Перейти до змісту

Recommended Posts

Хто бігає? Які нюанси по одягу, так що не дорого? В дощ бігати не буду, але слякоть можлива. Особливо цікавть одяг і взуття нюанси на осінь-зиму. Дякую.

Поширити це повідомлення

16 хвилин тому, lutsk200017 сказано:

Хто бігає? Які нюанси по одягу, так що не дорого? В дощ бігати не буду, але слякоть можлива. Особливо цікавть одяг і взуття нюанси на осінь-зиму. Дякую.

https://board.lutsk.ua/topic/178297-ye-tut-lyudi-shho-bigayut-3-5-km/

Поширити це повідомлення

1 година тому, lutsk200017 сказано:

300 гривень абонемент в зал на бігову доріжку. ні дощ, ні сніг не завада)

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Dima4s сказал:

300 гривень абонемент в зал на бігову доріжку. ні дощ, ні сніг не завада)

є абонемент в спортлайф - спортзал + бассейн - хожу тільки в бассейн, якщо чесно, то від приміщень тупо вже нудить, хочеться природи і повітрячка)

Поширити це повідомлення

Зал є зал, на свіжому повітрі зовсім інше.

Одяг: термобілизна (кофта та лосіни), шорти на осінь/зиму, флісова кофта та легенька курточка (бажано спортивна), кросівки (бажано тепліші бігові) та термошкарпетки, балаклава (щоб закривала лице, дихати через неї щоб не захворіти), шапка легенька. Навушники та хороша музика обов'язково!

Поширити це повідомлення

5 часов назад, woodwork сказал:

Зал є зал, на свіжому повітрі зовсім інше.

Одяг: термобілизна (кофта та лосіни), шорти на осінь/зиму, флісова кофта та легенька курточка (бажано спортивна), кросівки (бажано тепліші бігові) та термошкарпетки, балаклава (щоб закривала лице, дихати через неї щоб не захворіти), шапка легенька. Навушники та хороша музика обов'язково!

Балаклава? звичайна воєнна піде?

Поширити це повідомлення

хоть з носком на голові))) а якщо серйозно можна й медичну маску та звичайну шапку вдіти, ефет той самий, головне холодного повітря не надихатись, а коли вітерець є то це легенько....

Поширити це повідомлення

Підкажіть, будь ласка, з якими годинниками Ви бігаєте? Потрібна наявність пульсометру. Знакомі радили щось на зразок цих брати. Хтось мав справу з цією моделлю? Може є ще якісь варіанти?

Поширити це повідомлення

Я бігав з нагрудним пульсометром...

https://www.olx.ua/obyavlenie/pulsometr-adidas-micoach-heart-rate-monitor-bluetooth-4-0-novyy-IDwchWk.html

Є в мене такий б/в датчик..я бігав з телефоном на руці програма endomondo бачила його. 500грн. якщо берете

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз