Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

Для мене магазини Наш Край асоціюються з таким собі брудним, непривабливим магазином з дуже обмеженим асортиментом.

Хотілося б вірити, що вони щось можуть. АТБ взагалі не радує. Той що біля Гостинця це взагалі щось стрьомне.

Через пару днів після відкриття був там щоб купити фруктів, фрукти були, але гнилі або непривабливі, овочів теж не було, обідився пішов в Салют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, tarasmv сказал:

Через пару днів після відкриття був там щоб купити фруктів, фрукти були, але гнилі або непривабливі, овочів теж не було,

Я б на вашому місці в супермаркетах не купував ні фрукти, ні овочі, ні м'яса, ні хліба. Тільки продукти в заводській упаковці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Юріч сказал:

Як по мені, то не дуже зручно. Набрав всього на вагу, сам не знаєш, що чого і скільки

Там де фрукти овочі є контрольна вага. Я завжди набираю всього по торбинках і зважую шоб оцінити приблизно скільки набрав. 

 

Нам АТБ подобається, живем між тими що замість барвінка і тим що замість агроконтракта. Ціни хороші, на барвінку якість фруктів не завжди найвища. В ідеалі за фруктами ходим на ринок. Мяса ковбаси не берем в маркетах. Хоча недавно брали курку цілу, нашу рябу - норм все.

В Спар обовязково сходим. Цікаво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Для мене магазини Наш Край асоціюються з таким собі брудним, непривабливим магазином з дуже обмеженим асортиментом.

Згода. Наш Край був актуальним, коли це був єдиний цілодобовий супермаркет в Луцьку (на Шевченка), і це була його основна перевага. Всі інші магазини мережі - ні про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про АТБ те що на агроконтракті. Я як подивився як вони ремонт зробили в тому ангарі то був вражений. Дуже по сучасному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

можливо вони трошки еволюціонували за 10 років.

в києві ваги досі на касах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Serpent сказал:

Ціна за 1 кг є, вага є, можна в умі елементарно прикинути вартість із точністю до пари гривень. Навіщо тут калькулятор? Ну, звісно, тільки якщо ви не прогулювали математику у 6-му класі, або ну зовсім вже махровий гуманітарій. Згоден, незручно, але і велику проблему із цього робити не варто. Я взагалі під час покупок підбиваю загальну суму в умі, а потім звіряю із озвученою на касі. Якщо не сходиться більше ніж на 5-10 грн, то починаю розбиратися, чи не намахали десь мене. Але таке трапляється рідко, зазвичай все сходиться.

Я відбитий гуманітарій, 5 балів за рік. Чому я маю щось там рахувати? Хоча думаю навіть для вас буде проблемою порахувати 246 грам за 289грн\кг. Я можу приблизно порахувати 60-100 грн, але коли мені не дуже хочеться стояти в черзі, а треба зараз і вже... Але якщо бути обєктивним в сільпо теж буває що не пишуть ціну а лише за кг. Чому не написати ціну на товарі як має юути по закону? Невже стікери так багато коштують? Бліать, коли ти студент і для тебе 10-20 грн відіграють вирішальну роль... Я не студент але фінансові можливості ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AnimaNoir сказал:

Бліать, коли ти студент і для тебе 10-20 грн відіграють вирішальну роль...

коли 10-20 грн відіграють вирішальну роль, нєфіг заглядатись на ковбасу по 289грн за кілограм :) 

 

наше всьо :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, d.u.a.l сказал:

 

А спочатку то нормально порахував, а потім вирішив, що не вистачає масштабу, хулі там 10 гривень різниці, от 40 - це вже діло. Не треба бути вундеркіндом, щоб прикинути, одразу напрошується 70 - це дуже близько до реальності

Чому я маю рахувати?) Я не хочу цього робити, я не хочу контактувати з людьми адже соціофоб. Може це ніщебродство, але коли до зарплати тиждень-два і на кармані не має ні на гривню більше, але душа бажає свята ти вибираєш те що тобі підходить. Чому в сільпо я звертаюся до охоронника чи завідуючого залу і мені пробивають ціну? І взагалі що за зневажливе ставлення до грошей? навіть 1грн є чесно заробленими. Я можу залишити на чай чи за таксі 100грн, що є значимим числом від зарплати. Але чому я маю щось переплачуцвати за хуйовий сервіс? Сьогодні був на укр почті і не захотіли приймати посилку в ідеальній коробці від нової почти. Влаштував скандал, попросив письмову відмову. А що отримав? Ми ВЖЕ НЕ ДЕРЖАВНА установа, робимо що хочемо. Може для вас 40 грн це ніщо, для мене це гроші які я чесно заробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

коли 10-20 грн відіграють вирішальну роль, нєфіг заглядатись на ковбасу по 289грн за кілограм :) 

 

наше всьо :) 

Є в цьому щось. Але коли тобі 27, в голові період період перед юношеским максималізмом та кризисом середнього віку. Ти береш на останні гроші пляку хорошого віскі-джину-рому, і хочеш чогось адекватного на закусити, але стикаєшся з совковою реальністю...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, AnimaNoir сказал:

Ти береш на останні гроші пляку хорошого віскі-джину-рому, і хочеш чогось адекватного на закусити, але стикаєшся з совковою реальністю...

