Перейти до змісту

Сучасний пилосос - який він?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Щойно, vaz75 сказано:

Зелмер. Про продаж не думав.

Надумаш, чи буде заважати то пиши про недорого :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, vaz75 сказал:

Так там турбощітка в мене і забивалася :)

А у мене нема килимів :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Ukrainec сказал:

Яка модель пилососа? І якщо що то скільки хош за неї?

 

Щодо робота, то як на мене зручно, бо як мінімум він працює/вмикаєш коли тебе не має в дома. Ну навіть якщо збере 70% від того що насмітили то вже добре. Просто звичайного, чи миючого доставати будеш вже рідше, якщо звісно гроші не жмуть. 

Все залежить від рівня вашої охайності, наприклад, не всі люди так відносяться до чистоти в квартирі, щоб щодня пилососити. В мене наприклад 2-3 рази на тиждень пилососиться, але завів правило: в кімнаті ніц не їсти, бо тоді справді щодня треба пилососити, або кидати цю дурну звичку. :) 

Щодо аквафільтрів: справді це "ритуал", часом дивишся на коврик що можна було б пройтися легенько, але згадуєш, всі необхідні дії для цього  та й кажеш собі "ну його на. Та не так вже і багато того бруду щб пилососити" :) 

А є ще такі апарати,сидиш на офісі ,заглядуєш в додаток на смартфоні і перевіряєш :  твій раб,ой робот , прибирає чи вже справився)))

певно і задачі можна ставити віддалено

цікава штука ,той робот-пилосос

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, kroha сказал:

А є ще такі апарати,сидиш на офісі ,заглядуєш в додаток на смартфоні і перевіряєш :  твій раб,ой робот , прибирає чи вже справився)))

певно і задачі можна ставити віддалено

цікава штука ,той робот-пилосос

 

Сяомі, називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Сяомі, називається

Дякую,я іх стільки за сьогодні всяких бачила,що голова йде обертом

в цій моделі мене одне смущає - що інколи він стає китайсько-англійським)

хоча це і не проблема,маю родичку ,що вчиться в Китаї -буде перекладачем )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, kroha сказал:

Дякую,я іх стільки за сьогодні всяких бачила,що голова йде обертом

в цій моделі мене одне смущає - що інколи він стає китайсько-англійським)

хоча це і не проблема,маю родичку ,що вчиться в Китаї -буде перекладачем )))))

з тих що я вивчав - це найкращий варіант, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

з тих що я вивчав - це найкращий варіант, імхо.

А мені 2 :цей і irobot 

Завтра перезвоню в офіційний магазин irobot,хай переконають мене що іх апарат краще :)

і розкажуть як він працює і що від нього чекати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, kroha сказано:

А мені 2 :цей і irobot 

Завтра перезвоню в офіційний магазин irobot,хай переконають мене що іх апарат краще :)

і розкажуть як він працює і що від нього чекати

 

 

 

Ви серйозно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, kroha сказано:

А є ще такі апарати,сидиш на офісі ,заглядуєш в додаток на смартфоні і перевіряєш :  твій раб,ой робот , прибирає чи вже справився)))

певно і задачі можна ставити віддалено

цікава штука ,той робот-пилосос

 

А давайте за 150$ я вам до звичайного таку функцію прикручу. Завди будете знати чи діти/чоловік належно виконали свої обов"язки: коли почали, коли закінчили. + ще сигналку з SMS інформуванням, і контроль доступу з паролем, але це вже дорожче. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

А давайте за 150$ я вам до звичайного таку функцію прикручу. Завди будете знати чи діти/чоловік належно виконали свої обов"язки: коли почали, коли закінчили. + ще сигналку з SMS інформуванням, і контроль доступу з паролем, але це вже дорожче. :D

Дякую за пропозицію :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, san4ez1 сказано:

в мене такий. фільтри забились відносно швидко, ті що паралоном та тряпочкою чистити легко, ті що гармошкою - біда, а ще шумний. де дістати фільтри не знаю. брав раніше за 1100грн такий тільки червоний, тяга норм, на свої гроші, але я б радив електролюкс:

http://www.mobilluck.com.ua/katalog/Clieaner/Electrolux/Electrolux-Pylesos_Sc_Turbo-556044.html

якщо знайдете такий - беріть і не думайте про інші: тяга просто бомбезна, кращої не бачив, регульована, з фільтрами проблем немає і не буде, проста система вентиляції. Такий Тещі придбав 4 роки томі і батькам 2 роки тому, до цього моменту пашуть як коні по кілька разів на неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, woodwork сказал:

якщо знайдете такий - беріть і не думайте про інші: тяга просто бомбезна, кращої не бачив,

 

В мене такий http://m.ua/desc/samsung-sc-6590/

І теж тяга бомбезна і миється легко. Управління на ручці - мегазручна річ. І по характеристикам, якщо дивитись по бумазі, десь на 30% потужніший. Як на ділі, стверджувати не берусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене 6590. Сміття  збирає в контейнер, але фільтри все одно забиваються пилом .  Після продувки  компресором.( раз в тиждень-два) тягне помітно краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, kroha сказал:

...а мені щось дуже подобаються ось такі по виду

IMG_7382.PNG

такі ще називають електровіниками. Вони в основному допоміжні (так як і віник ;) в порівнянні з пилесосом) для швидкого прибирання легких забруднень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, kroha сказал:

 

до речі,про Філіпс зустрічала найбільше негативних відгуків щодо якості на Розетці

і вирішила,що цю марку брати не буду )

В цьому випадку не вірте відгукам на Розетці. Колись продавав пилососи, то Філіпси одні з найкращих. У Філіпс є два заводи: в Китаї і Польщі. Зазвичай на них роблять різні моделі, але навіть китайські моделі залишаються Філіпсами, тобто якість не залежить від місця збірки.  Давно вже цим не займаюся, тому по нових моделях нічого не підкажу, а от старенькі філіпсовські Performer і його менший брат Jewel - мрія любої домогосподарки. Перформер був і можливо так і залишився найпотужнішим пилосом - 500 аероват сила всмоктування, а Джевел на 50 ватт менше. Перформер трохи величенький, для будинку саме то, а для квартири краще Джевел підійде. Обидва мають шумоізоляцію, що взагалі рідкість для пилососів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...