Перейти до змісту

Муніципали "с"удаки


Holy

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Ivanna сказал:

Що ми бачимо зараз? Торгувати лівим алкоголем може хто хоче і де хоче.
Результат?
Спорожніли спеціально відведені місця для розпиття - бари на ринках. Зате пити стали прямо в контейнерах, на виду у всіх.

І це ще не все.
На Старий ринок потягнулися за дешевою випивкою "аватари" зі всієї округи. Перезнайомилися між собою. Стали ділитися випивкою. Стали зносити і здавати на ринку всякий мотлох зі своїх квартир і зі смітників. Все частіше на ринку потрапляють на очі бомжі та просто асоціальні типи. Вантажниками на овочах-фруктах тепер працюють виключно "аватари", від одного вигляду яких проймає дрож. Один з них любить потанцювати в барі, влітку - з оголеним торсом, після чого - поспати на зупинці.
Сама атмосфера Старого ринку змінилася за останні п'ять років, чи не так? Не дивно, що про ринок за останні років три стільки негативних відгуків, заклики до радикальних дій щодо його знесення.
Теорія розбитих вікон підтвердилася в окремо взятому куточку рідного міста.
А досить було просто не допускати продажу сурогату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось тут Остапа і понесло.... "Все смешалось в доме Облонских, люди, кони..." ©. Треба ж вміти відокремлювати зерна від пліви в такому то віці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.11.2017 at 16:35, halcogen сказано:

Стихійні місця продажу - удєл країн 3-го світу

ось тобі стаття - скільки з описаних країн, країни 3-го світу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zheny@ сказал:

ось тобі стаття - скільки з описаних країн, країни 3-го світу?

А де в цій статті описано про торгівлю продуктами на пішохідних доріжках, на газонах біля них, біля доріг, на зупинках і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

Ось тут Остапа і понесло.... "Все смешалось в доме Облонских, люди, кони..." ©. Треба ж вміти відокремлювати зерна від пліви в такому то віці...

Виходить, те, що не можна робити бабусі з пенсією 2500 гривень,- можна робити бабусі з пенсією 1400 гривень? І те, що не можна робити двом бабусям на пішохідній доріжці, дозволено робити одній бабусі? Всі рівні перед законом і правилами благоустрію, але малоімущі рівніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А де в цій статті описано про торгівлю продуктами на пішохідних доріжках, на газонах біля них, біля доріг, на зупинках і т.д.?

мова йшла не про конкретно продукти, а про стихійні (блошині) ринки вцілому.

 

Таке явище є скрізь.  А щодо продуктів, то, впевнений, і таке є.

 

Робота муніципавлів і міста має заключатися в створені комфортних умов для всіх. І для продавців, і для покупців.

 

забирати і нічого не давати взамін - удєл диктатури. А у нас ніби демократичне суспільство.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Zheny@ сказал:

мова йшла не про конкретно продукти, а про стихійні (блошині) ринки вцілому.

Не про стихійні ринки, а про стихійну торгівлю, коли торгують на тротуарі на газетці.  Та й в статті мова не про стихійні ринки, а про спеціально відведені місця під торгівлю.

 

43 минуты назад, Zheny@ сказал:

Робота муніципавлів і міста має заключатися в створені комфортних умов для всіх.

Робота муніципалів полягає в контролі за дотриманням правил. 

А комфортні правила створюють різні департаменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Zheny@ сказано:

мова йшла не про конкретно продукти, а про стихійні (блошині) ринки вцілому.

Стихійний і блошиний - дві кардинальні різниці. У твоїй же статті описані постійно діючі ринки типу арт-ярмарку на Лесі Українки. А у Німеччині на "стихійних" ринках (на площі, наприклад) у кожного продавця їжі є сертифікати, санітарні довідки і т.п. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ivanna сказал:

Виходить, те, що не можна робити бабусі з пенсією 2500 гривень,- можна робити бабусі з пенсією 1400 гривень? І те, що не можна робити двом бабусям на пішохідній доріжці, дозволено робити одній бабусі? Всі рівні перед законом і правилами благоустрію, але малоімущі рівніше?

 

Виходить, що бабуся (пофіг з якою пенсію), яка продає квіти з свого городу і алкаш, який сцить на зупинці - дві великі різниці, як говорять в Одесі. І якщо Ви ставите їх в один ряд, то твоя моя не розуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Стихійний і блошиний - дві кардинальні різниці.

блошиний і є стихійний.  Бо виник раптово.

Для нього місце не виділяють. Поки не сайпуться з ним боротися.

Такі ринки - частина культури кожного народу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

блошиний і є стихійний.  Бо виник раптово.

