Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги, для дослідження навантаження на транспортні вузли міста нам потрібна камера та штатив.

Надайте розповім про проект та що ми будемо робити.

0959346303

В загальному маємо визначити навантаження на транспортні вузли( а саме відрізати із світлофорами), в пікові та міжпікові періоди роботи вузлів.

Дослідження триватиме з 13.11 по 18.11 включно.

Будемо вдячні за допомогу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращим поліпшенням світлофорів буде їх заміна на світлодіодн. А то на наших навіть нових проти сонця нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також не скрізь їх вистачає. Наприклад вул. Львівська148. Це вїзд ( виїзд з міста ) в місто , автостанція 2, дуже активний транспортний рух. А світлофора нажаль немає. Колись там був світлофор, но поламався і його зняли. Думаю досить цікава ділянка для досліджень. На мою думку там варто було б встановити світлофор, а зебру що розміщена прямо на зупинці , раціонально було б прибрати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синхронізувати б роботу світлофорів на Соборності, а то буває кожному кланяєшся, поки доїдеш з кінця в кінець.

І коли на Молоді вмикається зелений , при повороті наліво мусиш знову зупинятися перед пішохідним переходом, тому що для них ще зелений і не всі встигають перейти, точно клоун складував алгоритм роботи світлофора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2017 в 12:56, Scorpio сказал:

Синхронізувати б роботу світлофорів на Соборності, а то буває кожному кланяєшся, поки доїдеш з кінця в кінець.

І коли на Молоді вмикається зелений , при повороті наліво мусиш знову зупинятися перед пішохідним переходом, тому що для них ще зелений і не всі встигають перейти, точно клоун складував алгоритм роботи світлофора.

також біля променя в сторону укр телекому.не встигло сказати перехід дозволено як через 2-3 секунди перехід завершено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре провести дослідження де доцільніше замінити світлофори на рондо(коло) та складні розв'язки.Особливо на перехрестях і виїздах з активним трафіком.
  Навскидку: перехрестя Дубнівська-К.Карого,Рівненська-Відродження,Соборності-Молоді,Соборності-Воїнів-Інтернац., на міст/з мосту біля Варшавки-К.Карого, в р-ні Нової Лінії. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, zaHARE сказал:

складні розв'язки

А звідки баблішко? Одна розв'язка - це десятки мільйонів. За ті гроші можна всі дороги Луцька привести в порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

А звідки баблішко? Одна розв'язка - це десятки мільйонів. За ті гроші можна всі дороги Луцька привести в порядок.

 Складні - це я мав на увазі ров'язки там,де немає можливості встановлення рондо,але є  потреба в розведенні потоків..Зробити розв'язку  з'їздах з мосту і на перехресті К.Карого-Задворецька(переїзд) не так дорого. Світлофори встановити неможливо.Аварії там щодня.Крім того,з прикладу аварії в Харкові-якби там було рондо,то мадам не прийшла б в голову думка "проскочу!". Та й світлофори теж недешеві,а коли вони вимикаються(з різних причин),то настає хаос і тянучки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

Зробити розв'язку  з'їздах з мосту і на перехресті К.Карого-Задворецька(переїзд) не так дорого

Я мабуть не розумію, що таке розв'язка у вашому розумінні.

 

10 минут назад, zaHARE сказал:

Світлофори встановити неможливо

Чому це?

 

13 минут назад, zaHARE сказал:

Аварії там щодня.Крім того,з прикладу аварії в Харкові-якби там було рондо,то мадам не прийшла б в голову думка "проскочу!".

То тепер на кожному пеоехресті робити рондо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 11:57, vanotornado96 сказано:

Прошу допомоги, для дослідження навантаження на транспортні вузли міста нам потрібна камера та штатив.

Надайте розповім про проект та що ми будемо робити.

0959346303

В загальному маємо визначити навантаження на транспортні вузли( а саме відрізати із світлофорами), в пікові та міжпікові періоди роботи вузлів.

Дослідження триватиме з 13.11 по 18.11 включно.

Будемо вдячні за допомогу.

 

 

 

А тут можете написати навіщо ви це робите?

Знаю, що гроші на організацію дорожнього руху міськрадою виділені. Ось прямо зараз якісь спєци, ніби з Харкова, проводять дослідження всього Луцька і на основі цих досліджень буде розроблятися схема руху на все місто.

Якщо ви це робите для тої кантори, то навіщо вам штатив і камера, якщо все оплачено з бюджету міста і обладнання має бути в підрядника? А якщо не ви, то навіщо те дослідження, якщо його зараз роблять спеціалісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Я мабуть не розумію, що таке розв'язка у вашому розумінні.

 

Чому це?

 

То тепер на кожному пеоехресті робити рондо?

 

Розв'язка в даному випадку -організація  безпечного руху при виїзді на міст та з'їзді з нього. 

 

 Світлофори стоять ближче до Варшавки, не думаю,що  ще можливо встановлення світлофорів з другої сторони мосту.Між світлофорами буде 50 метрів.Це буде призводити до тянучок в часи пік.

