Перейти до змісту

Як проїхати, без порушень правил?


pashtik

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть як проїхати ,без порушень правил, до виконавчої служби, вул. Винниченка 27а, на даний час там суцільна смуга! Якщо і заїхати туди, то як виїхати, на право смуга для автобусів, а наліво суцільна смуга. 

Screenshot_2017-12-06-15-19-57-563_com.google.android.apps.maps.png

IMG_20171206_152123.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спускаєшся вниз по Винниченка до повороту на Є.Сверстюка. там розвертаєшся назад по Винниченка. Раніше знаків на цьому світлофорі про заборону розвороту чи руху тількі прямо не було, і розмітка не забороняла перетинати. Розворот на перехресті дозволений. Поправте, якщо помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там на перехресті  розвернутись, я всерівно опиняюсь на смузі для автобусів... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, vaz75 сказал:

Спускаєшся вниз по Винниченка до повороту на Є.Сверстюка. там розвертаєшся назад по Винниченка. Раніше знаків на цьому світлофорі про заборону розвороту чи руху тількі прямо не було, і розмітка не забороняла перетинати. Розворот на перехресті дозволений. Поправте, якщо помиляюся.

Якщо за поворотом на Бандери залишився знак з першого повідомлення, то такий фокус не вийде, бо після розвороту будеш рухатися по смузі маршрутних тз. Можна спробувати від Майдану чи є там знак. Якщо ні, то законних способів немає. Хоча влітку на повороті до виконавчої точно був розрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Якщо за поворотом на Бандери залишився знак з першого повідомлення, то такий фокус не вийде, бо після розвороту будеш рухатися по смузі маршрутних тз. Можна спробувати від Майдану чи є там знак. Якщо ні, то законних способів немає. Хоча влітку на повороті до виконавчої точно був розрив.

Розрив точно був! А зараз суцільна, ще розрив був перед містком, як до жеку їхати, тепер там теж суцільна, і з вул. Бойка теж знак вісить з фото2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, pashtik сказал:

Розрив точно був! А зараз суцільна, ще розрив був перед містком, як до жеку їхати, тепер там теж суцільна, і з вул. Бойка теж знак вісить з фото2

Тоді хз. Завтра навмисне подивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я паркувався за 500 метрів і йшов пішки, коли було потрібно. А ви інкасатори, що прям під двері під'їхати треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Я паркувався за 500 метрів і йшов пішки, коли було потрібно. А ви інкасатори, що прям під двері під'їхати треба?

А виконавча як до роботи доїздить? Вони теж порушують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож замальовували суцільну!

Я не помню, чи не зняли знак з виїзду від жека на виниченка???? Якісь час його не було. То я їхав по Бандери до Майдана, потім наліво до жеку, там розвертався і піднімався наверх до цього повороту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від майдану не заїдеш, суцільна.

виконавча болт на пдд клала, як і інші установи того провулку, так як і мешканці прилеглих будинків... ви там були? машин буває повен двір, і всі заїжджають одним способом - від ЦУМа вниз та ліворуч, інші їдуть по смузі для руху маршрутних тз від проміня... така от штука.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кадастру така сама фігня - або через суцільну або під цеглу. А там теж люди живуть... Це вони так оновили розмітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, woodwork сказал:

від майдану не заїдеш, суцільна.

виконавча болт на пдд клала, як і інші установи того провулку, так як і мешканці прилеглих будинків... ви там були? машин буває повен двір, і всі заїжджають одним способом - від ЦУМа вниз та ліворуч, інші їдуть по смузі для руху маршрутних тз від проміня... така от штука.

 

 

Від майдана вниз направо по Виниченка, потім наліво до жеку, розвернутись, і на Винниченко напово вверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kayot сказано:

Від майдана вниз направо по Виниченка, потім наліво до жеку, розвернутись, і на Винниченко напово вверх.

До жеку теж суцільна смуга!!! 

Screenshot_2017-12-06-15-20-26-319_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи далі, до кадастру (навпроти директорії) аналогічно - без порушення ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, pashtik сказал:

До жеку теж суцільна смуга!!! 

