Перейти до змісту

Складання купюр однаковою стороною


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, S30 сказал:

Колись читав, що гроші люблять коли їх перераховувати - вони від цього множаться.

там Кащей над златом чахнет......

6907567d3968615b03be0b6b8e9e0436.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь
On 20.10.2017 at 20:39, Student91 сказано:

Когось виховали так що на день народженні в когось в ресторані пердить і бекає при всіх.

Нормальні люди складають гроші гарно.

і порівняв і приговорив нормальних людей,  взагалі то нормальні люди не оцінюють людей по складанню грошей, а якщо тебе мама так навчила, то не означає, що інші повинні так робити:D

 

Моя думка, щодо складання гошей - то в того в кого їх пачками і оборот їх в день по ~ 50 і більше купюр в день (незалежно від номіналу), то не заморочуються над такою фігньою, а в кого як кіт на плакав і трясуться над кожною гривнею, то є сенс подумати як їх заробляти, а не складати по феншую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, steelk сказал:

Моя думка, щодо складання гошей - то в того в кого їх пачками і оборот їх в день по ~ 50 і більше купюр в день (незалежно від номіналу), то не заморочуються над такою фігньою, а в кого як кіт на плакав і трясуться над кожною гривнею, то є сенс подумати як їх заробляти, а не складати по феншую

 

То маршрутчик пише? Ну певно в кармані кожен день після зміни по 50 і більше купюр одно- двогривневих.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Юріч сказано:

 

То маршрутчик пише? Ну певно в кармані кожен день після зміни по 50 і більше купюр одно- двогривневих.:D

там знак для тих, хто в школу не ходив ~ означає приблизно, роз'язню: зранку зайшли в магазин, за булочкою, хлібом... дали касиру 200грн, він вам решту 2,2,5,10,20,50,100.., потім поїхали на роботу в маршрутці дали 10грн решта 2,2,2. В обідню перерву якийсь перекус і з 50 залищилось 5,5,10,2,  Після роботи 2 може не лишитись після обіднього кавомату і в маршрутці знову прийде 2,2,2, і ввечері потрібно купити щось до хліба.... це мінімальний оборот.

      Звичайно, якщо зранку  і до кінця дня сидіти біля кладовища в Ліпінах, і не заходити в магазини, і зарплату отримувати  в кінці місяця, і мегана заправляти один раз в пів року бо він бере 4л на 100км то оборот купюр буде 20 в місяць, і переложувати їх буде і час і бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, steelk сказал:

там знак для тих, хто в школу не ходив ~ означає приблизно, роз'язню: зранку зайшли в магазин, за булочкою, хлібом... дали касиру 200грн, він вам решту 2,2,5,10,20,50,100.., потім поїхали на роботу в маршрутці дали 10грн решта 2,2,2. В обідню перерву якийсь перекус і з 50 залищилось 5,5,10,2,  Після роботи 2 може не лишитись після обіднього кавомату і в маршрутці знову прийде 2,2,2, і ввечері потрібно купити щось до хліба.... це мінімальний оборот.

      Звичайно, якщо зранку  і до кінця дня сидіти біля кладовища в Ліпінах, і не заходити в магазини, і зарплату отримувати  в кінці місяця, і мегана заправляти один раз в пів року бо він бере 4л на 100км то оборот купюр буде 20 в місяць, і переложувати їх буде і час і бажання

 

О, як ти слідкуєш за моєю долею)). Оце точно пахне шизофринізмом. Якщо ти такий розумний, то чого строєм не ходиш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А достатньо лише лице до лиця чи потрібно іще верх-низ враховувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось складає в гаманці гроші по зростанню?

типу в 1 карманчику 1-2-5 в іншому 10-20-50, третьому 100-200-500, не наші окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, TARAS96 сказано:

А хтось складає в гаманці гроші по зростанню?

типу в 1 карманчику 1-2-5 в іншому 10-20-50, третьому 100-200-500, не наші окремо

Я так складаю, іноді, коли перераховую залишок після багатьох покупок.

ЗІ: якщо немає фінансового - полового кризису, заглянув в гаманець - я там х.й:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vampirich сказал:

А достатньо лише лице до лиця чи потрібно іще верх-низ враховувати?

 

і те і те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, steelk сказано:

і порівняв і приговорив нормальних людей,  взагалі то нормальні люди не оцінюють людей по складанню грошей, а якщо тебе мама так навчила, то не означає, що інші повинні так робити:D

 

Моя думка, щодо складання гошей - то в того в кого їх пачками і оборот їх в день по ~ 50 і більше купюр в день (незалежно від номіналу), то не заморочуються над такою фігньою, а в кого як кіт на плакав і трясуться над кожною гривнею, то є сенс подумати як їх заробляти, а не складати по феншую

Невірно, торгую на базарі, і гроші мусять бути поскладені щоб швидко давати решту, і зручно було рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, R01and сказал:

Невірно, торгую на базарі, і гроші мусять бути поскладені щоб швидко давати решту, і зручно було рахувати.

