Перейти до змісту

Перевізники поїли УХИ...


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

А от тепер остаточно ї/анулася міська рада:

З метою зменшення готівкового розрахунку у громадському транспорті, у міській раді розглядають варіант підняття плати для тих, хто розраховується «живими грошима».

Ну таке роблять багато міст. Готівка і одноразові квитки дорожчі, ніж безготівка і купівля декількох поїздок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь
25 минут назад, volks сказал:

Ну таке роблять багато міст. Готівка і одноразові квитки дорожчі, ніж безготівка і купівля декількох поїздок. 

1) А АМКУ що на таке каже? Щось мені здається, що він буде проти...

2) А як ідейка після 20:00 дорожче зробити? Ну от посиджу я на роботі над серваком глючним до 22-23, і скаже мені хтось платити дорожче, куди піде? Правильно, далеко, і добре, щоб з цілою пикою - бо це вже повністю НЕЗАКОННО! Вони ПОВИННІ ходити по графіку  до 23:00, зійшов раніше - ШТРАФ, штраф, а не "канхвета" у вигляді дорожчого проїзду!

P.S. От зате на петицію жителів міста пустити НІЧНІ маршрутки - з 00:00 до 6:00 за підвищеною ціною, хай і 15 грн. і хоч раз на годину міськрада, здається, ТРИ рази клала всім відомий предмет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

1) А АМКУ що на таке каже? Щось мені здається, що він буде проти...

Не знаю. Але то нормальна практика, щоб привчити людей до безготівки.

 

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

 

2) А як ідейка після 20:00 дорожче зробити?

Реальний маразм. Транспорт повинен ходити мін до півночі. Рідше, але повинен бути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, volks сказал:

Не знаю. Але то нормальна практика, щоб привчити людей до безготівки.

 

Реальний маразм. Транспорт повинен ходити мін до півночі. Рідше, але повинен бути. 

Нормальна така практика там, де як мінімум покриття мобільним інтернетом 100% площі міста, а не як в нас, то по перше, ну і по друге - нех*й мене до чогось привчати, не собачка Павлова, сам прекрасно вмію користуватися безготівкою, і, якби встановили ті валідатори, так би і платив, але ідея саме з дорожчим проїздом за готівку, якщо ЗАБУВ вдома картку - незаконна на всі 100%, ну і чергова плюшка для маршрутника - ввечері/вранці в годину пік відрубити якось валідатора, чи сказати, що інету немає, і все, плати дорожче (думаю, не один за таке відгрібе фізично)...

Та і ідея дорожчого проїзду для "немісцевих" - туди ж з точки зору законності, хіба що хоч корисна в плані наповнення бюджету міста, якщо транспорт - МУНІЦИПАЛЬНИЙ. І, так на хвилиночку, таке ДУЖЕ приваблює туристів...

І взагалі таке враження, що міська рада починає ПОДАВАТИ ідеї перевізникам, як підняти ціну. Можна ставки приймати, що невдовзі вони самі почнуть клянчити дорожчого проїзду після 20:00... Якщо в КЕРІВНИЦТВА є КЛЕПКА в голові - той начатьник департаменту МАЄ ЛЕТІТИ ЗА ЦЮ ФРАЗУ З ПОСАДИ, ЯК КОРОК З ШАМПАНСЬКОГО, бо з такими ідеями реально до виборів можуть громадою ту "раду" розігнати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку повинно бути так як в тролейбусах, або квиток який має давати кондуктор а не водій, або прїзний і відповідно якщо дорожчий проїзд, і конфорт повинен бути відповідний а не те що є по факту деколи в тролейбусі на багато приємніше їхати чим на маршрутці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ввечері всі, хто затримується на роботі, мають платити більше? А давайте вранці піднімемо, як люди на роботу їдуть, і, хулі там думати довго, в обід! А ідеологу цього маразму ордена дамо, так, @d.u.a.l? Ай маладца!

Чи то таки спричинить переповнені маршрутки ввечері до 20:00? І як бути - сідаю я в маршрутку в 19:50 - плачу 5, сідаю в 20:00 - 7? Так вони спецом будуть стояти на кінцевих, чекати 20-ї!

