Перейти до змісту

Домогти розвідникам.


difoto

Рекомендовані повідомлення

От не люблю пафосних фраз типу "Війна не закінчилась!!!" або "Вони захищають ваше мир ВАШЕ МИРНЕ ЖИТТЯ!!!!!"

але...

знову буду клянчити у всіх, бо ті, для кого я це роблю - варті того на 124%.

Screenshot_2017-11-07-14-39-47-376_com.facebook.orca.png

отака фігня. Хлопці народились в сорочках. Але тепер без техніки, бо та, що є - невзута. Гуму я замовив і навіть кошти майже всі знайшов, лишилось зібрати біля 1000 грн з 7. 

А ще знайшов пацанам УАЗа, над передачею якого зараз працюємо.

Просто війна не скінчилась. І просто я не зупинюсь доти, доки самі хлопці не скажуть: Всьо, Йож, від тебе нічого не потрібно, в нас усе є!

Давайте закриєм питання по гумі до п'ятниці?

Картка ПБ 5167985500013511 Сандалов Д.Л.

Дякую всім, кому ще болить за то всьо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, lisis сказано:

Діма а ці пацикі шось помагають  на войнуху матєліально чи нє?

Якшо ти про їхнього главного - то очєнь даже помагає. За свій рахунок, єслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще би війну закінчив(і я знаю, що не все просто, але гроші там заробляють...)...а то  спочатку рахунок поповнює на 100 млн, а віддає 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б припинити  торгувати і ганяти контрабанду  в лугандон.Відсторонити  і посадити недолуге керівництво АТО.Дозволити хлопцям "ефективніше" себе захищати.Перестати відмивати і заробляти на цій війні гроші ціною життя хлопців.Посадити нарешті винних в корупції,яких затримували...Посадити ригів і сепарів(краще на сосну їх звісно), але хоч так.І ще багато думок,як і в кожного українця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, lisis сказано:

то чьо тоді просиш? міноборони колєсіка недає таким толковим хлопцям, то може не тількі путін а й пєтя тоже ***ло чи нє, то така в вас функція? бо потім медалькі будуть.   Якже це вже надоїло, друга світова 5 років була на нашій території, а укрокацапська войнуха  уже 4 роки і толку то.  

 

Як це так ***** **** може бути, така ***** *********"********"""*****"***, коли США офіційний союзник,  Розвід група міноборони просить колесіка в якогось Сандалова з Луцька.  ***** ******це вже винос мозку, скільки ***** конфіскату є в митників і інших відомств там полюбе ***** є офроудні колеса на болото, нє ***** сандалов всіх виручає... ***** ******це якісь психотактікі атака на мізкі громадян.......

Це шах і мат, браття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чиновники купують новенькі службові авто з державного бюджету за шалені гроші, а тут на колеса збирають. Маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, case_l сказано:

Чиновники купують новенькі службові авто з державного бюджету за шалені гроші, а тут на колеса збирають. Маразм.

купують рівно на стільки, на скільки закладено в бюджеті. одним  -  на службові авто, іншим - не вистачає на колеса для всіх.

бюджет приймає ВР (подає уряд). ти багато спитав у свого депутата чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

ти багато спитав у свого депутата чому так?

Я думав лише в Ахметова і йому подібних є свої депутати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А статтю витрат на оборону з бюджету слабо почитати?! А там всі наші гроші з податків, мало??? Розумів це коли все починалось, коли армія у повній ж... була, а зараз, коли на кожному кроци "перемога", нова техніка помпезно вручається, посилена боєздатність, гроші які на армію з бюджету і від іноземних країн виділяють... А тут розвідникам, хто на самому передку и волонтери збирають? Вибачайте - це вже занадто! І питання не до difoto , а чому ті ж самі difoto мовчать, знаючи з кого питати за таке треба???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю проблема в іншому - від держави ті колеса попадуть по призначенню через місяць, а від Діфото - післязавтра. Без паперової волокіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

Думаю проблема в іншому - від держави ті колеса попадуть по призначенню через місяць, а від Діфото - післязавтра. Без паперової волокіти.

Або, ще не так. Авто від волонтерів - відповідно, на нього не виділяються колеса.

Та й, думаю, ті обсяги, що виділяються державою, не враховують жорсткої щоденної експлуатації на передовій. Наприклад, чиновники в теплій будівлі, вирахували, що на одному авто комплект гуми має ходити , скажімо, 2 роки. І, думаю, їх мало колише, що резина зносилась за півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

купують рівно на стільки, на скільки закладено в бюджеті. одним  -  на службові авто, іншим - не вистачає на колеса для всіх.

бюджет приймає ВР (подає уряд). ти багато спитав у свого депутата чому так?

