Перейти до змісту

Перевізники поїли УХИ...


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, HelloBoy сказал:

то не з того боку почалась дискусія...

то не маршутки дорогі( проїзд) - банально просто всі стали БОМЖАМИ!  я і себе маю на увазі....

дай пересічному Лучанину середню зп в 300-350$-цієї теми тут би не було..

Нащо та мова? Підвищення на 1 грн проїзду - це 50 грн в місяць для тих, хто їздить щодня на роботу без пересадок. Що таке зараз 50 грн? Це ніщо. Навіть пива толком не поп'єш. Тут суть в тому, що перевізники уху їли. Бо ціна постійно росте. А сервісу 0,0. Як їздили гнилі корчі, так і їздять. Як не було графіків, так і немає. Жипееси вимкнені. Перегони з виїздом в третю смугу не зникли. І так можна продовжувати до бескінечності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

Отож, за дельту в 50  грн на маршрутках піняться до всикачки.

А за дельту за газ в 700 грн на місяць-мовчок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HelloBoy сказано:

дай пересічному Лучанину середню зп в 300-350$-

Пересічний лучанин, котрому ДІЙСНО потрібні гроші- вже давно у Польщі ЗАРОБЛЯЄ.

і не 350 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.10.2018 в 09:53, Nokian сказал:

Де наші хвальоні айтішники, щоб розробити математичну модель прогнозу трафіка по Луцьку.

Та й по області теж.

 

1 час назад, Nokian сказал:

Пересічний лучанин, котрому ДІЙСНО потрібні гроші- вже давно у Польщі ЗАРОБЛЯЄ.

і не 350 дол.

1) ЗАЙНЯТІ РОБОТОЮ, я а не чуханням "чогось", розробляючи вищезгадане. Лесь таке називав "вони шукають те, чого нема, щоб довести, що його не існує".

2) ЯКОГО ХУ... ой, біса, я маю кудись їхати, а, розумнику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

 

1) ЗАЙНЯТІ РОБОТОЮ, я а не чуханням "чогось", розробляючи вищезгадане. Лесь таке називав "вони шукають те, чого нема, щоб довести, що його не існує".

2) ЯКОГО ХУ... ой, біса, я маю кудись їхати, а, розумнику?

я реально не розумію чому Вам так "бомбить" (я нічого поганого особисто Вам сказати не хочу) на рахунок отого проїзду?

чи Ви один кому реально це потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, HelloBoy сказано:

чи Ви один кому реально це потрібно?

ніфіга,

просто інші страждають мовчки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Nokian сказано:

Пересічний лучанин, котрому ДІЙСНО потрібні гроші- вже давно у Польщі ЗАРОБЛЯЄ.

і не 350 дол.

Так як-би не для того революцію гідності :0021:  революціювали щоб 80% населення в Польщі заробляло.І непатріотично якось піднімати економіку іншої країни коли своя в повній сраці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політота, а не пішли б ви трохи в інший розділ. Чи мізки перед виборами геть плавляться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, HelloBoy сказал:

я реально не розумію чому Вам так "бомбить" (я нічого поганого особисто Вам сказати не хочу) на рахунок отого проїзду?

чи Ви один кому реально це потрібно?

Тут питання 2:

1) Чи маршрутники єдині, кому аж бігом потрібно мати більші доходи, як тільки щось подорожчає;

2) Соромно стає за "громаду" і міську "владу", яких гнуть, як хочуть, і коли хочуть, і в яку сторону хочуть, купка бариг, притому другі - ще й всіляко піддакують (плюнувши на думку тих, хто їх необрав)! Якщо зараз стане 7, а в березні заспівають 10, бо з 1 січня мінімалку піднімуть, теж дружно мовчати будемо?

І поки населення міста не покаже, що з його думкою треба рахуватися, хоча б РЕАЛЬНО, без соплежування, перекривши на деньок тим колимагам ВСЕ місто - так і буде надалі! Про підвищення вартості проїзду разом з пальним всі чули, і не раз, зате, коли був бакс по 4 і підняли міжміські, вони ні на копійку не понизили ціни, коли пальне подешевшало!