А може, варто все-таки їх за невихід на рейс ввечері  штрафувати нещадно, а не заохочувати? І за неввімкнений GPS - теж! Ти ж сам - автор програми, яка їх моніторить, притому непоганої....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай заодно ще зроблять в магазинах та супермаркетах тільки безготівковий розрахунок, а за кеш та після 20.00 дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба маршрутчиків штрафувати за грязні маршрутки, за їзду не по розкладу і так далі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тернополі веселуха: з 1 листопада підняли тарифи, в тролях до 8 грн, а в маршрутках 9 грн готівкою, по картці тернополянина і безготівковим способом дешевше. Люди вийшли на страйк в цю неділю, вимагаючи скасувати тарифи і міськрада скасувала їх. А вчора маршрутчики всі забастували, щоб повернути нові тарифи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки місто без маршруток, а як воно буде далі - ХЗ. Але цікаве те, що люди згуртувалися, багато підвозять на машинах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, TFA сказано:

Поки місто без маршруток, а як воно буде далі - ХЗ. Але цікаве те, що люди згуртувалися, багато підвозять на машинах. 

 

укладають нові договори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, d.u.a.l сказал:

Це, звичайно, гарна новина, але я хіба щось пропустив і вже провели тендер?

Який тендер для маршруток???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, d.u.a.l сказал:

 

 

Цитати великих людей

© difoto

 

Я ніяким боком не за те, щоб ціна залежала від пори доби (крім, хіба якщо хтось надумає таки зробити нічний маршрут). Більше того, я за те, щоб квиток діяв не на конкретний маршрут, а певний час, як це є в цивілізованих країнах - незалежно від кількості пересадок. І за те, щоб перевізники виконували взяті на себе зобов'язання, не тікали з маршрутів ввечері, не вимикали GPS-трекери, їздили суворо по розкладу, водії були чемні, гарно одягнені - ну що тут додати, я ідеаліст і мрійник  :)

А при цьому ще й реаліст :blink: І від оцього твого

плювати хочеться. Ти та інші - не собаки Павлова, є такі, що значно гірші. І привчати до цивілізації таки треба. Продвинута молодь (і не лише) сама перейде на нові технології (хоча і тут знайдуться "старовіри"), пенсіонери перейдуть на картки без вибору - нема картки - плати за проїзд. Але залишиться прошарок людей, яким кинути зіжмаканих 5 гривень водію простіше, бо будь-яка техніка і необхідність її освоїти (хоча що складного в прикладанні картки до валідатора???) в них викликає панічний страх. Єдиний можливий варіант цей страх перебороти - це наказати гривнею. Тут уже хоч-не-хоч, а доведеться або підлаштовуватись, або більше витрачати - і в цьому випадку переважна більшість таки обере перший варіант.

 

А голову ти там не забув? Картки зазвичай всі носять в гаманці, якщо ти забув картку - то разом з гаманцем, яким х***м ти за проїзд збираєшся платити?

Для таких хитродупих можна зробити варіант - не працює валідатор - ціна проїзду готівкою знижується до мінімальної ціни по картці, або ще нижче. І тільки до кінця рейсу, а далі нехай валить в АТП і ремонтує.

 

Водіїв потрібно відлучити від готівки. Так і безпека підвищиться бо менше відволікатимуться від дороги, і графіки будуть дотримуватись, і ганяти один поперед одного ніхто не буде. Оплата має вся йти в місто, а місто має платити маршрутчикам за виконані рейси, за кілометраж. Відсутній на рейсі ввечері - мінус оплата (ще й штраф додати). Це можливо лише після переведення на безготівкову оплату переважною більшістю пасажирів.

 

P.S. Сьогодні перекинувся парою слів з водієм маршрутки - приємно здивувала кількість транспорту з ввімкненими трекерами (зазвичай 2-3, а тут - аж 7). Сказав, що перекинули з 16-го маршруту (він уже не їздить???). А ще казав, що з 1 січня будуть встановлювати валідатори. Це, звичайно, гарна новина, але я хіба щось пропустив і вже провели тендер?

