Перейти до змісту

Скарга №2 на продавця trifoz


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

№1 тут

 

Треба мені для однієї задумки використати ПК не значної потужності з парелельним і гейм портом.  І тут в темі  Продам комплект 478 (мать+проц+озу+бж+lan) недорого від trifoz (ігор) побачив бажане, ціна "не дорого" трішки завищена, але для того щоб мені не заморочуватись з пошуком окремої звукової з Game-портом  вирішив купити те що є, тому в приват пишу пропозицію на 300грн, що теж дещо вище ніж воно вартує, але менше ніж вказано в  темі.

 

Продавець погоджується, домовляємося, що заберу наступного дня. Наступного дня, в трудовій суматосі плани хто до кого заїде змінювалися кілька разів, чи я на цукровий, чи він буде по дорозі до мене заїде. Закінчилося все близько 16:45, він підвіз мені на роботу.

 

Мене трішки насторожило те, що він не дбало без упаковки ніс той комплект під дощовою мрякою, але все ж таки швиденько розрахувався з ним і побіг "допрацювувати". Під час розмови продавець двічі наголосив про манібек, що він знає правила і він забере назад навіть якщо мені не сподобається. Все настільки улесливо і чемно нав"язувалося, що не могло викликати підозри. 

Підозри не викликало, бо перед цим я як мінімум звик переглядати профіль бордівця і книгу скарг. Так ось те що профіль бордівця значиться з 2010р де він кілька разів продавав, але в більшості купує речі справді викликав довіру. Цю довіру підтвердило те, що загальний пошук і пошук по "книзі скарг" не відобразив стару тему 2012р де з користувачем   trifoz вже був схожий  інцидент. 

Прийшовши до дому я відігрів коплектуючі близько 2 годин і зібрав систему, вмикнувши, у відповідь лише на декілька секунд розкручується вентилятор БЖ а система "мовчить". Пробуючи протягом 45хв різні комбінації, нічого не допомогло. Телефоную продавцю розповідаю про проблему на що він вічливо повідомляє мені, що в нього все працювало і він ні про що таке не знає, і що завтра буде протягом дня в місті і по дорозі поверне мені гроші. Ну ок - думаю я. Натупного дня до 17-ї, так ніхто не заїхав і не телефонував. Телефоную я, пропоную заїхати до нього, завезти, але домовилися про те що він таки заїде до мене, але пропонує дуже зручний час: 21:00 або 7:00 наступного дня. Погоджуюсь на 21:00. В цей час якраз спланував вийти за покупками і дещо почекав. Паралельно телефоную герою, але трубку ніхто не бере. 

Наступного дня, в четвер теж трубку ніхто не бере на мій номер, але! Бере коли телефоную з іншого номера!!! У відповідь продовжує брехти: що він згідний, що це так виглядає, але насправді так не є і він все поверне. Наступного дня, теж телефоную в другій половині дня зі свого номера, продавець бере трубку, і запевняє, що сьогодні теж не зможе, бо сидить з дитиною, а завтра він вільний буде весь день і близько до обіда він завезе мені кошти. 

Гроші мені так ніхто не завіз і в п"ятницю, на мій дозвін після обіду знову відмазки, що він дужезайнятий і пропонує смс-кою скинути № картки, гроші на яку так ніхто і не прислав досі. На мої СМС-ки так немає ніякої реакції. Більше не телефоную, бо не хочу дарма вже сам себе обманювати, бо на "гниле" в мене вже набута чуйка.

 

Мене ось дуже цікавить: невже репутація і профіль з 2010р на борді виявляється ніщо за жалкі 300грн?  Профіль борди не раз допомагав мені на ОЛХ і ХТ свого часу, коли після данання посилань на нього покупці не одноразово здійснювали предоплату.

А тут таке кидалово...  

Перше що буду просити адмінів прикрити цю лавочку.

 

Ну нічого, Луцьк це мале село де більшість один одного знають і Цукровий від ДПЗ не так далеко. 