Та і за ЩО платити більше? за неякісний сервіс додавати баризі неоподатковані доходи? Відомий предмет за комір їм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, HelloBoy сказано:

я реально не розумію чому Вам так "бомбить" (я нічого поганого особисто Вам сказати не хочу) на рахунок отого проїзду?

чи Ви один кому реально це потрібно?

Просто якби не охуївші маршрутчики, то йому не доводилося б ходити вночі під мостом з повною сумкою дорогої техніки, і бомжі не кидалися б по ньому картошкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, TARAS96 сказал:

Просто якби не охуївші маршрутчики, то йому не доводилося б ходити вночі під мостом з повною сумкою дорогої техніки, і бомжі не кидалися б по ньому картошкою.

Якби не ох.... міськрада - не було б і ох... перевізників, і бомжів під мостом... А найгірше з проїздом - таки не ввечері, а вранці, коли через "чудове" дотримання графіку, щоб не спізнитися на роботу, їдеш на таксі (при тому спостерігаючи на кінцевій ДВІ маршрутки, що тобі підходять, водії яких активно дрочать чекають, поки на зупинці утвориться тижба, чи то третього, ХЗ, а потім, якщо таки дочекатися - воно ще тут же постоїть-почекає, та біля Перлини - ще раз)...

На фото - на відстої ДВІ "ДВІЙКИ", ОДНОЧАСНО, В ГОДИНУ "ПІК", ВРАНЦІ, а на зупинці - 4-5 лохів, що спізнюються на роботу, у водіїв ранковий перекур, б... 7 гривень? за ЩО?

P_20181003_075312.thumb.jpg.c265465715a8dcb92e16f3eb50389121.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, у нас ще не все так критично: тернопільські маршрутчики хочуть підняти вартість проїзду до 10 грн, А тролейбусники до 6 грн. Хоча зарплати там одні з найменших в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду  розказувати  прогнози к світлі останніх подій в саудівському  посольстві в Туреччині.

Цікаво , які будуть воплі через рік, якщо проїзд стане 15, або двадцять грн.А може і 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Цікаво , які будуть воплі через рік, якщо проїзд стане 15, або двадцять грн.А може і 30.

все залежить від того по чому долляр буде.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить  почому буде нафта. В першу чергу.

А веселийдідо Дональд запросто може підійняти її до 150-250 дол за бочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитата

«Сьогодні їхала в маршрутці N31. На вул. Молоді на зупинці напроти літака, якийсь імбіцил з жінкою і з дитиною вийшов з маршрутки, а потім забіг назад і почав бити водія. Це навіжене било зі всієї сили просто в лице і в голову!!! І кричало : «я навчу, вас , маршрутчиків…» Все обличчя водія в крові!! Які є придурки!!!!! Це страшно...», – написала Таня Барвінська у групі «Теревені про Луцьк».

тобто ні з того ні з сього, людина вийшла й знову забігла в маршрутку й почала нізащо бити водія ? Серйозно Таня Барвінська ? А може все було не зовсім так й хтось чогось не чув(бачив), чи не договарює ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тобто ні з того ні з сього, людина вийшла й знову забігла в маршрутку й почала нізащо бити водія ? Серйозно Таня Барвінська ? А може все було не зовсім так й хтось чогось не чув(бачив), чи не договарює ?

100% ця ТП не бачила з чого все почалося. Може маршрутчик дитину дверима ледь не придушив чи ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, TARAS96 сказал:

AgentSmith13,

Це ти зробив?