Слухай, недурачок з ідеальною пам'яттю, іди.... Ну, ти зрозумів, куди, ага - лісом.Я  там, доречі, крім мистецьки вирваного тобою з контексту, написав, що ТІЛЬКИ безготівкою, як введуть, готовий платити завжди, але ж то не треба згадувати, так, генію?

А от НІЧНИЙ маршрут громада через петиції два чи три рази просила зробити (в тому числі і проїзд в них зробити 15!!! грн.) - результат - нуль, не чують людей, чують бариг.

Валідатори ставити хотів Санрайз ще до рішення міськради. Може, санрайзівська маршрутка була, водій якої казав про них. Бо міськрада говорить про кінець 2019-го.

Ну, і, на прохання публіки, так би мовити, про картки і гаманці - на ... біса мені картка (то я про основні свої 2 банківські, які ще потім треба побігати, перевиготовляючи, як згубиш - знаю, плавали, гаманець в воду з човна падав), коли я їду дні на три туди, де ГАРАНТОВАНО в радіусі кілометрів немає і запаху банкомата чи терміналу? А от як зроблять окрему (з можливістю платити все-таки будь-якою, та хоч смартфоном з nfc) - буде супер.

З тим, що пора давним-давно відлучити водія від готівки, щоб він а) КЕРУВАВ автобусом, а не збирав гроші і давав здачу; б) не думав, скільки НЕОПОДАТКОВАНИХ гривень покладе в кишеню щодня, а, як всі, чекав зарплати і платив податки чесно - ПОВНІСТЮ ЗГІДНИЙ. А то плачуть зараз, що їм 5 грн. мало, а як воно є насправді - ніхто точно не знає, ті "підрахунки", коли студентики в блокнот переписували пасажирів - маразм.

І транспорт в місті таки має бути МУНІЦИПАЛЬНИМ - це і + в бюджет міста, і звільнення від шантажу перевізників, ні, можна звичайно, щоб возили приватні підприємці, але не з тим договором, що є зараз, а ОФІЦІЙНО працюючи на МІСЬКРАДУ. І ситуація "одна палка, два струна, я хазяїн вся страна" виправиться в моменті. Не хочеш возити за стабільну зарплату стабільних пасажирів по місту - велкам на приміські маршрути. А не як зараз - "перевізники сказали, що хочуть підвищення, треба підвищити, бо забастують". "Вумних", які розводять демагогію про "в Польщі водій півтора кілобакса палучає" - нафіг з пляжу, хай їдуть. Коли в НАС КОЖЕН вчитель, лікар, поліцейський, держслужбовець рядовий, працівник приватної фірми (якіх аони і возять, ті маршрутники), почне отримувати співзвучну суму - тоді хай і приходять... Все решта - бажання бути "самими-самими" на фоні кризи. На ремонт, закупівлю нових автобусів і т.д. ті гроші всерівно не підуть ніколи - тільки в кишеню. А ВИ готові платити більше, щоб а) їздили нахаляву студенти і інші пільговики (я, як був студентом, платив, як всі, і не вийо...вся); б) дядя перевізник купив собі Лексуса, Лендровера, чи хатку нову збудував? Пільговики в тролейбусах - аналогічно - пенсіонер - плати 50 коп.! Ненапряжно? ТАК! Дасть ефект? ТАК! То в чому питання? Вибори? Так якби підвищення всім вартості перед виборами воно теж - не алльо трошки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьо ниєте то ? Усі ці питання приймаються і вирішуються депутатами міської ради, які є вашими обранцями та власниками більшості маршруток. І їм подорожчання вигідне, тому приймуть без вагань. А ви і далі будете плакати що якісь міфічні недообрані вам то роблять :) 
Реалізовуйте своє конституційне право, йопта
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Соромітник сказано:

Усі ці питання приймаються і вирішуються депутатами міської ради, які є вашими обранцями та власниками більшості маршруток.

напевно "та" треба замінити на "="

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.10.2018 в 15:56, halmer сказал:

Не став Рівне в приклад, там нічим не краще, маршрутка номер 37 - повне рагульство, у всіх оплата при виході - там при вході, після 19:00 не їздить.  Всякі 42 та 66, їздять взагалі по 2 маршрутки на рейс. з 20:00 по 21:00 маршрутки 39 з північного немає. Судити лише по одному напрямку з басіка на луцьке кільце бред.

