Перейти до змісту

Чи варто носити обручку?


Lauren07

Рекомендовані повідомлення

Носив. років зо п'ять взагалі не знімав. Якось звик і не помічав просто. Раз зачепив був у кузні добряче але так не заважала. Зняв бо стала замала і почала пальця передушувать. Тепер хз чи розкатати (чи гравіюванню внутрішньому не пошкодить) чи вже так ходити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, DarkMonk сказано:

Чудеса :) хотел бы я на это посмотреть. 

Чуток перекрутив, але ж суті особливо не міняє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, veter сказал:

Чуток перекрутив, але ж суті особливо не міняє :D

 

Ну как тебе сказать :) чуток - это мягко сказано. Видишь-ли девушки выходят замуж, а мужчины женятся и вот чуток перекрутить тут тоже вроде можно, но как бы .... не то пальто.

 

Или вот анекдот:  Приходит сын к маме и спрашивает: Мама а что такое миньет и мама ему отвечает это когда в ....... берут. Тут заходит папа и говорит жене: Дура не берут, а дают --- Унас СЫН растёт, а не дочь.

 

Так что перекручивать не надо ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ношу. Перелазив паркан і зачепився, обручка навіть надірвалась, мусив здавати шоб паяли. Добре палець на місці залишився.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу майже постійно. Робота в офісі - для мишки не мішає, а от на вихідних на будові намагаюсь зняти. Заважало максимум місяць.

P.S. колеги теж носять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, ще один висновок. Обручки носять в основному офісні робітники і жінки. Виняток - @yura-patriot і його дружина :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна ТС.Обручка на пальці чоловіка ніяк не добавить вірності, а навпаки чужі жінки більше зацікавляться  ЖОНАТИМ чоловіком.

Бо він 

-не педик

-не імпотент

-не заразний.

Ну а відкрита(зрештою і прихована ) недовіра  шлюб ажніяк не зміцнять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Slavco сказал:

Певно я один ношу

Ні, ще я є. Не знімаю 10+ рочків з дня весілля. Першу згубив, купили другу. Постійно працюю з болгарка/дрель і т.д. - не заважає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я не ношу. Як і окрім обручки не ношу жодного іншого натільного аксесуару, ну не зручно і все. Дружина інколи тошнить, але надіюсь мудрість в голові переможе слова на язику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Nokian сказано:

Шановна ТС.Обручка на пальці чоловіка ніяк не добавить вірності, а навпаки чужі жінки більше зацікавляться  ЖОНАТИМ чоловіком.

Бо він 

-не педик

-не імпотент

-не заразний.

Ну а відкрита(зрештою і прихована ) недовіра  шлюб ажніяк не зміцнять.

 

По-пeршe, жінок, які свідомо цікавляться одружeними чоловіками, я б і жінками нe назвала. Жінка, яка сeбe поважає, ніколи нe глянe на чужe б/у.

По-другe, причини Ваші чому одружeний просто смішні, цe що виходить що рeшта нe одружeних чоловіків імпотeнти, пeдики чи заразні?)

По-трeтє, чоловікові я довіряю, я нічого йому нe забороняю, він прeкрасно знає що можe робити всe що хочe(він ж нe в рабстві), просто кожна дія матимe наслідок, бо я пробачати нe вмію.

І взагалі цю тeму створила, бо мeнe нe влаштовує тe що чоловік обручки нe носить, цe ж просто нeвинна річ яка показує твій статус, то чому ж нe носити?Тому думка рeшти чоловіків цікавила, як ви-чоловіки  на цe дивитeсь.

Алe дякую за комeнт, тeпeр знатиму що і такі кадри є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Lauren07 сказано:

 я нічого йому нe забороняю

 

 То добре! )

21 хвилин тому, Lauren07 сказано:

  мeнe нe влаштовує

То погано (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, нічого йому не забороняю, але хату спалю, єслі шо....І бірку надінь! А то увєдуть із стойла....:D А так, я просто душка :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Lauren07 сказал:

По-пeршe, жінок, які свідомо цікавляться одружeними чоловіками, я б і жінками нe назвала. Жінка, яка сeбe поважає, ніколи нe глянe на чужe б/у.

По-другe, причини Ваші чому одружeний просто смішні, цe що виходить що рeшта нe одружeних чоловіків імпотeнти, пeдики чи заразні?)

По-трeтє, чоловікові я довіряю, я нічого йому нe забороняю, він прeкрасно знає що можe робити всe що хочe(він ж нe в рабстві), просто кожна дія матимe наслідок, бо я пробачати нe вмію.

І взагалі цю тeму створила, бо мeнe нe влаштовує тe що чоловік обручки нe носить, цe ж просто нeвинна річ яка показує твій статус, то чому ж нe носити?Тому думка рeшти чоловіків цікавила, як ви-чоловіки  на цe дивитeсь.

Алe дякую за комeнт, тeпeр знатиму що і такі кадри є.

1. Ну,ну - впрвые слышу чтобы в Версале, Майдане, Оболони на дискаче - девушки сначала спрашивали женат или нет, а потом говорили ЭХ!НАЛИВАЙ. :)  Или аааа ты женат ...ну Я НЕ ТАКАЯ :)

2. НЕт! Просто увеличивается шанс :)

3. Мы (мужики) люди практичные. Красота в виде золота нас не очень интересует, а вот остаться без шкуры на пальце это запросто.По этому наверное многие носят до второго раза....я имею ввиду не женитьбу.... как показывает практика первого раза многим не хватает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чоловіки))))... Мій чоловік вже 11років носить обручку, знімає тільки на ніч, як і я. Зранку завжди одягає обручку, і дякувати Богу, не зачіплюється, пальці не жме і нічого не відриває.  Зараз подумала...у нас навіть ніколи і питання такі не піднімались.....піду похвалю свого "окольцованого"))). Всім добра!!!