блін, й як я ото живу :( теж 20 років торгую на базарі, ніколи не складав ( в смислі рубашка до рубашки) й ніколи не мав проблем з швидкістю давання здачі й тим більше зі зручністю рахування :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не до теми вцілому, а так просто про купюрки)))

Мені чомусь дуууже не подобаються купюри 100 і 500 нового зразка своїм видгядом. 

Для умніків - розумію що за нову 500 і стару 500 можна купити однакову к-сть товару.

Але якось стараюсь в першу чергу (знову ж таки говорю про роботу, де багато різних купюр) збагрити оці новенькі.

 

Був випадок, коли прийшла жіночка-пенсіонерка і попитала чи є в мене нова 500на купюра, бо хоче поміняти на нову, щоб новенькими відкладати. А в мене якраз були купюри як щойно зі станка. Я рада, що можу допомогти, пішла взяла в сейфі той папірець - вручаю їй, а вона бере і так засмучено мені "не те".

Виявляється вона питала не про стан купюри а саме про "видавництво"))) Старі їй не подобаються, бо там зображене всевидюще око, а от на нових немає - тому вони саме те.

 

Ось такі різні підходи в нас з нею))) В кожного свої таракани в голові)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, про що ви сперечаєтесь? Про привички кожного? Як сказала вище Оксана - в кожного свої таракани. І тому не варто тут гнути свою лінію, називати один одного збоченцями, неряхами, фетішистами, похуїст@ми і тому подібне. Ніхто нікому нічого не доведе, звички свої ніхто не поміняє, а неприємний осадок нерозуміння залишиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

блін, й як я ото живу :( теж 20 років торгую на базарі, ніколи не складав ( в смислі рубашка до рубашки) й ніколи не мав проблем з швидкістю давання здачі й тим більше зі зручністю рахування :( 

Можливо справа в тому що не одне торгове місце, і потрібно гроші завжди носити з собою.

А посуті, кассирша не права, і висловила свою думку, а не вимогу. Але покладені гроші, якщо ти ними розраховуєшся економлять твій же час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, R01and сказал:

Але покладені гроші, якщо ти ними розраховуєшся економлять твій же час.

ще раз спростую цю хибну думку : мені, щоб поскладати гроші, потрібно значно більше часу, ніж касиру, то або я буду тратити свій час, щоб поскладати самому, або чекати, поки це зробить касир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ще раз спростую цю хибну думку : мені, щоб поскладати гроші, потрібно значно більше часу, ніж касиру, то або я буду тратити свій час, щоб поскладати самому, або чекати, поки це зробить касир

 Я тут краєм вуха чув як говорили, що краєугольним камнем є той факт, що складання грошей касиром уповільнює чергу. Отже, ти приходиш, стаєш в чергу і поки стоїш, можеш поскладати, щоб інших людей касирша не затримувала, складаючи твої гроші. Це ж прикінь, якщо кожен, хто перед тобою в черзі, буде класти болт на інших, лише тому, що касир зобов'язаний складати, то тобі буде довше стояти в черзі. Друге діло, якщо черги нема взагалі, тоді нема сенсу щось там складати, якщо ти цього зазвичай не робиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти за привичку складати гроші одразу як їх отримуєш то і час тратити не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Отже, ти приходиш, стаєш в чергу і поки стоїш, можеш поскладати,

orig

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, R01and сказал:

Якщо взяти за привичку складати гроші одразу як їх отримуєш то і час тратити не потрібно.

Думаєте варто в 41 рік починати виробляти в себе таку привичку ? Заради чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не складав, не складаю і складати не буду. Життя настільки швидкоплинне, що не хочеться витрачати час на такі дрібниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

orig

 

Ну якщо впадло, то мож не складати, діло твоє. Дійсно, в 41 рік привички важко змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

Ну якщо впадло, то мож не складати, діло твоє. Дійсно, в 41 рік привички важко змінювати.

ця гіфка не про це, гіфка замість речення *я представляю, як ти стоїш в черзі, дістаєш з кармана, скажімо 10 тисяч гривень й привселюдно починаєш їх перекладати. Мало того, що цікаво було б подивитись, як ти це зробиш навстоячки, але й навіть сидячи, квадратність очей оточуючих тобі забеспечена*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, TARAS96 сказал:

А хтось складає в гаманці гроші по зростанню?

типу в 1 карманчику 1-2-5 в іншому 10-20-50, третьому 100-200-500, не наші окремо

Ага, в лівому кармані штанів - мілки купюри, в правому - великого номіналу. Коли отримую решту розкладаю по карманам і під час того як йду, переставляю в карманах покупюрно портретами в один бік. А люди вважають, що я щось в карманах чухаю, от дурачки...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ця гіфка не про це, гіфка замість речення *я представляю, як ти стоїш в черзі, дістаєш з кармана, скажімо 10 тисяч гривень й привселюдно починаєш їх перекладати. Мало того, що цікаво було б подивитись, як ти це зробиш навстоячки, але й навіть сидячи, квадратність очей оточуючих тобі забеспечена*

 

Та пофіг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...