Перейти до змісту

Порадьте 3G modem


Рекомендовані повідомлення

Отже стоїть завдання організувати доступ до інтернету на дачі, роутер маю asus wl-500g premium v2,

завдання подружити його із свисточком який зможе приймати 3Г і роздавати в мережу, скоріш за все буде  лайф або мтс

просвітіть що краще взяти що краще обійти стороною, яка там антена потрібна для підсилення сигналу якщо вже на те піде, також цікавить що зараз можна вижати по швидкості на таких пристроях

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж тре прошивати роутер щоб він знав і вибирати я думаю доведеться з обмеженого переліку модемів на які ще й накласти відбір по можливості вліпити антену?

 

Я особисто вибра за містом такого з Інтертелекомом.  

Більш, менш влаштовує (ну якість інтернету в конкретній географічній точці то вже ж не до модему питання) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивитесь список модемів, які підтримує даний роутер: asus wl-500g, якщо не хочете "танців з бубном". І купуєте. + Тре дивитись чи є покритя 3G. Яка вишка ближче і де швидкість краща. Рекомендую МТС

Антена не потрібна здебільшого.

Швидкість залежить від модема і навантаження вишки. У мене мтс видає до 26Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.11.2017 at 19:54, Voronin10 сказано:

Отже стоїть завдання організувати доступ до інтернету на дачі, роутер маю asus wl-500g premium v2,

завдання подружити його із свисточком який зможе приймати 3Г і роздавати в мережу, скоріш за все буде  лайф або мтс

просвітіть що краще взяти що краще обійти стороною, яка там антена потрібна для підсилення сигналу якщо вже на те піде, також цікавить що зараз можна вижати по швидкості на таких пристроях

 

 

краще купіть роутер з ЗG і Wi-Fi - вони йдуть з батарейками, компактні, та зручні

якщо для інтертелекому - раджу ось такий, у того продавця https://skylots.org/6538874495/3G-modem-Wi-Fi-Router-Sierra-W-802-Original-CDMA-INTERTELEKOM

є такого ж типу, але для GSM операторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також маю 802.b з надутою батареєю, але вцілому від зарядки 1.2А+ працює і без батареї. 

Єдине номер привязаний вже до нового, старий тре привязувать в диллера... мабуть ... мабуть можна і до любого оператора що по WCDMA Rev.a\b  робить...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін,  я вам про івана а вони мені про васю на милицях

тре свисток з антеною, прошивка кастом, нашо мені брати ваш шашалик з вафлею і акумулятором коли в мене готова мережа і вафля занята іншими постійними пристоями,

нашо купляти свисток з вафлею щоб купляти ще пристрій  який буде ту вафлу в мережу сувати і зарядку  ще ставити біля того всього, коли можу встарвити в usb і один раз настроїти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про LAN  мережу ж небуло ніслова, тому порадили спростити схему. Тоді б радив брати на зразок такого ... 

 

Але якщо прошивка кастом то в специфікації кастома шукайте протокол чи перелік карт з якими працює і з них вибирайте  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...