Перейти до змісту

BT-колонка: що порадите?


Рекомендовані повідомлення

Дитина замовила на Миколая блютуз-колонку. 

Вирішив подивитися на Алі, а їх там стільки різних, що з ходу складно вибрати.

Бюджет не дуже великий, та й не особливо хочеться переплачувати за "бренд", якщо можна купити не гірший "нонейм", але й якусь каку отримати теж не хотілося б :)

Одним словом я в тому нуб. Та можливо хтось купував собі і може підказати щось дійсно непогане по співвідношенню ціна-якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не великий бюджет це поняття відносне) З якісних-хороших-розкручених tronsmart element t6, з простіших можна подивитись інші моделі цієї фірми. Лютий ноунейм брати, ну хз. Удачі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, AnimaNoir said:

Не великий бюджет це поняття відносне) З якісних-хороших-розкручених tronsmart element t6, з простіших можна подивитись інші моделі цієї фірми. Лютий ноунейм брати, ну хз. Удачі.

 

Дякую за інфу про tronsmart. А оця манюня Т4 міні буде кращою за Сяомі міні (бо бюджет десь такий)? 

А щодо ноунейм, то "лютого" не треба :). Дитина ще в початковій школі, їй колонка потрібна, бо в друзів просто вже є. І сама вона точно не визначилась поки, чи хоче велику і гучну, чи компакту, щоб можна було до рюкзака/ровера чіпляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Дякую за інфу про tronsmart. А оця манюня Т4 міні буде кращою за Сяомі міні (бо бюджет десь такий)? 

А щодо ноунейм, то "лютого" не треба :). Дитина ще в початковій школі, їй колонка потрібна, бо в друзів просто вже є. І сама вона точно не визначилась поки, чи хоче велику і гучну, чи компакту, щоб можна було до рюкзака/ровера чіпляти.

Цю не слухав. Але думаю, що буде краще за ксяомі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Дитина замовила на Миколая блютуз-колонку. 

Вирішив подивитися на Алі, а їх там стільки різних, що з ходу складно вибрати.

Бюджет не дуже великий, та й не особливо хочеться переплачувати за "бренд", якщо можна купити не гірший "нонейм", але й якусь каку отримати теж не хотілося б :)

Одним словом я в тому нуб. Та можливо хтось купував собі і може підказати щось дійсно непогане по співвідношенню ціна-якість.

 

Я не так давно теж занімався таким питанням. Теж старша дочка захотіла. Ходив по магазинам. В Юванті є дві точки, особливо та точка, що близько від входу в Ювант, зі сторони вул. Кравчука, там немаленький вибір. Слухав там різні колонки.... Не знаю, чи то я маю привередливий музикальний слух, але мені щоб аж аж щось сподобалось, то ні. Але можливо ти щось і підбереш, бо я не все там переслухав)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Юріч said:

 

Я не так давно теж занімався таким питанням. Теж старша дочка захотіла. Ходив по магазинам. В Юванті є дві точки, особливо та точка, що близько від входу в Ювант, зі сторони вул. Кравчука, там немаленький вибір. Слухав там різні колонки.... Не знаю, чи то я маю привередливий музикальний слух, але мені щоб аж аж щось сподобалось, то ні. Але можливо ти щось і підбереш, бо я не все там переслухав)).

Послухав і ніц не купив?

А сяомі портабл не слухав? Відгуки нормальні, думаю може то купити на пробу (на олх є навіть по ціні алі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берки ксіомі за 1к(на 2 динаміки, прямокутник) саме то, бас класний, голосна, не хрипить, тримає довго. Ноунейм шіт, а решта за такі гррші даже приблизно так не грають...

Маю сам таку, теж вибирав довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, woodwork сказал:

Берки ксіомі за 1к(на 2 динаміки, прямокутник) саме то, бас класний, голосна, не хрипить, тримає довго. Ноунейм шіт, а решта за такі гррші даже приблизно так не грають...

Маю сам таку, теж вибирав довго...

 

маю цю, задоволений. навіть один раз впала сильно, але нічого, тримається і далі. дуже радує заряд, десь на 6-8 годин безперервного слухання

mi-bluetooth-speaker-review-09.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Colorway POWER CHARGE SPEAKER CW-BT28 Black, користуюся 2,5 роки, звук шикарний, батарея 4000, функція повербанк. 

https://comfy.ua/ua/akusticheskaja-sistema-portativnaja-colorway-power-charge-speaker-cw-bt28-black.html?gclid=Cj0KCQiAl8rQBRDrARIsAEW_To_3fos0cF_SymdDcDb1r5GXM6yg5mGWc6vCRt4hFJrA-7vKGlbJG0saAm_vEALw_wcB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alexander47 сказано:

 

маю цю, задоволений. навіть один раз впала сильно, але нічого, тримається і далі. дуже радує заряд, десь на 6-8 годин безперервного слухання

mi-bluetooth-speaker-review-09.jpg

В мене точно така, краще не бачив за такі гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, butaha сказано:

Colorway POWER CHARGE SPEAKER CW-BT28 Black, користуюся 2,5 роки, звук шикарний, батарея 4000, функція повербанк. 

https://comfy.ua/ua/akusticheskaja-sistema-portativnaja-colorway-power-charge-speaker-cw-bt28-black.html?gclid=Cj0KCQiAl8rQBRDrARIsAEW_To_3fos0cF_SymdDcDb1r5GXM6yg5mGWc6vCRt4hFJrA-7vKGlbJG0saAm_vEALw_wcB

Ви цю ксіомі напевне не слухали...

Ця і дорожча і ну тако...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yu2007 сказано:

Послухав і ніц не купив?

