Перейти до змісту

Скарга №2 на продавця trifoz


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Itzamna сказал:

Пасматріте на міня - Група "Троллі", догадиваєтеся хто поплакався в бороду між ніг діфоткіну - риторичний вапрос :) 

Це ж наш звездун "украйонець", обіжений на спам мінусами.

Делайте виводи, а мій бонг  меджік шар показав як месне нудотко, Володько, заіпавши моск продавцю не роздягаясь купило товар,  прийшло додому, накосячило і побігло на форум карати обідчіка та требувать "справедлівості" да в мислях мечтая о возврате денех, славе да ацких муках продавца. 

.

Німожна обіжать пйодіка Володьку, воно ранімоє ... в анус нещадно від колех, жени і жизні :) по жизне. 

ммдаа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Itzamna сказал:

Пасматріте на міня - Група "Троллі", догадиваєтеся хто поплакався в бороду між ніг діфоткіну - риторичний вапрос :) 

Це ж наш звездун "украйонець", обіжений на спам мінусами.

Делайте виводи, а мій бонг  меджік шар показав як месне нудотко, Володько, заіпавши моск продавцю не роздягаясь купило товар,  прийшло додому, накосячило і побігло на форум карати обідчіка та требувать "справедлівості" да в мислях мечтая о возврате денех, славе да ацких муках продавца. 

.

Німожна обіжать пйодіка Володьку, воно ранімоє ... в анус нещадно від колех, жени і жизні :) по жизне. 

соціальний гумус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Itzamna сказано:

Пасматріте на міня - Група "Троллі", догадиваєтеся хто поплакався в бороду між ніг діфоткіну - риторичний вапрос :) 

Це ж наш звездун "украйонець", обіжений на спам мінусами.

Делайте виводи, а мій бонг  меджік шар показав як месне нудотко, Володько, заіпавши моск продавцю не роздягаясь купило товар,  прийшло додому, накосячило і побігло на форум карати обідчіка та требувать "справедлівості" да в мислях мечтая о возврате денех, славе да ацких муках продавца. 

.

Німожна обіжать пйодіка Володьку, воно ранімоє ... в анус нещадно від колех, жени і жизні :) по жизне. 

В тебе "троль" це не статус, а діагноз!  :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.12.2017 в 23:56, Ukrainec сказал:

Я моніторив і що? Тема зі скаргою на нього була не проіндексована в пошуці борди, а ось гугл відразу видав, але це я зробив опісля в середу. Хто хоче може спробувати перевірте по ніку, але в гуглі додайте Луцьк

я колись так сусіду гроші позичив і задовбався відмазки слухати. потім загуглив номерок і натрапив на інформацію про нього на сайті blacklisted.com.ua ...там і позики , крадіжки на роботі, звинувачення в брехні, благодійні організації і все на світі. а звиду чмо чмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.12.2017 at 21:54, Itzamna сказано:

Делайте виводи.. ..як месне нудотко, Володько, заіпавши моск продавцю не роздягаясь купило товар,  прийшло додому, накосячило і побігло на форум карати обідчіка та требувать "справедлівості" да в мислях мечтая о возврате денех, славе да ацких муках продавца.

Скоріше так і було..

Комп'ютер був брендовий acer привезений з Голландії, користувались ним дуже мало, тому можна сказати, що стояв пів року без діла, він слугував дітям як мольберт (mspaint). Купили іншу середину (upgrade) а цю на продаж виставив - робоче все було 100%

Виправдовуватись чи доказувати щось - не збираюсь нікому, нічого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, trifoz сказано:

Скоріше так і було..

Комп'ютер був брендовий acer привезений з Голландії, користувались ним дуже мало, тому можна сказати, що стояв пів року без діла, він слугував дітям як мольберт (mspaint). Купили іншу середину (upgrade) а цю на продаж виставив - робоче все було 100%

Виправдовуватись чи доказувати щось - не збираюсь нікому, нічого..

нащо доказувати чи виправдовуватись? Не будь мудаком, сказав що є манібек, будь добрим, забери назад товар і поверни гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.12.2017 at 15:38, trifoz сказано:

Скоріше так і було..

Комп'ютер був брендовий acer привезений з Голландії, користувались ним дуже мало, тому можна сказати, що стояв пів року без діла, він слугував дітям як мольберт (mspaint). Купили іншу середину (upgrade) а цю на продаж виставив - робоче все було 100%

Виправдовуватись чи доказувати щось - не збираюсь нікому, нічого..

Не один десяток ПК довелося збирати, навіть після випадку з тобою, 90% того що збиралося базувалося на б/в комплектуючих і ніразу проблем не було, бо зазвичай прискіпливо перевіря товар при покупці і стараюсь демонструвати при продажі, або не перевіряю якщо це продавець з репутацією на борді. Те що ти такий гавнюк виявився, це значить я занадто довірливий і доведеться відкорегувати свої правила для покупок тим більше для "теперішніх-новопредставлених" бордівців. Знаєш 300грн це не твоя ціна, ти значно дешевший. 

 

On 20.12.2017 at 19:43, Itzamna сказано:

А що тут скажеш :D і так все ясна.

Володько  кінув предяву, надеясь на свій афторітет і непоколібімость своєї женской логіки - "Я праф і нііпьйот". Но коли стало ясно ху із ху, по тіхому слився с теми.

Пйодік Володько - за базар, деянія та клевету отвечать нада, ілі ти растеряв свого мужика десь ... ну тоді с баби спроса нема :lol:

Те що ти язвишся з того, що знайшов "свого брата по разуму", бо знаєш, що за тобою аналогічне гівно тягнеться. Ти добре знаєш, що я і ще один кинутий тобою користувач борди на атлончик в 2009р про це пам"ятає.

Тільки не треба знову "зривів" в стані наркотичного сп"яніння 5 разів перелогінюватись на клонів, щоб  "залазити" мені в репутацію.   ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау, який накал, які страсті.. І за все вписався "соціальний гумус" ака Зіберс.:D

Скажу відразу, що на темку натрапив випадково і якби не знайоме поганяло з черговим висером то і уваги не звернув би.

Так от , чучєло, той кого ти кинув на атлон це я. Це я до того, що Українець, на відміну від тебе, правий стосовно шлейфа гівна за тобою.:D

Памятаєш як хавався, на дзвінки не відповідав, вимикав тел. А "как дисал, как дисал" стосовно манібеку і всього такого.:D

Як казав мій викладач "я не злопамятний, але склерозу не маю". Так що сиди, чучєло і не вякай. :D

 

П.С. Кста, не ти тут недавно абідки корчив, що чи то тебе чи то папіків твоїх  хтось наобманув (темку впадло шукати)? Тобі так абіііідна було. Воно так буває, земля , вона кругла. Як бзднеш, так і аукнеться. А інтернет, він такий злопамятний :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче, дивись не перечепись, коли кулаками махатимеш. За "єбало " та інші речі я ніц тобі відповідати не буду, але на память візьму.;)

Обява була від твого імені, відповідно ти поручитель і нєхуй з воза спригувати. Це так, для галочки.

Маленька порада на майбутнє. Ти акуратніше будь з обіцянками, а то мало що може статися. Бажання мають тенденцію вертатися бажаючому.

Тут народу дохєра має також бажання тобі оте саме "єбало" начистити, а в мене нема ніякого бажання пояснювати поліцаям, що я тут ні до чого у разі коли це станеться.

Тримай свої емоції при собі, і не сри людям (може колись вернеться добром). Хоча, здається , це не твій стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...