Перейти до змісту

Домогти розвідникам.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Дякую, ЛЮДИ!

Поїхало розвідникам, ше й медикам на тачку.2017-11-11 10.54.23.jpg2017-11-11 11.08.49.jpg2017-11-11 11.24.17.jpg

А щодо військових "експертів" тіпа @Itzamna - я зробив і відправив три автівки "ліфтьорам", які потурбувались за моторилу і регулярно з ними спілкуюсь. І з медиками, які на волонтерських авто без усякого міноборони вивозить на другу лінію бійців. І з розвідкою гірсько-піхотної бригади, яка є звичайним, штатно забезпеченим підрозділом без "супер-пупер". І з харчуванням у "моїх" хлопців все нормально. Тушонка канає, фондю з круасанами не просять. Аби патрони вчасно подавали.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось шешуга розвідників, яким пішла гума.23435171_924957297661708_5031021546249031350_n.jpg

Пряме з ПТУРа. Диво, але всі живі, в одного контузія і порвана перепонка.

Зараз "Повернись живим" збирає їм на коптера для аеророзвідки і повірте мені, цей фонд допомагає лиже дуже "правильним" людям.

Пряме влучання з протитанкової керованої ракети. У машині перебувало семеро військових. Мені самому тяжко у це повірити, але всі живі. Двоє госпіталізованих, решта у строю під наглядом лікаря. Той день для хлопців став справжнім подарунком долі, черговим днем народження у календарі, або, як вони самі кажуть, підфартило неймовірно. Звісно, так говорять справжні чоловіки.

Вони прямували на передову, щоб вкотре запустити у небо коптер, знайти ворожі позиції, техніку, проаналізувати можливі дії ворога, надаючи максимально точну інформацію батальйонам і артилеристам. Під «роздачу» потрапили розвідники, аеророзвідка! Згідно із штатним розкладом, це взвод збору та обробки інформації.

Завдяки вашій допомозі у вигляді коптера хлопці реально почали виконувати свої обов’язки, які рятують не одне життя рядового піхотинця. Наразі бійці знову без роботи, бо у старенькому ГАЗ 66 згоріли їхня пташка, планшет, комп’ютер і решта комплектуючих гаджетів.

Головне, що живі, а без роботи ми їх не залишимо.

Розвідникам конче необхідна нова пташка, вартість якої наразі – 42 тисячі гривень. Допомогти їм зробити більше горя ворогу ви можете тут: https://goo.gl/J2kXta

Але якщо у вас є бажання і можливість забезпечити хлопців повнопривідним позашляховиком, пишіть нам у повідомленнях.

Кожне наше досягнення наближає до перемоги.

Andriy Rymaruk
Фонд «Повернись живим»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони волонтери повинні висвітлювати свої контакти з розвідниками і контрозвідниками для того, що б довіряли люди і включалися в допомогу. Але, з іншого боку ворожі розвідки через взлом телефонів, поштових скриньок волонтерів. які засвічують "вчора дзвонив до хлопців"  можуть вираховувати саме тих контріків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що ви знаєте про контріків, але "взлом" будь-якого мого акаунту не принесе пользи ФСБ. Повірте. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

Добре, що ви знаєте про контріків, але "взлом" будь-якого мого акаунту не принесе пользи ФСБ. Повірте. :)

Не сприймайте це як підкол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоді пацани, мені в діти годяться, а таке на передку вичворяють, оооо! :)

Ще раз дякую усім від розвідки молодої, але дуже перспективної бригади!Развєдоси.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...