Перейти до змісту

Recommended Posts

Продам Samsung Galaxy S5

Колір - білий

Батарея тримає як нова

Дисплей весь час був під захисним склом, здер 1 день тому.

В комплект дам зарядний пристрій, силіконовий бампер та карту пам'яті на 8гб

Ціна 2300 грн

Характеристики

Спойлер
  • Процессор
    Частота процессора: 2,5 ГГц;
    Тип процессора: Четырехъядерный процессор;

• Экран
    Размер экрана: 5,1" (129,4 мм);
    Разрешение экрана: 1920 x 1080 (FullHD);
    Тип экрана: Super AMOLED;
    Глубина цвета экрана: 16 млн. цветов.;
    Поддержка S Pen: Нет;

• Камера
    Разрешение записи видео: UHD 4K (3840 x 2160), 30 кадров в сек.;
    Задняя камера: CMOS-сенсор, 16 Mпикс.;
    Передняя камера: CMOS-сенсор, 2 Mпикс.;

• Память
    Объем ОЗУ (ГБ): 2 ГБ;
    Встроенная память (ГБ): 16 ГБ;
    Внешняя память: MicroSD (до 128 ГБ);

• Сеть
    Размер SIM-карты: Micro SIM (3FF);
    2G (GSM): B8 (GSM 850 MГц), B10 (E-GSM 900 MГц), B13 (DCS 1 800 MГц), B14 (PCS 1 900 MГц);
    3G (UMTS): B1 (IMT 2 100 MГц), B2 (PCS 1 900 MГц), B5 (US 850 MГц Cellular), B8 (GSM 900 MГц);
    4G (LTE): B1 (2 100), B2 (1 900), B3 (1 800), B5 (850), B7 (2 600), B8 (900), B20 (800) (поддержка зависит от региона продаж);

• Подключения
    ANT+: Да;
    USB: USB 3.0;
    Система навигации: GPS, ГЛОНАСС, Beidou;
    Разъем наушников: 3,5-мм Стерео;
    MHL: MHL 2;
    Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n 2,4 ГГц + 5 ГГц, VHT80 MIMO;
    Wi-Fi Direct: Да;
    Поддержка DLNA: Нет;
    Версия Bluetooth: Bluetooth v4.0;
    NFC: Да;
    Профили Bluetooth: DI, MAP, PBAP, HOGP, PAN, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID;
    Синхронизация с ПК: KIES;

• Операционная система
    ОC: Android (KitKat, Lollipop, Marshmallow);

• Общая информация
    Цвет: Черный, золотой, синий, белый;

• Датчики
    Датчики: Датчик жестов, Датчик отпечатков пальцев, HR датчик, Датчик Холла, Акселерометр, Геомагнитный датчик, Гироскопический датчик, Датчик освещенности, Барометр, Датчик присутствия;

20171217_043039.jpg

20171217_043022.jpg

20171217_042951.jpg

Поширити це повідомлення

...
В 17.12.2017 в 21:41, Topaz сказал:

На манібеку в @Юріч до неділі.

Залишу пока тут. Щоб перевірити телефон на всі недоліки, мені знадобилась доба. Вчора ввечері я визначився, чи залишається телефон у мене (точніше у дочки, бо це я їй купив на Миколая, до речі, всіх зі святом вітаю). Дитині телефон спочатку сподобався, радості не було меж, ще б пак, перейти з HomToma на Samsung S класу... Але потім, в процесі юзання, виявились деякі неприємні для нас моменти, трохи не ті, що заявлялись продавцем. Дзонив вчора ввечері, дзвоню сьогодні зранку - @Topaz не бере слухавку, написав в лічку - на сайт не заходить... Не знаю, може що сталося і Топаз ще вийде на зв'язок, я надіюсь, і виконає свої зобов'язання.

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

11 часов назад, Юріч сказал:

виявились деякі неприємні для нас моменти

що за моменти?

Редаговано Такер

Поширити це повідомлення

10 часов назад, Vitaliy L сказал:

я так розумію манібек до наступної неділі?

чи варто піднімати паніку і темнити що за дефект?

Телефон лежить, дитина не користується. Паніку не піднімаю. Але до цих пір ніхто не вийшов на зв'язок.

Поширити це повідомлення

@Topaz дай команду!