 

На кожному не потрібно,а лише там де є великий трафік,тянучкі,можливість для розгону понад 50-60 км/год.(К-карого,Соборності)  та аварії.Перелік таких перехресть я написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, zaHARE сказал:

На кожному не потрібно,а лише там де є великий трафік,тянучкі,можливість для розгону понад 50-60 км/год.(К-карого,Соборності)

На будь-якому перехресті, де немає тягучкі, можна на Лексусі розігнатися до 100 км/год. 

 

11 минут назад, zaHARE сказал:

Розв'язка в даному випадку -організація  безпечного руху при виїзді на міст та з'їзді з нього

Все-одно не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, volks сказал:

На будь-якому перехресті, де немає тягучкі, можна на Лексусі розігнатися до 100 км/год. 

 

Все-одно не зрозумів

 Так звісно,але там де по 2 полоси в кожну сторону варто подумати. 

 

 По розвязці на мості. Наприклад,спробуй з'їхати вдень з мосту(як їхати з Мойсея на Соборності) на К-Карого на поворот в сторону Дубнівської(тобто наліво). Я там стою часом 10хв. і кожен раз повертаючи ризикую,бо може ліворуч,а то й праворуч вилетіти "льотчик".

Там аварії через день.Якщо зробити кільце,повернути буде легше,бо всі будуть гасити швидкість і спокійно їхати по колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, zaHARE сказал:

Якщо зробити кільце,повернути буде легше,бо всі будуть гасити швидкість і спокійно їхати по колу.

Так би і писав, що кільце. А то там і так розв'язка в моєму розумінні.

 

15 минут назад, zaHARE сказал:

Так звісно,але там де по 2 полоси в кожну сторону варто подумати. 

Тоді на одному Соборності треба робити 3 кільця. А в Харкові аварія була навіть не на  2 полосному проспекті, а по типу нашого Волі. Проти таких долботрясів кілець не набудуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що запропонує на тіпа перехресті Відродження-Писаревського-Ветеранів. От там дійсно бл@дство робиться. Світлофор там точно треба і дорогу би ту що Писаревська вивести правіше, навпроти Ветеранів, там вроді пустир дозволяє, а якщо ще й дві полоси для виїзду на Відродження з Писаревського зробити, було б ще краще. Зрозуміло, що переход з світлофором навпроти 22ї школи прибрати і поставити там паркан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Юріч сказал:

А хто що запропонує на тіпа перехресті Відродження-Писаревського-Ветеранів. От там дійсно бл@дство робиться.

Те саме, що і на Перемоги-Шухевича, - намалювати суцільну.

А світлофор там по ставити на Відродження-Молоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Те саме, що і на Перемоги-Шухевича, - намалювати суцільну.

А світлофор там по ставити на Відродження-Молоді.

 

Як на мене, непрактично. 

На Відродження-Молоді і так є світлофор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Юріч сказал:

 

Як на мене, непрактично. 

На Відродження-Молоді і так є світлофор.

Є, а переходу нема. І від зупинки до лікарні постійно перебігають. І як ідеш по тротуару Відродження, щоб перейти Молоді, потрібно йти до зупинки. А так, якби ті світлофори об'єднати і поставитина Молоді, то було б гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Є, а переходу нема. І від зупинки до лікарні постійно перебігають. І як ідеш по тротуару Відродження, щоб перейти Молоді, потрібно йти до зупинки. А так, якби ті світлофори об'єднати і поставитина Молоді, то було б гуд.

 

Я говорив з огляду водія. Так ось, як водій, я не відчуваю проблеми повороту з Відродження на Молоді і навпаки. А от Писаревського-Ветеранів завжди проблема виїхати-заїхати. Для пішоходів навпроти лікарні є перехід, так що не бачу сенсу малювати його біля світлофору Відродження-Молоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

 

Я говорив з огляду водія. Так ось, як водій, я не відчуваю проблеми повороту з Відродження на Молоді і навпаки. А от Писаревського-Ветеранів завжди проблема виїхати-заїхати. Для пішоходів навпроти лікарні є перехід, так що не бачу сенсу малювати його біля світлофору Відродження-Молоді.

Ну для водія там дійсно проблем немає, а для пішоходів препаскудне перехрестя, особливо, з огляду на те, що тудою ідуть діти до школи з трикутника Відродження-Молоді-Соборності.

А варіант з вивортом Писаревського мені подобається. Але то все глобально  + хз як там комунікації йдуть. Тому для початку там треба суцільну і аврі1ність знизиться в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто в курсі "покращена" набережна з новим світлофором, там буде кнопка і мигаючий жовтий, чи працюватиме і гальмуватиме машини постійно, навіть коли пішоходів нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виглянуло сонечко і знову почалася гра "Вгадай який колір сввтиться на світлофорі"

 

20171227_134419.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...поясніть мені, будь ласка, НАХіба вперли світлофор на повороті до митниці/модерна??? Він там потрібен як собаці п"ята лапа.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...