Не я, але повністю, на 200% підтримую чувака! Може, хоч одне перестане літати, стартувати, не подивившись в дзеркало, злітати, як реактивне, як тільки пасажир зайшов, не взявшись за поручень... Але, найімовірніше, це сц*кло просто побіжить в поліцію заяву катати, виставляючи себе бідним-нещасним потерпілим, і продовжить їздити в тому ж стилі. Батькові затиснутої дитини (якщо то було так - то мало дав ще) побажання одне - НЕ попадись, навчи ще парочку!

Коменти з посилання яскраво змальовують реальну думку лучан, а не однієї переляканої, про маршрутників:

 
Адвокат Сьогодні, 00:21
Напевно було за що бити!!! А стадо просто дивилося. Всі ж в основному мовчать коли водій по мобільному весь маршрут говорить чи верещить кацапська музика так що дах зносить. '. Про хамство водіїв всі в курсі. Так що точно було за що, одне - може мало було!
Йопрст Сьогодні, 02:16
Значить було за що,вони як на фурі сільській їздять,їм пох:й, чи люди -чи скот.
 
P.S. Ось ще один кандидат на народні піз*юлі:
" Всім вже відомий скандальний водій, знову себе прославив. Щоразу як тільки він на маршруті, ходить систематично випорожнятися (в туалет) у двір багатоквартирного будинку на вулиці Мечнікова, 2. При тому що у кафе «Українські страви» туалет коштує 1грн\день.Треба скинутись йому на памперси "
Цього теж пожаліти треба, і пустити в під'їзд сцяти, бо на вулиці холодно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо по-нормальному не доходить, то може через зламаний ніс дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за своє життя бачив в Луцьку лише одного нормального водія маршрутки, який їздив швидко, але при цьому людей не кидало по салону, можна було каву спокійно пити. А це понабирають з села трактористів, які вміють тільки буряки возити. мене як водія дуже сильно бісять, то в право не візьме шоб за ним не плентатись, то спочатку повертає, а потім поворотник включає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от тепер остаточно ї/анулася міська рада:

З метою зменшення готівкового розрахунку у громадському транспорті, у міській раді розглядають варіант підняття плати для тих, хто розраховується «живими грошима».
Про це йшлося на засіданні круглого столу під час обговорення питання щодо впровадження нової системи проїзду у міському транспорті у понеділок, 5 листопада.
Так за словами начальника управління транспорту та зв’язку Володимира Степанова, наразі розглядають різні варіанти для того, аби Луцьк швидше перейшов на безготівкову систему оплати проїзду.
Він запевняє, що після встановлення варіаторів та системи, яка дозволяє платити за проїзд не використовуючи «живі гроші» лучани матимуть трохи часу, аби звикнути до нової системи.
Передбачається, що на початковому етапі квиток для проїзду можна буде купити у водія. Проте, аби стимулювати лучан користуватися безготівковою системою, вартість квитка, який купують за готівку може бути більшою.
Лучани зможуть обирати зручніший для себе спосіб оплати - використовувати банківську картку, картку лучанина, або ж користуватися технології NFC на своїх смартфонах.
Разом з тим, розглядають варіант підняття плати за проїзд після 20:00. Це, гадають в управлінні транспорту, стимулюватиме водіїв не сходити з маршруту раніше встановленого часу.
Наразі ці пропозиції ще не внесенні до проекту і знаходяться на стадії розгляду.

ТОБТО, ЗАМІСТЬ ВСТАВИТИ ЛАМПОЧКУ МАРШРУТУЯМ ЗА СХОДИ З  МАРШРУТУ І НЕДОТРИМАННЯ ГРАФІКУ, ЦІ ІДІОТИ ХОЧУТЬ ДАТИ ЇМ ПРЯНИКА З НАШОЇ КИШЕНІ! БРАВО!

Аналогічно - ЯК може проїзд коштувати ДОРОЖЧЕ для 2-х людей, в одного з яких на картці гроші є, а в іншого - в гаманці? Для лучан з карткою - менша, для приїжджих - більша вартість - це, якраз, нормально.

Час, напевно, таки зібратися громаді, взяти тих "врємєнних" за шкірку, і попросити на вихід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...