мая твая ніпанімай, от чесно. Коли на свято, то зарання стараєшся щось зекономити, плануєш, скідуєшся й купуєш. А от так, от балди, хорошого віскі, джину, рому? То в голові совкова реальність як мінімум. Не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, AnimaNoir сказал:

Ми ВЖЕ НЕ ДЕРЖАВНА установа

З яких це пір?

І взагалі немає різниці чи державна то установа чи приватна.

А на рахунок зважування, то звичайно має бути вага на відділі + контрольна на касі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Polehan сказано:

Доречі про АТБ те що на агроконтракті. Я як подивився як вони ремонт зробили в тому ангарі то був вражений. Дуже по сучасному.

Аналогічно, кілька днів тому відкрився АТБ на ЛПЗ. Після тої жахливої брудної конюшні під назвою "Колібріс", яка там була раніше, це небо і земля. Все блищить, сяє і блимає. Ще й працювати будуть цілодобово. Не знаю правда, чи це надовго. Але якщо раніше там по вечорам в Колібрісі дві з половиною людини бродили, то сьогодні зайшов - народу тьма. І ціни там на багато позицій нижчі ніж в конкурентів (не на все, звичайно). "Салюту", що  знаходиться поруч, тепер прийдеться нелегко в плані конкуренції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Я б на вашому місці в супермаркетах не купував ні фрукти, ні овочі, ні м'яса, ні хліба. Тільки продукти в заводській упаковці. 

Як колишній виробник та постачальник підтримаю. Спочатку базар - бо там готівка, потім магазини що можуть по моїм позиціям відразу розрахуватись, безготівковий із відтермінуванням, в кінці був Там-Там. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Serpent сказано:

Аналогічно, кілька днів тому відкрився АТБ на ЛПЗ. Після тої жахливої брудної конюшні під назвою "Колібріс", яка там була раніше, це небо і земля. Все блищить, сяє і блимає. Ще й працювати будуть цілодобово. Не знаю правда, чи це надовго. Але якщо раніше там по вечорам в Колібрісі дві з половиною людини бродили, то сьогодні зайшов - народу тьма. І ціни там на багато позицій нижчі ніж в конкурентів (не на все, звичайно). "Салюту", що  знаходиться поруч, тепер прийдеться нелегко в плані конкуренції.

Не переживай, не надовго там стільки народу. Цей магазин не на "тропі міграції диких твари"-лінивих людей. Походять кілька тижнів, переконаються що ніц там особливого немає і далі повернуться до салюту, бо він ближче. 

Нічого не мав проти колібрісу, оснанній рік-два він переважно "обставляв" салют по цінам на основні групи продтоварів: яйця, молочка, бакалія, крупи. Але через дибільні маркетингові ходи, як отой останній, що купи 2, 3 речі і отримай знижку він себе загнав. Був свідком як приходить бабуля на касу купуючи крупу і каже ви не по тій ціні мені пробили припустім 20грн, я брала її бо думала що вона по 18 як там написано, їй кажуть що це ціна від 2 кг, а бабуля нервово розвертається думаючи що її обманули і залишає весь кошик товарів в магазині не розплатившись. А саме цікаве, що в салюті, що рядом та крупа по 22грн :) І це не поодинокий випадок був. 

 

Щодо SPAR: де SPAR - де ДПЗ? Буду їздити, якщо лише персонал буде відібраний з топмоделей в бікіні, або ціни хоча б на -30% будуть нижче ніж де інде. :D 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже давно складається така думка, що 60% бордівців з ГПЗ, 30% з 40-го, 10% - всі остальні :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

В мене вже давно складається така думка, що 60% бордівців з ГПЗ, 30% з 40-го, 10% - всі остальні :).

На справді нас таких намало, але нас багато! :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

В мене вже давно складається така думка, що 60% бордівців з ГПЗ, 30% з 40-го, 10% - всі остальні :).

 Ще десь 0,5% з Ковеля:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо помиляюсь, але SPAR вже колись був у Луцьку на балці, там де зараз "Кнайпа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, d.u.a.l сказал:

@AnimaNoir, в тебе що, @AgentSmith13 вселився? Вмієте ж ви понити за найменшої причини. Не подобається - не йди туди. Голосуй своєю гривнею. Тебе ж ніхто туди силою не тягне

Не йди в атб, не йди на укр почту, може мені скрізь перестати ходити бо сервіс гамно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

мая твая ніпанімай, от чесно. Коли на свято, то зарання стараєшся щось зекономити, плануєш, скідуєшся й купуєш. А от так, от балди, хорошого віскі, джину, рому? То в голові совкова реальність як мінімум. Не розумію.

Ну а я не розумію людей які квасять пальону водяру яка офіційно продається в магазинах розливу спиртзаводу. Доросла людина може сама вибирати що їй пити, в свято чи не свято, не залежно від заробітку. З Совкової реальності маю лише свідоцтво про народження, решту не застав. Від забугорки не так голова зранку болить якщо не мішати. Вчора не було ніякого свята, лише х.вий настрій який став ще гіршим від х.вого сервісу.

 

To Dual

Цитата

@AnimaNoir, в тебе що, @AgentSmith13 вселився? Вмієте ж ви понити за найменшої причини. Не подобається - не йди туди. Голосуй своєю гривнею. Тебе ж ніхто туди силою не тягне

А може замість гавняного сервісу вони щось поміняють? Щоб було як у людей? Якщо бути пасивним то нічого й не зміниться. І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Від забугорки не так голова зранку болить якщо не мішати.

То ти просто польської вудки не пробував, або болгарської ракії.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...