ОК! Наочний приклад:

Рівне (є ОБРАНИЙ мер, вартість проїзду 5 грн., ДЕЯКІ перевізники пробували поклянчити підвищення, міськрада ВІДМОВИЛА) - саме вказані в пості "всякі" 42 та 66, прямо зараз!

Rivne.thumb.jpg.9a890d225672abb5addfb1577b21c252.jpg

І Луцьк (мера НЕМАЄ другий рік, вартість 5 грн., перевізники ниють про 7, міськрада пропонує підвищення вартості ввечері, "щоб не сходили з маршрутів", та за готівку ПРИ ВАЛІДАТОРАХ ЩЕ ВІДСУТНІХ, і 7:50 за рахунок пільги 2.50 для студентів, ПРОТЯЖНІСТЬ МАРШРУТІВ ЗНАЧНО МЕНША, НІЖ У РІВНОМУ) - не "всякі", а цілком конкретні 9а та 9 - НЕ САМІ НЕПОПУЛЯРНІ МАРШРУТИ, теж зараз. Одиничку, котрих ДВІ на карті, б*ядь, і скрінити неохота! Як і про 4-ку писати, якої з подачі наших "ефективних керовників" взагалі немає.

Lutsk.thumb.jpg.fce0a3602440a88ce57c4b57c33f2bac.jpg

А тепер питання до всіх, варті такі "послуги" 7 грн.? Так би мовити, "думайте самі, рішайте самі, кого за таке ("владу" і перевізників) і куда (яким чином) імєть"... Або вибрати мовчки їздити, мерзнути по півгодини на зупинці, і платити дорожче на 2 грн. по 2 рази на рік.

P.S. Щоб ніхто не написав "фотошоп" (бо він і є, для зручності відображення) - ОРИГІНАЛИ скрінів - під спойлером:

 

Спойлер

Screenshot_2018-11-13-18-01-35-732_ua_in.citybus.rivne.thumb.png.5e9b45cdf7880afe374fc936a5460be3.pngScreenshot_2018-11-13-18-02-05-275_ua_in.citybus.rivne.thumb.png.301ff9dccb4bbf8c9bad2c782c031318.pngScreenshot_2018-11-13-18-02-22-767_ua_in.citybus.lutsk.thumb.png.63dfdca7cf51abbd1d18039f712b486f.pngScreenshot_2018-11-13-18-03-13-621_ua_in.citybus.lutsk.thumb.png.1e6448f87a472a92d5efbbb3fac9c405.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

ОК! Наочний приклад:

Рівне (є ОБРАНИЙ мер, вартість проїзду 5 грн., ДЕЯКІ перевізники пробували поклянчити підвищення, міськрада ВІДМОВИЛА) - саме вказані в пості "всякі" 42 та 66, прямо зараз!

Rivne.thumb.jpg.9a890d225672abb5addfb1577b21c252.jpg

І Луцьк (мера НЕМАЄ другий рік, вартість 5 грн., перевізники ниють про 7, міськрада пропонує підвищення вартості ввечері, "щоб не сходили з маршрутів", та за готівку ПРИ ВАЛІДАТОРАХ ЩЕ ВІДСУТНІХ, і 7:50 за рахунок пільги 2.50 для студентів, ПРОТЯЖНІСТЬ МАРШРУТІВ ЗНАЧНО МЕНША, НІЖ У РІВНОМУ) - не "всякі", а цілком конкретні 9а та 9 - НЕ САМІ НЕПОПУЛЯРНІ МАРШРУТИ, теж зараз. Одиничку, котрих ДВІ на карті, б*ядь, і скрінити неохота! Як і про 4-ку писати, якої з подачі наших "ефективних керовників" взагалі немає.

Lutsk.thumb.jpg.fce0a3602440a88ce57c4b57c33f2bac.jpg

А тепер питання до всіх, варті такі "послуги" 7 грн.? Так би мовити, "думайте самі, рішайте самі, кого за таке ("владу" і перевізників) і куда (яким чином) імєть"... Або вибрати мовчки їздити, мерзнути по півгодини на зупинці, і платити дорожче на 2 грн. по 2 рази на рік.

