Перейти до змісту

Playerunknown's battlegrounds


Alexander47

Рекомендовані повідомлення

880985.jpg

 

 

мені цікаво чого ще не створили тему? невже ніхто з борди не грає ?  Граюсь, мені подобається, зараз ше патч релізний випустять з новою картою, і вапще канфетка буде. 

Anyone? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра на пару раз. Чому від неї так фанатіють - загадка. Прокачки не має, оптимізація - кошмар( при такій то графіці). Але раз на першому місці по онлайну в стімі, значить щось там таки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пару раз це здається тільки до того моменту коли вшарюєш елементи тактики і стратегії, тоді люто починає подобатись. особливо з кимось в 4. оптимізацію вже по чуть-чуть виправляють, з релізом має бути вже все ок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2017 в 09:22, Alexander47 сказал:

на пару раз це здається тільки до того моменту коли вшарюєш елементи тактики і стратегії, тоді люто починає подобатись. особливо з кимось в 4. оптимізацію вже по чуть-чуть виправляють, з релізом має бути вже все ок. 

Я розумію що кожному своє. Але без сюжету, прокачки, графіки, цікавих персонажів, атмосефри це тупо дрочка, як кс чи дота. В гри є потенціал, але поки вона сира, і я не розумію чому повторюсь люди так западають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11/22/2017 в 10:57, AnimaNoir сказал:

Я розумію що кожному своє. Але без сюжету, прокачки, графіки, цікавих персонажів, атмосефри це тупо дрочка, як кс чи дота.

ІМХО, в першу чергу гра повинна викликати позитивні емоції, а яким чином вона це робить (через крутий мультиплеєрний замєс, шикарну графіку, продуманий відкритий світ чи лихо закручений сюжет), то вже діло десяте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2017 в 00:22, AnimaNoir сказал:

Гра на пару раз. Чому від неї так фанатіють - загадка. Прокачки не має, оптимізація - кошмар( при такій то графіці). Але раз на першому місці по онлайну в стімі, значить щось там таки є.

А чому фанатіють від кубікографіки Майнкрафта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, vaz75 сказал:

А чому фанатіють від кубікографіки Майнкрафта?

Мабуть через варіативність, свободу можливостей, простий та інтуїтивно зрозумілий гемплей, тисячі модів та мільйонне комюніті? Якщощо мені майнкрафт незайшов. По вашому PUBG настільки крута що бути на першому місці по гравцях онлайн в стімі? І близько ні. так вийшло, вистрілила, модно і тд. А по суті просто задродство, типу доти-танків-кс. Ой відчуваю зараз мінуси полетять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AnimaNoir сказал:

Мабуть через варіативність, свободу можливостей, простий та інтуїтивно зрозумілий гемплей, тисячі модів та мільйонне комюніті? Якщощо мені майнкрафт незайшов. По вашому PUBG настільки крута що бути на першому місці по гравцях онлайн в стімі? І близько ні. так вийшло, вистрілила, модно і тд. А по суті просто задродство, типу доти-танків-кс. Ой відчуваю зараз мінуси полетять)

 

Ну про зрозумілий геймплей я б посперечався) 

я не бачу різницю в задротстві в танкі/кс/пубг і задротсвтво в майнкрафт/скайрім/рпг.

сидиш клацаєш за компом? сидиш. клацаєш. 

Вистрілила - так, модно - так, але це не забирає той факт шо груля то цікава прикольна і приносить гарний настрій. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alexander47 сказал:

 

Ну про зрозумілий геймплей я б посперечався) 

я не бачу різницю в задротстві в танкі/кс/пубг і задротсвтво в майнкрафт/скайрім/рпг.

сидиш клацаєш за компом? сидиш. клацаєш. 

Вистрілила - так, модно - так, але це не забирає той факт шо груля то цікава прикольна і приносить гарний настрій. 

 

В нормальних рпг, хороший сюжет, механіка, квести і тд. Все те чого не має в мультиплеєрних наркотиках. Якщо так порівнювати то всі ігри тупо задроцтво і клацання) Ніхто ж не сперечається що груля цікава і прикольна для аудиторії яка в неї грає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, AnimaNoir сказал:

Якщощо мені майнкрафт незайшов. По вашому PUBG настільки крута що бути на першому місці по гравцях онлайн в стімі? І близько ні. так вийшло, вистрілила, модно і тд. А по суті просто задродство, типу доти-танків-кс.

Просто сесійні ігри - не твоє, тому ти і не розумієш їхнього приколу. Для тебе - це тупа дрочка, а для когось - азарт, купа адреналіну і потна мишка :).

 

Хоча, якщо бути обєктивним, то в сучасних сюжетних іграх, особливо в тих же РПГ, теж вистачає тупої дрочки у вигляді однотипного грінда. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Savage сказал:

Просто сесійні ігри - не твоє, тому ти і не розумієш їхнього приколу. Для тебе - це тупа дрочка, а для когось - азарт, купа адреналіну і потна мишка :).