І новорічна пора повна сюрпризів. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Ukrainec сказал:

Перше що буду просити адмінів прикрити цю лавочку

в смислі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Профіль прикрити, позначити як не добросовісний, тролі, ну ще якось хз?! Бо на мою думку це має бути якось позначено для того щоб вберегти інших від ексцесів в майбутньому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу попередити, що чувак дуже улесливий і знає як правильно "їздити" по вухам: "вибачте", "з повагою", чемно з тобою на "ви", а в результаті ніц :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ukrainec сказал:

Профіль прикрити, позначити як не добросовісний, тролі, ну ще якось хз?! Бо на мою думку це має бути якось позначено для того щоб вберегти інших від ексцесів в майбутньому. 

на основі якого пункту правил форуму ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

на основі якого пункту правил форуму ?

Цитувати

2.4. Оголошення обов’язково повинне містити ціну, а також інші важливі характеристики, як то фізичний стан, кількість, причини продажу, несправності, властивості, характеристики, фото і т.д. Допускається розміщення зовнішнього посилання на ресурс, який містить характеристики, фото, контактні дані і т.п. інформацію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на основі цього пункту правил, йму грозить видалення теми, ну максимум РО, але аж ніяк не те, що ти там понаписував. Хоча я тебе розумію, але борда, це споглядач, але ніяк не рефері, й тим більше не каральний орган, тим більше забесплатно. Відділ продаж, має бути або повністю взятий під контроль, зі всіма витікаючими, або бути тим чим є, зоною вільної торгівлі, де форум не несе ніякої відповідальності

5. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ ТА МОДЕРАТОРИ НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНІ
5.1. Попереджати користувачів про необхідність дотримання цих Правил і про відповідальність за їх порушення.
5.2. Пояснювати або звітувати за свої дії, а так само обговорювати свої дії збудь-ким.
5.3. Реагувати на вимоги користувачів.
5.4. Відповідати за інформацію розміщену користувачами, і за можливі наслідки від її використання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

...тим більше забесплатно.

Як і вся українська сутність .... Ок!

Скільки і кому треба дати? 

 

щоб:

Цитувати

4.2. Заходами впливу на порушників є певні покарання, в т.ч. строкова/постійна заборона розміщення повідомлень на Форумі (read only), строкова/постійна заборона доступу на Форум (бан), видалення профілю. Модератори та/або адміністрація самостійно обирають заходи впливу, і їх дії можуть обговорюватися ВИКЛЮЧНО в приватному порядку.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Як і вся Українська сутність .... Ок!

сагласєн, всі починають чесатись, лише коли їх *жарений півень в дупу клюне*

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Скільки і кому треба дати?

а я звідки знаю ? Я просто прокоментував ситуацію, яка вже далеко не перша і не десята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

сагласєн, всі починають чесатись, лише коли їх *жарений півень в дупу клюне*

а я звідки знаю ? Я просто прокоментував ситуацію, яка вже далеко не перша і не десята

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, створити в розділі Книга скарг тему "Продавці-кидали", де збирати всі не закриті скарги. Добре було б щоб модератори закріпили цю тему в Тор цього розділу. Якщо продавець не вирішив питання з покупцем, тоді покупець заносить в тему максимум інформації про продавця і дає посилання на основну тему з Книги скарг. Обговорення в темі "Продавці-кидали" не допускається, одна скарга - один пост. Тоді легше буде відсліжувати шарлатанів.

Володя, ти можеш стартувати в цій темі (якщо питання протягом декількох днів не буде закрите).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, mykola сказал:

Як варіант, створити в розділі Книга скарг тему "Продавці-кидали", де збирати всі не закриті скарги. Добре було б щоб модератори закріпили цю тему в Тор цього розділу. Якщо продавець не вирішив питання з покупцем, тоді покупець заносить в тему максимум інформації про продавця і дає посилання на основну тему з Книги скарг. Обговорення в темі "Продавці-кидали" не допускається, одна скарга - один пост. Тоді легше буде відсліжувати шарлатанів.

Володя, ти можеш стартувати в цій темі (якщо питання протягом декількох днів не буде закрите).

