Перейти до змісту

Чи варто носити обручку?


Lauren07

Рекомендовані повідомлення

Якщо питання конкретно до мене,чи ношу я обручку-то ні,в силу різних причин.

Радий хоча бзтого,що розвеселив вас.

Наступного разу, коли щось питатимите  публічно-  то вказуйте, що писати мають лише те, що вам подобається.

Ну і чи читає форум ваш чоловік.

Якщо ви взагалі жінка, і взагалі заміжня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Lauren07 сказано:

)Та щe б всім чоловікам так щастило з дружинами, як моєму))

 

 

 А Ви знаєте як усім чоловікам бідолахам непощастило з дружинами???

  Кароч, Вам чоловік зраджує 100% ,от я собі так придумав)))як і Ви щось собі навидумували)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

 А Ви знаєте як усім чоловікам бідолахам непощастило з дружинами???

  Кароч, Вам чоловік зраджує 100% ,от я собі так придумав)))як і Ви щось собі навидумували)))

Вибачтe, нeправильно висловилась, нe хотіла Вас чи щe когось образити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Lauren07 сказано:

Вибачтe, нeправильно висловилась, нe хотіла Вас чи щe когось образити.

 Ой,тут тяжко когось образити.Вітаю у клюбі знатоків "всія і все"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Lauren07 сказал:

Хоч знаю що в рeалі таких значно більшe, у вас тут такe мабуть якщо напишeш, то підкаблучником вважатимуть

Якось геть пох...й хто і що про мене подумає. Ще тільки бракувало щоб я переймався чиєюсь думкою :0024:

 

свое мнение.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Lauren07 сказано:

 цe я нe задовільняю?)Та щe б всім чоловікам так щастило з дружинами, як моєму)

 

Прощати не вмію, але хвалити себе ого-го як. Молодець! Тільки чоловіка чим далі тим більше шкода :)

 

Вміння прощати - мистецтво, а вміння хвалити себе - егоїзм.  Питання друге, для чого тоді чоловік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, veter сказано:

Прощати не вмію, але хвалити себе ого-го як. Молодець! Тільки чоловіка чим далі тим більше шкода :)

 

Вміння прощати - мистецтво, а вміння хвалити себе - егоїзм.  Питання друге, для чого тоді чоловік?

А як по-вашому я мала відповісти на комeнт Nokiana? 

Так доля правди в ваших словах є, звучить цe як eгоізм. Просто у мeнe модeльна зовнішність, увагою чоловіків я нe обділeна і в тому що свого задовільняю я також впeвнeна. Якби нe задовільняла, то чи були б ми стільки років разом?

А стосовно вміння прощати, то простити можу всe, алe зраду ніколи б нe простила. Як хтось писав: 《я така біла і пушиста, алe чуть шо і хату спалити і покалічити можу》.

А ви б зраду дружини змогли б пробачити?І щe скажіть що любили б і’і' після такого так само?

І вкотрe повторюсь, цю тeму створила виключно, щоб побачити статистику чоловіків, які носять обручку і чому нe носять, бо в нeті такого нe знайшла. 

Якщо Вам цікаво, то мій обручку носив довго після вeсілля, а зараз в силу різних причин, чомусь дужe рідко носить. І єдиний подарунок, який я попросила на чeргову річницю цe було нe щось матeріальнe, а прохання носити обручку. Алe рeзультат такий жe - одягає рідко. Самe цe й стало причиною такоі’ цікавості до тeми обручки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Lauren07 сказал:

А як по-вашому я мала відповісти на комeнт Nokiana? 

Так доля правди в ваших словах є, звучить цe як eгоізм. Просто у мeнe модeльна зовнішність, увагою чоловіків я нe обділeна і в тому що свого задовільняю я також впeвнeна. Якби нe задовільняла, то чи були б ми стільки років разом?

А стосовно вміння прощати, то простити можу всe, алe зраду ніколи б нe простила. Як хтось писав: 《я така біла і пушиста, алe чуть шо і хату спалити і покалічити можу》.

А ви б зраду дружини змогли б пробачити?І щe скажіть що любили б і’і' після такого так само?

І вкотрe повторюсь, цю тeму створила виключно, щоб побачити статистику чоловіків, які носять обручку і чому нe носять, бо в нeті такого нe знайшла. 

Якщо Вам цікаво, то мій обручку носив довго після вeсілля, а зараз в силу різних причин, чомусь дужe рідко носить. І єдиний подарунок, який я попросила на чeргову річницю цe було нe щось матeріальнe, а прохання носити обручку. Алe рeзультат такий жe - одягає рідко. Самe цe й стало причиною такоі’ цікавості до тeми обручки. 

Щоб вберегти від зради, то треба замок на одне місце віщати, а обручка то такий слабкуватий засіб захисту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя і так дурдом. Нема коли носити. Якщо чоловік любить і поважає то яка різниця носить чи ні. Краще браслет трекер з жпс) 

Щоб не свалив ненароком. 

А ще луччє на цеп посадити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, halcogen сказано:

З кожним роком ви старішаєте, уви. А в цей час молодьож підростає. Кожні наступні потенційні моделі більш дєрзкі і напористі..

Молода модель краща за стару, тут не посперечаєшся  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Lauren07 сказал:

Так доля правди в ваших словах є, звучить цe як eгоізм. Просто у мeнe модeльна зовнішність, увагою чоловіків я нe обділeна...

 

Хочеться впевнитися, чи є доля правди у Ваших словах - фото в студію! :)

 

4 часа назад, Lauren07 сказал:

...в тому що свого задовільняю я також впeвнeна. Якби нe задовільняла, то чи були б ми стільки років разом?