On 19.12.2017 at 09:26, Юріч сказано:

радості не було меж, ще б пак, перейти з HomToma на Samsung S класу...

Це той випадок, коли краще взяти нового китайця за ці +/- гроші, ніж майже 4-річний Samsung S класу. 

Поширити це повідомлення

26 минут назад, SunSeth сказал:

@Topaz дай команду!

Це той випадок, коли краще взяти нового китайця за ці +/- гроші, ніж майже 4-річний Samsung S класу. 

Homtom здох на днях, через півтора року користування.

Поширити це повідомлення

@Юріч

Скоріше за все,нічого вам ніхто не поверне.Ця людина 150 гривень обіцяних за дефектний інший товар не може повернути вже 2 чи 3 тижні.А у вас тут 2300.

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, sanbOK сказал:

а що з ним не так?

По перше, батарея або дохла, або смарт її жре безбожно. Як автор заявив "тримає як нова", а при особистій зустрічі сказав, що з включеним вайфаєм тримає півтора діб - то це неправда. Ще в перший вечір, як купив смарт, вдома вже помітили, що батарея за годину постійного юзання уходить на 30%. Я дитині сказав поставити яскравість екрану десь на 40%. Вона зранку взяла смарт в школу з 100% заряду. В школі вайфая нема, тому в неті, каже, не сиділа (до речі заходив у вайбер до неї в чат, десь в час дня, думаю спитаю, як смарт. Але дивлюсь, вона в мережі була останній раз в 8.05, певно ще як дома була. Ще подумав, нічого собі, за пів дня у вайбер не заходила.... Потім дитина розповіла, що трохи гралася, фоткала і все. В 3 години дня, коли вона прийшла додому, заряду було 30%. Це перше. Хоча можна купити нову батарею, не проблема, але навіщо говорити про півтора дня.

Друге. Дитина в школі, хотіла продовжити життя батареї, зменшила яскравість екрану десь на 20% і виявився головний недолік. Екран почав мерехтіти і уходити в зелений колір. А коли ставиш на мінімум, екран взагалі покривається зеленню. 

Ну і третій. Це не недолік в технічному плані. Просто хотєлка. Фронтальна камера на 2 мпікселя знімає не дуже, а для дитини, фронталка, мабуть, важніше ніж основна. 

Ось такі справи. Не сильно хотілось то все писати, але я відразу говорив продавцю - скажи відразу всі мінуси, глюки, щоб потім я тобі не пред'явив. Не люблю, коли говорять неправду. Якби, він був на зв'язку, я б нічого тут не писав.

Поширити це повідомлення

1 час назад, SunSeth сказал:

@Юріч у мене за останній рік 3 Самгунги поздихали через 5, 4, 2 роки. 

Та ладно розповідати, що самсунги погані, а китайпром на голову вище. Все залежить як користувались телефоном і як налаштовані програми. Хоча тут не місце для дискусій. 

Сподіваюсь продавець знайдеться і ситуація виправиться.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, SunSeth сказал:

@Юріч у мене за останній рік 3 Самгунги поздихали через 5, 4, 2 роки. 

Ото показник. А в мене в дружини і дитини працюють 1, 3 і 4 роки. Зробимо статистику?

Редаговано vaz75

Поширити це повідомлення

56 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Все залежить як користувались телефоном і як налаштовані програми.

Ти ще мене повчи телефоном користуватись, перший смарт у мене був у 2009 році ще на Windows Mobile і теж Samsung. 

59 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Та ладно розповідати, що самсунги погані, а китайпром на голову вище.

Де я таке написав? 

15 хвилин тому, vaz75 сказано:

А в мене в дружини і дитини працюють 1, 3 і 4 роки. Зробимо статистику?

Ну й нехай працюють, я просто поділився своїм досвідом. Вище писав, користувався смартфонами Samsung з 2009 року, переважно Galaxy S i Note, можливо б і далі користувався, але ціни на них зараз зовсім дурні на теперішні зарплати. 