Screenshot_2017-12-06-15-20-26-319_com.google.android.apps.maps.png

Зараз не скажу, але весною там точно був розрив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий тиждень тудою катаю, скрізь суцільна, розрив був до нанесення нової розмітки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, vaz75 сказал:

Спускаєшся вниз по Винниченка до повороту на Є.Сверстюка. там розвертаєшся назад по Винниченка. Раніше знаків на цьому світлофорі про заборону розвороту чи руху тількі прямо не було, і розмітка не забороняла перетинати. Розворот на перехресті дозволений. Поправте, якщо помиляюся.

 

ПДД
10.7 Розворот забороняється: 

...

ґ) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті;

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Prot сказал:

 

ПДД
10.7 Розворот забороняється: 

...

ґ) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті;

...

і???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От був би там знак не "кірпіч" а круглий знак "Рух заборонено" то:

Дія знака не поширується на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що там немає можливості заїхати без порушень ПДР, це, здається, ніхто і не сумнівався, питання було лише в баченні цього порушення поліцією... ну, сьогодні я це перевірив власним прикладом :) Отже, мені потрібно було заїхати в вуличку, що понад Сапалаївкою (як до колишнього витверезника, хто пам'ятає), але це той же самий випадок, про який запитує ТС.

Отже, їду зверху, від ЦУМу, на світлофорі внизу розвертаюсь, і коли виїжджаю з-за стоячих на зупинці маршруток, бачу екіпаж поліції на Пріусі, котрий тепер їде мені назустріч (а їхав, виходить, за декілька машин за мною). Ну я їду собі далі, по своєму запланованому маршруту, тобто вертаюсь трішки назад наверх, по смузі громадського транспорту, але в дзеркало бачу, що вони теж розвертаються за мною... Я повертаю направо, і їду по своєму маршруту, але в дзеркало бачу, що вони теж, звісно, звертають за мною. Звернувши, вони вже вмикають червоні маячки і рявканням привертають мою увагу "зупиняйся". Зупиняємся, вони мені розповідають, що  я порушив ПДР тим, що рухався смугою громадського транспорту. Я починаю розповідати, що мені потрібно заїхати саме в той провулок, і що суцільна смуга не дозволяла мені такого маневру, а тому я розвернувся на перехресті, і що мені цей розворот ПДР не забороняли, і далі рухався в зворотньому напрямку, і що мене на тому перехресті/розвороті ніякий знак про смугу громадського транспорту не повідомляв, тобто я, типу на мою думку, нічого не порушував. Поліцай на це відповів, що я, рухаючись вулицею Винниченка, мусив бачити знаки, котрі мене інформували про те, що зустрічна смуга є лише для громадського транспорту. Я пояснив, що так, я розумію цей момент, але стверджую факт, що в потрібний мені провулок я не можу втрапити не порушивши ПДР, а тому я обрав, на свою думку, "менш-порушувальне" порушення, на що поліцейський мені сказав, що я помиляюсь, так як  рух смугою громадського транспорту є більшим порушенням від перетину суцільної смуги. Я посміхнувся, і пояснив, що з погляду ПДР немає такого розуміння "більше порушення", чи "менше порушення", а є просто "порушення", на що він мені відкрив очі: "ви праві з погляду ПДР, але штрафи зараз фіксовані, і рух смугою громадського транспорту є "дорожчим" порушенням, ніж перетин суцільної розділювальної, а тому я, типу, краще перетнув би суцільну, ніж поїхав так, як я поїхав.

Далі ми порозумілися, що причиною всього є неправильна дорожня розмітка, котра мала б дозволяти мені заїзд в провулок, але назара є суцільною, і на тому ми роз'їхались.

Тобто, без порушення ПДР заїхати туди не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, jack74 сказано:

Отже, мені потрібно було заїхати в вуличку, що понад Сапалаївкою

Так-так, там фірмовий магазин "Земан" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Slavco сказано:

Так-так, там фірмовий магазин "Земан" :)

А не біля кадастру? Навпроти директорії висотка (земельне управління) а за нею Земан. А вуличка понад Сапалаївкою веде до жеку та колишнього беркуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...