А сяомі портабл не слухав? Відгуки нормальні, думаю може то купити на пробу (на олх є навіть по ціні алі).

Ящо ноунейм (або просто китай) можу здати точку... ціни там норм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете ще таку глянути, в своїй ціновій категорій одна з кращих, живуча батарея, вологозахист, звук хороший, потужніший за Сяйомі, що вище ;) 

jeka_scout_bk_images_1796597812.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно в першу чергу треба  виходити з того, що  колонка має бути  для ДИТИНИ,

І їй валиво не тільки баси, потужність, а  ще й  розмір, дизвйн та вартість,  бо  тривалість користування  колонкою  залежитьвід віку дитини..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей, бюджет 1К прийнятний, але, як на мене, недоцільний. 

Вдома меломанів немає :). А донька можливо за кілька днів натішиться і буде вона стояти на поличці та пилюкою припадати. Наразі їй колонка потрібна, бо "друзі вже мають так штуку". Тому шукається щось в бюджеті 15-20 баксів, щоб не шкода було, якщо візьме на вулицю і там її діти "вграють".

 

Тим не менше дякую всім за поради і хотілося щось почути про колонки в цьому ціновому діапазоні. Розглядаю варіант для початку взяти манюню сяомів портабл, тим більше на ОЛХ є пропозиції, що дорівнюють звичайній китайській "неакційній" ціні. А якщо дитині ця штукенція "попре", продати її і купити щось потужніше/краще. 

 

Ще є сяомі сквер бокс секонд дженерейшн за 20 баксів на гірбесті, але там БТ 4.2, а в дитини в телефоні тільки 4-ий.

 

5 minutes ago, Nokian said:

Напевно в першу чергу треба  виходити з того, що  колонка має бути  для ДИТИНИ,

І їй валиво не тільки баси, потужність, а  ще й  розмір, дизвйн та вартість,  бо  тривалість користування  колонкою  залежитьвід віку дитини..

 

+, і я про це ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю прикольну колоночку у вигляді гирьки.

Ціна 290 грн. Якщо цікавить,завтра викладу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще кажуть, що народ в нас бідний :) в мене найдорожча 250грн вартує й то черга не стоїть, а вони дітям по 1000грн вибирають.

 

ЗІ якщо що, то жарт, але як то кажуть, в кожному жарті є доля жарту :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали "дітки",які круто крокують по вулиці і з їхньої говноколонки грає сопливий реп на всю вулицю...вибачте,що не по темі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю таку https://mysku.ru/blog/china-stores/33831.html ... цілком задоволений ... для екстримальних умов маю http://www.mvideo.ru/products/portativnaya-akustika-philips-sound-shooter-sba3011grn-00-10003534?utm_source=cityads&utm_medium=cpa&utm_content=5zcW&reff=cityads_cpa&click_id=2ItZ1M9dl8Z59DP&cc=0ddf7395e1b0b96439f424f0c9a454dd кста бачив таку нову на варшавці ... можу сказати де ... ... хоча після довгих прослуховувань макс звук + солена вода на морі .... трішки почала хрипіти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, MANJAK11 said:

А ще кажуть, що народ в нас бідний :) в мене найдорожча 250грн вартує й то черга не стоїть, а вони дітям по 1000грн вибирають.

 

ЗІ якщо що, то жарт, але як то кажуть, в кожному жарті є доля жарту :) 

Ой-вей, а то бува не ти радив відеореєстратор десь під 100 баксів, коли є купа всяких 30-50-ти доларових, і за ними не стоїть черга? :)))

 

Бюджет на колонку до 20 баксів (а краще до 15 :) ). Вище писав, що почав придивлятись до Мі Портабл, але малеча щойно сказала, що добре б було, якби ще читала карту пам'яті, тому вибір ускладнюється :( . 

 

Можеш дати якісь лінки на колонки, що маєш на продаж, щоб хоч приблизно знати про що мова, бо їх в цій ціновій категорії просто тьма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, yu2007 сказал:

Ой-вей, а то бува не ти радив відеореєстратор десь під 100 баксів, коли є купа всяких 30-50-ти доларових, і за ними не стоїть черга? :)))

1 в мене продаются відеорегістратори навіть за 350грн ))

2 вибирав би ти собі, слова не сказав би, а дитині не бачу смислу, тим більше колонку, раз впаде і клямка

3 от така 

250 грн

така 220грн

така 

180грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, san4ez1 сказал:

Задовбали "дітки",які круто крокують по вулиці і з їхньої говноколонки грає сопливий реп на всю вулицю...

То вони просто дуже буквально сприймають лозунг про те, що треба "нести культуру в маси" :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007  різниця лише в якості динаміків які туди всунули, плати майже у всіх ті самі

 

 

в селі валявся старий "Вильма-212" переробив ось на таку плату 

HTB1KJJXRVXXXXbqXpXXq6xXFXXXm.jpg

 

ще мав в наявності плати без пульта кнопочні, різниці не помітив.

 

головне це якість динаміків!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Oli сказано:

@yu2007  різниця лише в якості динаміків які туди всунули, плати майже у всіх ті самі

 

 

в селі валявся старий "Вильма-212" переробив ось на таку плату 

HTB1KJJXRVXXXXbqXpXXq6xXFXXXm.jpg

 

ще мав в наявності плати без пульта кнопочні, різниці не помітив.

 

головне це якість динаміків!!!

можна для нуба, схему підключення ось цієї плати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, St@S_ сказано:

можна для нуба, схему підключення ось цієї плати?

 

треба дивитися що купите...  але у всіх моделей присутні написи на самій платі. Стандартно + -  і три виходи на динаміки лівий правий земля.

 

b7b984.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...