Що ти мелеш, чудо ти, вся законодавча і виконавча влада зосереджена в руках пороха і шайки олігархів з якими він ділить Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки такі як @difoto махаються із нещасними колесами, їм немає часу звертати увагу, що риба гниє з голови :) Махайтесь далі. Війни немає, є ато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vadimm сказано:

Думаю проблема в іншому - від держави ті колеса попадуть по призначенню через місяць, а від Діфото - післязавтра. Без паперової волокіти.

А хто владі заважає спростити паперову волокіту? путін чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

Поки такі як @difoto махаються із нещасними колесами, їм немає часу звертати увагу, що риба гниє з голови :) Махайтесь далі. Війни немає, є ато.

А ти, припустим, крім звертання уваги, що робиш? От я звернув увагу, що розвідники пагано забезпечені, допоміг їм, чим зміг. Ти звернув увагу, що "риба гниє з голови" і що???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, difoto сказано:

Ти звернув увагу, що "риба гниє з голови" і що???

Як що? Він написав про це на форумі. Хай всі знають, що Кейс не сидить склавши руки. І ще у фейсбук напише. І в ще кудись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Itzamna сказал:

Діфотко бреше як дише, або такій дурень що ведеться на разводи від вояків, що маловероятна.

Поясню - знайомі в ато, тех забеспечення таке, що встратися можна від кількості, да, буває нехватка або потреба але тільки по причині друшляння постачання. Нехватає тільки різнообразія в іжі.

Недавно передавав смазку бл**ть для зброї, матюк вставив бо обична їм не підходить, нада кошерну самую-самую.  І це стосується всякіх - там перчаток, майок з друком "за ВДВ рота такаято", тактіческіх наколеніків модних...такі запроси возросли с апетітом войни :) 

А тут якісь колеса нада..... і попрошайнічать на форумі - тут здравим смислом і не пахне, тут на жалость, патріотізм давка і собі на рахунок - с міру по нитці і на рубаху

 

І не нада говорить що це розвідникам, у цих парней - все секретніше і напічкане обмурдірованієм більше ніж у будь кого. ....

Тому що не 1 рік ця катавасія на сході, налагодилося і роздуплилося в армії.

Но пока бізнес не рухнул нада рвать пока можна собі в карман, ой .. на карточку.

Ой... мав би вагон колес дав би, не жалко...а не жалко, благодаря лохам буду мати 2 вагона  ----- вся суть цієї теми

Не забуть покласти на карточку.

 

 

Уявляєш, цей "брехун" і "скряга" безкоштовно ("то єсть даром", не взяв грошей) зробив мені роботу, бо я допоміг його знайомій. Чого він з мене не здер втридорога? Якийсь коварний план в Діфотки? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, vaz75 сказал:

Уявляєш, цей "брехун" і "скряга" безкоштовно ("то єсть даром", не взяв грошей) зробив мені роботу, бо я допоміг його знайомій. Чого він з мене не здер втридорога? Якийсь коварний план в Діфотки? :D

та навіщо ти цій втраченій ланці між мавпою і людиною щось пояснюєш ? Там давно вже всьо. Він живе у світі, де люди всі такі як він, лише з тією різницею, що частина тих людей за нього, а частина проти. Нормальних, добрих, чесних людей в його світі не існує, тільки такі як він

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер
2 часа назад, Itzamna сказал:

Діфотко бреше як дише, або такій дурень що ведеться на разводи від вояків, що маловероятна.

Поясню - знайомі в ато, тех забеспечення таке, що встратися можна від кількості, да, буває нехватка або потреба але тільки по причині друшляння постачання. Нехватає тільки різнообразія в іжі.

Недавно передавав смазку бл**ть для зброї, матюк вставив бо обична їм не підходить, нада кошерну самую-самую.  І це стосується всякіх - там перчаток, майок з друком "за ВДВ рота такаято", тактіческіх наколеніків модних...такі запроси возросли с апетітом войни :) 

А тут якісь колеса нада..... і попрошайнічать на форумі - тут здравим смислом і не пахне, тут на жалость, патріотізм давка і собі на рахунок - с міру по нитці і на рубаху

 

І не нада говорить що це розвідникам, у цих парней - все секретніше і напічкане обмурдірованієм більше ніж у будь кого. ....

Тому що не 1 рік ця катавасія на сході, налагодилося і роздуплилося в армії.

Но пока бізнес не рухнул нада рвать пока можна собі в карман, ой .. на карточку.

Ой... мав би вагон колес дав би, не жалко...а не жалко, благодаря лохам буду мати 2 вагона  ----- вся суть цієї теми

Не забуть покласти на карточку.

 

Зіберс, ти шо, перейшов на герич?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в того VeryFate,ака Zibers,ака Itzamna,cтільки того здоровля...Стільки літ пройшло...А його все шторить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, case_l сказано:

Поки такі як @difoto махаються із нещасними колесами, їм немає часу звертати увагу, що риба гниє з голови :) Махайтесь далі. Війни немає, є ато.

нема то й нема, тримай свої сто гривень при собі. і не сери в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...