без фото, все це майже немає смислу, з фото - це вже розголошення конфіденційної інформації. Шарлатани рідко коли *живуть* в одному акаунті й як показує практика, якщо шарлатан не *матьорий* то й минулі *грішки* забуваются, або покупець перед покупкою не моніторить розділ скарг. Плюс до всього, покупець може це все зробити тупо з помсти продавцеві за будь які минулі його *гріхи*. Хто буде перевіряти правдивість слів покупця ? А продавця ? Комусь предвзято вірити на слово ?  Кому іменно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

без фото, все це майже немає смислу, з фото - це вже розголошення конфіденційної інформації. Шарлатани рідко коли *живуть* в одному акаунті й як показує практика, якщо шарлатан не *матьорий* то й минулі *грішки* забуваются, або покупець перед покупкою не моніторить розділ скарг. Плюс до всього, покупець може це все зробити тупо з помсти продавцеві за будь які минулі його *гріхи*. Хто буде перевіряти правдивість слів покупця ? А продавця ? Комусь предвзято вірити на слово ?  Кому іменно ?

Я моніторив і що? Тема зі скаргою на нього була не проіндексована в пошуці борди, а ось гугл відразу видав, але це я зробив опісля в середу. Хто хоче може спробувати перевірте по ніку, але в гуглі додайте Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

без фото, все це майже немає смислу, з фото - це вже розголошення конфіденційної інформації. Шарлатани рідко коли *живуть* в одному акаунті й як показує практика, якщо шарлатан не *матьорий* то й минулі *грішки* забуваются, або покупець перед покупкою не моніторить розділ скарг. Плюс до всього, покупець може це все зробити тупо з помсти продавцеві за будь які минулі його *гріхи*. Хто буде перевіряти правдивість слів покупця ? А продавця ? Комусь предвзято вірити на слово ?  Кому іменно ?

Якби була подібна тема, Ukrainec чи будь-хто інший не мали б справи з trifoz.  В основному, скарга в цьому розділі на продавців, тому я і написав щоб викладали інформацію покупці, в противному разі, це можуть зробити і продавці. Обов"язково має бути посилання на основну тему, щоб бачити всю історію.

Це лише моя пропозиція, можливо, хтось щось краще запропонує.

Борда повинна знати своїх "героїв", хоча б з розділу "Барахолка"   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, mykola сказал:

Якби була подібна тема, Ukrainec чи будь-хто інший не мали б справи з trifoz.

знову ж таки, якщо людина колись один раз *оступилась*, то ставити на ній *хрест* ? То все я до того, що насправді запитань набагато быльше ніж відповідей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Natalia Blagovirna сказал:

Автор теми правий.

а що ? тут хтось хоть словом обмовився, що вын не правий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

а що ? тут хтось хоть словом обмовився, що вын не правий ?

Так. Але щось ти яро проти "покарати"(не дати хоч під тим ніком продавати) недобросовісним продавцям. Дивно якось. Мене теж тут на Борді "кидали" разок (оцей кадр взяв в мене 2 пари фірмових навушників на заміну штекера і зник :) ). І я за таку тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, vaz75 сказал:

Так. Але щось ти яро проти "покарати"(не дати хоч під тим ніком продавати) недобросовісним продавцям. Дивно якось. Мене теж тут на Борді "кидали" разок (оцей кадр взяв в мене 2 пари фірмових навушників на заміну штекера і зник :) ). І я за таку тему.

