Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, MANJAK11 сказал:
3 часа назад, AnimaNoir сказал:

Тому так, краще я куплю щось дорожче за 200-300 грн що для нормального алкоголю смішні гроші, бо 10$+-

але не для тих, кому 10-20 грн великі гроші, що собсно й викликає у мене конгнітивний диссонанс

То він просто по 10-20 грн відкладає на нормальний алкоголь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні проїздив мимо десь о 18:45, то вже черга людей 30-40 була під дверима. Думаю своїх клієнтів буде мати.

Я ж звик до  Сільпо і ніякі Там-Тами, АТБ чи Салюти мене не приваблюють, як покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрилися. Правда в онлайні доопрацьовують технічні моменти. не всі цінники на товарі є, не на всіх полицях товар. Переговорив з охоронцем, каже, що поставлене завдання - відкритися до нового року. Тому є недоопрацювання,. за кілька днів налагодять. Не на всі посади набрали працівників..

Ще зранку дороблювали фасад. Вдень приміщення освятили батюшки. 

Всередині гарно, незвично якось, душевно... Є власна м'ясна дільниця, випічка, піца, розрахункова зона з кавою, хотдогами, паніні і прилавком для пиття кави де можна телефони підзаряджати і скоро має бути халявний wi-fi... По цінах - щось дешевше, щось дороще. є продукти з дуже хорошою ціною...

Мені сподобався!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Всередині гарно, незвично якось, душевно... Є власна м'ясна дільниця, випічка, розрахункова зона з кавою, хотдогами, паніні і прилавком для пиття кави де можна телефони підзаряджати і скоро має бути халявний wi-fi... По цінах - щось дешевше, щось дороще. є продукти з дуже хорошою ціною...

Мені сподобався!!! 

 

Модернівське обладнання... ну да красиво.

 

по цінах, побачим як далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був! Поки що брєд, половину цін на товари немає, на ті, що є,то не дешевше як в АТБ, загалом ціни не будуть економні, простий  маркет не більше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи що я живу поряд, то мені тепер не прийдеться ходити в вишеньку по молоко за 20грн, а в спар де те ж саме за 15 :lol:

Вчора зайшов туди на хвилинку, але людей було багато то я довго там не витримав. Все нове, гарне. Якоїсь супер ціни я не побачив, звичайні ціни так як і в там тамі наприклад, ще є якась бонусна програма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Віталій СК сказал:

Сільпо

А нічого що по Україні мережа Сільпо у рейтингу сама гірша за ВСІХ?! :) Ну "на вкус и цвет", як кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, ForZa сказал:

А нічого що по Україні мережа Сільпо у рейтингу сама гірша за ВСІХ?! :) 

А можна цей рейтинг в студію. Тільки без "гугл в помощь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, ForZa сказано:

А нічого що по Україні мережа Сільпо у рейтингу сама гірша за ВСІХ?! :) Ну "на вкус и цвет", як кажуть...

І що з того? Я ж для тупих написав:

14 годин тому, Віталій СК сказано:

Я ж звик до  Сільпо

До речі, щось не бачу в супермаркетах засилля німецького і французького молока, про яке ти так розпинався весною?

 

Мені до Сільпо 150 метрів, до АТБ 300, до Там Тама 800, так само десь до Салюта. Вгадай з першого разу куди я піду, якщо в цінах не орієнтуюсь зовсім. Я навіть не пам'ятаю скільки вартує хліб, бо я купую те що потрібно, мало звертаючи увагу на ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

А нічого що по Україні мережа Сільпо у рейтингу сама гірша за ВСІХ?! :) Ну "на вкус и цвет", як кажуть...

Цікаво почути аргументовану відповідь, чому Сільпо гірше за всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму особистому рейтингу на першому місці поки Сільпо в Промені. По ціні найдешевшим мало б бути АТБ. Просто одні вкладають в сервіс і дизайн - що коштує грошей, інші беруть ціною. На жаль порівняти ціни не можу бо в АТБ не пам'ятаю коли був, від нього в мене асоціація з Кримом і Сходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в Сільпо скуплялись. Ціна-якість були найкращими - тепер практично не буваємо, особливо впала якість овочів/фруктів. По цінах в АТБ дешевше. Там-тамі лише у крайньому випадку - найперше це впадло стояти в чезі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше найчастіше купував в Сільпо, тепер в Велмарті, заходив в АТБ по цінах ніби не сильно різняться з Велмартом, але багато невідомих марок і немає тих до яких звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

куди я піду, якщо в цінах не орієнтуюсь зовсім. Я навіть не пам'ятаю скільки вартує хліб, бо я купую те що потрібно

Ну то так-би і казав, що жируєш і на ціни тобі начхати :)

2 часа назад, Віталій СК сказал:

До речі, щось не бачу в супермаркетах засилля німецького і французького молока, про яке ти так розпинався весною?

Це сам себе цитуєш і відповідаєш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Про який АТБ мова?

На Конякина, де був Колібріс потім ПАККО, вже теж АТБ і мабуть самий більший у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, romaxa11 сказал:

на першому місці поки Сільпо в Промені

Ну хіба що перший по цінах - то правда! Кого не зустрінеш, кажуть, що ціни космос у порівнянні з іншими :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, KGress сказал:

Ти но рейтинг надай для початку)

Який тобі рейтинг? В мережі читати не вмієш? Про Сільпо неякісне найбільше відгуків негативних, от тобі і весь і рейтинг!!! тут, тут, тут, тут, тут, тут... Скажете діверсія проти най-най - ну так, це ж по нашому, по українські :) Я висловив лише свою думку і нікому її не нав'язую!!!

Мені цього досить і не важливо якого року стаття, щоб ці Сільпи обходити стороною! Чомусь про інші так не пишуть! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, ForZa сказал:

Який тобі рейтинг?

Ну так не я ж говорив, що Сільпо по всім рейтингам на останньому місці))

А таких посилань, можна найти багато, про любу торгову мережу.

 

P.S. А щодо рейтингів, то, принаймні, по одному критерію мережа  Сільпо була першою в 16 році) (за 17-й не знайшов)

13559_ZEhyjSyjpNJP.jpg.7d7573d3bd861fb7e046ae0af377c44d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахрєнєть! Чьоо ви псіхуєте? Та купляйте де хочте і що хочте.  В кожній темі, блін, заруби. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

На Конякина, де був Колібріс потім ПАККО

Пакко там не було ніколи. Тільки Колібріс під різними назвами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

На Конякина, де був Колібріс потім ПАККО, вже теж АТБ і мабуть самий більший у Луцьку.

ПАККО там ніколи не було, можливо 555

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...