 

Хоча, якщо бути обєктивним, то в сучасних сюжетних іграх, особливо в тих же РПГ, теж вистачає тупої дрочки у вигляді однотипного грінда. 

Ну типу так. Хоча тойже chivalry medieval warfare чи red orchestra 2 heroes of stalingraв подобаються, але тут хто що любить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube.com/channel/UCqYh8qaSZK3SIao_mTo4vFQ

https://www.youtube.com/channel/UCmI3qVQIJTSSlZqhxnolgig

https://www.youtube.com/channel/UCQl_qCqJwoy-eQc0Hv1L78A

адекватні стрімери по пубг'у. у дуже хорошій якості, практично без мату і головне без самолюбовання у вебку на пів екрана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/22/2017 at 10:57 AM, AnimaNoir said:

Я розумію що кожному своє. Але без сюжету, прокачки, графіки, цікавих персонажів, атмосефри це тупо дрочка, як кс чи дота. В гри є потенціал, але поки вона сира, і я не розумію чому повторюсь люди так западають. 

Ну як - чому? Тут так само, як і в нашій "Політиці": купується блохєр\твічер\ютубер з потрібною кількістю хомячків і дається завдання розкрутити продукт. В результаті армія "підписників" акивно підсідає на логіку свого авторитета, видаючи її за власну і створюючи так званий хайп. Тадам - гра виходить в топ.

Як то кажуть, "мільйони мух не можуть помилятись".

А по сабжу, імхо, взяли ідею Арми/Дейз, підняли графоній і ввели НЙХ в вигляді "зони" для прискорення процесу. Причому фан на 75% залежить від заліза, каналу, сервера і команди, ібо сам там не зробиш ніфіга, на відміну від того ж Дейза. І процес щоразу по однаковій схемі: залутайся\виживи, знайди тачку\виживи, поїдь в зону\виживи, перебий всіх\виживи. При цьому не нарвись на волхакера чи аімщика, ібо виловлювати їх толком ще не навчились. Збс :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Ko3bMa сказал:

В результаті армія "підписників" акивно підсідає на логіку свого авторитета, видаючи її за власну і створюючи так званий хайп.

Хибна логіка. Я, наприклад, підписаний на купу гейм-обзорщиків, в тому числі і продажних з голови до ніг, типу Антошки 12/10. Але в ПУБГ не бігаю.

 

22 часа назад, Ko3bMa сказал:

Причому фан на 75% залежить від заліза, каналу, сервера і команди, ібо сам там не зробиш ніфіга

Гра орієнтована на командний режим, тому нічого дивного. Кому не подобається, вчаться нагинати і моляться на вдачу, або ж ідуть і іншу гру.

 

22 часа назад, Ko3bMa сказал:

І процес щоразу по однаковій схемі:

У всіх сесіонках процес ЗАВЖДИ йде по однаковій схемі. Там фан в самому процесі. 

 

22 часа назад, Ko3bMa сказал:

При цьому не нарвись на волхакера чи аімщика, ібо виловлювати їх толком ще не навчились.

Чув, що на момент продажу 20 млн. копій, кількість забанених була близько 1 млн. Так що з чітерастами там борються досить непогано, в порівнянні з тими ж танками. А взагалі в будь-яких сесіонках на ПК завжди були, є і будуть чітерасти. Питання тільки в кількості і відношенню розробника до цього питання.

 

  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Savage сказал:

Хибна логіка. Я, наприклад, підписаний на купу гейм-обзорщиків, в тому числі і продажних з голови до ніг, типу Антошки 12/10. Але в ПУБГ не бігаю.

 

Гра орієнтована на командний режим, тому нічого дивного. Кому не подобається, вчаться нагинати і моляться на вдачу, або ж ідуть і іншу гру.

 

У всіх сесіонках процес ЗАВЖДИ йде по однаковій схемі. Там фан в самому процесі. 

 

Чув, що на момент продажу 20 млн. копій, кількість забанених була близько 1 млн. Так що з чітерастами там борються досить непогано, в порівнянні з тими ж танками. А взагалі в будь-яких сесіонках на ПК завжди були, є і будуть чітерасти. Питання тільки в кількості і відношенню розробника до цього питання.

 

  

 

 

її цікавіше дивитись ніж грати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександер47, все теж саме, але у кращій якості і без дурноватого коментару типу "що бачу, те співаю"

www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=6TOSV3-7hzU

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відіграв я в неї, близько 300 годин, можу сказати  одне що грати треба бандою так набагато цікавіше, соло скучно. 

Кого цікавить гра можу продати за 400 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2017 в 10:22, nemec сказал:

відіграв я в неї, близько 300 годин, можу сказати  одне що грати треба бандою так набагато цікавіше, соло скучно. 

Кого цікавить гра можу продати за 400 грн.

 

На всяких платіру можна за 370 взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знайшов БЕЗКОШТОВНИЙ аналог(по геймплею точно) https://www.rulesofsurvivalgame.com/, скачуйте пограем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...