Перейти до змісту
DRAKULKA

Збір коштів на зариблення

Recommended Posts

Якщо дійсно рибка, яка буде випущена в заплаву там і лишиться... то це явно не збільшення популяції риби в річці - це подарунок місцевим, які ту рибу після зариблення вилолять за тиждень...

Може краще по руслу випустити в декількох місцях - тоді ще є шанс на збільшення популяції. Я лише за зариблення, але точно не як подарунок комусь, хто не знає правил риболовлі :(. Тому ще почекаю з фінансами - може ваша думка по місцю зариблення зміниться.

Поширити це повідомлення

Зміниться, наступне зариблення плануеться провести в ..., а зараз мета не зариблення Стиру, а збільшення популяції, риба буде випущена не в Залив!!!, а біля заливу.

Поширити це повідомлення

6 годин тому, Віталій СК сказано:

Тобто збільшення популяції судака в Стиру це не їх заслуга?

ну явного збільшення популяції не має, та й не так багато ми запускаємо.

п.с. вайбер група не зручно, тільки тому я не приймаю участь. якщо приймете рішення зарибнювати русло, а не залів я в долі))

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

та й не так багато ми запускаємо.

Я думав ти за дурачків пишеш в негативному сенсі, а виявляєтся ти ще й приймаєш в цьому участь. Респект!

2 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

якщо приймете рішення зарибнювати русло, а не залів я в долі))

В групі багато хто пише, що зарибок піде в Стир із Заливу, ти вважаєш навпаки. Як на мене, то заплава чудове місце для адаптації запущеного малька, а далі хай пливе куди хоче.

P. S. Наступного разу, як будете запускати судака, дай знати. Обов'язково прийму фінансову участь.

Поширити це повідомлення

Можливо краще зариблення провести в хріниках?

А також процент виділити для кілерів які будуть топити п**арасів підводників які вибили все крупне населення риб...

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Я думав ти за дурачків пишеш в негативному сенсі

це був сарказм))

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Віталій СК сказано:

В групі багато хто пише, що зарибок піде в Стир із Заливу, ти вважаєш навпаки. Як на мене, то заплава чудове місце для адаптації запущеного малька, а далі хай пливе куди хоче.

P. S. Наступного разу, як будете запускати судака, дай знати. Обов'язково прийму фінансову участь.

боюсь, що не встигне він нікуди пливсти, нажаль.

п.с. в цьому році вже закинули, цього разу в низ за течією від міста.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз