все стандартно докуя кас нікуя не робить, все дорого.

уютний та зручний поки Сільпо в Промені, але вже там починають гнилі фрукти продавати і так далі, правда коли робиш зауваження то одразу шуршать. В рибному працюють пофігісти лід вже ростанув давно але не підсипають піпл ітак схаває протухле.

мені теж зараз найбільше імпонує Сільпо в Промені

і вибір є ,і возики чисті та добре їздять

ще останнім часом дуже спортився там-там

невже Єремеєв мав такий серйозний вплив на цей супермаркет? як його не стало,то так повільно-повільно почав мінятися асортимент в гіршу сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, kroha сказал:

мені теж зараз найбільше імпонує Сільпо в Промені

 

Мені теж він подобається, але ціни там взагалі космічні. Тільки по знижках можна щось купити і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Amor сказал:

 

Мені теж він подобається, але ціни там взагалі космічні. Тільки по знижках можна щось купити і все

Мені ціни космічні зараз скрізь,куди не підеш 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, kroha сказано:

Мені ціни космічні зараз скрізь,куди не підеш 

 Та да,але в Сільпо у Промені особливо на мнясо певно найбільші ціни як скрізь,але правда як я помітив одним оком,там гарно розділене і з вигляду файне м'ясо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Та да,але в Сільпо у Промені особливо на мнясо певно найбільші ціни як скрізь,але правда як я помітив одним оком,там гарно розділене і з вигляду файне м'ясо.

Один раз я бачила не файне щось було,але зазвичай хороше

от м‘ясо найбільше люблю купувати в там-тамі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, kroha сказал:

Мені ціни космічні зараз скрізь,куди не підеш 

 

Ну всеодно є ціни які майже однакові на місці, в сільпо вони зазвичай більші. Наприклад що помічав хліб і молоко в сільпо завжди ну супер дорогі.

Фрукти іноді по адекватних цінах тільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, kroha сказал:

Один раз я бачила не файне щось було,але зазвичай хороше

от м‘ясо найбільше люблю купувати в там-тамі 

Колись теж був впевненый,що краще брати м'ясо в там-тамі,поки не купив печінку з глистами.....тепер хай самі їдять своє м'ясо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Barkas сказано:

Колись теж був впевненый,що краще брати м'ясо в там-тамі,поки не купив печінку з глистами.....тепер хай самі їдять своє м'ясо

Ну, "там-там" - вже давно славиться своїми "косяками" з м'ясом - то курку з мишкою запечуть, то - оселедець з "наживкою"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, kroha сказал:

ще останнім часом дуже спортився там-там

невже Єремеєв мав такий серйозний вплив на цей супермаркет? як його не стало,то так повільно-повільно почав мінятися асортимент в гіршу сторону

 Єремєєв на весь бізнес мав серйозний вплив.Вангую,що скоро там-там змінить вивіску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

72ecf65e63355d1e740ba39b51b66e53.jpg

 

Дуже здивувався, побачивши, хто на 3 місці. Ср@ний Волвест, із його вічно бруднимим НашКраями із гнилими овочами/фруктами і тотальною прострочкою? WTF? А Фуршет щось сильно здав.

https://rau.ua/ekonomika/top-10-produktovyh-setej-3/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там тижні 2 тому. Несподобалось що робиил ремонт, пиломатеріали, ставили холодильне обладнання, а за стрічкою через 3 метри продавалася, випічка, нічим не прикрита і тд. Ціни не скрізьт були. Я розумію що це технічне відкриття, і треба відчитатися в кийові, але такі кричущі порушення не роблять йому честі. Що буде далі - покаже час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Serpent сказал:

Дуже здивувався, побачивши, хто на 3 місці. Ср@ний Волвест, із його вічно бруднимим НашКраями із гнилими овочами/фруктами і тотальною прострочкою? WTF?

Так це рейтинг по кількості тт, а не по якості. Тим більше, що по якості АТБ і Сільпо нічим не краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Еко-маркет придбав великого західноукраїнського ритейлера

Спойлер

Еко-маркет придбав роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, до якого входять 43 магазини Колібріс і 15 франчайзингових торгових точок АВС маркет.

Про це розповіли два незалежні джерела на західноукраїнському ринку, пише Retailers.

“Постачальники, які працюють з мережею Колібріс, кажуть про поглинання, що операційний бізнес і торговельні точки перейшли до Еко-маркету”, – повідомило одне з джерел.

При цьому, як повідомив президент Еко-маркету Віктор Повниця, Avanta Group став франчайзі ритейлера.

“Західноукраїнська група буде нашим франчайзі, і всі магазини, які об’єднує Avanta Group, змінять вивіску на Еко-маркет – це 43 торгові точки. Зміна бренду може початися вже в жовтні”, – зазначив він.

За його словами, сторони вели переговори близько року, протягом якого обговорювалося безліч варіантів, починаючи від продажу до передачі в управління роздрібного бізнесу Avanta Group. Повниця додав, що ритейлер спочатку не планував розвиватися по франшизі.

Відзначимо, що Аvanta Group паралельно вела переговори про злиття з VolWest Group, яка розвиває франчайзингові мережі Наш край і Spar.

Сторони чекали дозволу Антимонопольного комітету, починаючи з весни цього року. Ще місяць тому співзасновник VolWest Group Віктор Корсак говорив журналісту Retailers, що дозвіл АМКУ ще не отримано.

Прощавай "Колібріси" (і слава Богу), зустрічаємо Еко-маркет? Ну і гірше за Колібріс вже точно не буде, і на тому дякуємо. Дивно, як це Корсак проклацав таку можливість. Вроді як обидві групи місцеві, мали би домовитися першим ділом. Видно щось не зрослося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Serpent сказал:

Ну і гірше за Колібріс вже точно не буде,

Ага. І краще також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Serpent сказано:

Еко-маркет придбав роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, до якого входять 43 магазини Колібріс і 15 франчайзингових торгових точок АВС маркет.

а до Spar яке це має відношення, крім того,

3 годин тому, Serpent сказано:

що Аvanta Group паралельно вела переговори про злиття з VolWest Group, яка розвиває франчайзингові мережі Наш край і Spar.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На північному, прямо навпроти Глобуса

7 часов назад, m-a-x сказал:

А де в нас Колібриси були? Крім як на Грушевського.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, m-a-x сказано:

А де в нас Колібриси були? Крім як на Грушевського.

На Конякіна був, там зараз теж АТБ, як на ЛПЗ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2018 в 11:26, Volyniaka сказал:

На Конякіна був, там зараз теж АТБ, як на ЛПЗ.

 

На Воїнів, під Золотим драконом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, volks сказано:

На Воїнів, під Золотим драконом.

Мабуть Ветеранів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...