Перейти до змісту

Збір коштів на зариблення


DRAKULKA

Рекомендовані повідомлення

56 хвилин тому, yura-patriot сказано:

   Завидую вашим амбіціям і радий, що такі щирі люди є!

Юра, повір, таких людей у Луцьку не мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо дійсно рибка, яка буде випущена в заплаву там і лишиться... то це явно не збільшення популяції риби в річці - це подарунок місцевим, які ту рибу після зариблення вилолять за тиждень...

 Може краще по руслу випустити в декількох місцях - тоді ще є шанс на збільшення популяції. Я лише за зариблення, але точно не як подарунок комусь, хто не знає правил риболовлі :(. Тому ще почекаю з фінансами - може ваша думка по місцю зариблення зміниться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміниться, наступне зариблення плануеться провести в ..., а зараз мета не зариблення Стиру, а збільшення популяції, риба буде випущена не в Залив!!!, а біля заливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Віталій СК сказано:

Тобто збільшення популяції судака в Стиру це не їх заслуга?

ну явного збільшення популяції не має, та й не так багато ми запускаємо.

п.с. вайбер група не зручно, тільки тому я не приймаю участь. якщо приймете рішення зарибнювати русло, а не залів я в долі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

та й не так багато ми запускаємо.

Я думав ти за дурачків пишеш в негативному сенсі, а виявляєтся ти ще й приймаєш в цьому участь. Респект!

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

якщо приймете рішення зарибнювати русло, а не залів я в долі))

В групі багато хто пише, що зарибок піде в Стир із Заливу, ти вважаєш навпаки. Як на мене, то заплава чудове місце для адаптації запущеного малька, а далі хай пливе куди хоче.

 

P. S. Наступного разу, як будете запускати судака, дай знати. Обов'язково прийму фінансову участь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо краще зариблення провести в хріниках?

А також процент виділити для кілерів які будуть топити п**арасів підводників які вибили все крупне населення риб...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Я думав ти за дурачків пишеш в негативному сенсі

це був сарказм))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

В групі багато хто пише, що зарибок піде в Стир із Заливу, ти вважаєш навпаки. Як на мене, то заплава чудове місце для адаптації запущеного малька, а далі хай пливе куди хоче.

 

P. S. Наступного разу, як будете запускати судака, дай знати. Обов'язково прийму фінансову участь.

 

боюсь, що не встигне він нікуди пливсти, нажаль.

 

п.с. в цьому році вже закинули, цього разу в низ за течією від міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, DRAKULKA сказал:

Андрій, підкажіть де берете зарибок?

Також цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
23 годин тому, DRAKULKA сказано:

Та риба на заліві довго не проіснує. Біля мосту на руслі за посадкою кленів стоянка дерев'яних човнів, власники яких на заліві днюють і ночують. А вночі можна сітками перегородити залів вздовж і впоперек, особливо зараз, коли немає зілля і причому перед самим носом в рибінспекції. Хіба що риба піде вниз по течії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зариблення на заплаві... Просто смішно. А з браконьєрами порєшали вже - з Дмитерком, Бодєю, іншими? А з електриками, які регулярно щотижня полощуть ту заплаву, від якої вже лише ріжки да ніжки. Рибінспекція - перші помічники браків, і це точна інформація. Я на заплавукілька разів викликав ментів через 102, реакції - 000, сказали, що для цього є рибінспекція й туди звертайтесь. Колись дайвери запускали в Хрінниках малька карпа, то аборигени вже на наступний день його відрами виловлювали, поки мальок стадом стояв у бухточці біля дамби. По Стиру регулярно голодні електрики луплять рибу й це питання треба гостро піднімати, створювати якісь громадські формування, добиваючись для них повноважень, заставляти працювати місцевих дільничих, сільради, заходити в суди з позовами до браконьєрів, тоді питання зрушиться з місця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибінспекція займається складанням карт зимувальних ям, а браки хай плавають собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Anders сказал:

Рибінспекція займається складанням карт зимувальних ям, а браки хай плавають собі

Точно, а місця розташування зимувальних ям вони уточнюють у браконьєрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 21:35, Андрій Віталійович сказано:

п.с. в цьому році вже закинули, цього разу в низ за течією від міста.

Дайте будь-ласка відповідь де купляєте зарибок судака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...