P.S. все таки мені, як дружині приємно, що він носить обручку))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Lauren07 сказано:

мeнe нe влаштовує тe що чоловік обручки нe носить,

Насправді ви переживаєте, що  не задовільняєте його.

Найбільші негаразди між найближчими людьми виникають через відсутність щирого  та ДОВІРЛИВОГО діалогу на самі інтимні теми.

Природа негативного заряду така, що  рано чи пізно він набирає такогозначення, що пробиває  будь який опір.

Ну і любов, яка не вміє пробачати=це любов не когось, а любов себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Natalia Blagovirna сказал:

Ну чоловіки))))... Мій чоловік вже 11років носить обручку, знімає тільки на ніч, як і я. Зранку завжди одягає обручку, і дякувати Богу, не зачіплюється, пальці не жме і нічого не відриває.  Зараз подумала...у нас навіть ніколи і питання такі не піднімались.....піду похвалю свого "окольцованого"))). Всім добра!!!

P.S. все таки мені, як дружині приємно, що він носить обручку))))

От же ш чоловіки. Цікаво на чому носити обручку після того як відірве пальця через ту обручку? Чи відсутність пальця - це також галіма відмазка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

От же ш чоловіки. Цікаво на чому носити обручку після того як відірве пальця через ту обручку? Чи відсутність пальця - це також галіма відмазка?

ну а чо, ще ж не відірвало, а проблеми треба вирішувати по мірі їх поступання :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна причина, чому жінки подають на розлучення, це небажання їхніх половинок міняти свою поведінку і вкладатися в збереження стосунків. Такого висновку дійшли дослідники з університету Мічигану,  Жінки важче переносять наростаючу з роками спільного життя напруженість і тому подають на розлучення удвічі частіше за чоловіків.   Вчені протягом 16 років відстежували 355 пар, які перебувають в шлюбі. У кожної брали кілька інтерв'ю: в перші місяці спільного життя, на другому, третьому, четвертому, сьомому і 16-му році.   З'ясувалося, що жінки частіше говорили про напруженість у стосунках, ніж чоловіки. У деяких парах чоловіки практично не висловлювали невдоволення стосунками, тоді як незадоволеність жінок була високою. Подібна ситуація в більшості випадків означала швидке розлучення.   За 16 років, поки велися дослідження, розлучилося близько 40 відсотків пар, 

Щасливе сімейне життя,  це мистецтво компромісу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Natalia Blagovirna сказал:

Зранку завжди одягає обручку

 

4 часа назад, Natalia Blagovirna сказал:

Зараз подумала...у нас навіть ніколи і питання такі не піднімались....

 

Дивно.... Якщо в мене (чи в моєї дружини) ніколи  такі питання не піднімаються, то я навіть не знаю, чи одягає кожного ранку обручку дружина, бо я не слідкую за цим, тому що це питання мене не турбує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

 

я навіть не знаю, чи одягає кожного ранку обручку дружина, бо я не слідкую за цим, тому що це питання мене не турбує :).

Д - довіра :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.11.2017 в 19:56, Nokian сказал:

Шановна ТС.Обручка на пальці чоловіка ніяк не добавить вірності, а навпаки чужі жінки більше зацікавляться  ЖОНАТИМ чоловіком.

Бо він 

-не педик

-не імпотент

-не заразний.

Ну а відкрита(зрештою і прихована ) недовіра  шлюб ажніяк не зміцнять.

 

Блін, може то мені купити обручку, та косити під одруженого, щоб дівчата більш "клювали". :lol:

Нокіан, як завжди, жжот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Блін, може то мені купити обручку, та косити під одруженого, щоб дівчата більш "клювали". :lol:

Нокіан, як завжди, жжот.

Тсс. В нього це канає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.11.2017 at 18:38, Nokian сказано:

Насправді ви переживаєте, що  не задовільняєте його.

Найбільші негаразди між найближчими людьми виникають через відсутність щирого  та ДОВІРЛИВОГО діалогу на самі інтимні теми.

Природа негативного заряду така, що  рано чи пізно він набирає такогозначення, що пробиває  будь який опір.

Ну і любов, яка не вміє пробачати=це любов не когось, а любов себе.

Шановний панe Nokian, цe я нe задовільняю?)Та щe б всім чоловікам так щастило з дружинами, як моєму)Нeмає в мeнe комплeксів, просто нeма чeрeз що комплeксувати)

До чого ця ваша психологія?Мeнe цікавила виключно статистика, чи ходять чоловіки з обручками, якщо ні - то чому ні. Я вдячна тим форумчанам, які відповіли на цe, я справді нe знала що чeрeз обручку можна травмуватись чи навіть що мило в ній застягає)Особливо вдячна тим нeбагатьом, які написали, що носять обручку - молодці хлопці так тримати. Хоч знаю що в рeалі таких значно більшe, у вас тут такe мабуть якщо напишeш, то підкаблучником вважатимуть)

А ви панe Nokian просто насмішили своєю банальщиною. А на моє питання так і нe відповіли?То для чого взагалі було щось писати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...