Перейти до змісту

Робота ноута на інтергрованій відеокарті


Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Але також міг і чеснопоміняний накритись за рік

практично не було ні разу (купляю чіпи в перевірених постачальників, і не по 7 баксів:D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yura99 сказано:

А можна фото чіпа, якого Вам "міняли" крупним планом, щоб видно було датакод? Якщо його міняли рік назад, то має бути 16+, або хоч би 15+. Де міняли, огласітє кантору.

Я не знаю як ноут експлуатався після заміни чіпа, є підозра що часто був в ліжку зі всіма витікаючими. Старого чіпа після заміни не віддали, ще тоді не знав що така фігня може трапитись. Тому називати контору не буду, бо нема доказів її вини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, VojinSvitla сказал:

Я не знаю як ноут експлуатався після заміни чіпа, є підозра що часто був в ліжку зі всіма витікаючими. Старого чіпа після заміни не віддали, ще тоді не знав що така фігня може трапитись. Тому називати контору не буду, бо нема доказів її вини

Фото заміняного чіпа в ноуті) Аби специ могли більш детально сказати чи він взагалі мінявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Фото заміняного чіпа в ноуті) Аби специ могли більш детально сказати чи він взагалі мінявся.

Вже пізно , треба було до і після фоткати, щоб порівняти маркування. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, case_l сказал:

Якось сумбурно написано, і Україна з малої літери. Коли баригі перепродують із 100% націнкою, то чіп кращий не стає від цього :)  Можна брати чіп тут за 500 чи там за 200 однакової якості.

з малої по впадло було шифт нажимати

щось ви не знаєте про що говорите, є різниця між б/у чіпом і новим, купую в Україні в перевірених постачальників(наприклад як по ссилці вище) і чіп приходить реально новий, під мікроскопом оглядаєш та любуєшся

а з китаю присилають б/у перереболяний при чому видно навіть неозброєним оком що чіп б/у і в багатьох випадках навіть запчастини на чіпі бувають відсутні(там як правило дрібні смд конденсатори стоять), видно при реболі чи демонтажі з плати десь діваються, або ж кути кристалу сколоті

що цікаво при цьому продавець вказує що товар НОВИЙ, а ти ждеш місяць і потім відривай диспут та доказуй що ти не дурень, так продавець ще й вимахується, мол можу вам знижку каже зробити 10, 20 ну потолок 50 відсотків, а те що чіп він прислав не робочий, то то таке, заплати за повітря та зроби з нього брилок для ключів!

це все гіркий опит з практики, я ж нікому не заважаю купуйте, але потім щоб не було "а я ж казав"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yura99 сказано:

практично не було ні разу (купляю чіпи в перевірених постачальників, і не по 7 баксів:D)

І хто цей перевірений постачальник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

Вже пізно , треба було до і після фоткати, щоб порівняти маркування. 

по фото можна і не побачити, нагріти на паялці якщо флюс піде значить як мінімум прогрівали, що цікаво десь читав, що саме цей 9000 чіп на прогрів не реагує, але після прогріву реально ізо появляється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

а з китаю присилають б/у перереболяний при чому видно навіть неозброєним оком що чіп б/у і в багатьох випадках навіть запчастини на чіпі бувають відсутні

Якщо не вмієте купувати через aliexpress,  то це ваші проблеми, в оголошенні вказано чи чіп б/в чи новий + спір легко відкрити за кидалово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

по фото можна і не побачити, нагріти на паялці якщо флюс піде значить як мінімум прогрівали,

 Новий паяється також із флюсом, так що різниці не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

Якщо не вмієте купувати через aliexpress,  то це ваші проблеми, в оголошенні вказано чи чіп б/в чи новий + спір легко відкрити за кидалово.

я і не кажу що важко гроші повертати, я попробував раз чи два і замовляв в різних продавців чіпи по поїму 2001 мости і після того більше не ризикував

пишу з практики так як є

а хвастатись що хтось вміє замовляти через алі а хтось ні, низько

я попробував мене не влаштувало, вас влаштовує ваша справа

нехай я куплю туту але 100% новий та робочий і чекати довго не потрібно і ніяких спорів відкривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

Новий паяється також із флюсом, так що різниці не буде.

Все залежить від флюса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

 Новий паяється також із флюсом, так що різниці не буде.

після пайки флюс з плати змивається, а під чіпом ще залишаєтся і поки не нагрієш він не виступить, можна замінити акупатно, що і не зрозумієш чи він мінявся чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

після пайки флюс з плати змивається, а під чіпом ще залишаєтся і поки не нагрієш він не виступить, можна замінити акупатно, що і не зрозумієш чи він мінявся чи ні

Про що й мова, що вже пізно визначати чи міняли чіп на ноуті чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, case_l сказано:

Від майстра

Хочете про це поговорити? Тоді будь ласка в приват. Не засмічуйте тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Про що й мова, що вже пізно визначати чи міняли чіп на ноуті чи ні.

це залежить від ТС-а, поки що він тільки пише/читає тут пости

відеочіп потрібно замінити, те що можливо людина коштів не має, або ж не хоче більше вкладати в цей ноутбук нерви час та гроші - то це вже третє питання

а по темі - переключити на роботу через інтегроване в процессор відео - можливо, як писалось вище на цій материнці треба просто відключити живлення дискретної відео, і має працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Фото заміняного чіпа в ноуті) Аби специ могли більш детально сказати чи він взагалі мінявся.

Забрав ноута в вівторок, працює на інтергрованій. Аби я знав про це раніше, попросив би зробити фото і взагалі запитав чи міняли відео. Поставити новий 2к грн.

 

 

3 годин тому, Sashapetrash сказано:

щось ми залізли дебрі, є ТС, є тема, а наофтопили

Я тільки за, дізнався  трохи інформації, яку б сам ніколи не шукав.

 

 

1 година тому, Sashapetrash сказано:

це залежить від ТС-а, поки що він тільки пише/читає тут пости

відеочіп потрібно замінити, те що можливо людина коштів не має, або ж не хоче більше вкладати в цей ноутбук нерви час та гроші - то це вже третє питання

а по темі - переключити на роботу через інтегроване в процессор відео - можливо, як писалось вище на цій материнці треба просто відключити живлення дискретної відео, і має працювати

Я хочу розібратись чи варто його міняти. З вимогливими програмамами поки що не працюю, але інколи хочеться якісь ігри щось по шпілити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.10.2017 в 12:45, VojinSvitla сказал:

Той

 

Рік тому заплатив 1300 грн за заміну. Не знаю яке там відео, чайник в тому

зроблю за 1000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sashapetrash сказано:

зроблю за 1000

Чіп + робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yura99 сказано:

Хочете про це поговорити? Тоді будь ласка в приват. Не засмічуйте тему

Це не засмічування, Сенс в ремонті є, коли купити чіп на алі за 200грн і поставити його самостійно на утюзі :) А так викидати на ремонт 1000 грн за тормознуте відео немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Чіп + робота?

так

замовляв ось тут https://lviv.bigl.ua/p557480837-216-0809000-new?utm_campaign=after_neworder&utm_source=email2customer_look_product&utm_medium=Email

 

чіп реально новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Sashapetrash сказано:

Коли надумаю, напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...