я не проти, а при нинішньому стані речей, мені взагалі монопісуально, але повторюсь, цей випадок далеко не перший й нажаль не останній. КОЖЕН РАЗ всі починають *гудіти* по цьому поводу, бла бла бла, в решті решт все забуваєтся й вертаєтся *на кругі своя*. Вже й те пропонували й інше, все всерівно сходится до одного, борда площадка безкоштовна, й ніхто не буде перевіряти дані ні покупця, ніф продавця, ні стан товару, не буде посередником при передаванні товару (грошей) й таке інше. З любої сторони в конфлікті може бути наклеп, недомолвки, тощо . Хто буде перевіряти правдивість тверджень будь якої з сторін ? Ну ладно, я Українця хоч трохи знаю в реалі й особисто в мене, до особисто нього, довіри більше, ніж до того, в кого він купував товар, а якщо скарга (а потім відповідне переслідування на борді ж має бути? ) від Васі Пупкіна до Пупка Васіна, тоді як ? Покупець скаже, що купив неробоче, продавець скаже, що продавав робоче, а покупець спалив, невміло підключивши БЖ наприклад, кому тоді вірити ? Як перевіряти ? Смисл взагалі тоді в репресіях і гонєніях *недобросовісних* , да іменно в лапках, поки не доведено протилежне, продавців (покупців) ?

 

Рецепт всерівно один, добре дивитись, що й в кого купуєш й перевіряти все на місці, в присутності покупця, якщо ж все на місці перевірити неможливо, то покупка здійснюєтся на свій страх та ризик. Далеко не вперше, й я так розумію, не в останнє, пишется ця фраза мною й не тільки мною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

я не проти, а при нинішньому стані речей, мені взагалі монопісуально, але повторюсь, цей випадок далеко не перший й нажаль не останній. КОЖЕН РАЗ всі починають *гудіти* по цьому поводу, бла бла бла, в решті решт все забуваєтся й вертаєтся *на кругі своя*. Вже й те пропонували й інше, все всерівно сходится до одного, борда площадка безкоштовна, й ніхто не буде перевіряти дані ні покупця, ніф продавця, ні стан товару, не буде посередником при передаванні товару (грошей) й таке інше. З любої сторони в конфлікті може бути наклеп, недомолвки, тощо . Хто буде перевіряти правдивість тверджень будь якої з сторін ? Ну ладно, я Українця хоч трохи знаю в реалі й особисто в мене, до особисто нього, довіри більше, ніж до того, в кого він купував товар, а якщо скарга (а потім відповідне переслідування на борді ж має бути? ) від Васі Пупкіна до Пупка Васіна, тоді як ? Покупець скаже, що купив неробоче, продавець скаже, що продавав робоче, а покупець спалив, невміло підключивши БЖ наприклад, кому тоді вірити ? Як перевіряти ? Смисл взагалі тоді в репресіях і гонєніях *недобросовісних* , да іменно в лапках, поки не доведено протилежне, продавців (покупців) ?

 

Рецепт всерівно один, добре дивитись, що й в кого купуєш й перевіряти все на місці, в присутності покупця, якщо ж все на місці перевірити неможливо, то покупка здійснюєтся на свій страх та ризик. Далеко не вперше, й я так розумію, не в останнє, пишется ця фраза мною й не тільки мною

Ти правий. Але... Якщо створити тему на кшталт "Недобросовісні продавці зі слів покупців. Інфа не перевірена і не модерована". І нехай собі гризуться в цій темі. Але прочитавши її я більше приділю увагу продавцеві, ніж зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Рецепт всерівно один, добре дивитись, що й в кого купуєш й перевіряти все на місці, в присутності покупця, якщо ж все на місці перевірити неможливо, то покупка здійснюєтся на свій страх та ризик. Далеко не вперше, й я так розумію, не в останнє, пишется ця фраза мною й не тільки мною

 Коли купуєш без перевірки, тоді всі ризики тільки на собі. Продавець теж може сказати було робоче, а ти міг спалити комплект не якісним БЖ.

Якщо нема змоги перевірити я просто віддаю без грошей (дешеві комплекти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, vaz75 сказал:

Ти правий. Але... Якщо створити тему накшталт "Недобросовісні продавці зі слів покупців. Інфа не перевірена і не модерована". І незай собі гризуться в цій темі. Але прочитавши її я більше приділю увагу покупцеві ніж зазвичай.

в смислі ? В розділі скарг, створити тему про скарги ? :blink::0141: Що поміняєтся ?  Й зараз, пиши скарги, хоч лусьни, ніхто не забороняє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Ukrainec сказано:

Як і вся українська сутність .... Ок!

 

100500 плюсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...