Portobello Road — это самая длинная пешеходная торговая улица в Европе, главной достопримечательностью которой является знаменитый антикварный рынок, действующий только по субботам (с 8.00 до 17.00). В остальные дни открыты магазины, лавки. Улочка Портобелло находится в районе Ноттинг Хилл.............................Коренные лондонцы приходят на Портобелло-роуд уже двести лет

 

і раптово такі ринки стоять на постійних місцях по двіста років. Стихійні, шо аж дрож бере.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

і раптово такі ринки стоять на постійних місцях по двіста років. Стихійні, шо аж дрож бере.

Діма, ти ж чудово поняв по що я кажу, але ж доіпатися до слова - то святе. да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, не поняв, чому ти рівняєш бабульок з квітами-трусами-яблуками на тротуарі з "блошиними ринками" Європи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

 

Виходить, що бабуся (пофіг з якою пенсію), яка продає квіти з свого городу і алкаш, який сцить на зупинці - дві великі різниці, як говорять в Одесі. І якщо Ви ставите їх в один ряд, то твоя моя не розуміє.

А та бабуся де сцить? А середньостатистичній бабусі, до речі, сцяти треба не рідше, ніж тому алкашу. Саме тому я ставлю їх в один ряд.
Ні алкаші не відважуються сцяти в бетонне корито біля драмтеатру, ні ті бабусі не відважуються торгувати на його краю.

Це алкашу вибір невеликий, де справити нужду. А в бабусі вибір де торгувати є.
Що не кажи, а інфраструктура обладнаного ринку якраз і існує для того, щоб прибирати за десятками і сотнями бабусь, і щоб вони мали де нужду справити, руки помити, і щоб централізовано вивозити за ними сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Юріч сказал:

Ось тут Остапа і понесло.... "Все смешалось в доме Облонских, люди, кони..." ©. Треба ж вміти відокремлювати зерна від пліви в такому то віці...

Зневажливим «І тут Остапа понесло» прийнято коментувати чиюсь неправдоподібну розповідь. Автори "Дванадцяти стільців" цим виразом описували незвичайний підйом духу, кураж, політ творчої фантазії надзвичайно креативного Остапа. Остапа понесло, коли він в нападі голодного натхнення, наслідком чого з'явився приплив «нових сил і шахових ідей», описував членам шахової секції міста Васюки перспективи розквіту шахової думки в межах суми в двадцять рублів, переданої йому на організацію міжнародного шахового турніру в їх рідному місті.


"Людей і коней" в будинку Облонських в тексті "Анни Карєніної" не було. "Смешались в кучу кони, люди" у Лєрмонтова в "Бородіно")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на підставі якого закону працює "муніципальна варта"? Хто вони з правової точки зору? Нашивки носять "поліція", це взагалі законно? Вони ж ніяким боком не підпадають про закон про поліцію, але часто бачу шо "пишуть" що виписали 100500 протоколів? Ніпанятна короче, питань просто купа, а відповіді самі муніципали не надають (ні в приватній розмові, ні в соц мережах). Хочеться реально розібратись, бо єдине шо знахожу це законопроект, який ВР навіть не направила на повторне читання, а відхилила повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходить якесь муніципальне чмо, роздає приписи, щоб встановити "урну". Стоїть відро. Питаю, чим не влаштовує? Воно мені - в законі написано "урна". Питаю, чим відро відрізняється від урни? Зависло...Еееееее.

У́РНА Академічний тлумачний словник (1970—1980)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/14/2017 at 12:16, Snig сказано:

А на підставі якого закону працює "муніципальна варта"? Хто вони з правової точки зору? Нашивки носять "поліція", це взагалі законно? Вони ж ніяким боком не підпадають про закон про поліцію, але часто бачу шо "пишуть" що виписали 100500 протоколів? Ніпанятна короче, питань просто купа, а відповіді самі муніципали не надають (ні в приватній розмові, ні в соц мережах). Хочеться реально розібратись, бо єдине шо знахожу це законопроект, який ВР навіть не направила на повторне читання, а відхилила повністю.

Муніципальна варта настільки ж законна, як і будь-який інший структурний підрозділ міської ради. Нашивки "поліція" - незаконно, тому й перейменували на "варту". Протоколи можуть виписувати не тільки в поліції (детальніше - КЗпАП).

З'явились муніципали - бо колись з'явилась мода на "приватні армії", але десь не судилось, натомість їм передали невластиві функції, типу видачі ордерів на земляні роботи.

Офіційно:

Цитувати

У структурі міської ради утворено департамент муніципальної варти

 
28.07.2017

   На пленарному засіданні 29-ї сесії Луцької міської ради ухвалено рішення «Про департамент муніципальної варти Луцької міської ради» згідно якого перейменовано департамент муніципальної поліції у департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

   Департамент муніципальної варти складатиметься з наступних структурних підрозділів:

- відділ бухгалтерського обліку та аналітики;

- відділ протидії стихійній торгівлі;

- відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста;

- відділ демонтажів;

- відділ «Група швидкого реагування» (ГШР).