P.S. Щоб ніхто не написав "фотошоп" (бо він і є, для зручності відображення) - ОРИГІНАЛИ скрінів - під спойлером:

 

  Показати прихований контент

Screenshot_2018-11-13-18-01-35-732_ua_in.citybus.rivne.thumb.png.5e9b45cdf7880afe374fc936a5460be3.pngScreenshot_2018-11-13-18-02-05-275_ua_in.citybus.rivne.thumb.png.301ff9dccb4bbf8c9bad2c782c031318.pngScreenshot_2018-11-13-18-02-22-767_ua_in.citybus.lutsk.thumb.png.63dfdca7cf51abbd1d18039f712b486f.pngScreenshot_2018-11-13-18-03-13-621_ua_in.citybus.lutsk.thumb.png.1e6448f87a472a92d5efbbb3fac9c405.png

 

Подивись тепер де 66 і 42, одна 42 на маршруті і то я шось сумніваюсь, бо довго вона на одному місці стоїть. Подивись і на інші маршрутки. 

Screenshot_20181113-210404.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в нас ще в шостій вечора глухо взагалі було... Одинички тієї ж у нас зараз немає взагалі, а от якщо порівняти кількість в загальному маршруток в Луцьку і Рівному - в нас картинка сумна... В них хоч вдень все їздить нормально, в нас будь-яка маршрутка крім самих популярних типу 2-ки в будь-яку пору дня може їздити, як мокре горить. Та і тролейбусів в них в рази більше. Хай є багато стареньких, але вони їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В підтвердження попереднього посту - з 20:27 до 20:53 стояв на Дубнівській, чекаючи на грьобану одиничку, довелося поїхати з пересадкою 251-м. Задубів, як собака. І за це - 7 грн., чи може, той сучий син-перевізник (то я не про 251, а про 1-ку) має після такого чекання везти безкоштовно, а міськраді сплатити штраф за 2 автобуси в напрямку цегельного заводу, які везли людей за час мого чекання туди, з неувімкненим GPS (зворотніх мало того, що не було, не було їх і в CityBus видно...)? Таке враження, що то єдина вулиця, де люди не живуть. І така їзда - в час, коли навіть тролейбус 5-ка туди поїхав.

P.S. діставшись до центру - за менш, як хвилину їхав пустою маршруткою на сидячому місці... І так ПОВИННО бути на будь-якому напрямку з 6:30 до 00:00 (можна до 1-2 ночі). Тоді, і тільки після валідаторів і сплати перевізниками чесних податків, можна і про вартість говорити (і то не без реальних громадських слухань)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Orfey сказал:

а чому 7 грн.? 

тому що 10 точно не погодять .. а так .. весною +2 пройшло, пройде і зараз .. що б ми тут не писали, вони зроблять це ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Черкасах перевізники страйкують, а деякі самовільно підняли до 8 грн., незважаючи на рішення суду залишити стару ціну - один з депутатів подав, і виграв.

Може, в нас яка ГО, чи депутат подасть до суду, коли вони "це зроблять", і так само заблокує рішення про підвищення, а потім і скасує? Чи "нє царскоє ето дєло"?

А застрайкують - і х... з ними - сьогодні вранці знову їхав на роботу на таксі, коли дві двійки соплі жували на кінцевій... Толку з них і так  - як з козла молока. Може, нарешті людям очі відкриє і з дивана сраку підняти вмотивує той страйк - бо так і будемо жити з постійним ростом ціни - пальне зросло - підняли, здешевіло - лишили, і так по колу. І з сталим нікудишнім сервісом.

Якщо керуватися логікою наших їздунів, то я маю при кожному піднятті курсів валют їхати в Київ з транспарантом під Кабмін, АПУ, і НБУ, і вимагати негайного підвищення зарплати (при тому, що страйкувати не маю права відповідно до Закону "Про державну службу"), так? Чи в магазині, де вартість, скажімо, ПК, чи смартфона, чи вудлища, різко виросла за день до зарплати, разом з доларом, морду бити? Але ж чомусь купую все, що від того курсу залежить, за актуальною ціною...  Чому перевізник має бути єдиним, кому і в кризу добре? Всі так хочуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...