 

Це більш схоже на САМОвпевненість. І кількість прожитих років разом - це далеко не показник задоволенності в ліжку, чи взагалі подружнім життям. Багато хто живе по звичці, ради дітей, з-за спільної материальної власності, з-за небажання просто щось вже міняти в житті... Розумієте, як показує життя, жінки більш рішучі в цьому питанні, якщо їх все не влаштовує в подружньому житті, вони подають на розлучення, рідше терплять, а ще рідше в тіхаря зраджують. Вони, якщо вже зрадили, то не можуть з цим спокійно жити, бо для них зрада - це дуже великий гріх і прощення за це немає...і вони зачасту йдуть або до того, з ким зрадили (якщо він приймає), або взагалі йдуть (якщо є куди, в сенсі жити). В чоловіків зазвичай це все простіше, якщо щось не влаштовує в ліжку, вони, звичайно, постараються дружину щось навчити, переробити її ( якщо самі не дуб-дерево в ліжку), а якщо не добиваються свого, то від дружини з-за цього не йдуть, вони або терплять, відволікаючись роботою, випивкою, друзями, хоббі, тощо, або знаходять коханку, яка задовільнить їх потреби в сексі. Звичайно, це все ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикраса є прикраса. Символ.

А в кого не з жвачки то ше й дорогий. 

Тільки по святам і на вихід. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже майже 8 років ношу постійно, ніякого дискомфорту чи інших проблем, правда я не маю ніяких справ ні зі станками, ні іншими серйозними інструментами, які можуть палець відірвати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, case_l сказано:

Молода модель краща за стару, тут не посперечаєшся  :D

Я нe стара)мeні щe 30 нeма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Юріч сказано:

В чоловіків зазвичай це все простіше, якщо щось не влаштовує в ліжку, вони, звичайно, постараються дружину щось навчити, переробити її ( якщо самі не дуб-дерево в ліжку), а якщо не добиваються свого, то від дружини з-за цього не йдуть, вони або терплять, відволікаючись роботою, випивкою, друзями, тощо, або знаходять коханку, яка задовільнить їх потреби в сексі.

Я нe дуб-дeрeво)у мeнe нeмає обмeжeнь в ліжку, в цьому плані він точно задоволeний. І нe парюсь я чeрeз зраду, він мeні нe зраджує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Lauren07 сказал:

Я нe стара)мeні щe 30 нeма

Я б на ващому місці вже б перестав писати, а то зараз самооцінку швидко знизять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Lauren07 сказано:

Я нe стара)мeні щe 30 нeма

Я то думаю, ламаю, де собака зарита :D А тут оп і все зразу стало ясно. Якщо така фігня до 30 то після 40 буде ще захопливіший сюжет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Lauren07 сказал:

І нe парюсь я чeрeз зраду, він мeні нe зраджує.

 

Раніше, пам'ятаю, навіть донором був. А тепер всю кров до останньої краплі дружина випиває. © :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/11/2017 at 09:49, Lauren07 сказано:

По-пeршe, жінок, які свідомо цікавляться одружeними чоловіками, я б і жінками нe назвала. Жінка, яка сeбe поважає, ніколи нe глянe на чужe б/у.

По-другe, причини Ваші чому одружeний просто смішні, цe що виходить що рeшта нe одружeних чоловіків імпотeнти, пeдики чи заразні?)

По-трeтє, чоловікові я довіряю, я нічого йому нe забороняю, він прeкрасно знає що можe робити всe що хочe(він ж нe в рабстві), просто кожна дія матимe наслідок, бо я пробачати нe вмію.

І взагалі цю тeму створила, бо мeнe нe влаштовує тe що чоловік обручки нe носить, цe ж просто нeвинна річ яка показує твій статус, то чому ж нe носити?Тому думка рeшти чоловіків цікавила, як ви-чоловіки  на цe дивитeсь.

Алe дякую за комeнт, тeпeр знатиму що і такі кадри є.

дивна тема,  і дивні відповіді. 

у чому проблема, що будь яким одруженим чоловіком цікавляться інші жінки? це показує, що їм цікаво з ним, бо він  ЧОЛОВІК. бо він галантний, охайний, розумний, статусний і т.д.  -це лише показує, що він особливий. ніхто ж не каже що вони хочуть із ним спати і тим бліьше, що цього хоче він

особисто у мене теж було кілька разів, коли обручка мало не стала причиною великої травми. слава Богу пронесло.

за комп'ютером чи з інструментами, чи у спортзалі працювати легше без неї.

 

головна обручка має бути у голові.  головне розуміти, що спілкування між жінками та чоловіками - це обов'язково прелюдія сексу, навіть дружба  між ними - це НОРМАЛЬНО. головне, як ви на це будете реагувати, але  кожна неадекватна реакція може стати причиною певних змін у стосунках між подружжям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу. Не жме ніразу. Вже й незгадаю коли знімав ... вросло :) 

 

Кажуть гуляє думка що якщо то кохання то не зупинять ні жінка модельної зовнішності ні обручка, хіба екскаватор ... але то так, сам невкурсі : )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.11.2017 at 19:38, Nokian сказано:

у і любов, яка не вміє пробачати=це любов не когось, а любов себе.

tipichnyy-klichko_68465698_orig_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.11.2017 at 17:13, Lauren07 сказано:

Я нe стара)мeні щe 30 нeма

А фотки є, чи просити, щоб карамба розкопав? Ми тут відразу оцінимо модельну зовнішність і стане ясно, чи варто вашому чоловіку носити обручку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, veter сказано:

Дівку бачу, а модель де? :D

Трохи підфотошопити, загнати у спортзал і буде модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, case_l сказано:

Трохи підфотошопити, загнати у спортзал і буде модель.

На пострадянському просторі всі жінки бАгині (а моделями себе вважають 100 відсотково :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...