   Новим структурним підрозділом департаменту стане відділ «Група швидкого реагування» робота якого буде спрямована на задоволення потреб мешканців міста шляхом швидкого реагування на вирішення надзвичайних та конфліктних ситуацій.

 

 

   Департамент муніципальної варти, 722861

трохи більше офіційної інформації: http://www.lutskrada.gov.ua/viddil-municipalnoyi-druzhini

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 21.11.2017 at 6:06 PM, rrid said:

Муніципальна варта настільки ж законна, як і будь-який інший структурний підрозділ міської ради. Нашивки "поліція" - незаконно, тому й перейменували на "варту". Протоколи можуть виписувати не тільки в поліції (детальніше - КЗпАП).

З'явились муніципали - бо колись з'явилась мода на "приватні армії", але десь не судилось, натомість їм передали невластиві функції, типу видачі ордерів на земляні роботи.

Офіційно:

трохи більше офіційної інформації: http://www.lutskrada.gov.ua/viddil-municipalnoyi-druzhini

Це регулюється хоч якимось законом? Не може ж такого бути що люди які мають повноваження, не мали чіткої схеми роботи, яку забезпечує закон? А Луцька Міська Рада, може прийняти рішення шо у всіх лучан пісюн в 2 рази довший, від цього нічого не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Snig сказал:

може прийняти рішення шо у всіх лучан пісюн в 2 рази довший, від цього нічого не зміниться.

Зміниться:D Контейнери на ринку  і зупинки будуть обсцикати в два рази більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знов той самий алєнь заходив, каже складу протокол, бо у вас сніг біля входу не прибраний. Я йому - ми платимо ЖЕКу, як і всі, нехай двірник прибирає. Він мені - то типу ваша територія. Я йому - якщо вона наша, то якого х#я ви мені на ній забороняєте нашу ж рекламу поставити? Знов у алєня terminal exception error i пробой ізоляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, SunSeth сказал:

Вчора знов той самий алєнь заходив, каже складу протокол, бо у вас сніг біля входу не прибраний. Я йому - ми платимо ЖЕКу, як і всі, нехай двірник прибирає. Він мені - то типу ваша територія. Я йому - якщо вона наша, то якого х#я ви мені на ній забороняєте нашу ж рекламу поставити? Знов у алєня terminal exception error i пробой ізоляції.

 

І якщо територія ваша, то якого він заставляє на вашій території сніг прибирати? Моя територія, хочу прибираю, хочу sry на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Snig сказано:

Це регулюється хоч якимось законом? Не може ж такого бути що люди які мають повноваження, не мали чіткої схеми роботи, яку забезпечує закон?

а навіщо окремий закон для кожного стурктурного підрозділу міської ради? треба закон про ЦНАП, про загальний відділ, про автогосподарство ЛМР?

є закон про місцеве самоврядування, і цього вже ніби як достатньо. а далі по конкретних функціях (правах, обов'язках) конкретного підрозділу - можуть бути спеціалізовані закони (накприклад, КпАП надає право міській раді складати певні адмінпротоколи - "штрафувати" - але ж вся міська рада цим займатись не буде, цим повинен займатись конкретний підрозділ, і ЛМР вже сама визначає, якому саме своєму структурному підрозділу делегуються відповідні повноваження.

а чи це "муніципальна варта", чи "муніципальна поліція", чи "муніципальна дружина", чи "департамнт банкування" - це вже назва залежить від фантазії очільників ЛМР чи клерків, які займаються власне створенням відповідного підрозділу (бо, наприклад, логічніше віддати функції контролю за земляними роботами підрозділу архітектурного чи будівельного контролю, але ЛМР делегувала це саме муніципальній поліції вже варті - мабуть, спеціально, щоб заплутати містян)

 

11 годин тому, Юріч сказано:

 

І якщо територія ваша, то якого він заставляє на вашій території сніг прибирати? Моя територія, хочу прибираю, хочу sry на ній.

тому що є правила благоустрою, і, поки вони чинні, їх треба виконувати (дотримуватись).

інша справа, що якщо фірма СанСета має договір з комунальним підприємством на прибирання, і платить за це - то муніципали повинні на це зважати ))

а "моя територія, роблю що хочу" - в умовах міста це в корені неправильний підхід. крім правил міста, є й інші нюанси - наприклад, якщо ти на своїй приватизованій землі знайшов поклади нафти чи газу - то ти на них не маєш жодних прав, адже це - багатство народу, і держава неодмінно попіклується, щоб це багатство опинилось в правильних руках правильних представників народу (які, щоправда, інколи виявляються офшорами, але то ж такі собі дрібниці?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...