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Юріч сказал:

По перше, батарея або дохла, або смарт її жре безбожно. Як автор заявив "тримає як нова", а при особистій зустрічі сказав, що з включеним вайфаєм тримає півтора діб - то це неправда. Ще в перший вечір, як купив смарт, вдома вже помітили, що батарея за годину постійного юзання уходить на 30%. Я дитині сказав поставити яскравість екрану десь на 40%. Вона зранку взяла смарт в школу з 100% заряду. В школі вайфая нема, тому в неті, каже, не сиділа (до речі заходив у вайбер до неї в чат, десь в час дня, думаю спитаю, як смарт. Але дивлюсь, вона в мережі була останній раз в 8.05, певно ще як дома була. Ще подумав, нічого собі, за пів дня у вайбер не заходила.... Потім дитина розповіла, що трохи гралася, фоткала і все. В 3 години дня, коли вона прийшла додому, заряду було 30%. Це перше. Хоча можна купити нову батарею, не проблема, але навіщо говорити про півтора дня.

Друге. Дитина в школі, хотіла продовжити життя батареї, зменшила яскравість екрану десь на 20% і виявився головний недолік. Екран почав мерехтіти і уходити в зелений колір. А коли ставиш на мінімум, екран взагалі покривається зеленню. 

Ну і третій. Це не недолік в технічному плані. Просто хотєлка. Фронтальна камера на 2 мпікселя знімає не дуже, а для дитини, фронталка, мабуть, важніше ніж основна. 

Ось такі справи. Не сильно хотілось то все писати, але я відразу говорив продавцю - скажи відразу всі мінуси, глюки, щоб потім я тобі не пред'явив. Не люблю, коли говорять неправду. Якби, він був на зв'язку, я б нічого тут не писав.

Вдома валяється S4 i9500 на рахунок батареї тут нічого не поробиш вони не живуть довго і китайці типу Сяомі/Мейдзу будуть працювати в 2 рази довше і це перевірений факт. Добитись нормальної (якщо це так можна назвати) роботи я зміг тільки прошивши його на 7,1,2 (lineage os якась з останніх weekly update). До того ж є в них така фішка, що під ча користування (не обов'язково нагруженого) гріється, як сотона, але це можливо тільки в мене. В решті я користуватись ним не зміг і він валється вдома в якості телефону для фейсбука і подивитись ютуб коли вечеряю. Зелені полоси по дисплеї можуть бути зв'язані з прошивкою, але є варіант, що було замінено дисплейний модуль і він не звосім коретно працює. На своєму я міняв модуль і замовляв його з китаю (заплатив більше ніж 1100грн) але проблем  На рахунок фронталки то це біда того часу коли випускався смарт бо тоді не було так популярно постити своє щічло в ФБ тому ставили камери тільки для вигляду. 

Поширити це повідомлення

47 минут назад, sanbOK сказал:

і це перевірений факт.

ага, ага ))) Самсунг Галаксі Ноте 3 

4826596.png

4826597.png

Редаговано MANJAK11

Поширити це повідомлення

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

ага, ага ))) Самсунг Галаксі Ноте 3 

ноут завжди був іншим класом де було все топ 

гелексі s4 в режимі включений ві-фі+3г+50% яркість екран. тримає 2 дні де в роботі 3-4 години. але стан батареї невідомий. скачав прогу для перевірки аж самому цікаво на скільки вона жива

Поширити це повідомлення

Ех Юріч, Юріч. 

Лише оригінальний  екран на цю модель коштує.2300 на опті.Тому ,швидше за все на купленому  апараті  стоїть дешева копія екрана,тому і зеленіє,тому і їсть  акумулятор.

За телефон у такому стані варто  давати не більше тисячі грн.

Поширити це повідомлення

Екран TFT,там не регулюється яскравість,китайці з цим борються поки,все таки замінили хоч якось Amoled.І ще він товстіший за Amoled.

Поширити це повідомлення

9 годин тому, Юріч сказано:

Якщо продавець не верне гроші спробуйте замінити батарейку, у мене був такий (прикол) з самсунг с2, с3, і самсунг ноте 1, коли батарейка слабенька екран при 30-20 процентах починає блимати полосами. 

Редаговано AppMark

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, AppMark сказано:

Якщо продавець не верне гроші спробуйте замінити батарейку, у мене був такий (прикол) з самсунг с2, с3, і самсунг ноте 1, коли батарейка слабенька екран при 30-20 процентах починає блимати полосами. 

в мене було схоже з Samsung A300H,  при низькому заряді екран рябів полосами

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз