Перейти до змісту

Хто якими ліхтариками світить? Bailong та ін...


Oli

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

той на відео так крутив тим ліхтарем, що так і не дав толком побачити, Т6 в нього діод, чи ні :) 

щось НОРМАЛЬНЕ є в наявності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
34 хвилин тому, Lisovic сказано:

Ліхтарики там такі ж як і акумулятори. Сам колись мав таке чудо.

 

 

В чому трабли були? Бо вже таке чудо замовив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

В чому трабли були? Бо вже таке чудо замовив

Конструкція тепловідводу, точніше її відсутність, світлодіода. Навіть модернізація у вигляді приклеювання теплопровідним клейом йому не допомогла, світлодіод вийшов зладу десь за півроку не частого використання, плюс були постійни трабли з контактактами, бувало сам переключав режими або тухнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Andriotti сказал:

щось НОРМАЛЬНЕ є в наявності?

що в вашому понятті нормальне ? те, що дійсно нормальне вартує приблизно стільки, скільки ви написали, тільки в баксах. А за 9 долларів ви хочете що ? Щоб каву готувало, яєчню жарило ? За 9 баксів можна тільки акумулятор 18650 купити, хороший, ОДИН . В мене ліхтарі як ліхтарі, Т6 діод, дешеві *рідні* акумулятори, є з одним діодом, є з декількома, є по 200грн, є по 250

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Lisovic сказал:

Конструкція тепловідводу, точніше її відсутність, світлодіода. Навіть модернізація у вигляді приклеювання теплопровідним клейом йому не допомогла, світлодіод вийшов зладу десь за півроку не частого використання, плюс були постійни трабли з контактактами, бувало сам переключав режими або тухнув.

з перших партій LL-6631 (на голову) працює вже декілька років, режим використання жорсткий, тобто рибалка, правда там закупка була 14у.о, а не продажна - 9 як тепер. Ручний 2800 теж працює вже декілька років, режим використання - майже кожен день, для вигула собаки. Звичайно акуми замінені на людські

 

З кожним роком собівартість падає, з нєю відповідно падає й якість. Нема смислу сподіватись, що купиш щось *затрирубля* й воно буде служити роками. Може й буде, як повезе, але всерівно, розраховувати на це особливо не варто . Як і скрізь, якісні речі коштують грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь ліхтариком фірми Осрам. Ну дуууже мені подобається, мені його колись кум подарував, він працював в ПітСтопі, там є такі всякі штучки (не прийміть за рекламу). Ліхтарик дуже яскравий, легкий, вологозахищений, покриття софт тач пластик, світить дуже довго, колись вимикали в будинку світло, ставив його замість свічки, світив поки світло не ввімкнули через 3 години...Правда, недешевий він, але річ якісна, німецька якість.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забембався вже його ремонтувати, світлодіод перегорів в перший місяць. Але за скільки років все ще не розвалився.

IMG_20171023_233827_HDR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

що в вашому понятті нормальне ? те, що дійсно нормальне вартує приблизно стільки, скільки ви написали, тільки в баксах. А за 9 долларів ви хочете що ? Щоб каву готувало, яєчню жарило ? За 9 баксів можна тільки акумулятор 18650 купити, хороший, ОДИН . В мене ліхтарі як ліхтарі, Т6 діод, дешеві *рідні* акумулятори, є з одним діодом, є з декількома, є по 200грн, є по 250

я не просив 《розпливатися в словесах про каву і тд》 ,просто можна сказати-такий ..... стільки грошей, припустим 300грн. а є ще за піцот 《рублів》 або 600грн. моделі і ціни можна написати?без 《нравоученій》. дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Andriotti сказал:

я не просив 《розпливатися в словесах про каву і тд》 ,просто можна сказати-такий ..... стільки грошей, припустим 300грн. а є ще за піцот 《рублів》 або 600грн. моделі і ціни можна написати?без 《нравоученій》. дякую!

моделі налобних не памьятаю, є по 200грн і по 250грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно, одна назва яка солідна :)

скрути лінзу, діодика сфоткай, подивимся, порадієм за покупку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, поясніть, це нормально коли такий ліхтар мерехтить? Є Ultrafire XML-T6, на всіх режимах світить нестабільно, то світліше то темніше, мерехтить, якщо його стукнути об щось тверде - то починає світити яскравіше, але ненадовго. :) В морг?

high-quality-china-ultrafire-xm-l-t6-800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно відвал контактного волоска від кристалу. при нагріві розширяється і починаються приколи з нестабільним контактом.

якщо пальцем не сильно притиснути кристал (лінзу над ним) то або буде світити стабільно, або навпаки пропаде.

це одна з найпоширеніших причин виходу з ладу ЛЕД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на поганий контакт акума\касети з батарейками, першим ділом ці моменти виключити, або ж драйверу кончина йде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю шахтарську коногонку з переробленим зарядним від мобілки. Користуюсь дуже рідко, але останній раз заряджав десь рік тому, світить відмінно :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь fenix tk12, більше 3х років. Падав, працював 6+ годин - все чітко.

  • Велосипед
  • Ліс, палатка, розсіювач є.
  • Саморобне налобне кріплення
  • Під шуницю, є червоний світлофільтр

Не вистачає стробоскопа лише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Oli сказано:

приїхав luxury bl2188 t6

 

написав їм що за фігню вони прислали мудаки, бла бла...  скинули самі назад 100грн і дали купон на знижку 10%

подивився погуглив бачу коробки ті самі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.10.2017 at 18:34, Deemon сказано:

скрути лінзу, діодика сфоткай, подивимся, порадієм за покупку

 

IMG_20171025_095424.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.10.2017 at 22:51, Andriotti сказано:

 

 

і як, взяв щось?

 

в суботу можливо зроблю тест на природі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

 

і як, взяв щось?

 

в суботу можливо зроблю тест на природі

То ти мабуть маєш сказати як цей фонарчик? Я ще ніц не взяв. не бачу поки варіантів для себе. Ще мало займався питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Andriotti сказано:

То ти мабуть маєш сказати як цей фонарчик?

 

дивлячись для яких потреб, хочу глянути як він світить на 100-200м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Andriotti сказано:

По акумах ресурс цікавить.

 

відложив їх, десь 400-700мА можливо і мають, не більше...  свічу акумуляторами з ноутбука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...