Перейти до змісту

Recommended Posts

3 часа назад, AnryABC сказал:

Екран TFT,там не регулюється яскравість,китайці з цим борються поки,все таки замінили хоч якось Amoled.І ще він товстіший за Amoled.

Нічого не поняв.

Поширити це повідомлення

6 часов назад, Юріч сказал:

Нічого не поняв.

на цих самсунгах стоять супер амолед екрани, але інколи можуть замінити на ТФТ який має не такі контрастні кольори та не регулюється підсвітка 

відрізнити супер амолед від ТФТ можна легко, на супер амоледі чорний колір зовсім інший, а на ТФТ він буде темно сірий. 

Super_AMOLED_vs._TFT_(clear_black).JPG

Поширити це повідомлення

1 час назад, sanbOK сказал:

на цих самсунгах стоять супер амолед екрани, але інколи можуть замінити на ТФТ який має не такі контрастні кольори та не регулюється підсвітка 

відрізнити супер амолед від ТФТ можна легко, на супер амоледі чорний колір зовсім інший, а на ТФТ він буде темно сірий. 

Та ні, екран на телефоні суперамолед, підсвідка регулюється, кольори сочні, чорний колір глибокий, без засвітів.

До речі, бачу автор теми заходив вчора на форум, але нічого не відписав....

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

47 минут назад, Denis196 сказал:

то шо там з тим телефоном? розібрались чи ні?

Продавець на зв'язок до сих пір не вийшов. Телефон не відповідає. В лічку він не заходив, хоча я йому ще в понеділок написав, щоб передзвонив мені. В середу він заходив на форум під своїм ніком (про це свідчать дані відвідування форуму в анкеті продавця). 

Поширити це повідомлення

Робіть заявку на сайті кіберполіції, там толкові люди, прінтскріни та ін. вітається...

Потім з вами звяжуться і запросять вже наші в Луцьку...

Поширити це повідомлення

16 часов назад, Oli сказал:

Робіть заявку на сайті кіберполіції, там толкові люди, прінтскріни та ін. вітається...

Потім з вами звяжуться і запросять вже наші в Луцьку...

Шкурка вичінки не стоїть. Ходити кудись, заяви писати... Проходили колись, толку ноль. 

Поширити це повідомлення

33 минуты назад, Oli сказал:

стоїть.

Хочу перевірити, чи виправить глюк екрану установка нової батареї, як тут в темі радили. От якщо б ще знайти, хто допоможе в цьому, може в кого є така батарейка на пробу... Може хто шарить в мобілках, проведе діагностику якусь, може якось можна виправити вищеперечислені недоліки. Буду безмежно вдячний.

Поширити це повідомлення

А шо, продавака так і не об‘явився? Піпєц, тож вродь той Топаз часто  фігурірував в продажах, за тих пару  гривень так труситися я в шоці. 

PS: Топаз, стісняєшся в очі щось сказати,збреши, що тіпа ти в командировці, часу нема і т д.  напиши в лічку на який рахунок(карту) перерахувати гроші і віддай, а телепон можеш і на НП забрати, цирк! але совість буде чиста йопанарот((

Поширити це повідомлення

1 час назад, yura-patriot сказал:

А шо, продавака так і не об‘явився? Піпєц, тож вродь той Топаз часто  фігурірував в продажах, за тих пару  гривень так труситися я в шоці. 

PS: Топаз, стісняєшся в очі щось сказати,збреши, що тіпа ти в командировці, часу нема і т д.  напиши в лічку на який рахунок(карту) перерахувати гроші і віддай, а телепон можеш і на НП забрати, цирк! але совість буде чиста йопанарот((

Так розумієш, я ж йому говорив, що це подарунок дитині на Миколая і тому скажи відразу, чи немає глюків. Я ж блін його не для перепродажі купив, бо ціна в 2200 грн, це все-таки недорого для цієї моделі, на олх по Луцьку найдешевше 2800 грн. Кажу йому, для дитини. Ну, сука, нема в людей совісті ні грама. 

До речі, він так і говорив мені, коли я спитав відразу за манібек і ймовірне поверненея, так як він з Ковеля (напевно, бо я вже ні в чому не впевнений), то він відповів, що проблем не буде, він мені гроші на картку, а я йому телефон маршруткою.

Гроші невеликі, щоб так шхеритись, хоча для нього може і великі, певно думає куш зірвав. Але, як там не було, смарт працює, дитина все одно довольна, вже привикає до короткого сроку роботи батареї, якщо нова батарея питання з автономністю не вирішить, куплю їй невеличкий павербанк, потрібна річ в дитячому хазяйстві. А продавцю то все одно вернеться, Земля кругла і Бог все бачить. Хай росте широкий.

П.С. Час манібеку вичерпався, тому з чистою совістю можу тут запостити. Продавця звати Антон, тел. 0635456616.

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, Oli сказано:

Батарея тримає два дні в айфона:lol:ще один продавака, плять, брехуни повсюди, народ схаменіться! є речі важливіші за гроші. 

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, yura-patriot сказал:

Батарея тримає два дні в айфона:lol:ще один продавака, плять, брехуни повсюди, народ схаменіться! є речі важливіші за гроші. 

Так судячи по номеру телефону, це той самий продавака)).

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, Юріч сказано:

Так судячи по номеру телефону, це той самий продавака)).

Япона мать! Я ж цього не помітив, пистець товаріщі. 

Поширити це повідомлення

8 минут назад, Oli сказал:

@yura-patriot

там біля 8 клонів має

А як же чинні правила:

3.7.3 При будь-якому виявленні "клонування" акаунту користувачем, всі теми, повідомлення та самі акаунти будуть видалені без попередження.

???

Поширити це повідомлення

Зате тепер я(ми) знаю(ємо) як його вичіслити, тільки не дай Бог хтось напише, що батарея хорошо тримає, чуєш?! пісєц тобі Топаз:D

Поширити це повідомлення

19 минут назад, [email protected] сказал:

Чувак в Ковелі живе. Походу з Луцька втік.

Так він з Ковеля мені той смарт і привіз (по його словам).

Поширити це повідомлення

21 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну і чого до цих пір, ці шмурдяки  ще не побанені ?

Активність 2-3роки тому...

Чекаємо відповіді продавця, не банимо.

Поширити це повідомлення

7 минут назад, Oli сказал:

Активність 2-3роки тому..

а яка фіг різниця, коли активність була, чи коли цього забаниш, а той потім клоном *вилізе* через деякий час, будеш бігати вичисляти його ? Самого старого в РО на місяць чи більше, всіх молодших в перманентний бан (це якщо впевнений, що то його клони)

9 минут назад, Oli сказал:

Чекаємо відповіді продавця, не банимо.

там є телефон, чекати відповіді на форумі, сумнівна затія

Поширити це повідомлення

Нові вводниє). Продавець подзвонив тільки що. Сказав, що був за кордоном. Я йому все пояснив, він каже, що манібек в силі. Жду гроші на картку. Так що прохання пока нікого не банити. По факту відпишусь.

Поширити це повідомлення

Юріч йолку купив зачотну, а шось з тим телефоном не повезло вам, раджу купувати щось новіших років, там і відповдно батерейка живіша буде, щось типу xiaomi 3s я взяв дівчині за 2300, так там батарея тримає два дні активних дзвінків

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз