Перейти до змісту

Муніципали "с"удаки


Holy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
11 hours ago, rrid said:

а навіщо окремий закон для кожного стурктурного підрозділу міської ради? треба закон про ЦНАП, про загальний відділ, про автогосподарство ЛМР?

Саме через це в раді лежить 4 різних законопроекти 1 з яких відхилений? Вартові навіть документи не мають права перевірити, і питання залишається відкритим як вони складають протоколи/постанови/приписи. Для мене залишається не зрозумілим, чому не збільшити кількість поліцейских (у яких все чітко прописано і найголовніше вони мають право на це), а створювати незрозумілий орган, який "прикидається" поліцією. Я не топлю проти тих вартових галактики, просто хочеться щоб хороші речі робились законно, бо гріш ціна таким діям.

 

Для мене зараз приблизно все виглядає так: до тебе вчепився вартовий — викликай поліцію, складайте протокол на 353, а далі говоріть з поліцейским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Snig сказано:

Для мене зараз приблизно все виглядає так: до тебе вчепився вартовий — викликай поліцію, складайте протокол на 353, а далі говоріть з поліцейским.

Хочеш - вір, не хочеш - не вір, але на ряд заходів муніципали виходять разом з поліцією ;)

і, якщо це стосується юридичних осіб - то дуже часто не в інтересах юридичної особи не відреагувати на порушення (в площині майбутніх відносин з ЛМР)

 

Але стосунки порушника з муніципалами приблизно такі ж, як, наприклад, "зайця" з контролерами в тролейбусі. Останні також не мають встановлювати особу порушника, але мають право накласти штраф за безквитковий проїзд, і, якщо їм це не вдається - то якраз вони викликають поліцію (раніше міліцію), і таки успішно штрафують.

 

12 годин тому, Snig сказано:

чому не збільшити кількість поліцейских (у яких все чітко прописано і найголовніше вони мають право на це), а створювати незрозумілий орган,

частина функцій дублюються, але поліція не підпорядковується міській раді, і міськрада не може встановлювати пріоритетів в роботі поліції. а муніципальна варта - це структурний підрозділ ЛМР.

 

Інше питання - муніципали в силу різних причин ведуть інколи себе як мудаки. Але з мудаками в погонах - проблем було б ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Муніципали намагалися затримати чоловіка, який замість пасажира у своєму автомобілі віз самогонний апарат.
Про це повідомляють у Департаменті муніципальної варти Луцькради.
Водія інспектори побачили поблизу АС №1.
«У салоні машини інспектори розгледіли металеву посудину з трубками схожу на бідон до пристрою, за допомогою якого виготовляють самогон. Доповнили цілісну картину бочки великих об’ємів. Власник автомобіля, мабуть, відчував якусь провину, адже помітивши муніципалів, накивав п’ятами», – йдеться в тексті.

cb-2534846619698038832866303689904945416

Схоже, вони вже остаточно поприпухали. Хто дав їм право отак заглядати в припарковану за правилами машину (а це - приватна власність), та ще й викладати фотки, в тому числі і з номером авто в інтернет? Як на мене - самогонним апаратом там і не пахне, бідон звичайний, де там трубки - хз. Той "втікаючий мужик" міг бути просто перехожим, який відношення до автомобіля не мав, а просто забув щось на базарі купити і розвернувся назад...

Яким законом заборонено покласти у власну машину власний бідон і власну бочку?

Фоткати приватну власність, порушуючи закон вони можуть, ще хай би двері зламали, пересвідчились, що не самогонний апарат! А от як накрити алкопритон на Привокзальній - не ту квартиру, де пожежа була, то наслідок, а накрити причину - квартиру у сусідньому будинку, де пійлом торгують - так то сц*котно, напевно - там же і по голові прилетіти може!

Фотки машини на парковці  - тут (спецом не множу фото з номером): http://www.volynpost.com/news/103523-samogonnyj-aparat-zamist-pasazhyra-u-lucku-zasikly-vodiia-porushnyka-foto#comments

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Хто дав їм право отак заглядати в припарковану за правилами машину (а це - приватна власність),

Ого. А який закон забороняє заглядати в машину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який дозволяє стирати сніг з номера і вікна (а вони явно то робили) ЧУЖОЇ машини? Чи вони вже повноважень мають більше за поліцію? За подряпини на склі чи фарбі, якщо там крім снігу, ще й пісочок буде, теж "муніципали" заплатять? А постити фотки авто з неприкритим номером, при тому що той водій нічого від слова взагалі не порушував - який закон дозволяє (засвітилися ще й самі у відображенні :D)? Хай ще по дворам будинків походять, попротирають сніжок, позаглядають в салон, чи, бува, бідона ні в кого немає, їм там швидко власники авто пояснять, по чому в Одесі помідори...

Чомусь, як ДТП чи затриманні якому - номери на фото, як і пику порушника, хутенько замазують... Може, поліція, та, яка СПРАВЖНЯ, а не кишеньковий підрозділ міськради з обдирання людей і руйнування всього, що погано стоїть, знає таки про існування закону "Про захись персональних даних"? Чи то від крутизни машини залежить? Хоча при ДТП, особливо по "синьці", і тяжких злочинах, коли порушника зловили "на гарячому" зі 100% доказухою - ТРЕБА викладати і фото "шумахера" чи бандюка, і авто з номером - країна має знати своїх "героїв""!

І таки трубок, як і "самогонного апарату" на фото немає, є звичайний собі великий бідон з характерною для них кришкою і пластикова бочка.

То як в анекдоті виходить:

Судять мужика за знайдений в нього самогонний апарат:

Суддя - Мав апарат, значить міг займатися незаконною діяльністю!

Мужик - Так я ж не гнав самогону!

Суддя - Винен, штраф!

Мужик, викладаючи на стіл свій "апарат" - Судіть вже за згвалтування - апарат же маю!

Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А журналісти теж не кращі. Подивіться на заголовок:

" Самогонний апарат замість пасажира: у Луцьку «засікли» водія-порушника. "

Вони вже пишуть, що то в машині самогонний апарат і що водій - порушник. Вони там ох...їли? Вони вже осудили чоловіка без суду і слідства, та й ще фотки з номерами на загал виставили в своїй "статті". До речі, чому під їх "статтею" нема фамілії журналіста, автора матеріалу?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

А журналісти теж не кращі. Подивіться на заголовок:

" Самогонний апарат замість пасажира: у Луцьку «засікли» водія-порушника. "

Вони вже пишуть, що то в машині самогонний апарат і що водій - порушник. Вони там ох...їли? Вони вже осудили чоловіка без суду і слідства, та й ще фотки з номерами на загал виставили в своїй "статті". До речі, чому під їх "статтею" нема фамілії журналіста, автора матеріалу?...

Ну , на сєкундочку, там водій втікав від копів вроді, а потім вже то всьо, так шо посміхніться, вас знімають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нє, Діма. Якраз зі статті журналіздів було спочатку "" то всьо" а потім "помітивши муніципалів накивав пятами". :)

Відверто кажучи я власника розумію.:D Варив чи не варив, а як доібуцця то докажи що ти не олень.

В них же "лише підозри", а не факти, і на гарячому не спіймали, але доколупатися ой як  хочеться і жеш доколупаються.:)

 

ПС І До речі. Давайте не будемо тикати пальцями і корчити з себе самих правильних. Хочете сказати що жодного разу не пили цього домашнього виробу (не плутати з  "гнав" )? До речі купівля теж карається (ніби не відмінили). Чи всі такі чесні?:D

ППС І погодьтеся, що хороший самогон ліпше ніж та цьмуха, що продається в нас в магазинах навіть сама сама державна, а не контрафактна бодяга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто нічим іншим ці дармоїди не можуть бути помітними в змі/серед містян. Допомагати в патрулюванні вночі чи хоча б боротись із відомими притонами? Ні, ми краще серед білого дня позаглядаємо у машини та й додому підемо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, AgentSmith13 сказал:


«У салоні машини інспектори розгледіли металеву посудину з трубками схожу на бідон до пристрою, за допомогою якого виготовляють самогон. Доповнили цілісну картину бочки великих об’ємів. Власник автомобіля, мабуть, відчував якусь провину, адже помітивши муніципалів, накивав п’ятами», – йдеться в тексті.

 

 

Який самогон? Це звичайний бідон, який зазвичай використовують для зберігання меду. Вони самогон по машинах шукають, а на варшавці конрабанду з машин не видно??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

58 минут назад, CosmoPilot сказал:

Допомагати в патрулюванні вночі чи хоча б боротись із відомими притонами?

Взагалі то це в їх обов'язки не входить. Так само як і полювання на самогонщиків. То все робота мвс.

А в муніципалів трохи інші завдання.

Цитата

Основними завданням Департаменту є:

Забезпечення виконання рішень міської ради та її виконавчих органів, що приймаються з питань:

І далі по списку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один час мені потрібно було багато дистильованої води(років 7 назад),так взяв в оренду апарат і гнав.Теж винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли самогон для себе робиш? От не хочеш сурогат з магазину пити а якісний алкоголь дорогий. Державі значить можна нас травити а для себе нічого не можна виготовляти.

Я читав про 176 статтю, але як на мене правопорушенням є саме продаж самогону а не його виготовлення. Плюс знаю повно прикладів із життя коли вищі чини (нардепи також) самі ж вживають якісний самогон а не дорогу горілку з магазина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нізя виготовлення навіть для себе. Ніби не відмінили ще цю статтю. Ні варіння, ні зберігання, ні продаж ( стаття 164-16 , стаття 176 КУпАП , стаття 177 КУпАП ). А дзуськи вам а не самогон. Пийте те пійло, що пропонують за гроші (бізнес бач такий поламати захотіли), захотіли свого ще й якісного. А власники спиртогорілчаних підприємств за що житимуть? Совість треба мати і ввійти в їх положення.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2017 at 15:04, difoto сказано:

Ну , на сєкундочку, там водій втікав від копів вроді, а потім вже то всьо, так шо посміхніться, вас знімають :)

Копів? Це від слова копня їм дати охуєвшим? 50 дармоїдів за наші гроші.

На луцьких муніципалів за рік витрачають 10 мільйонів гривень не х@йово, да? Де звіт, скільки з 10 мільйонів вони повернули завдяки своїй "роботі"? 

Цитувати

Депутат Тарас Шляхтич поцікавився, скільки цьогоріч витратили на придбання техніки для муніципалів. Лілія Єлова відповіла, що 307 тисяч гривень.

Там в них шо, бл№, поліграфічний комбінат чи ферма для майнінгу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хочу написати скаргу на працівника муніципальної варти, який сьогодні " зробив" мій день. Чи дієво писати на імя начальника департаменту, чи треба в інший орган, хто підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vrm сказано:

Хочу написати скаргу на працівника муніципальної варти, який сьогодні " зробив" мій день. Чи дієво писати на імя начальника департаменту, чи треба в інший орган, хто підскаже?

чисто заради інтересу, а що сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, vrm сказано:

Хочу написати скаргу на працівника муніципальної варти, який сьогодні " зробив" мій день. Чи дієво писати на імя начальника департаменту, чи треба в інший орган, хто підскаже?

слухаючи постійно про начальника муніципалів, щось мені здається що писати їй толку мало)
Та думаю це пряма ланка і без скарги на імя начальства далі не вийде піднятись.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zevs_Isver сказал:

чисто заради інтересу, а що сталося?

Я знайомому возив швелер до його будинку, а в нього таке місце що на проїзній частині стати не можна, тому що там зупинка заборонена, а двору немає, тільки калітка, тому щоб не порушувати пдр змушений був заїхати на тротуар щоб вигрузитись і весь цей процес бачив муніципал який прибіг фотографувати і бігом вимагати документи для складання протоколу. На запитання що я порушив - правила паркування. Сам термін “паркування“ для нього невідомий . Так само як і “зупинка“ і “стоянка“. Я такі перли почув з його вуст, що просто дивно, як людей з вулиці понабирали в департамент. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vrm сказано:

тому щоб не порушувати пдр змушений був заїхати на тротуар щоб вигрузитись

мм, гарно звучить

треба буде запам'ятати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

мм, гарно звучить

треба буде запам'ятати

щоб не насцяти на забор, я вирішив попісяти на стовп :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vrm сказано:

Сам термін “паркування“ для нього невідомий . Так само як і “зупинка“ і “стоянка“. Я такі перли почув з його вуст, що просто дивно, як людей з вулиці понабирали в департамент. 

до речі, ти аварійку ввімкнув?

якщо так,  то ще можна було ще сказати - паламався, і випадково вискочив на тротуар, відремонтуюсь, від'їду

 

 

p.s. щоб розставити  крапки на "і"

не знаю як себе поводив муніципал, може він просто офігів від аргументів

але, після прочитаного, як на мене, ти НЕ правий в цій ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...