Перейти до змісту

посилка з Ебай


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Замовив лот на EBAY ще 21 листопада. На пошті він "провісів" до 03.12.2017

Тільки третього грудня його відправили.

зв'язувався з продавцем і він сказав, що приблизний час доставки в Україну 20 днів. Це з того часу, як він потрапив на поштове відділення, чи з того часу, коли його відправили адресату?

цікавить питання: скільки часу посилка йде з Сінгапура?

Хто звідти замовляв і скільки часу йде посилка?

І ще яким трекером найкраще користуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай 20 днів з сингапуру, я користуюся "где посилка", краще уточняйте в продавця чи точно трек буде відстежуватися по Україні, бо зазвичай вилетів в Україну і зник)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи трек  буде відстежуватись по Україні Україні я не уточняв, але дивився на укрпошті і  вона його відстежувала. Продавець казав приблизно 20 днів. До нашого кордону мабуть легше відстежити, як в нас в країні. Бо тут багато злодіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

Мені чомусь з Сінгапура всі через Естонію показує...

Слідкую у них

Через кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже два місяці чекаю з Гонконгу посилку, відправили ще 10 жовтня, досі не прийшла, посилка без трек номера, куплена теж на ібей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв дуже часто раніше, то йшло від 7-8 днів до 55 максимум. Були такі вантажі зо не прийшли, повертали кошти. Трекером майже не користувався, не точно показкє, часто намахує. Інколи з нашої пошти йде довше ніж з Китаю до України, в основному сам забирав з пошти, попередньо раз в 3-5 днів туди набирав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Maniko сказал:

Я вже майже два місяці чекаю з Гонконгу посилку, відправили ще 10 жовтня, досі не прийшла, посилка без трек номера, куплена теж на ібей.

також декілька разів стикався з такою ситуацією, купуєш на ебей, ще й гроші за доставку платиш, а вони чомусь навіть трек номер не надають, при запиті в продавців - завжди одна відповідь - ви не заказали таку послугу, ви заплатили за самий дешевий спосіб доставки, як по мені бред, наприклад на аліекспрес навіть при безкоштовній доставці посилці присвоюється трек номер, а тут якийсь бред, хоча при відкритті спору продавці гроші повертають зразу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Sashapetrash сказано:

при запиті в продавців - завжди одна відповідь - ви не заказали таку послугу, ви заплатили за самий дешевий спосіб доставки

ну мені відписали трохи по іншому: "Оскільки загальна сума замовлення від вас не перевищує 20 доларів США, як ми сказали на сторінці продажу, ми будемо використовувати звичайну авіапошту для відправлення. Нормальна авіапоштрата не містить номер відстеження, тому я шкодую, що ми не можемо вам надати."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дрібні посилки ніхто міжнародних треків зазвичай не видає, бо вузькоокі боряться за кожен цент.

сроки не радують, об"єми покупок в людей ростуть, тонни китай-лайна яким завалений олх - множаться, "супер-пупер" розпродажі 11,11 і тд - тільки збільшують шанси ваших посилок йти дуже довго або і не прийти зовсім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це track 24. Тут трохи більше інформації ніж на 17track. На скільки можна довіряти цій інформації? (На рахунок періоду доставки)

На ебай зовсім інші сроки доставки. Якщо вірити track 24, то посилка має прийти на наступному тиждні.

Screenshot_2017-12-07-22-56-22.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Saniko сказано:

Це track 24. Тут трохи більше інформації ніж на 17track. На скільки можна довіряти цій інформації? (На рахунок періоду доставки)

На ебай зовсім інші сроки доставки. Якщо вірити track 24, то посилка має прийти на наступному тиждні.

 

це прогнозований період доставки. який розраховується як середнє значення днів доставки для кожного конкретного перевізника.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вже посилка сьогодні прийшла. Вже Забрали. Я думав буде йти довше. Сьогодні ввечері буду розпаковувати. 

Я боявся аби він не пропав десь в дорозі. (Не так страшно шо з Китаю. Більше в Україні ніж до кордону). Тут як "чорна діра". В мене вже раз одна посилка пропала. 

Ще залишається питання чи належної якості товар і чи відповідає опису?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Saniko сказано:

 

Ще залишається питання чи належної якості товар і чи відповідає опису?

Ось нам і скажеш) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...