Перейти до змісту

Використати максимально ефективно приміщення.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Vadimm сказал:

жінка сказала що шили там "не дуже"

Аналогічно, відносив декілька раз, то перешивали вкрай паршиво.

17 часов назад, Vadimm сказал:

В Хутірця проканало, в турагенства поряд - теж.

Після того, як "Наш Край" переїхав в приміщення колишнього "Кракову", то в "Хуторця" справи ідуть кепсько.

18 часов назад, volks сказал:

Пффф. І що?

Як шо? Стаття 156 Кримінального кодексу України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Cherman сказал:

 

Як шо? Стаття 156 Кримінального кодексу України.

Ця стаття до ЦПХ не відноситься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Ця стаття до ЦПХ не відноситься.

ЦПХ на 33-му і Даньшина.^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Cherman сказано:

ЦПХ на 33-му і Даньшина.^_^

Я під мостом колись авто ставив, тому постійно наблюдав стада голодних хлопців біля гуртожитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, sergkots сказал:

Я під мостом колись авто ставив, тому постійно наблюдав стада голодних хлопців біля гуртожитку.

 

А навіщо ти наблюдав за голодними хлопцями? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А навіщо ти наблюдав за голодними хлопцями? :D

Я там ходив щодня. Важко не помітити скупчення пацанів біля общаги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Я там ходив щодня. Важко не помітити скупчення пацанів біля общаги.

 

Та це жарт був. Розумієш, тут гра слів. Якщо б ти написав "постійно бачив", то не докопаєшся, а коли "постійно наблюдав", то двояко звучить. Не переймайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава... Сам ніколи не займався, бо байдужий до неї, але не один раз чув, що "краще б я туди не ліз" від тих, хто вліз. Низький поріг входу, через що шалена конкуренція. А через брак досвіду, єдиний козир - поставлю нижчу ціну. Всі працюють на межі собівартості і мріють здихатися того бізнесу, але ж вкладено усі кровні, тому тягнуть лямку до кінця.

Швейні послуги... Сам кравець і закрійник по освіті. Так повелося ще з розвалу союзу, що усі луцькі училища готували швей, бо швея завжди зможе заробити собі на хліб з маслом і на біржі не стоятиме. Хтось готував кадрів краще, хтось гірше, але ж не будеш питати в ательє - яке училище Ви закінчували, коли в тебе ширінка не застібається. Тому маємо з однієї сторони шалену пропозицію швей, кравців, закрійників з низькою якістю обслуговування, з другої сторони таку ж шалену пропозицію дешевого, раніше турецького, а тепер китайського одягу. 

Поріг входу ще нижчий чим в каву.

Імхо не радив би ні того ні іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Ні те ,ні  інше я і не хочу.

Трохи думаю за прокат, хімчистку

Я так розумію, це приміщення взяте в держави в оренду. Є законний трюк: робиться ремонт на 30% вартості приміщення, головне підтвердити його документально. І приміщення можна приватизовувати, а приватизоване можна здавати в оренду під будь-що. За точність цифр не ручаюсь, але схема обкатана в Луцьку неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не державна власність,а власність громад. ХЗ як депутати обл ради проголосують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.12.2017 at 13:44, Cherman сказано:

Після того, як "Наш Край" переїхав в приміщення колишнього "Кракову", то в "Хуторця" справи ідуть кепсько.

Хутірець витягував на нічній торгівлі алкоголем, поки не заборонили. Саме після заборони він почав загинатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...