Перейти до змісту

Як проїхати, без порушень правил?


pashtik

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, sergkots сказано:

А не біля кадастру? Навпроти директорії висотка (земельне управління) а за нею Земан. А вуличка понад Сапалаївкою веде до жеку та колишнього беркуту.

Ні, там дорого. А тут всі види пива на розлив до 20 грн за літр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що! якщо наприклад за пифком їхати:) зі сторони центру, то найкраще стати прямо на Винниченка,але ж там вєчно зайнято,то певно краще троха проїхатися і повернути на право і там стати,але і там повно машин,то можливо взагалі повертати до майдана(де точно не станеш),а там на ліво і десь на потапова можна стати спокійно і пройтися 1хвилинку.Ну а коли від Там-там,то краще на Шопена,а там на Бурчака і на Потапова.

55555.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

і пройтися 1хвилинку.

То не для наших людей. Їм треба до самісіньких дверей під'їхати. Чи то під'їзд, чи то торговий центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після 18-00 стоянка навпроти "Директорії" звільняється, я вже 2 рази так купляв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

То не для наших людей. Їм треба до самісіньких дверей під'їхати. Чи то під'їзд, чи то торговий центр.

 

А нафіга та машина, щоб ше пішки ходити? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Amor сказал:

 

А нафіга та машина, щоб ше пішки ходити? :lol:

От і я думаю, нафіга та машина треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петицію в міськраду на розмітку вірну, головний аргумент "не можна добратись до пива" :)

Але тре вже мабуть потерти оффтоп....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Slavco сказал:

Ні, там дорого. А тут всі види пива на розлив до 20 грн за літр.

доже мав проблеми з добиранням і чергами до того земану, а потім на районі відкрили магазин , а там все до 20 гривень і уже з їх пляшкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LOL. 
Розмітку нанесли немєсні залєпкі. Глянув по сторонах чи немає "мігалок", чи нікому не заважаєщ маневром - повернув і поїхав. 

Мене от дивує - нахіба заборонили зупинку від Сиббанку і до Лялькового, і від Соло піцерії на Франка ліворуч і аж до перехрестя на Яровицю? От від цих порушень важко відмазатись, не те що ця дебільно нанесена суцільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dream сказано:


Розмітку нанесли немєсні залєпкі. 

 + 1000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день з гаража і назад перетинаю ту суцільну. В минулий четвер написав на оупенсіті повідомлення про розмітку. Сьодні помітив, що від жеку вже переривчаста - підфарбували чорним. До кадастру і до виконавчої хз - не дивився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Такер 17,3 грн найдорожче за літр, пляшка (тара) 2-3 гривні, наливають лише в свою тару - згідно санітарних норм. Працює з 11 до 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vadimm сказано:

@Такер 17,3 грн найдорожче за літр, пляшка (тара) 2-3 гривні, наливають лише в свою тару - згідно санітарних норм. Працює з 11 до 20.

Правда, регулярно недолив на 1 літрі (їхня тара) - 100 мл., це 10%, забагато як би... У нас на ДПЗ в "Келих пива" наливають правильно, під закрутку, правда коштує літр 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.12.2017 в 01:46, Michaylo сказал:

Правда, регулярно недолив на 1 літрі (їхня тара) - 100 мл., це 10%, забагато як би... У нас на ДПЗ в "Келих пива" наливають правильно, під закрутку, правда коштує літр 30 грн.

Переміряю і відпишусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.12.2017 в 22:58, Vadimm сказал:

@Такер 17,3 грн найдорожче за літр, пляшка (тара) 2-3 гривні, наливають лише в свою тару - згідно санітарних норм. Працює з 11 до 20.

Та я розумію, але там мені іти 100 метрів. Часом бувають акції і по 17 гривень з пляжкою і всяке пиво по видах та свіже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...