Перейти до змісту

Загубився невеликий квадрокоптер (дрон)


fresh1987

Рекомендовані повідомлення

Загубився невеликий квадрокоптер (дрон) у Луцьку, можливо в районі Центрального парку, Старого міста, с. Рованці.
Знайшовшого прошу передзвонити по телефону нуль50258598шість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Bliksss сказал:

"пішов" гуляти і не повернувся?

Як Карлсон, полетів, але обіцяв повернутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть цісце де була «база» і максимальну відстань польту так можна буде скоротити райони пошуку! Живу там пошукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь близько 30 хв тому пролітав у центрі біля колишнього фонтану. Не знаю, він не він?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власнику бажаю якомога швидше віднайти коптер, але тема прикольна: таке враження ніби загубився домашній улюбленець. Пішов собі сам і десь загуляв )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sobchuk30k сказал:

Може у вирій подався.;)

Та я б сам зараз десь у вирій махнув би з такою погодою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як один із очевидців тої події розповім, що сталось. Коптер, керований по камері, піднявся на дуже велику висоту (над хмарами). Там втратився відеозвязок... а потім, практично відразу, і керування. Моїм відеоприймачем сигнал ловив майже до останнього, але через те, що картинка постійно втрачалась і через погану якість (крізь шум ефіру) впізнати місцевість спуску (ввімкнувся режим аварійної посадки при втраті сигналу) нормально так і не зміг.

Орієнтовно (хоча друзі запевняють, що я помиляюсь) - одним із місць спуску може бути район Луцького зоопарку (звичайно ж це дуже приблизно). Це те, що я "впізнав" із місцевості, пригадуючи останні кадри. Але... з іншого боку, я бачив як коптер спускаючись пролітав крізь хмари. А в той час над нами поблизу хмар не було. Це ж куди його могло занести, того коптера :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, MechanicCDRR said:

Як один із очевидців тої події розповім, що сталось. Коптер, керований по камері, піднявся на дуже велику висоту (над хмарами). Там втратився відеозвязок... а потім, практично відразу, і керування. Моїм відеоприймачем сигнал ловив майже до останнього, але через те, що картинка постійно втрачалась і через погану якість (крізь шум ефіру) впізнати місцевість спуску (ввімкнувся режим аварійної посадки при втраті сигналу) нормально так і не зміг.

Орієнтовно (хоча друзі запевняють, що я помиляюсь) - одним із місць спуску може бути район Луцького зоопарку (звичайно ж це дуже приблизно). Це те, що я "впізнав" із місцевості, пригадуючи останні кадри. Але... з іншого боку, я бачив як коптер спускаючись пролітав крізь хмари. А в той час над нами поблизу хмар не було. Це ж куди його могло занести, того коптера :(

ну так виклади відео, подивимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби в канаву чи на кришу ротонди не впав.дивіться по ветках дерев може десь зацепився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві ви хлопці. Забавку купили, а принцип роботи не вивчили.

Пропадає сигнал, але знаєте напрямок польоту? Радіус дії приймача/передавача в паспорті є? Ото рухаєшся в тому  напрямку і добиваєшся стійкого сигналу відео, а то і управління. Далі зрозуміло?

Але за цей час акуми вже, певно, все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, S30 сказал:

Пропадає сигнал, але знаєте напрямок польоту? Радіус дії приймача/передавача в паспорті є? Ото рухаєшся в тому  напрямку і добиваєшся стійкого сигналу відео, а то і управління. Далі зрозуміло?

Хе, люди дорогі квадрики за 1к баксів умудряються загубити, а ти кажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відео ж якраз і нема :(

в мене була підключена записувалка відео, але... без флешки (картаю себе до сих пір)

А на рахунок "знаєте напрям польоту"  - в тому то і річ, що коптер звірюка, за той час, поки пропала картинка і керування - він на повному газу міг відлетіти далеко в сторону. Крен був 30 градусів, висота здоровенна. Хто його зна КУДИ він залетів. Да і пілот ще недосвічений в плані FPV. Місцевість згори не вивчив добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене так колись залетів папуга Кеша, прилетів сам десь з неба і почав жити з нами, можливо ваш квадрокоптер теж знайшов собі нову домівку 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпаааать, скильки в нас "Петросянів".

Людина згубила річ, просить повернути за винагороду.

Розвели базар. Знайшли-позвоніть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, fresh1987 сказано:

Розвели базар. Знайшли-позвоніть!

на самому коптрері є шилдик з телефоном і винагородою? правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шилдика нема. Кажу ж - пілот недосвічений. Ні за маячок, ні за гпс трекер.. ні навіть за  номер телефона не подумав. І ми, ліниві колеги, не наполягли на хоча б номеру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Із дозволу автора теми щоб не створювати нової... мій теж десь полетів,  хто знайде прохання повідомити O6675OO437 (тел номера на дроні не написав.....) відео почало пропадати, читабельний кадр прикріплюю

22.JPG

111.jpg

333.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов!! в малолюдному місці, падав через дерево - батарея не відчепилась, піщалка працювала - її і почув. такі справи...

1111.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...